Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
naine seisab, käed kylgedel
 
alu 22. juuni 2012, kl 12.57
...ja need toetuvad kylgedele ega ripu vabalt.

kas temast võiks saada modell?
 
saab 22. juuni 2012, kl 13.08
Mis modelli sa vajad?
 
alolf hitler 22. juuni 2012, kl 13.09
kui näokuju, otsmik, nina ja lõug ei moodusta täisnurka,juuksed ei ole heleblondid, punased ja silmad hallid või sinised siis kas on tegemist Aaria rassi esindajaga või juudiga.(vabandust sellise ekstreemse näite eest rassiteooriast. ma ise vihkan, seda, aga ma tahan siin ühele foorumlasele selgeks teha kui tühised ja mõttetud tema vaated ja ellusuhtumine on...
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.11
tõestamised on yhe teise teema rubriik-palun vasta kysimusele, alolf!
 
adolf 22. juuni 2012, kl 13.16
jah, võiks. ma ei saa su kärbunud aju mõttekäikudest aru. kas sa tahad kogu rahva modellideks teha? Modelle on erinevaid. enamus kondikubud, mõned keskmised ja mõned plus size modellid. Need esimesed ei kajasta keskmist maailma naisefiguuri. Kaks viimast aga küll. Aga 150kg naine ei saaks vist modelliks, sest see on ekstreemne ülekaal ja seda propageerida ei tohi. Õnneks pole viimaseid meil eriti palju. Mis küsimusi sul veel on?
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.19
miks sa nii kuri oled, kas aju on rasvunud või?
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.27
"mõned keskmised ja mõned plus size modellid"

pole modellindusega väga kursis, aga vaatama olen ikka jäänud, kui näidatakse. ja pole veel juhtunud nägema mingeid plus size modelle. kas neid näidatakse siis, kui kõik magavad?
minuteada on mood ja modellindus seatud eeskujuks ja eesmärgiks sellele kuhu võiks millalgi jõuda järele elupilt. normaalne ilmselt oleks, kui kogu elu poleks nagu usa reklaam, et kõik peab olema big. naine, auto, tänav, jook, kleit ja pyksid. see paneks juba rahvamajandusele ja skp'le räige põntsu..
 
jaa 22. juuni 2012, kl 13.33
Adolfil olid suure plaanid. Kui vaadata, siis saksamaa on ikkagi päris palju teoks teinud.
 
Adolf 22. juuni 2012, kl 13.36
ei ole ma kuskilt rasvunud su kurvastuseks. Olen muide meesterahvas ja elu jooksul palju erineva figuuriga naiskaaslasi on olnud. Nüüd 37 aastasena on hakanud meeldima rohkem kurvikamad naised ja oma elukaaslanegi selline. Ma tahan sulle AIVOKÄÄPIÖLLE öelda, et inimeste ja naiste juures on väga palju tähtsamaid tahke kui kehakuju. Jah, mulle meeldivad natuke pehmemad naised. Igal ühel oma. Imestan vaid seda, et kuidas sinu tutvusesobitamine siis naistega käib?
Las ma arvan...
Vaatad, et päris äge tibi. Kõnetad, sobitad tutvust. Siis võtad oma töökohvri välja, milles on kaal ja mõõdulint. Mõõdad ja kaalud ära. Siis kalkulaator välja ja klõpp klõõp KMI. Oi raisk. Kuule - su KMI on ju 25 (mis sellest, et su enda oma on 26)
Ütled siis tüdrukule: Kuule, sorry, aga sa ei sobi mulle. KMI ei klapi. Aga oota natuke, mul on veel prožektor, vinkel ja supler ka kaasas. Seisa nüüd käed kõrval ja reied koos. Ma panen lambi sulle pepu taha....
Eie ei, valgus ei paista ja käed ei moodusta täisnurka. Vaal oled raibe... Mine pesse ja kao mu silmist. Veel parem kui sa avalikku kohta ei ilmu enam.
Oh alu aluke. täisloll oled sa ja ma üleüldse imestan, et ma sinusuguse imbetsilliga viitsin siin vaielda.
Aga head lähenevat Võidupüha ja Jaanilaupäeva teile kaasfoorumlased.
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.49
Adolf,

nii palju lolli juttu, oletusi, muljetusi ja kibestumust...kuidas sa seda kyll jaksad kirja panna? kas see on nagu paksu (sry, kurvika) naise kosimine peale lõputuid korve saledatelt?

haistaa paskaa, jätkä!
 
Kospadi 22. juuni 2012, kl 15.24
Ei saanud minagi aru sellest teemaalgatusest. See, kas käedripuvad või mitte küll nüüd mingi näitaja pole. On olulisemaid asju. Enamus naistel ripuvad - kas nad kõik on modellid? - Ei. Kas toetavate kätega naine võib saada modelliks? - Muidugi, aga see oleneb eelkõige kõigest muust kui kätest.
 
alu 22. juuni 2012, kl 15.30
kospadi,

millest siis? kas välimus on yldse teisejärguline või?
 
musklimann 22. juuni 2012, kl 16.37
muidugi ei saa aru. Alu ise ka ei saa aru. Ta ei näe oma õllekõhu tagant ju enam välja :) Siis on delfis räuskamine kõige parem maandamine.
 
Adolf 24. juuni 2012, kl 15.23
äge. ma nüüd jaanikult tagasi. korve pole kunagi saanud ei kõhnadelt ega pontsakamatel tibidelt. on elu jooksu olnud nii sellised kui selliseid. lihtsalt usu mind loll aluke, aga mulle MEEELDIVAAAD pontsakamad naised. enda oma on ka seesugune ja tänaval vaatan ka tüdrukuid, kellel ON kintsu ja peput. võiksin ju võtta omale ka hernekepp-kintsudega tibi, aga vat ei taha, ei tõuse sellise peale.
 
adolf 24. juuni 2012, kl 15.27
krt. ma ju ei lugenud ajukääbik-alu viimast postitust kus erudeeritud isand püstitab küsimuse, et PÜHA MÜRISTUS, KAS SIIS TÕESTI INIMESE PUHUL ON VÄLIMUS TEISEJÄRGULINE. kuule prohvessurihärra. mine sohu ja ära enam siia tagasi tule...
 
Kosmosemutt 24. juuni 2012, kl 16.22
Ei, alu, sellisest ei saa modelli. Just nagu sinust ei saa tuumafüüsikut.
 
alu 24. juuni 2012, kl 18.12
adolf,

kuhu iganes võin minna sinu järel, pekilakkuja!
 
greip 24. juuni 2012, kl 19.15
Ei oleks iial uskunud, et hakkan kunagi Hitleri Adolfile takka kiitma, aga seda ma siin hakkan kohe tegema küll.
Kuna mulle lihtsalt ei sümpatiseeri igasugu fundamentalism, rassism jms, mis inimesi kõlblikeks ja kõlbmatuteks liigitab, siis: go, Adolf, go!
Ja alu, palun leia endas see inimlik headus üles lõpuks! Ma usun, et see on sinus täitsa olemas, vähe sellest - ma olen isegi märganud, et on.
(igaks juhuks klassifitseerun ka natuke: ilmselt pehmepoolne kõrend, soovitatakse rohkem süüa).
 
alu 24. juuni 2012, kl 19.30
greip,

et mismõttes nagu-mina pole adolfit sõimama hakanud tema eelistuste eest-jumala eest oleks taolisi mehi rohkem, kes eelistavad vormist väljas naist. mul poleks midagi selle vastu kui need naised oleks kah õnnelikud. aga ei-napib adolfeid ja vormitute naiste ylekaal vohab nagu põhejndamatu vaen minu eelistuste kohta. yleyldse-mis kaal või osakaal peaks oelma minu eelistustel, kui paksud naised väidetavalt on ju õnnelikud oma mahlas?
 
Variandiga vastus 24. juuni 2012, kl 19.31
Jah, selline naine võib saada modelliks, kui esitleb rõivaid, mida õlgadele üll visata ning mille alt käehoid välja ei paista.
 
greip to alu 24. juuni 2012, kl 19.48
Nu mina küll ei usu, et paksud inimesed on selle üle õnnelikud, et nad ülekaalus on :) pigem ollakse õnnelikud sellest hoolimata. Ja see on väärt õlalepatsutamist, mitte mahategemist. Võiks ju ka lihtsalt mitte sõna võtta sel teemal. Adolfi jutust kiirgas seda va sallivust, okei, sinu suhtes ei kiiranud, aga üldiselt kiirgas. Ja kuigi ta ehk diskrimineerib kõrendeid, kuna need teda ei eruta, siis ei tee ta sellest kindlasti päevast-päeva teemasid, et neid kõrendeid end sellepärast halvasti tundma panna. Aga kui pidevalt huupi võssa valanguid annad, ei saa ju imestada, et sealt vahel sama rauaga vastu saad :)
 
ei no 24. juuni 2012, kl 20.01
Milleks püüda aluga rääkida nagu inimesega? Tal on kinnisideed ja neid juba ei muuda mingi sõbraliku jutuga.

Greip, sina oled ju ammu siin foorumis, peaksid alut ja tema 4kympiste viha mäletama. See inimene on lihtsalt haige ja millegipärast just viimasel nädalal on haigus aktiviseerunud. Las seletab siin, mis tahab.
 
alu 24. juuni 2012, kl 20.11
greip,

teeme nyyd natuke raamatupidamist.

kas minu poolt on tehtud päevast päeva teemasid, et vormikamad end halvasti tunneksid?? need kaks-käed kylgedel ja jalad koos on tõesti minu tehtud. ja ma võiks neid veel teha, kuid ei ole seda teinud. arva ära-kuna see on foorum ja ära panemine (auru välja laskmine), siis iga teema tekitab vähemalt kommentaari kui mitte teema. antud juhul ilmselt minu kommenteerimine shovinistide täidlaste naiste teemas synnitas siia kambaka mingi minu kmi peale. mis on muidugi uppuja haaramaine õlekõrrest, sest uppujaid oli palju minu vähese kmi juures:)

aga, sry ja veelkord sry, kui mulle ei meeldi paksukesed naisena, keda enda kõrval võiks näha. adolfile meeldivad, fine, ok-taolisi mehi on kui on. et nad kõik oleks õnnelikud ja nagu päris oma irl elus. see siin on kõrvalekalle vaid. kuid võib tugevamaks teha, kui mitte isiklikult võtta:)
 
ei no 24. juuni 2012, kl 20.33
alu, booooring...
Saa ükskord üle oma KMIst.
Ega sellepärast ei saa hulluks minna, et KMI kõrgevõitu on.
 
alu 24. juuni 2012, kl 20.51
irw, kuid kuhu on kadunud teema minu KMI'st??

seda poleks tõesti olnud tarvis teha-ylekohtune, julm ja halastamatu oleks võtta oma elu käest igal seda teematanul :)
 
greip 24. juuni 2012, kl 21.00
alu, ära sa parem raamatupidajaks küll hakka :))) isegi minul on palju rohkem sarnaseid sõnavõtte meeles, kuigi pole arvet pidanud. Ja eks just selle raudse järjekindlusega oledki saanud kaubamärgiks, sõdid sellega või ei sõdi. Aga ega tagasi ajada olegi võimalik, jälg jääb ju maha.
 
eva braun 24. juuni 2012, kl 23.07
minuteada on mood ja modellindus seatud eeskujuks ja eesmärgiks sellele kuhu võiks millalgi jõuda järele elupilt.
Kas tõesti? Mina olen ikka arvanud, et mood ja modellindus on pigem nagu mingi kunstiliik, fantaasia, mil reaalse eluga pole otsest seost, vähemalt enamiku inimeste jaoks. No ei saa ju üks terve mõistusega inimene arvata, et alakaalulised modellid on tõepoolest eeskujuks reaalsetele inimestele?
Kas alu neljakümneste kinnisidee on üle läinud KMI-kinnisideeks või on need kaks asja nüüd ühendatud? Huvitav, kes see neljakümnendates ülekaaluline naine alu elus oli, kes talle eluaegse psühhotrauma põhjustas!
 
Agnes 24. juuni 2012, kl 23.21
Pistab, et eluaegse psühhotrauma on alu siinsetele põhjustanud hoopis! :)

Viimaste päevade teemade kokkuvõte on selline:
Kõiksema paremad on lopsakad naised ja kondised mehed :) Jagub kõigile :)
 
alu 24. juuni 2012, kl 23.30
eiei. viimaste päevade kokkuvõte on pigem, et teiste kmi'd on kõige parem arvutada oma jämedatel näppudel:)
 
alu 24. juuni 2012, kl 23.32
yhtlasi võib nentida, et kaalu langetajad on ise hoopis kukkunud delfi naistekasse. sheed happens:(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!