Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
naised ja kuradi sireen
 
möcu 23. oktoober 2011, kl 14.59
mis asi neil naistel selle autoroolis tuututamisega on? tahan teha vasakpööret ja võtan aeglasemaks, suunatuli kenasti sees ja tagumine auto (roolis naine loomulikult) kukub sireeni andma? mingi lollakas on või? teine olukord jälle oli õppesõidu (!) ajal - lasen parasjagu autosid läbi, et teele pöörata ja mingi eit jälle tuututab, umbes et tahaks liikuma ka nagu juba hakata. wtf. sõiduõpetaja ka imestunud, et kõige uljamad sireenitajad pididki naised olema.

äkki mõni taoline loll tädi seletaks oma tegumoe lahti?
 
X 23. oktoober 2011, kl 15.40
Minumeelest on need sireenitajad parajad närvihaiged inimesed, kes ei suuda paar sekundit kannatada.
 
ei tea 23. oktoober 2011, kl 15.47
olen naine, aga sireeni ei anna. Enamasti ei leia vajalikul momendil nuppu rooli pealt üleski :)
Vahel harva, kui mõni foori taga väga tukkuma jääb, siis olen kasutanud.
 
naine olen 23. oktoober 2011, kl 16.09
Eeldan, kuna teed õppesõitu, siis ilmselt kuisavad sind meelega, eriti veel, kui kutt on roolis :D

Mina ise ei tuututa, see peaks olema äärmiselt ekstreemne olukord, kui seda tegema peaksin, seega võta rahulikult, vahet ei ole, las tuututavad :)
 
Mai 24. oktoober 2011, kl 11.46
võibolla ei tööta sul tagumine suunatuli?


Endal on olnud selline olukord, et seisan rahulikult foori taga, läheb tuli punasest kollaseks ja juba üks maasturi roolis olev meesterahvas laseb signaali...no ma ei tea, kuhu ma selle kollasega sõitma pidin, seda enam et teises suunas veel viimased lõpetasid ristmiku ületamist...

Aga üldiselt ma pole küll märganud linna peal väga hullu signaalitamist. Arvan, et kui keegi nii tunneb, et kõik lasevad närviliselt signaali, et ju siis on ikka enda liiklemisstiilis miskit viga.

Mõni peab ju täiesti normaalseks järsu manöövri ja suunatuleta rida vahetada - loomulikult lasen siis signaali, kui ohtliku olukorra põhjustab. Ilmselt sellised juhid siis hiljem kiruvadki, et kuradi naine signaalitab...
 
naine 24. oktoober 2011, kl 12.27
sireen ongi tuututamiseks :D mine vaata kuidas soojades maades asi käib, ainult sireeni abil sõidetaksegi, see asendab nii suunatuld kui muidu suhtlemist.
 
julia 24. oktoober 2011, kl 14.00
Mis ajast seda sireeniks kutsutakse? Vanasti öeldi signaal.
 
ingrid 24. oktoober 2011, kl 15.33
Minu meelest ei maksa ärrituda ega pahandada, need inimesed on lihtsalt teistest musikaalsemad.
 
Agnes 24. oktoober 2011, kl 18.52
Ei tähelda küll, et naised pidevalt roolis sireeni annaks :)
Mis aga puutub vasakpöördesse, siis ma ütleks, et kuradi mehed, kui teete vasakpööret, siis tõmmake telgjoonele natuke lähemale, mitte ärge tehke seda paremast tee servast! Terve liiklus seisab, sest mees teeb vasakpööret. Õudne!
 
sireenitaja 24. oktoober 2011, kl 20.35
Miks või :)? Olen naine ja kui kõik ausalt ära rääkida, siis lasin täna ka signaali. Põhjus siis selles, et sõidan mina rahulikult oma reas ja vasakul pool samas suunas sõitja hakkab mind äkki teelt välja rammima, tuleb ja tuleb ja tuleb mind kõrval surudes üle keskjoone minu ritta, võtsin siis hirmuga hoo maha, et purjus või mis iganes ja tema keerab siis rahulikult minu ette ja selgus, et põhjus oli lihtsalt selles, et teetööde tõttu lõppes tema rada ära. No ja tähelepanu juhtimiseks tema poolt tekitatud ohtlikule olukorrale lasin ma siis signaali.
 
N22 25. oktoober 2011, kl 18.23
Ise tuututan ikka siis kui on reaalne vajadus. Palju neid mehi, kes sõidavad lihtsalt ette samal ajal telefoniga rääkides. Mulle on ka korra tuututatud, kui bemmiga tibi minu taga ei hoidnud piisavat pikivahet. Muidugi olime mõlemad parajad mustad, sest ka mina ei hoidnud enda ees sõitjast piisavalt kaugele, kes pidurdas järsult ja seega pidin mina ka järsult pidurdama. Eks tal sai see tuut tehtud ja hakkas sellest parem :)
 
tuut 25. oktoober 2011, kl 18.32
Agnesele - aga selle pärast osad mehed teevad vasakpööret paremapoolsest reast, sest nad on kas rekkamahed või muidu mõne suurema asja juhid. Ma olen ka seda tihti täheldanud ja paremat seletust küll ei oska leida. Ja siis tõesti olen ka paar korda tuutu lasknud. Mina tahaks ju paremale keerata aga vuntsidega tropp ootab minu ees oma vasakpöörde võimalust!
 
alu 25. oktoober 2011, kl 22.34
tagasipööret teha tuleb nagu ikka õige kaarega, mitte äärmisest servast, kus välja ei keera. eriti tropp (ja naiselik) on muidugi poole pöörde pealt tagurdama hakata. õige mees teab kus keerab ega hinda oma võimeid yle nagu naised nooruslikumale väljanägemisele.
 
keskealine tuututajast kuumahoog 25. oktoober 2011, kl 22.36
Aga ajab ikka s.ta keema küll, kui näed, et mees keerab tagasi ja mulle ei keera samas taha mitte keegi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!