Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
naine Aasiast
 
niisama 17. mai 2016, kl 06.20
Eile oli meedia tähelepanu all sündmus, kus eesti mees abiellus aasia naisega. Kajastus oli jõuliselt positiivne. Isegi nii positiivne, et negatiivseid kommentaare ei lubatud postitada. Oleks tegemist NL ajaga, siis võiks arvata, et ülevalt tuli käsk promoda aasia naisi. Huvitav, mis nüüd taustaks on?
Minule jäi igatahes mulje, et eesti mehele soovitatakse aasia naist. Kõik käis ülivõrdes: ilus, hoolitsev, südamlik, töökas jne.
Uue trendi algus Eestis?
 
Jusspoiss 17. mai 2016, kl 08.28
Aliexpressist saab tellida mitme kaupa. Nagu Hiina asjadega ikka võib sealt praaki saada, aga tuleb mitu korda odavam kui valge naine.
 
agga 21. mai 2016, kl 20.56
Seda võtagi kui puhast propagandat, Paavst nõuab ka üherassilist maailma, segatud rasse ja inimese aretamist nimetatud suunas. Kes arvab, et nende lagi on aasia naised siis andku minna, euroopiidseid naisi on maailmas järjest vähem ja puudub igasugune põhjus kehvade meestega leppida. Tehke endale selgeks mis on rassid ja mis on nende eripärad ja mis tegelikult juhtub rasside segamise tulemusena, maailmas näiteid on juba väga palju inimeste "aretamisest."
 
Alu 22. mai 2016, kl 00.27
Mis nende rasside segamisega siis on ka, nt rootsis? Aastakymneid on seal põgenikke ja varjupaiga otsijaid naiseks võetud ja pole just kuulda, et maailma lõpp hakkaks kätte jõudma. Vastupidi, rootsi naine ei mölise niipalju, kui maarjamaa oma ja kyll sel ka varsti supimulk kinni jääb. Või siis läheb välismaa mehele. Seal on ju paremad, irw.
 
Esopus Spitzenburg 22. mai 2016, kl 10.26
Võibolla ongi nad õnnelikud ja elavad sama õnnelikult elu lõpuni ja saavad lapsedki....võibolla on see lugu paari aasta pärast tupikus, naine jätab invaliidist mehe maha ja lool lõpp...tahaks uskuda ikkagi ju esimest varianti ja et neil lähekski hästi.
suhte kvaliteeti ei mõjuta eriti see, kuskohast pärit ollakse. Kui mõjutaks, siis oleksid ju kõik eestlasega abiellunud eestlased sigaõnnelikud ja lahutuste/lahkuminekute protsent nulli lähedal:)
 
Agnes 22. mai 2016, kl 11.43
Eks Hitlerigi katsetas aaria rassi tootmist ja praeguses pagulastevoolus oleks üks selline minu arust teretulnud nähtus.

Eesti mehe ihalus aasia naise või taolise järele on mõistetav, sest enamik mehi tahab naist, kelle supimulk kinni püsib ja oma arvamuse enda teada jätab või ideaalis ei oma ta seda üldse. Elu taolistega on märksa kergem, kui naisega, kes võib mehe mugavusriitini ja tõelistelt targa olemise kõikuma lüüa. Argumenteerimine, et mehe käigud ja teod on õiged, vajab mehe poolt liigset ajude ragistamist ja nii nimetataksegi osasid naisi plärtsuvateks-paukuvateks fuuriateks.
Absoluutselt toetan eesti mehe otsinguid malbe, vagura ja alandliku naise leidmisel. Aga selliseid on omajagu palju eestiski.

Kui juba jutt läks välismaise vastassoo peale, siis võin öelda, et välismaa mees erineb eesti mehest väga palju ja selleks ei pea kuulma, mis keelt ta räägib. Lihtsalt ta eristub välimuselt ja pole silmipimestavalt kena, kuid ta on maitsekas. Esiteks on eestlase viga unustada naeratada, teiseks oskab välismaa mees (eelkõige pean silmas rootsi mehi) ennast teistmoodi riidesse panna. Isegi, kui nad on vormikandjad, siis neis lihtsalt on midagi teistmoodi.
Ehk ennast armastama hakkav armaskallis eesti mees investeeriks tänapäevastesse rõivastesse ja unustaks jubemugavad põlvpüksid, siis võiks isegi oma arvamuse endateada jätta ja pool suud teatud olukordades kinni hoida. Ja tõenäoliselt lihtsalt naeratamine on meie mõlema soo puudujääk.
 
Alu 22. mai 2016, kl 12.31
Irw. Vot eelmine ongi hea stiilinäide vinguvast ja õiendavast eesti kontrollifriigist. Ilmselt ei tuleks aasia naisele pähegi, et põlvpykse kantakse naisele mitte meeldimiseks:)
 
Agnes 22. mai 2016, kl 12.57
Täpselt!
Mõni sort ongi sellised - armastage mind täpselt sellisena nagu ma olen! Olen selline nagu ise tahan ja sina ole selline nagu mina tahan.
Nagu veic egoistlik ei tundu?

Mis küll takistab aasiasse kolimast ja seal kasvõi palja p.sega ringi jooksmast? :)
 
Sid. 22. mai 2016, kl 13.14
Vaata Agnes, kui rootsi mees pole just pede, siis tema välimuse eest hoolitseb ta naine. Erinevalt eesti mehest, rootsi mehed kuulavad, mis naised neist arvavad. Loomulikult on ka rootsis igasugu mehi, aga need siledamad ja stiilsemad on enamasti ikka naise poolt vormitud. Tegelikult peaks nii olema, et mees ei peaks ise oma riiete pärast muretsema ja naine on see, kes valib, mis mehele sobib, mis mitte. Siis on ka vähem vigisemist. ;)
 
Agnes 22. mai 2016, kl 13.30
Ilmselt on sul õigus Sid.
Meie maal nimetatakse ja nagu siin üks eelkõneleja ütles, selliseid "dikteerivaid naisi" kontrollifriigiks, mida ma vaieldamatult ka olen lisaks korrafriigile :)

Siit vist koorubki välja tõde miks ihkab eesti mees malbet alandlikku kõigega nõustuvat (aasia) naist. Eks ikka selleks, et see sort vähemasti armastab neid sellisena nagu nad on - fliisides ja põlvpükstes ringi lippavad liiga suure egoga targutised, kes kompromissidest teavad sama palju, kui lehm lennuilmast.
 
Rootsi isesesisev mees 22. mai 2016, kl 18.06
Rootis mehed on pikad ja tugeva kehaehitusega.need, kes ette on sattunud. Käivad riides maitsekalt ja kallilt. iseseisvalt või konsultandi abiga.
Ei ole õnnestunud ühegi Rootsi mehega rõivapoodi sattuda, et mehele rõivaid osta.

Mu meelest see nii pede tunnus ju. et täiskavanud mees ei suuda endale ise riideid osta.
 
aasia naise rahaahnus 22. mai 2016, kl 18.10
kõik oleme ju leugenud lugusid, kus peale lapse sünnitamist euroopa või muu rikkama maa mehele, algab naise suguvõsapoolne ahistamine. et raha ja abi ja toetused ja kingitused jne jne.
Need naised, kes ringlevad kosjaturul, ongi ju selleks välja treenitud.
Malbe pilk, head sexioskused pealtnäha veel "süütul" naisel jne.
Süütuse taastamine on neil hästi levinud ja suht odav lõbu.
saab iga uue kandidaadi jaoks jälle süütu olla.

Kuskilt kolkakülast võite ehk leida lihtsa aasia naise, aga pole tõenäolik ka seegi.
 
Alu 22. mai 2016, kl 18.17
Nāe yks kompromissidest teadja tundis ennast kohe puudutatuna. Korraarmastaja ajee:)
Muide, rootsi mees on natuke iseseisvam, kui te arvate, Agnes ja Sid. Aga minu poolest arvake mis tahate, teie ju teate, teised ei tea midagi. Ei komprimissidest ega meeste riietusest:D
 
Alul õigus 22. mai 2016, kl 19.00
nii palju ilusaid pikki mehi korraga tänavatel liikumas pole kohe näinudki, kui Rootsis. aga üldse on huvitav lennujaamades vaadata, et kui Euroopas nagu otsa maha paneb, tekivad lennujaamadesse pikka kasvu mehed.

Rootsi mees on suht uhke ja ehk "ülbegi" st igas kleidisabast ilastama ei hakka.

aga jutt polnud ju üldse sellest.
 
Agnes 22. mai 2016, kl 19.10
Eiei, alu, asju tead ainult sina ja täpselt samasuguse järjekindlusega nagu kivikegi :)

Ilmselgelt on muidugi rumal arvata, et rootsi või taani mees näeb hea välja iga ilmaga ja eesti mees on totaalne lupard.
Eks sama ole ka naistega ja küllap leiab ka siitkandist malbeid naisi.
 
jus just 22. mai 2016, kl 19.50
sid lausa importis endale immigrandi :tubli koristaja ja riidesse panija. keedab ja koristab ja triigib ja viigib.
Sid ise selline pehmo siis.

mittei, et sel venelasel sest rõõmu poleks, aga rootsi meest ta ei saanud ju. Rootsi mees on uhke, sest teab, et võib iga naise saada, aga iga naine teda ei saa.

kasvatus neil selline, et mees kasvatakse isesesivaks ja uhkeks.
me räägime ju põlisrootslastest?
 
Esopus Spitzenburg 22. mai 2016, kl 21.34
Tegelikult võiks ju kohe algusest peale omale valida kaaslaseks mees, kes käib sobivalt riides ja kelle tegude ja käikude üle polegi vaja argumenteerida...no mina küll oma mehele ema est ei taha olla ja teda veel riietama hakata või et mees mulle õhtul sekunditäpsusega oma päevategemistest aru annaks.
Lisaks veel see, et kontrollfriik vs. malbe kuss-suu vahele mahub veel päris lai skaala täiesti normaalseid naisi. Ei ole ikka päris nii, et kui sa mehe kallal ei nääguta, et siis ilmtingimata mingi ilma oma arvamuseta tühi koht oled...
 
Alu 22. mai 2016, kl 22.22
aga Agnes. Erinevalt sinust, kes tolereerib põlvpyksi kandjaid ja soovitab neil aasiasse tõmmata, kui naise arvamus ei meeldi, tekkis mul mõte. Rootsi mehed ju tahaks omale sellist ranget emmet, nagu oled. Kodus nööri mööda elu ja õiged riided seal alati valmis rippumas.
Paneks su plakatiga sinna kesklinna väljakule kus kõige rohkem igasugu rahvast liigub ja natuke ka meelt avaldada võib. Koha nimi on sergelstorget, kultuurimaja ees. Plakatile kirjutad, et tag mej, jag ordnar din garderoben och privata livet. lisad suurte tähtedega veel juurde, et annars du inte överlever. Võtad oma hamadrilli ka yhes, alati ju hea, kui keegi kaasa noogutab ja toetab.
Ma tuleks kohe vaatama ja filmima seda edulugu ja meeste järjekorda. Osad ilmajääjad paneks kindlasti ennast koha peal põlema või lennutaks end vilinal aasiasse. Ikkagi ainus elu ja ainus võimalus.
 
Alu 22. mai 2016, kl 22.25
unustasin: :)

:)

:)

Päikest!
 
pagulane on pagulane 23. mai 2016, kl 00.51
no eluliste näidete põhjal saab siiski öelda, et pagulane on pagulane ja oma nahka tema päästma tuleb nendesse parema elukvaliteediga riikidesse.
Terve Euroopa neid täis, keegi ei tulnud ju õnne teistele sealolijatele tooma, igaüks tuli ikka enda "tüki" järele.

juskui oleks seesama põlvkond nende käest selle ära võtnud.
nii ka need eestisse ja Rootsi imbunud pagulased, läbi vood, läbi abielu, mis iganes.
Nimetagu siis end pagulasteks, immigrantideks, abistajateks, armukesteks, teadlasteks, hambaarstideks.

Mis iganes elukutse ja ameti oskajad nad siis poleks.
 
Alu 23. mai 2016, kl 01.27
mul oli yhes ametis hiljaaegu selline ylemus, kes ka vihkab pagulasija on veendunud, et pariisi veretöö on pagulaste kätetöö. Tubli ja suur eesti mees, kes heameelega võtaks omale koju yhe kiitsaka isehakanud meestemoe looja:)
 
miks nad indiasse ei lähe? 23. mai 2016, kl 01.55
kui häda on nii suur, miks need põgenejad siis indiasse ei lähe? või veitnami jne toredaid riike ju küll.

miks seda karja Saudi Araabia ja teised Araabia kultuuriga riigid pole tahtnud ülal pidada. sinna on õnnestunud vaid 150 tuhandel end mahutada ja majutada.
 
Agnes 23. mai 2016, kl 08.16
alu,

Tuttavlik on sinu jutt minu nagu nõia põletamisest tuleriidal mõne kesklinna väljakul.

Me võime siin igasuguseid sind rahuldavaid minu piinamismeetodeid arutada, aga hetkel näib ainus kannataja olevat sina ise, kelle silmis pinnuks olen mina :)

Sa alu võta endale mõni vagur emane pagulane, kodusta ja tee neid pisikesi pärdikuid endale nii palju, kui tahad..mis muidu unistad ja kraaksud siin või siis fantaseerid minust rootsi kesklinnas :)
 
Alu 23. mai 2016, kl 11.18
Jah Agnes, muidugi võtan ja teen, kõikide parimate soovidega, mis minust mööda lähevad:)
 
Agnes 23. mai 2016, kl 11.34
Eitea mina, kas see on hea või halb, mida soovin, aga kindlasti ma soovin sulle seda, mida sa ise tahad ja antud hetkel pole sul sul midagi pagulaste vastu ja eriti meeldivad sulle vagurad naised.
Kaks kokku pannes - vagur emane pagulane - ideaalne!
Ikka natuke parem, kui põrsale... :))
 
Alu 23. mai 2016, kl 12.58
Agnes, kas Sid teab, mida või keda ma tahan?:)
 
Agnes 23. mai 2016, kl 16.29
Mina ei tea, kas ta teab, aga sa küsi ta käest, kas ta teab või ei tea ja imelik, et sa ise ei tea, kas Sid juba teab või ei tea :)
 
Ära hakkab tüütama 23. mai 2016, kl 17.19
Minge võtke tuba, agnes ja alu
või on see nääklus pärast tuba?
 
Sid. 23. mai 2016, kl 17.43
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes, kas Sid teab, mida või keda ma tahan?:)


Oota! Mida ma teadma peaks? :)

Ega mina Agnese käest ei uuri midagi sinu kohta ja ise ta ka ei räägi. Mist teha, pole sellist huvi teiste asjades surkida. Kui palju aga Agnes minust sulle rääkinud on, on juba puhtalt ta enda asi ja mind see ei loksuta. Häbeneda mul nagunii midagi pole ja tõde ei saa ju seepärast valus ka olla. ;)
 
jkslfs 23. mai 2016, kl 21.48
Eesti on ju nii väike. Nii mõnigi leiab, et siit ei leiagi sobivat kaaslast. Seda keda võibolla tahetakse kaasaks on kas abielus või leidnud teise. Päris palju inimesi on lisaks veel sugulased. Kui keegi võtabki omale kaasaks näiteks korealanna kes õpib eestikeele ja siin kenasti kohaneb. Mis sellest siis halba on. Lapsed lähevad eestikeelsesse kooli ja neist sünnivad siiski eestikeelt rääkivad kodanikud. Tänini on siin päris palju vene peresi kelle lapsed on näiteks põhikooli lõpetanud ja nad ei oska riigikeelt. Jaapanlased, Tailased, Korealased on siiski loomult kohanemisvõimelised. Kindlasti ka need venelased kes on lähiajal siia tulnud mitte need kommunistide järglased kes siin kaua aega on olnud. Ka süvausklik moslem ei taha kohaneda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!