Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui mees enam ühendust ei võta (mehed, teie arvamus eriti oodatud!)
 
nurr 09. detsember 2014, kl 23.56
Sul, teemaalgataja, ei ole endal kunagi sellist juhust olnud, et sehkendad mõnda aega kellegagi, kes nagu meeldib ja puha, aga väga tõsist tõmmet ikka pole? Ja siis kui tuleb keegi, kelle vastu tekib tõsisem tunne ja huvi, selle esimese maha jätnud. Et justkui oli küll tore ja meeldiv ja haiget ka nagu teha ei tahaks, ei taha otse välja öelda, et tegelikult ikka ei hoolinud piisavalt ja ei viitsi mingit psühholoogilist ülekuulamist ka taluda, et seletada miks ja kuidas. No ja siis niimoodi ignoreerides temast lõpuks lahti saanud. Minul on küll selliseid juhuseid olnud. Tundub, et sellel mehel, kes sind nüüd väldib, oli sinuga midagi sarnast. Aga kui sa teda lahkelt ikka edasi tülitad ja väga klammerduvat ja arupärivat bitši ei etenda, siis võib juhtuda, et mõnikord vahelduseks see mees su juurde ehale ikka satub.
 
kopipeist 10. detsember 2014, kl 09.13
naine333
09. detsember 2014, kl 19.06

See lugu on kopipeist minu kogemustest ja neid on rohkem kui üks. Kohtumise lõpus kallistasid ja saatsid musi-ja moosisõnumeid, skypes oli magus kohtingu järelkaja ja siis vaikus ning ignoreerimine.
Miks?
 
liis123 11. detsember 2014, kl 21.50
kõik see endal läbi kogetud ja nüüd tagantjärgi mõtlen et kahju, et ei olnud nooruses targem.
Võta teatavaks - mehed ongi sellised
 
seda et 12. detsember 2014, kl 03.55
Selle kohta oli ju isegi film moni aeg tagasi "He is just not into you" voi midagi sellist. Kui mees ei helista, ei otsi kontakti, siis ta ei ole huvitatud. On olemas voibolla kaduvvaike voimalus, et pohjus on miski muu, nii 0,001%.
 
mehel hakkas piinlik ja häbi tuli meelde. 12. detsember 2014, kl 04.01
järsku mehel oli piinlik oma lubaduste pärast, oma imidzi pärast, mille oli enne hoolega maalinud, teades, et tegelikkus temast on vaene, hall, igav, edukust pole ollagi, naised- lapsed kuskil ripakil kui end poissmeheks kuulutatud jne jne.
 
maias 12. detsember 2014, kl 07.05
või siis mees sai aru, et jälle üks tibi on vaid raha peal väljas.
Mis sa sellisele ikka seletad. las otsib mõnd teist lolli.
 
ox 12. detsember 2014, kl 08.48
Mul kui mehel tõesti kaob huvi. Esimene kord loogiline, et kutsun naise välja, teine kord, kolmas kord ning siis tuleb tunne, et miks mina ainult kutsun ja üritan leida aega ning sobitada oma kalendrit preili järgi. Las näitab ka huvi üles. Need neutraalsed smsid on puhta jamad. Avalda oma soov kui tahad kohtama minna siis ütle mitte ala saadad päeval smsi mis teed peaksid isegi teadma et inimene on tööl.
 
oh jeesuke, 16. detsember 2014, kl 08.54
mõni kaob lihtsalt ära, mõni peab pika loengu maha, mõni aga moosib edasi, ise juba suhtes olles. Oh miks, MIKS küll on nii??!! Päris rasked asjad jah, millega pead vaevata.. Nõuab pikemat süvenemist ja eneseotsingut :))
 
Korilla 20. detsember 2014, kl 00.16
lollit eidet, tõmmati läpi ja leiti uus lihha!!!!
 
korilla on lilla? 20. detsember 2014, kl 01.06
nagu tekstist selgub on korilla ikka üsna lilla. kas ammu juba juhtus?
 
Korilla 20. detsember 2014, kl 22.07
su kinni vanamutt!!!!
 
mutt või mitte mutt 20. detsember 2014, kl 23.00
mutt või mitte mutt, ega see sinsugust lilla- korilla saatust ikka paremaks tee.mõni kohe sünnib ilma värdjana.
 
lilla- korilla, irw 20. detsember 2014, kl 23.00
lilla korilla, lilla. korilla. irw.
 
Triinu-gateiga 20. detsember 2014, kl 23.59
seoses on mehed ehk ettevaatlikumaks muutunud ja nii kergelt enam oma rahakotiraudu ei ava:)
 
hj 21. detsember 2014, kl 07.13
Meestele on see lihtsalt kadumine kombeks, kui suhet enam ei taha. Nad ei oska suhet lõpetada sõnu kasutades ja enamasti ei tahagi, sest vaikides kadumine jätab justkui pisikese tagaukse lahti. Kui uue naisega suhe lörri jookseb, siis otsitakse see tagauks üles ja koputatakse. Alati leiab mingi vabanduse kadumisele, et oli kiire või miskit.

Ühesõnaga mehed sildu põletada ei taha. Naised on selles osas hakkajamad.
 
Keskealine mees 24. detsember 2014, kl 11.48
Püüan vaikselt ära kaduda.
Tutvusin lapsega naisega, poiss on lahe, emme pisut ümarik, aga sellest pole lugu. Naine andis selgelt märku, et saab küll, mina ei kiirustanud, alati huvitavam enne inimesega rohkem tuttavaks saada. Lihtsalt niisama suheldes koorub vahest huvitavaid asju välja. Ja kooruski. Kuigi naine kinnitas, et oma lapse isaga on nad vaid head sõbrad, ilmus kell üks öösel Facebooki pilt, kus ex on naise kodus hommikumantlis lõbusalt aega veetmas. Olgu öeldud, et minul FB kontot ei ole. Kui naljatoonis küsisin, kas tema ex ikka teab, et nad enam koos ei ole, oli vastuseks küsimus, kuidas ma seda pilti nägin. No nii loll ikka ka ei saa olla, et ei tea, mis sinust FB-s maailmale paistab.
Teiseks mis mind häirima hakkas, oli see "asjalikkus". Näha oli, et tulemas on tehing: "mina annan sulle seksi, sina osutad mulle teeneid vastu". Kas või oled mulle taksojuhiks. Naisel endal autot ei ole. Nädalavahetustel sõitsime mööda maad koos lapsega ringi, automuuseumis, troopikapargis (tegevus ei toimu Eestis). Selliste sõitude vastu ei ole mul midagi, linnas kolme kvartalivahet küll sõita ei viitsi.
Kui see kena tõmmunahaline daam suve jooksul kolmandat korda Hispaaniasse puhkama lendas, ütlesin oma sõbrale, et kindlasti on kusagil keegi, kes need sõidud kinni maksab. Nii oligi. Õnnetuseks lahkus sponsor elust ja kolmandalt reisilt enam ei naasnud, nagu ma veidi hiljem teada sain. Selliste tausta teadmistega jõudsin lõpuks ka tema elamisse ja voodisse. Peab ütlema, et nii musta ja roppu elamist nägin viimati ühe narkomaanist prostituudi juures. Minu tuttavaga oli vahe ainult selles, et tema põrandal ei vedelenud kasutatud kondoome. Küll aga kõike muud, mis eales käest oli kukkunud. Ma ei kujuta ette, kuidas sellises keskkonnas on võimalik lapsele korra hoidmist õpeteda/kasvatada.
Hakkasin mõtlema, kuidas viisakalt taanduda. Õnneks tegi ta minu võimekuse kohta väikese märkuse, nii et põhjus oli nagu maast leitud :)
Ja nüüd naised küsivad, miks mehed vaikselt ära kaovad? Kas ma peaksin siin kirjapandu talle kõik teatavaks tegema? Las elab omas lolluses edasi, pole minu probleem :)
 
Keskealine naine 24. detsember 2014, kl 12.45
Küsimused Keskealisele mehele.
Kas sa sellele naisele ütlesid korduvalt, et oled temast väga huvitatud, et ta on ilus, seksikas ja sa oled ta järele "hull"?
Ning sa teadsid, et ka naine on sinu järele "hull", aga kõigele vaatamata sa kadusid?
 
Keskealine mees 24. detsember 2014, kl 13.13
@Keskealine naine
Esimene kokkusaamine oli meil n.n. "pimekohting", ehk meid lihtsalt tutvustati. Ma ei arva, et ma niisama kusagil kohtudes oleks just sellist tüüpi naise valinud.
Ei öelnud ma talle selliseid asju. Ma ei saa ju valetada, et ma olen "hull", kui ma tegelikult ei ole :) Pigem oli naine koguaeg rohkem huvitatud kui mina. Seda, et ta hea välja näeb, ütles ta enda kohta korduvalt ise. Eks ma siis nõustusin. Teatud mööndustega võis see ju tõsi olla. Tegelikult on tema välimus pigem erootiline, aga mitte ilus. Ja need on kaks täiesti eri asja.
Ka naine ei olnud minu järele "hull". Pragmatism ei ole hullus, vähemalt mitte romantilises tähenduses.
 
viimasele mehele 24. detsember 2014, kl 15.18
keskealist meest on lahe lugeda.
ons õige, et tasakaalukalt mõtlev mees saab kätte iga naise, keda ihaldab?
 
Keskealine mees 24. detsember 2014, kl 15.36
Ei usu, et iga naise. Ja väga tore, et ei saa. Kui ma saaksin kätte truu ja enda abikaasale lojaalse naise, ei arvaks ma peale seda enam naistest mitte midagi :) "Kätte saab" naise, kes on parasjagu ise samas faasis s.t. kedagi otsimas.

P.S.
Vikan seda stereotüüpi: "mehed mõtlevad tilliga". Kui on tegu füüsiliselt tervete ja normaalse psühhikaga inimestega, kes naudivad teineteise seltskonda, siis seksini jõuavad nad varem või hiljem. Parem siis juba hiljem. On ikka hea teada, kellega koos voodisse minna.
 
Keskealine mees 24. detsember 2014, kl 15.37
Typo: vihkan
 
viimasele mehele 24. detsember 2014, kl 16.04
vihka stereotüüpi "meest dirigeeriv till" nats mahedamalt. kui mees ei käi pinda, siis naine ei käivitu.
hilja seksini jõuda võib keerata ilmajäämiseks, suva, kas mehe või naise poolt, mis tekitab mahajäetus suure küsimuse - miks minuga enam üheńdust ei võeta. hilja on hilja.
 
Keskealine mees 24. detsember 2014, kl 16.43
"kui mees ei käi pinda, siis naine ei käivitu"

Võib ka vastupidi olla. Kui mees ei käi pinda, siis naine hakkab mõtlema "Miks ta mind ei taha, mis mul viga on?" ja hakkab ise ettepanekuid tegema.
 
Mats 24. detsember 2014, kl 17.30
Pingutasid kummi üle, kohtudes nägi et tavaline kõõm ja adjõõ, ise mängisid ja nüüd ulud.
 
keskealine ( abielus) mees 24. detsember 2014, kl 17.54
Ja väga tore, et ei saa. Kui ma saaksin kätte truu ja enda abikaasale lojaalse naise, ei arvaks ma peale seda enam naistest mitte midagi :)
-----------
sa oled siis tegelt abielus ja nillid muid naisi. mitt et see keelatud oleks, aga saidki tehingu, nii nagu sa isegi ostsisd..
enda abikaaslae lojaalse naise? see ju armukese pakkumine/ otsimine.
mitte et see armstust nüüd segaks.
 
Keskealine mees 24. detsember 2014, kl 18.38
@keskealine ( abielus) mees
Ei ole abielus, ei nilli naisi. Pean sügavalt lugu naistest, kes on truud ja lojaalsed abikaasad.
See on ka omadus, mida on uues suhtes kõige raskem ette ära arvata. Naised võivad olla samasugused mängurid nagu mehed.
 
Keskealine naine 24. detsember 2014, kl 20.17
Mu küsimused sulle olid tagamõttega. Mulle just nii öeldigi, korduvalt ja korduvalt, aga ometi mees kadus. Kadus ja tuli jälle jne jne ja iga kord väidab, et on minu järele hull.
Saaks ma ometi ükskord meestest aru.
 
Vastik lugeda 24. detsember 2014, kl 21.28
Keskealine mees sai aru, et naine talle ei meeldi, aga ikka ronis temaga voodisse. Rumal.
 
nnn1 25. detsember 2014, kl 13.07
mehed on sead. Kõige esmalt üritavad lausa maniakaalselt kellegagi tuttavaks saada internetis. Tõenäoliselt kümnetega. Nii kaua pinda käia (sõna otseses mõttes) kuni naine nõustub nendega kohtuma. Kui isegi leitakse koos olles klapp kohtumisel, siis paari päevast on see unustatud ja ollaksegi kadunud. Kõige idiootsemad vabandused mida siis kirjutatakse on, et sooviks väga suhet luua, aga ma pole sinu vääriline ja oleksid mu kõrval õnnetu. Tegelikult kardetakse ise võtta vastutust
 
Keskealine mees 25. detsember 2014, kl 13.22
@Keskealine naine

"Mulle just nii öeldigi, korduvalt ja korduvalt, aga ometi mees kadus. Kadus ja tuli jälle jne jne ja iga kord väidab, et on minu järele hull"

Sa ära usu igat juttu mida, mida üks mees võib suust välja ajada! Ta räägib veel viiele naisele sama ja siis muudkui pendeldab nende vahet.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!