Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mis teeb mehe häirivaks, nii et igasugune soov suhelda kaob?
 
.. 18. november 2014, kl 14.37
Kohe lambist mõeldes ütleks sellised asjad: ülbelt noriv hoiak, manipuleerimine ja ükskõiksus. Siis saad aru, et pole ju mõtet edasi suhelda, sest suhtlemine võiks olla ikka mõlemapoolselt meeldiv ja sobiv.
 
Sid 18. november 2014, kl 14.46
.., selles selle foorumi võlu ongi, et kui mu tekst sind ei kõneta ja suisa tülgastav on, siis järelikult jääb me suhe pelgalt siin hammaste teritamiseks. Kui sul aga miskipärast peaks huvi tekkima ja sa selles väljakutset näeksid, siis asuksid sa tutvuma (sest põhiliselt ma ikka seal rubriigris tegev). Kuna minu tutvumised jäävad aastate taha, siis ausalt öeldes on mul ka täiesti ükskõik, mis must siin arvatakse. Nii, nagu mina kujundan omi arvamusi siin teiste kohta, nii võivad ka teised teha seda minu kohta ja mu meelest on see OK.
Meeldima ja sobima ei pea siin foorumis kohe mitte üks raas. Mina vähemalt selle nimel ei pinguta.
 
.. 18. november 2014, kl 15.41
Ma pole enne siin kirjutanud. Lihtsalt väljendasin korraks oma arvamust teemaalgatuse kohta. Vabandust, kui kellegi sõnavahetustesse sattusin.
 
irw 18. november 2014, kl 15.50
Sid, sa vaata end nüüd kõrvalt:D sa tõmbasidki end käima, nagu ennist sinu kohta ju öeldi. ja vahutad ja vahutad ja vahutad, ning enne rahu ei saa, kui saad ikka veel oma sõna öeldud, enne vaikseks ei jää, kuni keegi ei viitsi sinu vahule enam vastata:DD Kokkuvõtted diagnoositi sind ikka päris täpselt. Sa ei suudagi ju rahuneda, vaid ajad oma mulli sees oma õigust taga, mis iganes vahendeid kasutades.
 
kahekümpine 18. november 2014, kl 16.08
irw ei saa aru trollide olemusest :) päris äge on neljakümpiseid vahtu ajada ju!
 
Sid 18. november 2014, kl 16.14
irw, sind mäletan ma sellest ajast, kui ma umbes kuus aastat tagasi siia esmakordselt sattusin. Ausalt öeldes ei tule küll ühtegi konstruktiivset mõtet meelde, mida sa oleks suutnud kirja panna selle aja jooksul. Seega, üks mõttetühjemaid kasutajaid üldse. Vabandan, kui ennast puudutatuna tundsid, aga kahjuks nii see on.
 
irwwwwwww 18. november 2014, kl 16.16
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw, sind mäletan ma sellest ajast, kui ma umbes k
> uus aastat tagasi siia esmakordselt sattusin. Ausa
> lt öeldes ei tule küll ühtegi konstruktiivset mõte
> t meelde, mida sa oleks suutnud kirja panna selle
> aja jooksul. Seega, üks mõttetühjemaid kasutajaid
> üldse. Vabandan, kui ennast puudutatuna tundsid, a
> ga kahjuks nii see on.

:DD MOTT
 
Sid 18. november 2014, kl 16.20
Nonäed! Mul 100% õigus! :D
 
aga muidu? Tom-sid 18. november 2014, kl 18.11
aga sa Tom ja sid jne ikka anaalikat ka saad oma venelaselt? või on ta liiga vana su vanade lotendavate kannikate vahel toimetamiseks? et ajab nagu säarsilmad punni ja seedekulglast öökima?
 
Sid 19. november 2014, kl 12.24
Näljane pidi ikka leivast rääkima, sul vist ikka suur himu selle tagumise poole seksi järele. :)
Ausalt öeldes on sulle isegi vastamine juba suur teene sulle, sest minu jaoks pole sa inimene, lihtsalt siksipuuduse käes vaevlev troll - ei muud.
 
punapea 19. november 2014, kl 14.11
ohjah, paned siia ühe kommi ja kohe see teine punapea kraaksub sellist jama et... ah, las igal lollil ole oma lõbu:D

ja mis on veel mehe puhul häiriv, kui ta abielumehena mulle näiteks külhe ajab. see kohe eriliselt eemaletõukav. ja muidugi kullakaevajad ehk naise sabapeal istujad n-ö. ja ka meesfeministid, kes kõike poolitada tahavad. nüüd vist sai kõik - rohkem siin teemas ei kommenteeri.
 
ei kohtuks 19. november 2014, kl 18.25
no vanaevate lotendavate tagumikupõskedega meestega, nagu tom ei kohtuks ka. absoluutselt välistatud selline "isakese" kasvatav , õpetav, arendav, manitsev väljendusviis.
 
ei kohtuks kindlasti 20. november 2014, kl 07.24
ihnsa, vaese ja koleda mehega. Mees peab ikka ilus ja rikas olema:)
 
eks 20. november 2014, kl 08.42
Ohjeldamatu eneseimetlus on ka üks iseloomuomadus, mida on (teistel)ikka üsna raske taluda.
 
punapea 20. november 2014, kl 10.48
kiilakad on jälgid oma läikiva peanupuga.
 
ahzooloog 20. november 2014, kl 11.21
ise sa läigid...
 
n 46 20. november 2014, kl 12.59
kiilakaga lepib naine, kes paremaid mehi ei saa.
 
Agnes 20. november 2014, kl 15.41
Siin enne oli teemaks, et mees ei tohi haiseda ja selline karvapall olla, et vuntsid supi sees ripuvad. Vastik ettegi kujutada.
Seda enam jätab kiilakas mees puhta mulje ja mis seal salata - on sexikas. Kenale kiilakale tänaval vaatan ikka järgi küll, ülejäänud on hall mass :)
 
vanasõna 20. november 2014, kl 16.53
Kiilakas ühe naisega kaua vastu ei pea!
 
hihii 20. november 2014, kl 17.12
vanasõna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kiilakas ühe naisega kaua vastu ei pea!


Vanasõna, kas sa oled kiilakas?
 
Orochimaru 20. november 2014, kl 22.54
Maitseasi, aga mulle seonduvad kiilakad (kui nad just mingid ärimehed pole) paratamatult rullnokk-põmmpeadega. Neid liigub tänaval tüütult palju ja no ei ole sexikad, ei ole.
 
tiiuke 20. november 2014, kl 23.00
mind häirib - nõmedus, lollus, hambutu suu, loomaarmastuse puudumine, vastutustundetus, eidelik inin ja virin, oma riigi ja rahva kirumine, joomine.
 
Grete 21. november 2014, kl 00.14
Ei kohtuks kindlasti koleda, hambutu ega vaese mehega. Kiilakad on ka täiesti out! Auto peaks kindlasti soliidne ja viisakas olema mitte mingi bemmiront.
 
kiilakas jeebimees 21. november 2014, kl 09.09
Kui kiilaspäisus hakkas kunagi ohustama, lasin pea täitsa puhtaks ja lasen siiani, sest juuste väljalangemise vastu võidelda ei saa. Parem siis juba päris karvutu kui mingi lollakas poolik. Vahel hoian ka mõnepäevast habet, vahel sedagi mitte.
Ausalt öeldes lasen kõrge kaarega teie arvamuste peale seksikusest.
 
:)) 21. november 2014, kl 10.04
Oled sexikas, oled:))

Ja mitte kiilakuse, vaid ikka jeebi pärast:))
 
aga milline seep olema peab 22. november 2014, kl 10.33
Honda CR-V või Hummer H1?
 
keegi 23. november 2014, kl 16.58
Ei ole kunagi seda kiilasuse asja nii kriitiliseks pidanud, aegajalt ajavad paljud mehed ennast kiilaks ja mõni jääbki kiilast soengut kandma, sest nii on mugavam. Lõpuks ei tee song kedagi paremaks inimeseks. Inimese teevad vastuvõetamatuks hoolimatus, ülbus, valelikkus, reeturlikkus, alkoholism, ei ole vahet, kas tegu mehe või naisega.
 
Orochimaru 25. november 2014, kl 16.53
Oh, tänapäeval pole enam võimalik leida meest, kes normaalselt ehk siis vähe jooks. Mulle aga alkohoolikud ei meeldi. Sellised tegelased on suht tihti eelmise naise poolt välja visatud ja otsivad uut, kelle seljas liugu lasta. Agnesega läheb mu maitse täiesti lahku, aga vahet pole. Ülbus on samuti jah, ebameeldiv. Kust üldse võtab mingi isane endale õiguse kedagi tänaval kommenteerida või tüli norida?
 
valetaja metsateel 25. november 2014, kl 19.10
valetajad ei meeldi, ka need kes noori naisi nilliks( kui aga saaks) samas sööb keskealise naise praekartulid ka perssse, sest muidu oleks ju hoopis ilma.
 
juustega naine 26. november 2014, kl 01.11
Valetaja metsateel - Sul on nii ilus nimi! :)
Aga kiilakad mulle meeldivad. Mehed ei oska enamasti oma juustega midagi peale hakata (kui neil midagi peas veel leidub), et ilusa soenguga mees on lausa haruldus. Ilus kiilakas seevastu sagedasem nähtus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!