Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Laps rikub suguelu?
 
m37 28. juuni 2012, kl 00.51
Naerge või ärge naerge. Ma pole mitte kunagi suhtes olnud. Kujutan juba ette, et naised hakkavad suhtes olles last tahtma, aga mina ei taha. Samuti on nüüd sobivas vanuses ehk 30+ naised tavaliselt lapsega. Ilusat ilma lapseta 30+ naist suhteliselt võimatu leida. Või kui isegi on, siis ikka soovib last.

Mulle meeldib seksida ja erinevate naistega. Olen mõtelnud, et noh, võiks ehk mõne naisega koos elada, kuid kui võtta sobivas vanuses naine, siis on tal juba nagunii laps olemas või isegi kui juhtub ime ja on hea välimusega lastetu naine, tahab last. Aga laps segab minu arvates seksi. Tahan elu, mille juurde kuulub mõnus seks, mitte ei peaks seksi varastama lapse tagant. Veel kõige vähem tahan varianti, kus ma pean seksi varastama mõne teise mehe lapse tagant. Jääb ära.

Nii, ütlesin välja. Olen vist ainuke nii egoistlik inimene Eestis. :)

Kujutan ette, et laps on täielik seksi surm. Kindlasti hakkavad nüüd last kasvatavad inimesed mulle vastupidist tõestama, aga vaevalt te suudate ming ümber veenda. Selles mõttes ega tegelikult enam vahet ei ole. Ma olen 37 aastane, sobilikus vanuses naised seega 30+ ja ilma lapseta naist on nagunii võimatu leida, kellega peret luua. Ilusat ja saledat pean silmas. Lapsega naine aga ei lähe kohe mitte. Teise mehe last mina kasvatama ei hakka.

Ei teagi miks kirjutasin. Noored mehed, vist õpetuseks teile. Üritage kohe 20ndate alguses pruut leida. Pärast on juba väga raske lapseta naist pere loomiseks leida.

Teine ajend on vist lootus südamesopis, et suudetakse mind hedonistlikust elust loobuma veenda, kuid ma ei usu, et õnnestub. Laps elamises on seksi surm. :)

Kuna aga mulle ikka meeldib erinevaid naisi näppida, siis las jääda nii nagu on. Teiste meeste naised on hüva kraam ja las kasvatavad ise last. Olen mölakas jah, meeldib teise meeste naisi panna ja leian selles perversset mõnu. Eelistatult abielusõrmusega naisi.

Seda et, ma tean "sured üksiku vanamehenässina, kellel kedagi pole" juttu küll. Vanadus ja surm naeratab meile kõigile. Kui on aeg, tuleb vastu naeratada. Igasugused tõprad ei peakski sigima minu arvates.

Ma nii vana ka - 37 - vaevalt et mingi eriline pesapunumise isu peale tuleb. Pole siiani tulnud, ei tule ka edaspidi. Eriti kui pole lastetuid naisi, kellaga punuda nagunii. :)

Saingi ära räägitud. Tänan tähelepanu eest!
 
67 28. juuni 2012, kl 01.01
ma nii lolli ja mõttetut möla ei viitsi lõpuni üldse lugeda
 
n30+ 28. juuni 2012, kl 01.13
Nii, teemaalgataja, Sa kordad ennast pidevalt,pead õppima konkreetsemat väljendamist.
Aga jah, laps rikub seksielu küll.
Olen ise ka 30+, sain mehele alles hiljaaegu, varasemast oli mul laps ja nüüd on ka teine laps. Ütlen kohe et valimus on mul tip-top, teen trenni et morsaks ei muutuks :)
Aga tõesti, ennem põrutasime abikaasaga igal õhtul, uskumatu küll, aga absoluutselt igal õhtul, isegi raseduse lõpuni välja. Kui titt sündis, panime sama hooga edasi, ja siis..... umbes lapse 6 kuuseks saamisest no ei saa seksida! Titt ei jää magama ruttu, ärkab valel ajal jne. Nüüd ongi seks kord nädalas. Kurb. Oleme abikaasaga sellest rääkinud ja loodame mõlemad et varsti see muutub.
Ma ei teagi mida Sulle soovitada, käi ja landi niisama :)
 
jõejobu vars 28. juuni 2012, kl 01.20
Samuti on üksik lapsega naine üldjuhul defektne - kas on lihtsalt libu või ei oska peret ja meest hoida. Seega siis polegi muud varianti, kui et püüda ära rikkuda mõne 20-tuuris neiu elu.
 
steriliseerija 28. juuni 2012, kl 01.29
Aga lase ennast ära steriliseerida ja siis põruta naist nii kuis jaksad. Saad veel udu ajada, et tahad ka last saada ja ei tea milles probleem on
 
mnjaa 28. juuni 2012, kl 01.38
Kui autor lõbustab ennast hetkel abielunaistega, kellel mees vanem ja ätt ning ei viisti, ei suuda, ei taha, siis on kindlasti õige talle soovitada tunduvalt nooremat naist. Et ikka sama stsenaarium korduks - et ka enda naine nooremate meestega krõpsu teeks tulevikus.

Abielunaised on tõesti ahvatlevad. Kenad ja veetlevad naised on reeglina võetud ja sõrmus sõrmes. Naistel on 30+ vanuses seksiisu väga kõrge ning paljud on avatud seksile abielu kõrvalt. Ning on tõesti omamoodi erutav teise mehe naist pruukida ja nurjatusi temaga teha. Abielunaised ei mängi voodis ka nii korralikku, kui vallalised. Naisel omal mees kodus, kelle silmis ei tohi voodis mingi kõlvatu l.ts olla, võõra mehega aga võib. :) Mul teooria, et 30+ naised hakkavad elult võtma mis võtta annab, seniks kuni kena välimust veel antud.

Kui mul on valida seksiks vaba ja abielus naise vahel, siis ikka abielunaine. On erutavam. Polegi ainult mul järelikult selline kiiks. Kui on valida noore 20a või 30-40, kuid väga hea välimusega, trimmis pepuga ja saleda, ilusasti maitsekalt hoolitsetud, haritud ja intelligentse naise vahel lihtsalt seksiks, siis valin selle viimase. Abielunaised oskavad kõrvalt võttes seksi rohkem nautida ja on isuga asja juures.
 
to Pepe 28. juuni 2012, kl 01.58
Seda küll ei usu, et lastetud 30+ naised veaga on. Osad naised venitavad ja pealegi on Eestis iive nii väike.
Kuigi jah, osade naiste puhul sul õigus.

Algatajale
Ongi nii. Mulle tehti 31a kooseluettepanek, aga mulle tundus kooselu siis nii ahistav. Tundsin, et mida ma küll mehega elades peale hakkan. Olen vist ainuke naine, kes nii mõtles.
Koos peab elama hakkama 20-ndates. Vähemalt mul oli hiljem võimatu ümber harjuda. Mingit kooselu ei tekkinud, tõesti ei osanud kellegagi koos elada.
Kuigi tean naist, kes alustas kooselu alles 34a.
Naised erinevad.
 
mnjaa 28. juuni 2012, kl 02.09
Mul hakkas 01.58 postitust lugedes pea valutama. Foorumi hulluke on hopsti platsis ja nüüd siis hakkab vist ka siin teemas "arvamuse avaldamine" ja "imestuse avaldamine" pihta. Tal on kindlasti väga palju rääkida.

R.I.P. käesolev teema
 
to mnjaa 28. juuni 2012, kl 02.17
Ju sul endal mingid probleemid, miks sind häirib. Keegi ei keela sul enda probleemidest ja isiklikest muredest kirjutada.

Eks sina läksid varakult mehele ja sul ei tekkinud tunnet, et oled omaette ära harjunud ja ei oska midagi teise inimesega peale hakata.
Sinu elukogemus teistsugune, aga mis põhjusel hoopis testmoodi kogemus sind häirib, analüüsi ennast.
 
to m37 28. juuni 2012, kl 03.13
37 aastasel mehel ei tohiks küll olla probleemi lapseta naise leidmisel.
Naisi ju nii palju rohkem Eestis.
Mul sõbrannadel vankris ainult roosad satsid olidki. Ei tea kus küll emad poisse varjasid ?

Tõsiselt imestan, et 37 aastane mees räägib sellist juttu, et lapseta naisi ei ole.
Naisi ju nii palju rohkem ja naised teevad karjääri tänapäeval laste asemel.
Kui sa just joodik pole, siis küll ei tohiks olla probleemi lapseta üle 30 a naise leidmises. Päris joodikut naised ei taha jah.
Igat meest naised ei taha kah, naised on suured valijad!
Naisi sa ju samas saad. Tõsiselt imestan.
 
t 28. juuni 2012, kl 08.37
endalgi umbes sama seis nagu teemaalgatajal. Äraütlemata nauding on põrutada endast vanemaid abielunaisi, nad on seksis ohjeldamatud ja täitmatud. Ütleksin, et naiste mõttemaailm on ikka väga piiratud, saaks ainult püksid jalast. Samas sooviksin ikkagi kedagi enda kõrvale leida, ei peagi olema klassikaline kooselu, võib ka ainult nädalalõpus koos elamine. Aga tõesti, vaba ja ilusat naist on keeruline leida. Seniks aga värisege abielumehed, siit ma tulen!
 
2 poja ema 28. juuni 2012, kl 08.50
ütle mulle teemaalgataja, kus kohas su ema sinu kasvatamisel vea tegi, et sinust selline mees tuli. Kindlasti ei tahaks oma poegadest sellist 37.a. vanapoissi kasvatada, kes lapsi seeõttu kardavad - et äkki ei saa piisavalt keppi. Tahaks oma poegadele paremat elu st. et nad väärtsustaksid parnerlussuhet, lapsi ning hindaksid naisi, mitte selle järgi pelgalt millised on nad voodis.
Minu arust üksikud, 40 tuuris mehed on veidkike imelikud juba. nimelt on mu vennal paar sellist sõpra - ise kisuvad juba kiilaks, aga peavad ennast suurteks elumeesteks. Muigame selliste tüüpide üle, kes siis meeheheitlikult üritavad tõestada - isaand kui hea elu neil on.
 
m24 28. juuni 2012, kl 09.33
Ärge naised väga retsige midagi oma poegi. Parem las harivad ja otsustavad ise. Mina näen et mingid pässid jagavad tuleviku soovitusi noortele samas ise noolivad abielu naisi. Ei orjandusele ma ütlen.
 
Agnes 28. juuni 2012, kl 11.03
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?16,11321099,page=1

Üks vana teema autorile lugemiseks, kes võib kergendustundega ohata, sest ON olemas naisi, kes lapsi ei taha.
Minule, naisele, ajavad sellised külmajudinad peale, kuid mul on hea meel, kui omasugused saavad kokku. Palju õnne!
 
t 28. juuni 2012, kl 11.07
Vasektoomia kõrvaldab selle probleemi.
 
alu 28. juuni 2012, kl 12.25
ei ole võimalik, et 30+ naistel, kenadel, on kõik juba lapsed. siin on olnud teemasid, kus 30+ naised kinnitavad, et parim aeg lapsi teha on just 40 kandis ja sinnamaale tuleb elu nautida, tagalat kindlustada.
võimalik muidugi, et selliseid naisi pole tegelikult olemas ja unistajad on lihtsalt kohalikud vaalad, kes veiniuimas kujutavad end saagimist saledamaks ja ahvatlevamaks ka veel 5kymbiselt
 
nõus aluga 28. juuni 2012, kl 12.42
Keskmine esmane sünnitusiga Eestis on 27, seega peaks küllalt olema 30+ lastetuid naisi.

Algataja lihtsalt ei ole neid kohanud. Tähelepanekute põhjal just inetumad naised kiirustavad ruttu mehega koos elama ja last muretsema, ilmselt et meest kinni hoida. Pigem kenad naised võtavad asja rahulikult ja ei rabele nii hullult.
 
to popi 28. juuni 2012, kl 12.53
Olen ise paks vaal, aga selle koha pealt küll ei häiri Alu tögamine. Mehe jaoks Alu on normaalkaalus. Ma 167 ja 85 kg, vaal jah. Ei taha olla, aga kahjuks olen.
 
alu 28. juuni 2012, kl 12.54
popi, kas ma olen samatyytu nagu paksude naiste riidemood ja valik või nagu vihmane jaanipäev?
 
Agnes 28. juuni 2012, kl 13.01
No kenasid lastetuid 30+ naisi võib ju olla küll, kuid autor tahab naist, kes ei hakkakski kunagi last tahtma. See on juba keerulisem.

Lgp. naised, nii paksud, kui peenikesed, eriti eriti paksud!
Võtke hoogu maha ja ärge fantaseerige, ega unistage liialt alust ja tema kehast :))) Kas on kuidagi võimalik mõtted temalt eemale rebida või on see võimatu? Ühtlasi reedab see kuiväga igatsetakse "omasuguse" tähelepanu :))
 
n1 28. juuni 2012, kl 13.16
On naisi, kes räägivad, et ei taha last, aga ei usu. Miks nii räägivad, ei taipa. Mõni üksik võib tõesti mitte tahta, aga enamus räägib niisama.
Üks 40a 12a tütre ema ka räägib, et ega ta tegelikult lapsi ei tahtnud. Ei usu teda. Kelle või mille nimel ta siis elaks.
Öelgu naised mida tahes, aga TEATUD vanuses elavad naised laste (lapse) nimel. Kui last ei oleks, oleks naisel suur tühi auk, mingis vanuses kindlasti.
 
Nojah 28. juuni 2012, kl 13.33
Eks üksildus ajab kirjutama öösel sellisel teemal. Arvan, et üksikuid haritud lasteta naisi on piisavalt, aga nad on valivad. Teemaalgata ei ole aga just suur valija, nagu selgub. Abielunaisi, kes kohe saadaval, on küll võimalik ära kasutada, kuid eks nii ongi, et saad seda, mida väärt oled.
 
Lol 28. juuni 2012, kl 14.15
Mul oli üks vanamees, sugulane, ka selline, et 30-40-50 aastates muudkui kelkis, et ei temal naist ega lapsi vaja pole, nased on kõik tema ja muudkui k...ppis ringi. Nüüd on päss üle 70 ha hakkab lapsi ja naisi tahtma. Kuna endal enam eriti perspektiivi ei ole, siis üritab ennast kaela määrida kogu suguvõsa noortele. Küll mängid erudeeritud haritlast, küll suguvõsa kokkuhoidjat ja ise räägib, et kõik suguvõsa noored on nüüd tema lapsed.Kui haiglas juhtub olema, siis kamandab kõiki külastama. Kui vaja kodus remonti teha, kamandab kaugelt sugulaste lapsi omale remondimeesteks jne, jne... Hirmus tähtis persoon tahab olla suguvõsas ja tahab, et kõikide lapsed näitaks ka tema vastu üles lugupidamist ja armastaks teda. Aga pole mida armastada, ise on eluaeg kõrk vanamees olnud ja vaid seksi teinud, aga mitte omi lapsi. Nüüd siis maitseb "rahulikku ja kaunist" vanaduspõlve. Aga millegipärast ei taha ta enam sellest üksi olla, vaid käib nagu külm mööda puid ja norib abi ja tähelepanu. Selline saatus ootab kõiki vanamehi, kes omadest lastest loobuvad. Kuid nad ei saa sellest enne aru, kui on hilja.
 
m24 28. juuni 2012, kl 14.37
Nojah üks asi on m*nad ja lapse tegemine, täiesti teine teema on kuidas ülesse kasvatada, mina sellist jalaga tagumist ja orjakasvatust ei taha esialgu järelpõlvele. ükskõik kuidas pidi sa siis seda võtad. Kui ümbruskond õhkab Freudist siis nagu suhteliselt niru hakata rinna peale taguma vabast kasvatusest kui sul tekib endale sihik silma ette.
 
Aru ma ei saa 28. juuni 2012, kl 15.20
Ma ei saanudki aru, mida see teemaalgataja täpsemalt tahab. Naist ei taha, lapsi ei taha, pandavaid mimme leiab piisavalt. No siis ei ole ju mingit probleemi! Või mis? Elu peaks olema nagu lill! Need naised, kes on lastega või lapsesooviga, saab ju lihtsalt valikust välja lükata ning ülejäänusid rautada.
Selles osas on teemaalgataja täiesti õigesti aru saanud, et laps on ohjeldamatu seksuaalelu seisukohalt segav tegur. Lihtsalt enamus inimesi võtab asja mõistusega ning kannatab selle aja ära ning seksib siis, kui saab, mitte ei visku iga esimese mõtte peale kohe horisontaali.
 
to 28. juuni 2012, kl 15.33
Teemaalgataja tahab lihtsalt abielunaisi, mitte asi ei ole lastes. Mõned inimesed, nii mehed kui naised, eelistavadki ainult seotud inimesi. Miks? Ma pakun, et oma mingite komplekside tõttu, vastassugupoole väärtust tõstab tema jaoks, kui keegi seda veel tahab. Ta ei usalda oma maitset ja arvab, et kui 30+ on lastetu ja mitte kunagi pole abielus olnud, siis on tal kindlasti mingi viga küljes. Tegelikult on viga temas eneses, suletud inimene ja suutmatu oma tõelist mina näidata, ju tal mingi luukere kapis peidus on. Pidevate naisevahetustega püüab oma ego kergitada, ei tea mis siis saab, kui potents peaks kaduma, siis jääb järgi ainult üks üksik ja kängunud vanur.
 
ähähh 28. juuni 2012, kl 15.40
Pikk möla ja pointi ei kuskil. Tõesti - kui lapsi ei taha, tee vasektoomia ja kepi nii, et jalad all värisevad. Ainult et nii-öelda kooselu üritama hakates ära unusta naispoolt sellest teavitamast. Ikka sellest, et titetegu sinuga ei õnnestu, kuna sa oled teinud kõik, et mitte titte saada.

Lol:
"vaid käib nagu külm mööda puid"
You made my day :D :D :D
 
mis probleemid 28. juuni 2012, kl 18.03
Kui tegija mees oled, leiad endale 30+naise kellel pole, ei tule ega pole plaaniski lapsi saada ega tahta. Leia sellise üles ja pane leivad ühte kappi. Pereks teid nimetada ei saa. Pere on siiski vaid naine+mees+lapsed. Aga lastetu abielupaar võib teist saada. Neid naisi on palju kes lapsi ei taha. Ei ole nad veidrikud ega hingelt vanatüdrukud- avara silmaringiga ja erinevate huvidega naised kellel targematki teha kui tittesid saada.
 
müüdimurdja 28. juuni 2012, kl 18.06
to m37 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 37 aastasel mehel ei tohiks küll olla probleemi la
> pseta naise leidmisel.
> Naisi ju nii palju rohke
> m Eestis.
> Mul sõbrannadel vankris ainult roosad
> satsid olidki. Ei tea kus küll emad poisse varjas
> id ?
>
> Tõsiselt imestan, et 37 aastane mees r
> äägib sellist juttu, et lapseta naisi ei ole.
> N
> aisi ju nii palju rohkem ja naised teevad karjääri
> tänapäeval laste asemel.
> Kui sa just joodik po
> le, siis küll ei tohiks olla probleemi lapseta üle
> 30 a naise leidmises. Päris joodikut naised ei ta
> ha jah.
> Igat meest naised ei taha kah, naised o
> n suured valijad!
> Naisi sa ju samas saad. Tõsis
> elt imestan.

kle, kuskil turul keegi rääkis ja Sina räägid muudkui edasi? see on VALE! vaata rahvaloenduse andmeid, alles 60 aastaselt on naisi eestis rohkem, sinnamaani on ROHKEM! lõpeta kuulujutu edasirääkimine!
 
autorile 28. juuni 2012, kl 18.11
vaata, Sul on lihtsalt emotsionaalne hälve ehk siis Sa ei suuda armastada. kui Sa kedagi armastama hakkaksid, siis ei tule SUl põhegi mõelda sellele, et tal on laps. Sa lihtsalt soovid igat minutit temaga veeta. aga hetkel Sa seda ei mõista. kui hälve on väga sügav, siis võib juhtuda, et kunagi ei saa Sa seda tunnet tunda, jube mõelda, millest ilma jääd.

aga abielunaiste panemine - noh see on lihtsalt alatu limuka tegu. maitse asi, ma tean ka mehi, kes panevad abielunaisi ehk siis lõdva püksikummiga labaseid lir.vasid. maitse asi. eks paremad mehed panevad siis neid paremaid naisi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!