Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Millised on üldse visiitsuhtluse reeglid?
 
Agnes 23. november 2014, kl 14.51
austajanna & teised, kes puudutatuna tunnevad!

Kuidas seda ilu mõõdetakse?
On see kaal, et astud peale ja viskab seieri põhja? :)

Minu arust ka on n46 nagu suur juht ja õpetaja ja kõik naised peaksid käima tema jälgedes ning 46ks eluaastaks omandama sellised kogemused. Jahhh, see on tõesti väga kadedaks tegev.
Tahab mõni loll sellele vastu vaielda? :)
 
punapea 23. november 2014, kl 14.56
Täna Statoili pakett soodushinnaga ainult Agnesele! kuiv krõbe vanainimese nahk, blondeeritud pea ja kont võtavad kergesti tuld.
 
suvaline 23. november 2014, kl 14.57
n46, vahe on sees, kas rääkijad on tädid või noormehed ise. Jutt kerge anniga naisest võib levida noormeeste-neidude seas kui kulutuli ning hiljem on väga raske halvast kuulsusest lahti saada.
 
Agnes 23. november 2014, kl 15.00
Mind järgi teha ei ole küll eriti mõistik, olles sama õel ja solvav, nagu siin kurdetakse.
Näidake eeskuju ja käituge nagu on õige (teie arust) :)
 
Sid 23. november 2014, kl 15.36
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Näidake eeskuju ja käituge nagu on õige (teie arust) :)

Üldiselt võiks vähem õelutseda küll. Siin on ju teemasid jalaga segada, kus saab arutleda ja mõistliku juttu ajada, selmet üksteisele ära panna.
Isiklikuks minek on alati halb mõte, kuigi vahel on endalgi kiusatus suur. :D
 
to n46 23. november 2014, kl 16.37
"viimased aastad lausa ühe mehe naisena."

loodetavasti pole sa selle ühe mehe ainus naine. :D
 
kapsatünn 23. november 2014, kl 17.10
preili agnes võiks alustada endast, kuigi lootust on vähe, sest küürakat parandab vaid haud.
 
rasedus 23. november 2014, kl 17.21
aga kuidas agnesel rasedus kulgeb? on nagu palju aega tal jälle tekkinud, kas mees jättis maha või on rase. Muid põhjuseid ei saa ju olla.
 
Agnes 23. november 2014, kl 18.07
Teil on õigus.
Ma ise arvan ka, et ega mu kirjapilt siin küll kunagi ei muutu :)
Ja mees jättis ka maha, võttis mu auto, raha ja kuuldavasti olla ta ühe delfi kena liivakellaga.
 
delfi kena liivakell 23. november 2014, kl 20.06
Minu kaastunne;)
 
tervist 23. november 2014, kl 22.16
preili Agnesel on vist juuksed suurest õelusest peast kukkuma hakanud, kurdab teine oma häda tervisemures.
 
hihaho 23. november 2014, kl 22.44
kindlasti on see Agnese enda tehtud teema, kohe päris kindlasti...
 
agnesele 23. november 2014, kl 23.23
rõõm kuulda, et kõik ongi hästi.
 
küss 24. november 2014, kl 00.07
kas Agneseid on vaid üks?
 
n46 24. november 2014, kl 09.46
varrolane,
olgu sul pealegi omas meeles "õigus" aastaid monogaamiat harrastanud naist l.ibuks pidada. kui sa muul moel rahuldust ei saa. samuti jääb ülejäänud foorumlastele õigus sind väikse haisva tilliga pihkuriks pidada. sest sa lihtsalt jätad sellise mulje. muidugi, kõikvõimalike oletuste vastavust reaalsusele on siin suhteliselt raske kontrollida...

austajanna,
mütsi võid pähe jätta, aga üleliigsest pesust võiksid end küll vabastada. loomulikult juhul kui tissid on kobedamad kui agnesel. ilusat naist ju ikka hea vaadata. eriti kui pole patoloogilist vajadust kadestada.

suvaline,
sulle vist ei jõudnud kohale, aga võimalik "halb kuulsus" pole mul juba ammu paanikat põhjustanud. mõnedest asjadest õpid elu jooksul üle olema. üldiselt pole see teema kunagi päevakorda kerkinudki, kuna enamasti suhtlesin meestega, kellele (NB!)diskreetsus olulisemgi kui mulle endale. miks peaks hea reputatsiooniga abielus ärimees oma voodiseiklusi suure kella külge panema? või 18-aastane eliitkooli kutt, kes pehmelt öeldes häbeneks kui sõbrad saaksid teada, et kaotas süütuse paarkümmend aastat vanema vambi kaisus. samuti mõni spetsiifilise fetišiga härrasmees ei torma õllelauas oma intiimelu detailidesse laskuma. aga jah, pole kunagi eriti muret tundnud mingite salajutu kõhutuulena sahistajate pärast.
 
to n46 24. november 2014, kl 09.51
kõikidel naistel on Agnesest kobedamad tissid, sest alu sõnul neid tal lihtsalt polegi. eks sellepärast see arutu õelus kõikide teiste naiste vastu.
 
autor ise 30. detsember 2014, kl 19.33
Ma käin siin harva, ei tea kes on see legendaarne Agnes, kuid minu nimi see kindlasti ei ole.
 
enne 30. detsember 2014, kl 19.46
kepp ja siis jutt!
 
Kuriloom 31. detsember 2014, kl 11.56
Naine, kes otsib minu kõrvalt minust rikkamat meest ja kelle jaoks ma olen ainukt nunnutaja/seksutaja/väljaviija ei ole minu silmis mitte essugi väärt. Sellest naisest jääb nii ess maitse suhu, et mingist sõprusest ei saa hiljem juttugi olla. Räägitakse küll, et: "Võtad koleda naisukese, saad kodo üksinda leivakoorikut krõbistada. Võtad ilusa naisukese, saad teistega koos torti süüa!":D Mul on teistega koos tordisöömise kogemus olemas, polnud hea tunne :D
 
to Kuriloom 01. jaanuar 2015, kl 12.21
Sa tundud olevat otsekohene ja väärikas mees. Tahaksin Sinuga tuttavaks saada.
 
n46 02. jaanuar 2015, kl 11.07
eks see va omanditunne ja kibe kadedus rikub nii mõnegi ühise tordisöömingu.

Kuriloom Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Võtad ilusa naisu
> kese, saad teistega koos torti süüa!":D Mul on tei
> stega koos tordisöömise kogemus olemas, polnud hea
> tunne :D
 
Korilla 02. jaanuar 2015, kl 22.12
Nikkud naise läpi aga pead tale vähemalt kenasi sõnu ütlema!!!
 
to K(!!!)orilla 03. jaanuar 2015, kl 23.31
Kui tunned, et tahad kusta - tee seda potti.
Kui tunned, et tahad sõna võtta - tee seda keeleliselt korrektselt.
1.) teatud ahviliik on gorillad,
2.) Nikkud (inetu sõna tegelikult) naise läbi, aga pead talle vähemalt ilusaid sõnu ütlema.
 
Korilla 08. jaanuar 2015, kl 09.59
sina ei tulle mint õpetama on selge või!!! võin ka ilma ilusatte sõnateta naist nikuda on selge või!!!!
 
Orangutank 09. jaanuar 2015, kl 00.59
Korilla, püksid maha ja pepu püsti! Väike anaalnoomitus emakeele solkimise eest kulub sulle ära. Kõigepealt üks suur riist ilma libestita, ilusatest sõnadest ja koledatest kirjavigadest räägime hiljem.
 
aff 09. jaanuar 2015, kl 05.51
korilla ja orangutank hahahahahahaaa :D
 
K-Korillale 09. jaanuar 2015, kl 22.30
Kui ma seda su madalalaubalist vihapurset siin lugesin, kerkis momentaalselt silme ette selline pilt, kus rõvedalt haisev kult on mingis ilges sopaaugus emisele selga roninud - kuid mõlemad on megaõnnelikud. Röhitsevad ainult rahuldusest. Ja sõnu polegi vaja.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!