Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks hakatakse geiks?
 
zippo 31. oktoober 2011, kl 20.55
Ma lasin peast läbi tuntud Eesti geimehed ja mõtlesin, et neil on kõigil midagi sarnast. Illustreerimiseks lisame pildi ka. Ütlen ära, et mul pole üldiselt geide vastu mitte midagi ja pole ka piltidel olevate isikute vastu. Nad on lihtsalt tuntud.

http://i43.tinypic.com/uwjgi.jpg

Mida on neil meestel ühist? Kõik nad on kitsaste õlgadega, kitsa randmega ja pikkade peenikeste näppudega. Nagu pildilt näete, mõnest geimehest on ka naised õlgadest laiemad.

Atraktiivne mees on aga laiaõlgne ja jämeda randme ja suure käega. Selline, kes ööklubis või baaris rahumeeli teised mehed paika paneb "mida on, tahad lõuga saada või!?" ütlemisega. Mees, kellele pole probleemiks teistele lõuga sõita. Naistele meeldivad mehed, kes loovad füüsilise turvatunde. Suure laiaõlgse mehe kõrval on naistel turvalisem ja loomulikult on juba sellised mehed niisamagi vaadates seksikamad, mehelikumad. Ka teised mehed suhtuvad sellistesse meestesse aupaklikumalt ja aupaklikumalt ka mehe tüdrukusse/naisesse.

Geiks hakkamise põhjus on ehk selles, et nagu piltide pealt vaadates võib oletada, olid need mehed noorena eriti kleenukesed ja kitsaste õlgadega. Ei läinud tüdrukutele peale ja tüdrukud semmisid kuumade kuttidega, keda silmale ilus vaadata ja keda teised poisid respekteerisid. Kuna poisse on nagunii rohkem kui tüdrukuid, siis on konkurents eriti kõva ja saadakse "oma koht" teada juba noores vanuses. See tekitab aga nördimust, alaväärsust, viha, pettumust naissoos - või lausa naissoo vihkamist - ja jumal teab mida veel. Ma lihtsalt ei usu, et need kitsaste õlgadega mehed poistena tüdrukutele peale läksid atraktiivsuse mõttes. Kui varem aru ei saada, siis pärast esimest ööklubi külastust peaks küll noorele kutile kohale jõudma, et lihtsalt ei minda naistele peale. Ning pettunud, nördinud, solvatud jne inimene võib päris palju muutuda.

Mina täitsa usun, et keskmine geimees on intelligentsem kui keskmine heteromees. Miks? Ehk on seletus Priimäe enda sõnades.

"Juba noore poisina vaatasin peeglisse ja küsisin endalt"
- "Linnar, kas sa oled ilus poiss?"
- "Ei, ei ole"
"Saa siis vähemalt targaks!"
 
hmm 31. oktoober 2011, kl 21.15
1) kõik geimehed pole sugugi peenikesed, stiilsed, edvistavad, kitsaste õlgade, õrna häälega jne. Geikultuuris nimetatakse väga suuri ja karvaseid mehi karudeks (ingl k bear).
Nt http://en.wikipedia.org/wiki/Bear_%28gay_culture%29
2)inimesed ei "hakka" homoks, need eeldused on juba varem olemas. Inimene on tegelikult ainus homofoobne loomaliik, aga homoseksuaalseid suhteid esineb ka teistel loomadel.
3) arvan, et sellised kõiki paika panevad ja "ära mölise" ütlevad baariossid meeldivad tegelikult vähestele, nii naistele kui ka meestele. Paljudele naistele meeldivad just kleenukesed ja kitsaste õlgadega mehed.
 
haha 31. oktoober 2011, kl 21.40
"Paljudele naistele meeldivad just kleenukesed ja kitsaste õlgadega mehed."

Päeva nali! :)) :D

Mine tee üks ring ööklubis ja vaata, kuidas paljudele naistele meeldivad kitsaste õlgadega kleenukesed mehed. Need mehed jubedalt skoorivad! :D Võiks neile kitsaste õlgadega kleenukestele lisada veel prillid ka – need teevad ju intelligentsemaks – ja ööklubide tõelised naistemagnetid on valmis. :)

Olgem siiski realistid. Naistele meeldivad hea välimusega mehed. Mehelikud mehed. Atraktiivne on laiaõlgne meheliku kehaga mees. Sellised suunduvad ka klubist minema, naine käevangus. Panema.

Kuigi siin väidetakse, et paljudele :) naistele meeldivad kitsaste õlgadega kleenukesed mehed, siis minu silm on näinud üldiselt ikka vaatepilti, et sellised saadetakse klubides naiste poolt just per..e. :) Tegelikult naerda pole siin midagi. Päris jama elu sellistel noortel meestel. Noor mees tahab täiel rinnal elada, st keppi ja erinevaid naisi põrutada. Aga kas seetõttu homoks hakatakse, seda mina küll ei tea. Eks versioone ole igasuguseid.

Muidugi see kitsaste õlgadega mees võib tulevikus saada endale naise vabalt. Sellise naise, kellele mõni tegija mees on lapse(d) taha teinud ja minema jalutanud mõnda muud tsikki põrutama. Kuid see on naistel pigem hädavariant.
 
naine 31. oktoober 2011, kl 21.50
geiydel on vist nii,et üks on naise osas ja teine mehe osas.
 
naine 30+ 31. oktoober 2011, kl 21.56
Huvitav ju mul siis mingi kiiks . Mind ei ole kunagi huvitanud mehe kehaehitus. Pigem ajumaht . Ja sellised , a la lõugasõitjad ei huvita .
 
hmm 31. oktoober 2011, kl 22.03
haha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Paljudele naistele meeldivad just kleenukesed ja
> kitsaste õlgadega mehed."
>
> Päeva nali! :)) :
> D
>
> Mine tee üks ring ööklubis ja vaata, kuid
> as paljudele naistele meeldivad kitsaste õlgadega
> kleenukesed mehed. Need mehed jubedalt skoorivad!
> :D Võiks neile kitsaste õlgadega kleenukestele lis
> ada veel prillid ka – need teevad ju intelligentse
> maks – ja ööklubide tõelised naistemagnetid on val
> mis. :)

Võib-olla sellised naised ei käi lihtsalt ööklubides või siis paistavad seal silma tibi tüüpi naised, kellel on ühiskonna poolt ette dikteeritud arvamused.

Tean päris paljusid naisi, kellele ei meeldi, kui mees neist oluliselt suurem ja jämedam on, vaid ainult peenikesed.

Kui järele mõelda, siis on klubides kõige popimad peenikesed, rikkad ja stiilsed noored, nii mees- kui ka naissoost.
 
hippo 31. oktoober 2011, kl 22.21
zippo
palun googelda väheke ja uuri, mida tähendab üldse homoseksuaalsus, mis on põhjused jne.
nii rumalat küsimust annab ikka esitada.
geiks ei hakata - gei ollakse. ja see POLE nende inimeste endi valik.
samuti "ei hakata" ka blondiks, brünetiks, kiilakaks, skisofreenikuks või vähihaigeks.
palun tegele väheke eneseharimisega.
 
zippo 31. oktoober 2011, kl 22.48
hippo

"palun tegele väheke eneseharimisega"

Ma olen ennast natuke sellel teemal harinud. Vanasti oli homoseksuaalsus psühhiaatria valdkonda kuuluv kiiks. Tänapäeval enam pole, kuid see ei tähenda, et vanasti selles ei pruukinud tõde olla. Kui see on (kasvõi noorena) peas arenenud kiiks, siis saaks seda ka ehk ravida? Seda on üritatud palju ja erinevates riikides ja tulemused on täiesti olemas. Kasvõi üks tänapäevase psühhiaatria ühe isa, Robert Spitzeri poolt. See on sama mees, kes pani paika kaasaegse vaimsete haiguste klassifikatsiooni.

"He reported that after intervention, 66% of the men and 44% of the women had achieved "Good Heterosexual Functioning", which he defined as requiring five criteria (being in a loving heterosexual relationship during the last year, overall satisfaction in emotional relationship with a partner, having heterosexual sex with the partner at least a few times a month, achieving physical satisfaction through heterosexual sex, and not thinking about having homosexual sex more than 15% of the time while having heterosexual sex)."

Loomariigi kohta - isane koer võib sinu jalga ka karata, kui kiimas on. Aga selliste isaste read jäävad ikka suht hõredaks, kes eelistavadki emaste asemel isaseid kabistada.
 
vasakukäelised 31. oktoober 2011, kl 23.55
vasakukäelised pandi vanasti ka parema käega kirjutama, ega see nende sünnipärasust kuidagi muutnud.
 
alu 01. november 2011, kl 10.44
Süüdi on see, et naised on feministid! Keegi enam ei taha ülbeid ja upsakaid naisi. Naised tahavad olla vanatüdrukud, lesbid, jne.. Riigi viga. Riik peab looma seaduse, et naistele kohustuslik abiule, siis jääb seda homondust ka vähemaks!
 
täindaks 01. november 2011, kl 18.43
zippo: laiaõlgne ja jämedarandmeline mees ei pea kelleltki tingimata selliseid küsimusi küsima.

Kui ta on loomult juhtumisi rahumeelne ja sõbralik, siis võibki ta lubada endale luksust olla rahumeelne ja sõbralik.

Tasakaalukas jõulisus(ei nori tüli, ei lähe kergesti endast välja) mõjub veel pareminigi.
 
hippo 01. november 2011, kl 20.34
zippo
et koer su jalga kargab ja lehmad üksteisele inna ajal selga hüppavad - no kullake, mis on seal tegemist homoseksuaalsusega?:)))

homosekusaalsusel olevat psüühilised või kaasasündinud põhjused juba kromosoomitasandil. esimeste korral on ehk võimalik seda nö "ravida", teiste puhul mitte.
kui huvitab, siis uuri täpsemalt. pole arst ja see viimane seletus ei pruugi mul õigesti meeles olla.
aga sellegipoolest - keegi "EI HAKKA" vabatahtlikult homoks. nii et selline küsimus on rumal.
 
Scarp 02. november 2011, kl 11.19
zippo Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Atraktiivne mees on aga
> laiaõlgne ja jämeda randme ja suure käega. Sellin
> e, kes ööklubis või baaris rahumeeli teised mehed
> paika paneb "mida on, tahad lõuga saada või!?" ütl
> emisega. Mees, kellele pole probleemiks teistele l
> õuga sõita. Naistele meeldivad mehed, kes loovad f
> üüsilise turvatunde.

Nagu ma siit loen, siis sa pead tõeliseks meheks mingit ennasttäis pätti.
Olgu suur või väike mees, kuid kaklejatesse ja tülinorijatesse saab ikka vaid põlastusega suhtuda.
Põlastus ei võrdu aupaklikus.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Scarp 02.11.2011 11.20.
 
gaymees 01. detsember 2011, kl 03.36
päris ponev on lugeda seda postitust. Olen ise 22a gay ja julgesin umbes aasta tagasi seda ka koigile tunnistada. Enamus sopradest olid ikka päris üllatunud, kuna ma ei ole kitsaolaline ega naiselik. Ja pigem olen alati naistele meeldinud. Ma ei oleks tegelkuld uskunud kui palju veidraid küsimusi tuli mulle gayde kohta, tuleb tunnistada et inimesed toesti ei tea väga palju selle teema kohta ,kui siis ainult nii palju mis loetud meediast ja nähtud filmidest. Aga olen väga onnelik selle üle kui dolereerivad mu tuttavad ja sobrad on. Ei kaotanud ühtegi sopra tänu oma ülestunnistusele, ja mul on ka selliseid sopru kes on rullnoka tüüpi ja voiks arvata ,et koige vähem dolereerivad.
 
maali 01. detsember 2011, kl 10.21
gayks sünnitakse ja pole võimalik "ümber kvalifitseeruda" heteroks. nii nagu vasakukäelist ei saa ümber õpetada paremakäeliseks. nõuka ajal seda tehti, aga see oli nagu vägistamine.
 
Agnes 01. detsember 2011, kl 10.32
Ei tahaks uskuda, et geiks hakkamise põhjuseks on kiitsakam kehaehitus või räuskavad feministid. Freddie Mercury koos oma vuntsidega tundus küll pigem naljakas, kui habras mees :)
Küllap see ikka miski sisetunne on, mis ajendab meest mehe poole vaatama.
Kunagi lahati siin teemat kas mehe ja naise vahel on sõprus võimalik. Geiga saaks kindel olla, et üks pooltest ei hakka peas teistugust mõtet tiksutama :)
Aktsepteerin nende valikut ja Peeter Rebane on küll ju kena geimees :)
 
überdoktor fillutek 01. detsember 2011, kl 11.31
tegelikult tuleb eristada mõistet 'gei' kui nö omadussõna ja 'gei' kui seksuaalset sättumust. autor on antud juhul ajanud need kaks ilmselt segamini. mees võib olla tavaline heteroseksuaal, aga paistab 'gei', kui eelistab pehmeid väärtusi, riietub nagu keigar või paistab natuke sentimentaalne. seevastu gei kui seksuaalorientatsiooni kandja võib näha üsna tavaline ja karvane mees välja, sellega inimestel üldiselt polegi probleemi. inimesed vihkavad naiselikkust meestes, aga mitte seda teoreetilist võimalust, et mõni karvane isane paneb naiselikke noormehi kuskil pimedas teki all.
 
uskumatu 02. detsember 2011, kl 11.32
et zippo suguseid harimatuid leidub.
MITTE KEEGI ei saa HAKATA homoseksuaaliks. gei kas ollakse v6i mitte.
sama hea on kysida, miks hakatakse kiilakaks, vaimuhaigeks, vahihaigeks, vaskukaeliseks, varvipimedaks, neurootikuks, depressiivseks jne.

zippo - miks hakatakse lolliks, nagu sina?:)))
 
N33 02. detsember 2011, kl 15.37
No mul just teistsugune kogemus, kui meie seltskonna kõige machom mees (nii välimuse kui käitumise järgi) ja üldine naistelemmik osutus geiks.Arvasime pikalt, et ta ei leia lihtsalt endale väärilist naist ja niisama suhteid ei afišeeri, aga tuli välja, et niisama suhted hoopis teistsugust laadi.
 
tt 02. detsember 2011, kl 15.56
Mi asja, kas veel tänasel päeval leidub meil selliseid, kes arvavad, et keegi hakkab geiks???? Selleks sünnitakse ja nad on alati olnud. Ju siis loodusel on oma mõte, miks nii on. Elu maal pole kunagi paigal seisnud, tingimused ja olustik muutuvad, osad surevad välja, osad arenevad jne. Seega peaks alati varuks olema natsa teistsuguseid, sest just nemad võivad tingimuste muutudes ellujääjad olla ja elu edasi kandjad.
 
Thh 02. detsember 2011, kl 16.00
Geiks ei hakata, geiks sünnitakse. See on ju ometi tõestatud.
 
vuh 02. detsember 2011, kl 16.12
kas homoks sünnitakse või hakatakse?
 
hippo 02. detsember 2011, kl 21.04
tt
nii palju, kui mina õppisin on, on põhjuseid kaks.
üks on kaasasündinud - ema rasedusaegne seisund - mure, ärevus, mis viib lapse suguhormoonide jaotumise tasakaalust välja, teine lapsepõlvest tingitud, ehk psühholoogilistest põhjustest.
kuid 100% kindel on see, et keegi ei hakka homoks vabatahtlikult. miks peaks inimene küll vabatahtlikult endale sellise koorma kandma võtma?

vuh
sulle samuti küsimus - kas juhmiks sünnitakse või hakatakse?:))
 
pede 03. detsember 2011, kl 09.34
Paljud väidavad, et nad sünnivad sellistena, võib olla see peab ka paljude puhul paika. Mina sündisin lapsena, ei olnud ma homo- ega heteroseksuaalne. Noore poisina ajasin tüdrukuid taga nagu kõik teised, abiellusin sain paar last, läksime lahku, tuli pettumus pettumuse otsa, kuni sattudes vastavasse seltskonda oli mul grupikal ka biseksuaalseid mehi, koos naistega. Nii läkski, esimene vahekord mehega, siis mõne ajapärast suhe. Ikka endiselt vaatan ka naisi, kuid olen naistest nii halval arvamusel, et teadlikult valin mehed.
Ma ei usu, et teatud seksuaalsusega sünnitakse, ma arvan, et selliseks kujunetakse, nii nagu vasaku või paremakäelisekski.
 
Agnes 03. detsember 2011, kl 10.51
Ei pole ma lesbi ega midagi, aga meestest ka täna midagi ei arva. Geipaaridel on sellevõrra lihtsam, et mehelt ei eeldata mees olemist. Ta võib olla läptopi kujuga vinguv diivanikaunistus, kes tahab naisega võrdne olla.
Täna üldistan, vabandust :(
Meestega ei tule koos elamisest midagi välja, lesbit ei taha, aga kas gei mees ja hetero naine saavad sõbralikult koos elada?
 
hippo 03. detsember 2011, kl 22.20
pede
sina arvad:)))
kui sul poleks selleks eelsoodumust, siis ei kujuneks sa midagi.
või osakd sina oma kromosoomikesi ja geenikesi seal enda kehas näha mingi sisemise silma abil, et tead mis sul seal oragnismis toimub?

ma võin ükskõik kui palju meestes pettuda või mehi vihata, kuid mitte ükski võim ei pane mind seetõttu lesbiks hakkama. isegi jälk ja vastik oleks sellist asja ettegi kujutada.
võeh!:)))
 
hippo 03. detsember 2011, kl 22.30
pede
ka vasaku- ja paremakäelisus on kaasasündinud. selliseks EI kujuneta.
 
Küsi veel 04. detsember 2011, kl 07.51
Ikka igavusest!
 
möh 04. detsember 2011, kl 10.35
uskumatu, et leidub veel selliseid, kes enne teema tegemist ja oma targutuste kirjapanekut ei uuri teema kohta vabalt saadaolevaid allikaid.

uskumatu, et leidub veel selliseid, kes arvavad, et homoseksuaalsus on midagi sellist, mida saab valida, st homoks hakatakse.

nii lollile teemapüstitusele ei saagi sisuliselt vastata.
 
ma arvan küll 04. detsember 2011, kl 11.01
Et homoks saab ka hakata. Lihtsalt on mõni vaene poiss või mees, kellel on raha vaja ja leidub keegi rikas vanem mees, kes on nõus talle seda raha või karjääri kindlustama ja nii ta lähebki. Ma küll tunnen päris mitut, kes on just nii homoks hakanud. Lihtsalt olude sunnil.

Sama on lesbidega. Kui ikka enamik mehi on vastuvõetamatud seemnekülvajad, siis on lihtne lesbiks hakata - vähemalt hirm rasedaks jääda on välistatud. Nt Eestis on selleks kõik tingimused olems: hulgi viletsad mehi ja hulgi ilusaid iseseisvaid naisi.

Vabalt võib lesbiks või homoks hakata. Mis jutt see on, et seda ei saa teha, kui soodumust pole. Inimene võib kõike teha, kui vaid tahab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!