Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Alu vananemine
 
Kass 05. juuli 2012, kl 00.01
Tavaliselt algab mehe vananemine umbes 40-ndatest eluaastatest.Meessuguhormoonide (testosterooni jt.) tase hakkab langema kiirusegaumbes 1% aastas. Meditsiinis kasutatakse selle seisundi kohta terminit
PPADAM (progressive partial androgen deficiency syndrome), mis tähendab süvenevat osalist suguhormoonide puudulikkust. Probleem ongi selles, et
mehe vananemine algab märkamatult ja ta ei anna endale aru vähestest vananemisega kaasnevatest sümptomitest.

....

Kindlaks vananemise märgiks on kiuslikkus ja dementsuslik keskendumine samale teemale, sage enese kordamine.

Olukord pole siiski lootusetu. Nimelt: mitmesuguste võtete, abivahendite ja ravimite valik on väga lai. Algatuseks tasub proovida külma ja kuuma vee vanne.
 
alu 05. juuli 2012, kl 00.21
aga mina paistan hoopis 20a noorem välja!

mis on teemaalgataja mure-leida omale mees, kellega koos vanne võtta? sa ei mahu ju vanni, mammi..
 
nu 05. juuli 2012, kl 00.29
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga mina paistan hoopis 20a noorem välja!
>
> m
> is on teemaalgataja mure-leida omale mees, kellega
> koos vanne võtta? sa ei mahu ju vanni, mammi..


mida sa norid in-
emise kallal.
Ei mahu vanni, võtab basseini.
 
remark 05. juuli 2012, kl 00.29
Ma ei tea, kui vana see müstiline delfi-alu tegelikult on, aga minu jaoks on ta olnud igivana sellest ajast peale, kui teda märkasin.
Küsite, miks?

Aga kes siis veel nõnda vigiseb aastast-aastasse, kui kibestunud vanainimene?

Mis iganes ta kibestumise on põhjustanud, see on ta vaimselt vanaks teinud.
Omamoodi kurb.
 
kassi fänn 05. juuli 2012, kl 00.33
Väga hea! Tee aga veel taolisi teemasid, kord peab selle tobeda alu siit eemale ajama! Mis ta käib ja mõnitab foorumi rahvast, kes pole just ideaalkaalus aga see eest avara maailmaavaate ja suure hingega!
 
Kass 05. juuli 2012, kl 00.50
ma ei taha alut ära ajada, vastupidi. klimakteerilise mehe sise-eluga saame me siin kõik tutvuda ja nii humoorikas mees, nagu alu seda on, kindlasti pahaks ta seda mulle ei pane.
 
kui ei seisa 05. juuli 2012, kl 00.58
kui ei seisa, kui ei pea, tekibki mölapidamatus. lihtne ju. alu ise taeb ju.
 
pole enam kassi fänn 05. juuli 2012, kl 01.00
Milleks sellist tutvumist siin vaja on ja keda see huvitab?! Pane tutvumise nurgakesse üles oma teema!
 
kui seisab 05. juuli 2012, kl 01.03
aga ei seisa ega pole kunagi seisnud paksukeste peale?

Saage juba üle oma lisakilodest ja teemadest..
 
mingi kehakummardajate ühing või? 05. juuli 2012, kl 01.14
Ei saa aru, mis teil seisab ja mis ei seisa ja mille üle te heitlete.

Kõhuvoldi saab ilmselt trenniga trimmi ajada, aga kas meessuguorgani, mis lonti vajunud?
Alu ehk teab?
 
sulakuld 05. juuli 2012, kl 01.15
Kuid toit on ikkagi, ka siis kui parim enne üle tärmini tiksunud.
 
Kass 05. juuli 2012, kl 01.17
milleks, ta ju ise näitab end - nii nagu loomaaias on paavianid esil ja külastajad vaatavad.
 
näkk 05. juuli 2012, kl 08.25
*Kindlaks vananemise märgiks on kiuslikkus ja dementsuslik keskendumine samale teemale, sage enese kordamine.*

ohjah...enda silmas palgi nägemiseks on veel tubli arenguruum......
 
kahekümpine 05. juuli 2012, kl 08.34
Mille jaoks neid teemasid siia juurde vaja on? Ise olete juba parajas vanuses naised ning lähete mingi lambimöla peale nii leili? Eide kisa, eide kisa...
 
näkk 05. juuli 2012, kl 08.46
see teema siin on inimlik ärapanemine, arusaadav, aga ma lugesin just seda teist vana teemat, et nooremad ei tohiks siin käia....see ajas mul küll kuulid kokku - no ei ole võimalik! :)
 
tore 05. juuli 2012, kl 11.40
teema alust.
mulle sihukesed psyhholoogilised analyysid meeldivad.
arvan, et alu olemus on siin vaga hasti ara tabatud.
kuna alu on meil keskne isik delfis, siis on igasugused teemad alust teretulnud.
 
hahaaa 05. juuli 2012, kl 13.25
Vaene Alu, kõigepealt selgub karm tõde- alu on ülekaaluline vaal ja nüüd ka see, et ta on vana. Vahepeal selgus ka, et naine vaatab nooremaid. Raske see alu elu.
 
alu 05. juuli 2012, kl 14.24
no vaata kui armas teema jälle tehtud. alu on ja alu pole. alul on ja alul pole. etc, etc.

kuidagi dementne kordamine ainult? midagi uut lihasse kasvanud ajud ei produtseeri, jämedad näpud kirja ei pane? lihakombinaadi töö sisekorra eeskiri ei võimalda loovust esile tuua?

kas 50+ nurgakeses sajab ka vihma, et kõik vanad tibid ja iginooremaks välja paistmatud on siia siunama kogunenud yhe varju alla? "head lambad"

aga jätkake, ikka loen, ehk tuleb midagi uut, ennekuulmatut, midagi totaalse muutumise sarnast..
 
to alu 05. juuli 2012, kl 14.30
Jätka samamoodi ja neid teemasid tuleb riburada pidi. Aga reaalsetest postitustest on näha, et siine "võimu tasakaalu muutus" ei meeldi sulle grammigi.

Tegelikult on foorum sotsiaalne keskkond ja siin kehtivad sarnased mallid. Nagu nt kooliski, tundus tõenäoliselt alu pahapoisina, kelle poole "kõik tüdrukud" salaja õhkasid ja poisid tahtsid semutseda. Nüüd aga kui keegi paljastas popi poisi maski ja nüüd on too kui haavatud loom, aga keegi ei kuula enam teda.
 
Kass 05. juuli 2012, kl 14.44
oi tere alu, mina juba mõtlesin, et sa oledki pensionile läinud.
tore, et sinul sellises väärikas eas jätkub endisel viisil elurõõmu, energiat ja potents, ai vabandust - potensiaali.
 
alu 05. juuli 2012, kl 15.50
veel, veel, veel, gogogogo, paksukesed! c'on, ei jaksa enam või?
 
Agnes 05. juuli 2012, kl 16.06
Kas palun saaks kindlamaid fakte alu vanuse kohta? See on ikka veel kahtlane. Kus need kõik on, kes temaga elu erinevatel etappidel maganud on?
 
alu 05. juuli 2012, kl 16.13
Agnes,

igal matakal mutil on oma alu, keda ta kärbsepiitsaga tulutult taga ajab:)
 
Agnes 05. juuli 2012, kl 16.17
Ära sega vahele, alu, kui ma siin parasjagu uuringut teen. Kas saaks seda vanuse asja täpsustada, siis ma tean?
 
alu 05. juuli 2012, kl 16.21
ok. taustauuringuna lisaks mõned väljavõtted arvatust-vanust on hinnatud nolgist kuni kellegi 67a valdurini, kes õismäe yheses elab koos emaga.

aga las teadjamad räägivad tõesti ise:)
 
Agnes 05. juuli 2012, kl 16.24
Jah, ma jään ootama. Vast keegi ikka küsib ka, et mis ma selle tarkusega peale hakkan. Aaaga mul on vastus juba valmis ;))
 
.... 05. juuli 2012, kl 17.46
"Kus need kõik on, kes temaga elu erinevatel etappidel maganud on?"

sama hea küsimus, kui et kas veenusel on elu ja kui, siis millises veenuse osas:)
 
kahekümpine 05. juuli 2012, kl 18.25
to alu üritas ära panna alule vist :D HAAHAA

Mis võimuvahetusest sa siin jahud? Ikka ja alati jääb alu ärapanijaks... I think the fuck he gives went that way ---->
 
greip 05. juuli 2012, kl 18.38
Mis te jamate, alu ei vanane. Mis sest, et muidu väidetakse, et kõik vananevad - erand teatavasti kinnitab reeglit.
Öelgu parem keegi, kuidas ma selle Õismäe Valduri kontaktid saaksin...?
 
mina tean 05. juuli 2012, kl 18.52
alu on robot, seep2rast ta ei vananegi.

http://www.youtube.com/watch?v=k4xjSzOX6PM
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!