Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Sõnatu..
 
Naine 28. jaanuar 2015, kl 12.40
Hetkel on selline tunne, et minestan kohe ära, käed värisevad ja väga paha on olla. Nimelt leidsin oma mehe ALUSPÜKSTE seest võõra naisterahva karva. Tean,et võõras, kuna minul endal on selle karvaga võrreldes peenem juuksekiud ja mis põhiline, minul on helepruunid juuksed, aga see karv on täesti SÜSIMUST !

Kas tõesti on mees mingi hoora toonud koju, sel jaal , kui mina õues käin ?

Tundub täiesti uskumatu ,et TEMA võiks petta... samas on ta viimasel jaal muutunud ka. Ta ei korista enam üldse enda järel , ka elementaarseid asju mitte ja nõusid ei pese üldse, süüaei tee, olen nagu teenija tal.

Seksi vastu ta ka huvi ülesse ei näita, on pigem arvutis päevad läbi, kui et tuleb minuga voodisse.

Isegi kui annan märguandeid, saab ta aru, aga ei võta miskit ette...

või on väsinud...


Kuskil me koos pole ammu käinud... ja ta ei taha ka, tahab ainult,et mina pidevalt kusalgi ära käiks ja RÄÄKIDA ei tohi ma üldse. Lisaks olen üldse 1 NÕID.

Seda ,et ta armastab mind, pole ta enam mulle ammu öelnud..

koos oleme olnud varsti 4 aastat.

.....

vahel harva musi teeb ja seda ka enamasti põsele.

Samas kui mehed petavad, siis nad ju hakkavad enda eest eriti hoolitsema, tema aga viimasel ajal ei käi isegi dušši all ega pese hambaid jne...

ma ei hakka rääkimagi, mis plekid pükstel veel olid...


kuidas saab see võimalik olla??

Aga ma tean ,et minu karv see pole kindlalt...
üks helepruun õhema kiuga karv ei saa ju iial olla tume-MUST ja paksema kiuga. Lokk on sees ja minul ka ,aga see pole ju haruldus !


Kuidas saab see võimalik olla ??? Veelkord...

Ma ei suuda uskuda või suudan ,aga olen lihtsalt... sõnatu ja hämmingus ja tahaks karjuda, nutta ja ära joosta...

ootan teda töölt ära... ja küsin, kelle karv see siis on ? Aga ilmselt ta ütleb ,et olen loll ja et see on minu karv....


Kuidas saada teada, kelle oma??

Kuidas saada aru ,et ta valetab?
Tavaliselt ta läheb närvi ,kui teda milleski süüdistan.

Ilmselt esimese asjana ta ei ütlegi ,et minu vaid küsib kas olen lolliks läinud ja milles ma teda süüdistan...


Kunagi on tal ka olnud iha.ee-s ja sexface-s jne kontod ka...


on seal naiste pilte vaaadanud jne.. vb oni sealt kellegi koju kutsunud...


Kuidas võtta mees nö vahele ??
 
imelik 28. jaanuar 2015, kl 12.44
Kuidas sa aru said, et just naise oma? Võibolla on mõne mehe oma?
 
aga 28. jaanuar 2015, kl 13.00
võibolla on mehe oma karv? onab arvuti ees kui sind kodus pole nt. nii ehk naa on ta inimene, kellel pole SINUST küll sooja ega külma kui võtta arvesse kõik info, mille edastasid. arvan, et su alateadvus teab seda juba ammu, muidu poleks sa ka sellele karvale seal pükstes tähelepanu pööranud.

nüüd esita endale üks küsimus ja vastuse järgi, mille endale annad, tegutse edasi. küsimus on: miks SINA selle mehega veel koos oled?
 
kutsukiisuke 28. jaanuar 2015, kl 13.07
Aga võibolla oli hoopis musta puudli karv? Meil on kodus 3 kassi ja kõigil on pikad mustad karvad (tõsi, mitte lokkis), ja kui keegi meil külas käib ja diivanil istub, on ka pärast "karvad" pükste küljes.
Teiseks: kui mehel on armuke, no las siis olla. Hakka ka "imelikult" käituma, esita mõni "imelik" küsimus, küll aeg annab arutust, kui mehel ongi mingi suhe, siis ta jätab su nagunii varsti maha, või vastupidi, tüdineb "see teine" ära.
 
Naine 28. jaanuar 2015, kl 13.08
Pikk karv w? Süsimust? '

Mõni rokkar w?
 
oolala 28. jaanuar 2015, kl 13.18
Miks rokkar? Talna peal kakerdab küll neid mustaks värvitud juuste ja pähejoonistatud kulmudega tibisid ringi.
 
Naine 28. jaanuar 2015, kl 13.22
tema enda oma kindlalt mitte.. tegu ikka pika, naisterahva karvaga..
ca 30 cm.

Seda ta teeb nagunii.. selles ma ei kahtlegi.. sellepärast ootabki ,et läheksin ära.

Ega ma spetsiaalselt ei otsinud seda karva, ma arvan. Lihtsal.. nagu ikka.. vedelevad riided igal pool toas laiali ja koristasin järjekordselt tema tagant.. ja siis nägin.

Ja puudli karv ei olnud ka , meil pole koduloomi.

Olen ise pakkunud varianti ,et lahku minna, kuid ta ei lase.
 
Naine 28. jaanuar 2015, kl 13.23
to oolala... vastus oli "imelikule".

Ta küsis ,et miks arvan ,et naine ,vb mõni mees.
 
wtf 28. jaanuar 2015, kl 13.25
aga mida sa seal mehe aluspükstes üldse nuuskimas käisid?
 
Naine 28. jaanuar 2015, kl 13.27
Koristasin põrandalt tema riideid ja märkasin KOHE pükste peal karva...lihtne.
 
ahah, ahsoo, ahnii 28. jaanuar 2015, kl 13.34
et sina oled koos selle mehega, sest TA EI LASE sind ära? ahah....ahsooo....ahniiii

nojahhhhhh, SIIS pole tõesti midagi teha, NII olulise põhjuse puhul pole tõesti mitte kui midagi teha...

:DDDDDDDDDDDD
 
wtf 28. jaanuar 2015, kl 13.39
Millega ta sind kinni hoiab? Juuksekarvadega või?
 
mäng 28. jaanuar 2015, kl 13.46
no kuule, naine, kas sa siis ei oska olla naine, et asju enda tahte järgi toimima panna, et naiselikku kavalust kasutada, et lihtsalt teada saada, mida tahad.
ei pea selleks nuuskima hakkama. ta ise annab sulle kõigest teada ja rohkemgi veel.
ainult, et sinul tuleb leida endas see naise olemus ja kavalus.
mehed on mängukannid naiste käes ja kes muutuvad meeste mängukannideks, neil naistel on oma naiseksolemine vaja paika timmida.
iga tasakaalus naiselikkusega naine suudab alati mehega mängida ja seda igas mõttes.
miks muidu öeldakse, et naine on kael. pea aga mees. mis kasu on peast, mis ainult mõtleb, aga on jäigalt paigas, sest puudub kael, mis pea nõtkelt liikuma paneb.
mõtle ja ole tark, just naiselikult tark ja samas naiselikult kaval. mitte halvas mõttes.
 
fantoomkarvad 28. jaanuar 2015, kl 14.22
minu autost leiti ka ükskord blond pikk karv. ja siis ka küsiti, et kelle oma. kus juures ma ei tea, et minu autos oleks keegi blond olnud. isegi oleks tahtnud aga ei olnud :(
 
.,..... 28. jaanuar 2015, kl 14.28
Libateema vist.ma ei hakaks iialgi oma mehe mustad alusoesus surkima. Kas meeldib vaadata sitaseid alukaid? Mulle kyll ei
 
läksin popcorni tooma 28. jaanuar 2015, kl 14.35
Mis mehed teil on, et aluspüksid on sitased?

Anna ikka teada, kui mees on koju jõudnud, mis siis sai!?
Eks, ära unusta!
 
naine 28. jaanuar 2015, kl 14.44
Ma pole nuuskinud ega surkinudki !

Tavalise pesu koristuse ajal nägin ! Pikka karva nüüd ei näe püstel w??

Ja tõsti, mis krdi si*ased püksid??? Rõve. Sinu mehel vb jah on ,aga minu mees vahetab ikka vähemalt kord päevas pükse !
 
naine 28. jaanuar 2015, kl 14.45
Mis too ikka saab, võtan korralikult ette kui tuleb. Ei hakka midagi kavaldama vaid küsin otse!

Eks vaatame, mis saab.
 
heledam karv 28. jaanuar 2015, kl 15.22
Oot, ma tegin küll ühele mehele eile suuseksi, aga mitte tema kodus. Ja mis värvi sa ütlesidki, et see karv oli? Ah õigus, must. Siis pole see naine siiki mina.
 
piripiiiga 28. jaanuar 2015, kl 15.27
inimene ei ole isolatsioonis vaid liigub ringi. istus kusagil avalikus kohas toolile, meessoost sõbra autosse jne. võimalusi sellist karva enda riietele saada on palju. esialgu pusa külge, peale wc külastust juba aluspesukülge jne. see karv ei tõesta mitte midagi. asjad võivad olla nii ja võivad olla ka naa. lolliks teed ennast ainult mingi karvaga pealelendamisega.
 
ang 28. jaanuar 2015, kl 16.07
"Ta ei korista enam üldse enda järel , ka elementaarseid asju mitte ja nõusid ei pese üldse, süüaei tee, olen nagu teenija tal.
Seksi vastu ta ka huvi ülesse ei näita, on pigem arvutis päevad läbi, kui et tuleb minuga voodisse.
Isegi kui annan märguandeid, saab ta aru, aga ei võta miskit ette...
Kuskil me koos pole ammu käinud... ja ta ei taha ka, tahab ainult,et mina pidevalt kusalgi ära käiks ja RÄÄKIDA ei tohi ma üldse. Lisaks olen üldse 1 NÕID.
Seda ,et ta armastab mind, pole ta enam mulle ammu öelnud.."

Mis vahet on mingil karval või sellel, kas petab või ei? SELLIST elu tahtsidki omale või?
 
njahh 28. jaanuar 2015, kl 18.17
ja usute ka seda lugu või? Laps on kodus gripis ja treib nüüd siia lollakaid poolerootilisi jutukesi, mida teie tõsimeeli usute.
 
Vello 28. jaanuar 2015, kl 22.59
See võib minu kubemekarv küll olla kui ikka on 30 cm ja veidi lokkis, aga võib ka vabalt pepuaugu karvaga tegemist olla. Üks abielumees tegi mulle pepuaugukeelekat ja ime siis kui karvad kusagile kleepuvad.
 
jama 29. jaanuar 2015, kl 10.36
kallikene, paki oma asjad kokku ja mine ära. Mis vahet teeb kelle karv ja kus..point on, et su elu ei ole temaga nagunii õnnelik. Sina tõmbled, tal on savi. Mida sa raiskad ennast miski jobu peale? Ma tean mida sa läbi elad, usu mind, hiljem normaalse mehega oled palju õnnelikum! Edu pakkimisel! :) Saadki s...st lahti.
 
hea nali 29. jaanuar 2015, kl 11.17
...tema aga viimasel ajal ei käi isegi dušši all ega pese hambaid jne...
...Ja tõsti, mis krdi si*ased püksid??? Rõve. Sinu mehel vb jah on ,aga minu mees vahetab ikka vähemalt kord päevas pükse !...
 
khmmm 29. jaanuar 2015, kl 18.17
Kas su oma mees on karvatu, et see talle endale kuuluda ei saa?
 
hj 29. jaanuar 2015, kl 18.22
No kuule ma olen oma elamisestki leidnud võõra naise punase juuksekarva ja ma elan siin üksi ning keegi külas ei käi, kedagi punapäist ei tunne ka. Selle võid sa oma riiete külge korjata ja koju tassida kust iganes. Poes riideid proovides, keegi ühistranspordis lehvitab juukseid jne.
 
Hahaa-to hj 31. jaanuar 2015, kl 22.40
: tõepoolest, see on ikka eriti osav, kes kusagilt poes riideid proovides alukate külge karva hangib. Kas tõesti reaalselt on võimalik, et riideid proovides lendab maast kellegi tundmatu naise juuksekarv alukatesse-juuksekarv suure tõenäosusega kleebib ennast riietuskabiini staatilisest elektrist kobrutavale jalamatile kuiet kasvatab omale tiivad ja ronib suvalise kuti alukatesse...Teemaalgatajale: mine otsi omale MEES. Sinu õnn hetkel on selles, et lapsi veel pole -sa saad lähtuda ainult iseenda vajadustest-minegi ära. Pole mõtet raisata oma elu inimese peale , kes sinust tegelikult ei hooli. Usu-oled paremat väärt.
 
naine 06. veebruar 2015, kl 22.13
sama küsimus mis natuke eespool: mis tähtsust on mingil karval üldse, kui elad sellise mehega, kes sinu vastu huvi üldse ei tunne, ja end ei pese jne? kui sulle selline mõttetu elu meeldib, siis mis vahet seal on, kelle karvad tal püksis või mujal on? ela edasi ja naudi.
 
mehel 07. veebruar 2015, kl 00.35
kakised alukad? mis ta ei vaheta neid üle korra nädalas?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!