Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
täiskasvanud neitsid Eestis
 
Süütu võlur 24. veebruar 2015, kl 19.27
Teadaolevalt sellist liitu Eestis pole.

Olen ka äsja Wizardi staatusesse jõudnud poissmees, aga ei saa küll väita, et see normaalne oleks. Kuigi mul pole teadaolevalt mingeid sündroome ega hälbeid - ei pea ma ennast ka päris normaalseks. Ma ise tunnen, et midagi on valesti- midagi puudu. Olen küll normaalse seksuaalsusega. Olen huvitatud suhtest mis viiks ka pere loomiseni kuid mul on psühholoogiline parjäär mis takistab suhte loomist ja arengut - olen liig tagasihoidlik ja ettevaatlik. Raske on elada üksilduses ja tunda, et sa ei saa sinna midagi parata. Tavapärases suhtluses mul mingeid probleeme pole ja keegi ei oskaks aimatagi. Ainuke abi mis mind võibolla "liidus" olles aitaks oleks psühholoogiline tugi - mingi teraapia vms. Süütus polegi minupuhul probleemiks - probleemiks on üksildus. Ma ei näe ka mingit mõtet kaotada süütus seksi ostes sest see ei muudaks midagi. Ma soovin, et oleks vastastikune meeldivus ja ma suudaks ise oma parjääre ületades sinnamaani jõuda.
Loodan siiski, et kunagi saan oma jamast üle või leiaks kellelgi kel oleks kannatust suhte algfaasi venitada nii, et tekiks usaldus.
 
nojahh 24. veebruar 2015, kl 21.55
eks selline liit aitaks ikkagi neid, kes tunnevad enda tuttavate poolt valestimõistetuna või kellel on kaaslaseta raske. On ikka inimesi, keda kunagi ei häiri teistest erinev olemine, näiteks see, kui mehed tööalaselt tagumikku kommenteerivad või palgakõrgenduse pärast rohkem pingutamine. Kuid enamikku ikkagi segab, kui neid kuidagi diskrimineeritakse. See oleneb perekonnast,tuttavatest jpm.
 
põnevil küsija 26. veebruar 2015, kl 01.45
Mis on Wizardi staatus?
 
Süütu võlur 26. veebruar 2015, kl 19.31
Interneti trollide arvates on Wizard status võluri staatus mis saavutatakse kui suudetakse olla 30-aastani süütu. Interneti legendi kohaselt saavutab selline inimene erilised võimed mis aitavad süütust kaitsta. Mõned veel loodavad, mõned kaotavad lootuse, mõnedel polegi lootust ja mõned hakkavad end kaitsma.
 
ei mõisa 27. veebruar 2015, kl 18.11
Tuttavate poolt valesti mõistetud?? Mis ringkondades on kombeks inimestel arutada nii avalikult oma suguelu ja süütuse kaotamise vanust? Kas sa tõesti tead, millal sinu tuttavad süütuse kaotasid?

Aga sina häbelik noormees, otsi internetist. Ma saan aru, et vanasti oli raske, mil kontakti loomiseks pidi kohe füüsiliselt ligi minema. Tänapäeval tee aga profiil tuvumisportaali, lisa normaalne pilt ja neiud ummistavad ise su postkasti.
 
põnevil küsija 04. märts 2015, kl 18.25
Aa, et teatud vanuses saab süütust inimesest nagu mingi maagiliste võimetega olend? Kas nii?
 
to ei mõisa 04. märts 2015, kl 21.11
"Tänapäeval tee aga profiil tuvumisportaali, lisa normaalne pilt ja neiud ummistavad ise su postkasti."

What a load of crap ütleks selle peale. Midagi sellist suudab ainult mõni naiivne keskealine või vanem naine kirjutada. Tutvumisportaalides on naiste postkastid nii umbes, et neil pole vaja ise kedagi taga ajada. Kui mees paneb normaalse või isegi suurepärase pildi oma profiili ja jääb ootama seda kirjade merd, siis ennem sureb ta üksinda vanadusse, kui postkast umbe läheb. Hästi läheb, siis mõni sookoll, troll või vaal kirjutab ning see on kogu "meeletu" tähelepanu, mida mees tutvusmisportaalis saab.
 
nn 04. märts 2015, kl 22.33
Süütu võlur Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teadaolevalt sellist liitu Eestis pole.
>
> Ole
> n ka äsja Wizardi staatusesse jõudnud poissmees, a
> ga ei saa küll väita, et see normaalne oleks. Kuig
> i mul pole teadaolevalt mingeid sündroome ega hälb
> eid - ei pea ma ennast ka päris normaalseks. Ma is
> e tunnen, et midagi on valesti- midagi puudu. Olen
> küll normaalse seksuaalsusega. Olen huvitatud suh
> test mis viiks ka pere loomiseni kuid mul on psühh
> oloogiline parjäär mis takistab suhte loomist ja a
> rengut - olen liig tagasihoidlik ja ettevaatlik.
> Loodan siiski, et kunagi saan oma jamast üle või leiak
> s kellelgi kel oleks kannatust suhte algfaasi veni
> tada nii, et tekiks usaldus.

Kas oma kontakti ei taha jätta?
 
DragonLordMaster3342 05. märts 2015, kl 05.33
Kus Wizarditega liituda saab?
 
to 21:11 14. märts 2015, kl 19.51
Ära seleta. Muideks olen ise katse teinud. Olles naine reklaamisin end mehena ja postkastis oli naiste kirju nagu robin. Ühelegi muidugi ei vastanud.
 
nii 14. märts 2015, kl 19.56
Mine ja vaata ise, kui mõni magus välismaa mees end eesti kohtinguportaalis välja pakub, siis on naised nagu mesilased ümber ja piltide all naiste kiitvaid kommentaare terve meri.

Juba paju aastaid tagasi üks sugulane, tol ajal teismelise poja ema, ohkis, kuidas tüdrukud murravad ukse taga ja kellavad aina telefonil. Poisil polnud muud vaeva, kui uks avada. Nii et naised on tänapäeval aktiivsed ega oota näpp suus printsi lähenemist.
 
nii on lood 14. märts 2015, kl 20.13
Kui ma olin noor, ilus ja vallaline ning mul oli konto, siis ei jäänud ma küll lootma suvalistele jorsidele, kes juhuslikult minu konto peale sattusid, et äkki mõni neist on tore. Asi käis ikka nii, et mina ise valisin sobivad välja ja jätsin nende kontole mõne jälje- olin siin. Et nad lõhna üles võtaks ja omakorda minu kontole satuks ja kirjutaks. Nii et ärge te arvake, et naised passiivselt konutavad ja kirju ootavad. Tasub vaeva näha ja asjalik profiil teha ja julgelt kirjutada, kui mõni naine silma pilgutab.
 
noh 16. märts 2015, kl 05.54
see pole ju sama kui teise inimesega seksimine. On inimesi, kes saavad orgasmi, aga teiste kehad neid ei eruta, mõnda ka mitte fantaasiad.St masturbeerimine on puhtalt füüsiline või mõeldakse muidu meeldivatest asjadest

a Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuis näpukaga on,ja märgade unenägudega...jutt,see
> ga mõte ja kihk ikka on ju!
 
väärt mehed rabatakse 18. märts 2015, kl 04.59
naiste poolt juba eos ära-meestel pole endal vaja näppugi liigutada;) Kel naist pole on järelikult mõtettu jobu.
 
Õpetaja 18. märts 2015, kl 14.28
Tegelikult on see süütuse probleem noorte hulgas teemaks küll. Oleks nagu auasi kui poisid sind tahavad ja oled kogenud. Olen kuulnud isegi mitmest tüdrukust, kes käinud lihtsalt suvalise jorsiga süütusest lahti saamas, kuna süütu olla pole cool.
 
to väärt mehed rabatakse 18. märts 2015, kl 19.19
Sama käib ju ka ilusate naiste kohta, kes meeste poolt kohe ära rabatakse.
 
Õpetajale 18. märts 2015, kl 19.29
Kahju. Tegelikult pole just suvalise partneriga süütuse kaotamises absoluutselt mitte midagi cooli.
 
K 03. juuni 2015, kl 02.54
Miski pärast see "paraade ka korraldama hakkate" ajas väga naerma,tuli väike kujutluspilt ette.
 
täiskasvanud neitsite ühendus 03. juuni 2015, kl 13.32
eestis on olemas delfi naisteka 50+ nurgakeses ja tutvuste omas. tasapisi laienev üle kogu foorumi.
 
35-aastane Wizard 03. juuni 2015, kl 20.59
Aga mis staatuse saab 40-aastaselt?
 
see ei puutu teistesse 03. juuni 2015, kl 21.22
Ei kujuta ette, et kuulutaksin oma sõbrannadele ja nende meestele, kas olen kellegagi maganud või ei. Kui keegi oleks ka nii nahhaal ja küsiks, siis ütleks, et see ei ole tema asi
 
miks mitte 04. juuni 2015, kl 03.49
kõigil on õigus teada kes nende kõrval on. Aga kas tasub 40-seni hoida-mis rankingu siis saab ja kas see on metallist märk?
 
Süütu Võlur 04. juuni 2015, kl 22.42
40 aastaselt saame ilmselt "forever alone" staatuse ehksiis igavene vanapoiss. Medalit ei ole mõtet loota.

Kuna teema on juba üsna vana, siis olen jõudnud vahepeal mõned püüdlused teha. Olen käinud rohkem väljas erinevatel üritustel. Leidud nii mõnedki tutvused - oleme suhelnud, aga kaugemale pole asjad ikkagi arenenud.
Mingi veider distants on jäänud vahele ja see omakorda paneb mingi veidra ploki peale - tõmbun endasse - istun nukralt nurgas ja peale seda on enesetunne veelgi kurvem.
On öeldud, et olen väga meeldiv ja viisakas isiksus, aga ilmselt kui ikka seda sädet ei teki, siis pole midagi parata.
Olen aru saanud, et kui olen liiga viisakas ja sõbralik ilma flirdita, siis pole vähimadki võimalust. Kui aga tuua sisse flirt ja huumor, siis on vähemalt algus paljulubav kuid ikkagi on midagi puudu jäänud ja piigad ei ole ka suunanud mida. Olen arvanud, et ootavad esimest sammu - olen proovinud ka seda. Keegi pole ka mulle halvasti ära öelnud. Olen leidnud vaid häid tutvusi sõpruse tasandil ja mul on tunne, et midagi edasi sealt ei arene.
Kuidagi abitu on olla.
 
SV-le 05. juuni 2015, kl 02.34
Oled totaalselt valel teel. Viisakuse ja heasüdamlikkusega ei jöua naiste seas paraku kuskile-üksi nurka konutama kus sa praegu oledki.

Pead olema ülbe, paha ja hoolimatu-vot see tekitab naistes huvi:)

Vangid saavad isegi vanglas olles naisi kui head mehed istuvad ka korralikul töökohal olles kuival:)
 
süüta neitsi 24. oktoober 2015, kl 02.39
võiks küll klubiga alustada, paljud maailma parimad olidki surmani süütud
 
maailma parimad 24. oktoober 2015, kl 04.31
milles-süütu olemises?

kus selle Kubiga kiituda saaks ja kas on ka aastamaks?
 
Di Kaprio 03. november 2015, kl 22.09
Mees, 45a ja seniks olen süütu, kas võiksin ka selle süütute neitsite klubiga liituda, nii tahaks virgineid alasti näha!!!
 
.... 09. november 2015, kl 14.16
Seks on osa elust. Osa, milleta ma ei sooviks läbi selle elu minna. Milleks sellest suur asi teha?

Kui inimene põhimõttega on neitsi vana eani, siis paratamatult arvatakse, et inimesega on midagi teistmoodi vaimselt või füüsiliselt. Võib-olla midagi lapsepõlves toimunut on selle bloki tekitanud või füüsiline defekt?

Ega keegi käsi sul kuulutada, et neitsi oled. Sa saad aru, et see pole normaalne, seega lihtsalt valeta. Kui mehele korvi annad, ei tähenda see, et oled neitsi. Lihtsalt kõrged standardid, milleni keegi ei küündi :)

Kui otsustad mitte seksida, siis ära alusta ka suhet mehega. Ükski mees ei peaks leppima sellise suhtega. Meestel on see vajalik ja paratamatu. Kui sa isegi ei ole nõus mehele oraalseksi tegema, siis on ikka täiesti lootusetu asi.
 
..... 09. november 2015, kl 14.18
Mainiks ka, et naiste puhul on see süütuse omamine pigem ikka väärtust tõstev (teatud vanuseni - peale seda langeb väärtus nagunii). Meeste puhul ta midagi head ei tee. Põhimõtteliselt oled luuser ja beeta. Nii ka reaalselt on.
 
paraku on nii 17. jaanuar 2016, kl 01.47
Alles siin kurdeti, et tutvumisportaalides on koledad mehed. See on täitsa tõsi - kui ilus mees paneb endale ilusa profiilipildi või ka keskmine mees sellise, kus on ilus soeng, huvitavad riided ja hästi tehtud pilt, siis naised kirjutavad küll. Meestel on aga pahur nägu ja mingi suvaklõps, nagu paparatsod teevad, kui kuulsustest koledaid pilte tahavad. Teiseks, meestel puudub igasugune stiilitunnetus, aetakse siiliks, hoolimata, et see sobib vaid teatud näojoontega meestele või ei pesta juukseid, soengud ja riided on igavad, värvid ei sobi kokku, keha pole vormis, mitte musklis, aga ka mitte õllekõhuga, hammaste eest ei hoolitseta, monokulmu ei kitkuta, juuakse nina punaseks või päevitatakse kaitsekreemita ja siis suvaline laisk klõps, kus lõuavoldid paistavad ja nahk hakkab maha kooruma. Mehed ei ole üldiselt näojoonte poolest pöördumatult koledad, kuid ennast tehakse meelega koledaks. Ja mitte niimoodi, nagu karvane koopamees - need lähevad ka teatud naistele peale - vaid rohkem nagu oss. Sellised mehed lähevad peale ainult pubekana, kuskil 17aastasena 12aastastele madala enesehinnanguga tibidele, kellel on kangesti boyfriendi vaja. Hilisemas elus selline stiil ei raba. Kui ise vaatad ilusat naist, tee end ka ilusaks.

to ei mõisa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Tänapäeval tee aga profiil tuvumisportaali, lisa
> normaalne pilt ja neiud ummistavad ise su postkast
> i."
>
> What a load of crap ütleks selle peale.
> Midagi sellist suudab ainult mõni naiivne keskeal
> ine või vanem naine kirjutada. Tutvumisportaalides
> on naiste postkastid nii umbes, et neil pole vaja
> ise kedagi taga ajada. Kui mees paneb normaalse v
> õi isegi suurepärase pildi oma profiili ja jääb oo
> tama seda kirjade merd, siis ennem sureb ta üksind
> a vanadusse, kui postkast umbe läheb. Hästi läheb,
> siis mõni sookoll, troll või vaal kirjutab ning s
> ee on kogu "meeletu" tähelepanu, mida mees tutvusm
> isportaalis saab.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!