Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Milline mees kirjeldaks oma suguakti avalikult?
 
autorattad 28. oktoober 2014, kl 01.40
ihamutikeste unelm Senza la Donna
liiga teadja mees oled selleks et sa seda iha värki mitte tunda,nagu siin ennist üks postitus mainis, ingli tiibadega tibatilluke riistake oled
 
Agnes 28. oktoober 2014, kl 20.28
"Naisena tekkis mul seletamatu tahtmine näha seda meest elusuuruses"

Miks küll peaks tahtma sellist tola oma silmaga näha? Ilmselgelt on tegemist suhteliselt ilmetu mehega, kes ei saa muidu, kui raha eest. On variant, et avalikustad tutvumisnurgas tolle sexpommi aadressi ja küllap siis ka suht detailse isikukirjelduse saad.

"miks haritud, abielus ja materiaalselt kindustatud mees peab oma suguaktidest kogu maailmale teada andma?"

Ega haridus ei näita haritust, abielu pole küll mingi takistus, matriaalne kindlustatus näitab, et võib osta mida tahab ja delfi ei ole veel kogu maailm :)

On aga probleemid ja mis see SIDi till siia puutub? :)))
 
andunud ihafoorumlane 28. oktoober 2014, kl 22.31
Utha sina??? :OOOO
Kyll sa jõuad ka igale poole targutama. Mõnes mõttes on sul õigus, et mehed kes peavad oma igast suguaktist kõigile teada andma, on kindlasti mingi väikse hälbe või kõrvale kaldega, kuid usu, ka sina tahaks näha, milline see mees füüsiliselt välja näeb?Ja eriti neid kõiki, äkki on mingi ühine nimetaja neil, näiteks , kõver sina või kiilas pea
 
Senza la Donna 28. oktoober 2014, kl 22.43
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> On aga probleemid ja mis see SID
> i till siia puutub? :)))


No see on ju see delitar, kes pole suutnud ühegi delfimehe tilli kõvaks imeda ja nüüd ta arvabki, et kõigil sellised pisikesed ja pehmed ;)

Mis aga teemaalgataja probleemi puutub, siis asi on väga lihtne. Kui inimesed ostavad midagi või tarbivad mingit teenust, siis praaki saades võivad nad pöörduda tarbakaitsesse ja nad võivad hüvitist saada. Prostitutsioon on küll eestis lubatud, aga mingid seadused selle kohta ei kehti ja kui klient saab prostituudi käest kehva teenust, siis pole tal kuskile pöörduda. Seepärast ongi olemas selline tarbijakaitse organisatsioon, nagu foorum69. Kuigi ihatibid arvavad, et nemad ei ole prostituudid, vaid sponsoriotsijad, siis vahet ei ole, ühed prostid kõik. Solvuda selle üle, et keegi tema kehva teenust julges mainida on kohatu, asjalikumad prostituudid (ja mitte ainult, ka massöörid näiteks) suhtlevad aga foorumis oma klientidega otse ja neil küll probleemi pole, kui nende teenust arvustatakse. "Suguakt" on see vaid teatud mõttes, sinu jaoks on see ju pakutav teenus ja selle avalik arutelu ei tohiks küll probleem olla.
 
moosimadu 28. oktoober 2014, kl 23.02
Näide reaalsest elust, õnneks mitte minu omast: Toimunud oli inetu lahkuminek, mees otsustas naisele kätte maksta ja kirjeldas oma eksi voodifoorumis kui viletsat, aga odavat prosti. Kirjeldas ikka põhjalikult. Telefoninumbritki jõudis jagada.

Ise oli ta veel ka ametnikega vestlemise ajal härga täis - mismõttes vale tegu? Aga näe, alimendid pani ju peale, sellise sigaduse eest peabki kätte maksma!
Nii, et ega alati kõik nii kaunis ja tarbijasõbralikk polegi, kui teenuse kasutajad kirjeldavad.
Muide- selliseid asju tehakse arvatust sagedamini. Jälile saadakse neile loodetust harvemini.
 
ehhee 01. november 2014, kl 00.12
Kusjuures väga hea foorum. Minu kui naisterahva jaoks väga huvitav ja silmiavav lugemine:D
 
Ei tea ihat ega foorumit69 01. november 2014, kl 10.54
Küll inimesed jõuavad palju erinevates foorumites jõlkuda.
 
naine38DD 01. november 2014, kl 11.15
nohh, mehed istuvad neis foorumites, naised perekoolis:) ja sel ajal, kui mehed käivad oma foorumi jaoks muljeid kogumas, istuvad naised perekoolis edasi...
 
irw 01. november 2014, kl 12.03
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Miks küll peaks tahtma s
> ellist tola oma silmaga näha? Ilmselgelt on tegemi
> st suhteliselt ilmetu mehega, kes ei saa muidu, ku
> i raha eest. On variant, et avalikustad tutvumisnu
> rgas tolle sexpommi aadressi ja küllap siis ka suh
> t detailse isikukirjelduse saad.
>

irw...tead,see tola võib ka su oma mees olla:D
 
Agnes 01. november 2014, kl 16.53
Võimatu!

Aga, kui see mõte mõnel tuju nii heaks teeb ja ebatervelt irwitama paneb, siis mis mul saab selle vastu olla :)
 
irw 01. november 2014, kl 17.54
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võimatu!
>
> Aga, kui see mõte mõnel tuju nii h
> eaks teeb ja ebatervelt irwitama paneb, siis mis m
> ul saab selle vastu olla :)

Võimatu, võimatu:)
Eks enamuse sealsete meeste naisukesed ütleksid sama;)
 
Agnes 01. november 2014, kl 19.28
Küllap sa tead, mida sa räägid ;)
 
Irw 01. november 2014, kl 23.20
Agnes,kuidas sa tead et sinu mees nendes foorumites ei istu ja endale informatsiooni ei ammuta, kuhu homme minna :-)?
Ma ise usun küll, et niikaua kui sina siin istud, on mehel juba kodutöö tehtud ja homme ettekäändeks toodud, et vaja tund-kaks tööjuures asju ajada, kuida asjad aetakse hoopis mõnusamal viisil :P
 
Agnes 01. november 2014, kl 23.57
irwitus,

Sama võiks sinu ehk sinugi kohta arvata, aga see pole siiski võimalik, sest hoiad delfis minul silma peal :)
Noo..mis sa veel räägid?
 
ahzooloog 02. november 2014, kl 17.36
Ja miks ei ole võimalik? Su mees on sul 24/7silma all?:)

Teisest küljest, kui sinu naiselikud ja inimlikud vajadused on mehe poolt kõik rahuldatud, aga mehe mõned lisavajadused, mida sina kas ei viitsi või ei taha rahuldada, kas on see siis nii halb, selliste foorumite külastamine?
 
kaks põhjust 02. november 2014, kl 18.54
kas agnesel polegi meest,kes saaks foorum 69 käia,või on mees umbkeelne väljamaalane , kel pole seal foorumis midagi teha.
 
katsejänes 06. november 2014, kl 11.14
Beridee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Targemat on alati teha,sinna foorumisse polekski e
> hk sattunudki kui poleks üht e-maili aadressi goog
> eldanud.
> See kontakt on olnud ka minu msn listi
> s, mida ma polnud küll oma 7 aastat kasutanud kuid
> nüüd siis sinna hotmail postkasti logides oli tem
> alt teade ja nii ma siis ohhetan ja ahhetan,et kel
> lega ma olen küll omal ajal suhelnud :))))

Tegin ka omale konto sinna ja no e-maili järgi googeldades ei tule midagi välja.
Kasutajanime järgi küll, aga ilmselt saab sellegi kuskilt seadetest välistada.
Seega ajab see Beridee miskit häma.

Aga tänud huvitavale foorumile reklaami tegemast;)
 
kiisu 06. november 2014, kl 13.38
jah, üks üllatavalt asjalik foorum, sellised võiks kõigi erialade kohta olla,
juuksurid, poliitikud jne
Aga see mida teemaalgataja kurtis,
Milline mees kirjeldaks oma suguakti avalikult
ei märganud, ega palju lugenud ka, ehk viitad.
Ja kui kirjeldaks, mis see sinu asi peaks olema?
 
ahzooloog 06. november 2014, kl 13.57
Mismoodi see poliitikute kohta välja peaks nägema? Et kui oled mõnele poliitikule taha keeranud, siis kirjeldad seda?
 
Sid 06. november 2014, kl 14.07
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mismoodi see poliitikute kohta välja peaks nägema?
> Et kui oled mõnele poliitikule taha keeranud, sii
> s kirjeldad seda?


Pigem näeks see nii välja, et iga poliitiku kohta on oma teema. Sinna pannakse siis kõik ta lubadused kirja ja kui keegi teda purjakil kuskil baaris näiteks juhtub nägema, siis samuti. Niimoodi ühiskondliku jälgimise all olles jääks ka poliitikute sigadusi vähemaks (umbes nii ta ka prostide puhul kehtib, esmapostituseks reeglina kuulutus, mis prosti enda pandud ja edasi juba kõik eluline ;)).
 
anonüümne 07. november 2014, kl 23.11
Tegelt on need rõveda jutuga kõvatajad seal f69 kõik suure õllekõhuga ja peast kiilanevad pässid ,kellel kodus oma babad mutikesteks muutunud ,sealt tekib ka see kibe viha noore tuti vastu :).
Üks konkreetne näide f69.
__________________________________________________________
Sai kah hädaga käidud. Shaten 41. No 51 oli ta ikka kindlasti. Aga päris sale. Õnneks olen suht lühinägelik, nii et võtsin kiiresti prillid eest. Siis oli ok! :) Vanus korvati super suhtumise ja väga proffessionaalse tööga. Tagasi ei lähe, aga kes ei viitsi noorte plikade ülbitsemist kuulata ja tahab lasta ennast poputada ja nunnutada, siis soovitan.
__________________________________________________________
Tundes seda härrat ,siis kirjeldaks teda järgmiselt:
Vanus siis,kui see komm kirjutatud 47, pikkust 175,kaal 95, selline töntsakas, prillid, nägu tedretäppe täis,pealaele oli tekkinud juba siis, kui see komm kirjutatud sellline helikopteri maandumisplats, suht väsinud look.
Tsüklivend ehk kui jooma hakkas, pani ikka 2-3 nädalat jutti.
Raha oli, on siiani.
Hea on vaadata, nii kui tsüklis, istub tutvumisportaalis ja kõvatab.
Tean nii iha kui foorumi kasutajat ,neid pole keeruline kokku viia....tarvis vaid näppu pulsil hoida, kui mingit naist kommitakse , temaga ühendust võtta ja ega prostid pole kadedad,nad tahaks ka ju et neist ikka hästi räägitakse, seepärast annavadki kohe tagasisidet kui küsida, kes sind panemas käis :).
Perverssne hobi mul, onju :)
 
n46 07. november 2014, kl 23.35
omaenese olematu eraelu aseaineks kõlbab vist hästi.

anonüümne Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Perverssne hobi mul, onju :)
 
anonüümne 07. november 2014, kl 23.37
Ja teine näide f69

_____________________________________________________________

Eelosundatud aadressil on 3 tüdrukut, ainsana puhas eestlanna on Ingrid, staazikas prostituut, kes töötas aastaid tagasi Narva mnt. 16 ebameeldivas urkas. Seevastu teeb ta suhteliselt ilusti 69-ndas poosis suuseksi ning hea vedamise korral ei ütle ka anaalist ära. Ülejäänud kaks - see sünnitusarmidega pikk ning pisem blond on seksi koha pealt tunduvalt nigelamad - kuigi välimusel pole ju viga. Räägivad vaevutuntava aktsendiga ka Eesti keelt. Hind on suhteliselt keskmine 400/300, kuigi taset arvestades siiski veidi ülepakutud.

Aga korter oli puhas ja korras ning kohv hea.
_________________________________________________________
Kommentaar on oma jagu vana , sest nagu lugemisest selgub, arveldamine kroonides
Kirjeldan ka seda meest. pikkust 187, kaalu 90,juuksed peas, nägu sile,oma vanuse kohta hästi säilinud, ei joo, ei suitsetat, krooniline möldapidamatus ja veel, rääkides pudustab ja tatti lendab.

Mõlema mehe puhul tegemist pereinimestega ja ühtiskonnas üks tuntum kui teine :)
 
katsejänes 08. november 2014, kl 08.36
vaat mis krooniline kepipuudus naisterahva psüühhikaga teha võib...
 
küülikufarm 08. november 2014, kl 09.17
katsejänes, kui viga näed laita, siis mine ja aita.
 
katsejänes 08. november 2014, kl 09.27
Kui see anonüümne kellegi kodune moor on, siis ma ei imesta, miks selline foorum eksisteerib...

Mina teda aidata ei saa, mulle meeldivad mehed:)
 
Agnes 09. november 2014, kl 10.13
Pole lähemalt kursis, ega sügavamalt süvenenud kummassegi foorumisse. Aga arvan, et võib olla on ausam otse välja öelda oma konkreetsed tahtmised avalikult vastavas foorumis, kui ennast anonüümselt järjekindlalt vägeva kiidulauluga enda pandavusele pakkuda mõnel sellisel lehel, kus peale enda lolliks tegemise ei saa midagi :)
Tea, kumb on veidram, kas valetv kapsatünnist kaunitar delfis või kõik otse letti ladunud konto omanik ihas :)
 
psühhiaater 10. november 2014, kl 23.19
Kõige veidram on Agnes ise. Igal pool on tal mingid kapsatünnid. Nagu oleks hirm suur, et äkki keegi on temast ilusam. Ju on end ise pandavamaks valetanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!