Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui kiiresti tekivad tunded?
 
Sid 22. veebruar 2015, kl 09.20
mo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, sa siin iseendaga räägid või?

Pigem siiski sinuga. Kui vanasti võis mul siin tõesti kaks paralleelset nime olla, siis Sid-i ajal olen ma ainult selle nimega siin. Millegipärast on just need suured susserdajad seda meelt, et kõik teised on nendesarnased ja ka muudkui susserdavad siin eri nimede alt. Ei ole nii.
Aga kuna sa nagunii seda ei usu, siis arva mida tahad, ainult ära tule ennast siia selle arvamisega lolliks tegema. :D
 
el hawaii 22. veebruar 2015, kl 10.41
sid, sa oled tõesti nummi
 
tomi mees on nummi 22. veebruar 2015, kl 16.59
tomi mees on tõestu nummi oma lössis näoplaaniga..
 
miks ta pakub, ?sid- Tom 22. veebruar 2015, kl 17.03
miks see vana mees end pidevalt välja pakub? muudkui esineb, küll hõbetutte taga nuttes ja küll niisama tark olles?
veider vana mees.
hall on hall, vaata pma rändkarika venelase pealt, juuksed kasvavad välja ikka hallina, tutt ka. ses mõttes mis hõbedast sa vana mees sogad?
 
ei tea 22. veebruar 2015, kl 19.50
ma ei saa sellest aru, kui räägitakse armumisest esimesest silmapilgust. See on lihtsalt pealiskaudne külgetõmme, mis põhineb ainult välimusel, häälel ja teise inimese käitumismaneeril. Mõnikord saad midagi teada, näiteks, kui kaaslane on militaarne nats, oss või vastupidi, kirjanik, tuntud režissöör või just loengu pidanud mägironija, midagi ikka loeb välja, aga isiksuse tundmaõppimiseks sellest ei piisa. Eriti veel, kuna tavalised inimesed näevad enam-vähem ühesugused välja ja eelnevad näited on ekstreemsed. Tavaliselt nähakse lihtsalt välimust ja ilu ning mõeldakse, et nüüd ollakse armunud, aga ma ei kujuta ette, kuidas saab niimoodi isiksust tundmata armuda. Ehk meestel on tõesti välimus põhiline, aga et armuda... see on lihtsalt seksuaaliha. Ilusaid naisi on nii palju, meeldivaid on ka päris palju, aga hiljem tuleb välja, et tema mõtted hakkavad korduma, edasi ei arene, ta ei saa aru asjadest, mis on sulle olulised, huvitub hoopis teistsugusest muusikast, kirjandusest või ei oma üldse mingit maailmavaadet jms. Minu jaoks on atraktiivne just iseloom, aga seda tavalise viisakusvestluse käigus ei õpi
 
Juku 23. veebruar 2015, kl 00.28
Ainult JOBUD armuvad esimesel korral! Ebanormaalne, ole nagu noortekas, kus idioodid iga päev endale bestika leiavad.
 
vanasti lõppes 3 kuud tagasi 23. veebruar 2015, kl 00.40
tomi vanasti lõppes siis nagu 3 kuud tgasi. kõva sõna küll sidil. sittaSID
 
NeoCube 23. veebruar 2015, kl 00.58
kas mulle tundub nii, või ongi naistekas ainult paar kibestunud inimest (üks nt 00.40), kes igas jumala teemas midagi halvustavat ja kedagi solvavat kohe PEAVAD kirja pandud saama, muidu pole päev täie ette läinud?
äkki seletaks teistele ka, miks? mina näiteks ei saa aru. isegi halva tuju korral ei hakka võhivõõrast inimest lambist vihkama. milles asi? seletage teistele ka, ehk on pärast kõigil kergem.
 
enne raskem, päras kergem 23. veebruar 2015, kl 02.28
mis mõttes nagu peaks kergem olema pärast?
 
mullike 23. veebruar 2015, kl 03.12
no näiteks kui kodanik lõrisev kommentaator seletab kenasti ära, et ta üleeile koondati, eile jäi ta koer trammi alla ja täna sai maksatsirroosi, siis tuntakse ehk isegi kaasa natuke ja suhtutakse mõistvalt, et oli jah teisel raske nädal, no las ta natuke puristab siin ja laseb auru välja. et ärgem pöörakem erilist tähelepanu, laamendab ära ja hingel kergem. homme jälle uus päev.
 
mullikesele 23. veebruar 2015, kl 05.23
sina mullita aga edasi, keda huvitaks?
igaüks kirjutab nii, nagu tahab, kas on probleeme nagu?
 
mullikesele 24. veebruar 2015, kl 18.38
kui on probleeme, võin oma jalaseent laenata ja pool tselluliiti ka ära kinkida, koos konnasilmadega.
siis alles näed, mis on tõelised probleemid.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!