Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
armastan mehi... aga
 
noor naine 28. aprill 2015, kl 20.31
Armastan tegelikult väga mehi. Mulle meeldib nendega niisama flirtida, meeldib maailma asju arutada veiniklaasi taga ja koos erinevaid ägedaid asju teha aga kõige mõnusam tunne maailmas on siis, kui tõeliselt seksika mehega voodisse saan ja ta mulle suurepäraseid elamusi pakub. Olen veel noor ja mind ei huvita kellegiga püsiv kooselu, niisama ringi lennata on palju parem. No aga siis hakkabki jama pihta. Mingid tingimused ja piirangud hakkavad poisi poolt tulema, et ma ei tohi enam teiste poistega mõnusalt suhelda ja pean nüüd tema eest hoolitsema jne. Ei saa enam elada oma vaba ja toredat elu. Miks mehed arvavad, et ma olen väga huvitatud mingist kodumängust ja tema eest hoolitsemisest? Pole ju, tahan vaid huvitavad elu ja naudinguid.
 
einohjah 28. aprill 2015, kl 21.32
Ega polegi midagi vastu öelda. Elukaar on selline, et 30-40 eluaastani on jäme ots naiste käes, sealt edasi kehtestavad reeglid mehed.
Samasuguse jutu võiks kirjutada 45 aastane mees ja kiruda, et miks naised talle piiranguid tahavad seada.
45 aastaselt oled ilmselt delfi naisteka tutvumisrubriigi püsiklient ja keegi ei taha isegi siis kui peale maksta. Vaata, palju selliseid siin juba koos on, kes noorelt sinumoodi arvasid.
Üks variant on ka natuke tagasi tõmmata ning leida tulevikku silmas pidades kompromisse.
 
noor naine 28. aprill 2015, kl 22.19
Ma ei saa aru, mis reegleid mehed hiljem kehtestada saavad? Eks ma ikka mingil hetkel vast lapsed saan ja ehk ka abiellun aga seda kindlasti mitte enne 35 eluaastat. Praegu tahan lihtsalt lõbutseda ja oma elu paika saada, et laste saamise ajaks saan rahulikult ka lastega tegeleda, rahamuresid pole. 45-selt ehk võin olla taas omaette ja siis aeg nooremate poole vaadata. Kui mingit kooselu mehega ei sea sihiks, on elu 100x kergem ja lõbusam.
 
einohjah 28. aprill 2015, kl 22.45
Ja-jah, seda muidugi ja juhul kui kavatsed elu lõpuni täiesti üksinda elada.
Muidu on niimoodi, et 35-40 eluaastani valib naine, sealt edasi mees. See ajapiir , ca 35 aastat ongi niisugune, et kui nii vanaks saad ja tahad lapsi/abielluda, võib selguda, et keegi ei tahagi sind. Või siis tahetakse, aga tingimjusega, et see, see ja see tüdruk jäävad ka mehe headeks sõbrannadeks ning enamgi.
Sest miks peaks mees, kes on 35 aastat üksinda hakkama saanud, järsku heast peast lolliks minema ning abielluma??? Need, kes abielluksid , kodu hoiaks jne on juba nobedamate poolt naiste valiku ajal ära võetud.
 
noor naine 28. aprill 2015, kl 22.56
Ma ei näe mingit vajadust 35-selt mingi vanamehega sebida. Loomulikult on mees minust noorem siis.
 
einohjah 28. aprill 2015, kl 23.09
Ilmtingimata. Aga sa ei ole tal ainuke, sest tema mõtleb samamoodi: üks rikas vanaeit (sina siis) ja kari tibisid ning elu on lill. Veel parem-kaks rikast vanaeite ja nädalavahetused vabad. Kui sul endal huvi on , siis mina kedagi ümber veenma ei hakka.
 
noor naine 29. aprill 2015, kl 07.01
Usu, einojah, mingi aeg võib sinukirjeldatud elu mehe jaoks sobida aga ühel hetkel on ta lihtsalt äratrööbatud ja ärakasutatud keskealine keskpärane näss, keda enam keegi ei taha. Minul rikka naisena on alati valikut, et keegi lõbustuseks leida.
Ahto T 29. aprill 2015, kl 07.41
hmm..

Üldiselt, käitu teistega nagu tahad et sinuga käitutaks. Kuni kuskil 45nda eluaastani on "lõbus ja põnev" aga kardan et hiljem oled deprekas. Mehed tahavad nooremaid ja ennast ei rahulda enam paljas raha eest nikkumine. Kui just puht sotsiopaat ei ole.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ahto T 29.04.2015 07.48.
 
järeldus 29. aprill 2015, kl 07.55
oled endast liiga heal arvamusel aga kõik möödub, ka ilu
peale 35 teeb naise ilusaks sisemine ilu
 
Mehaanik 29. aprill 2015, kl 09.00
Sinu elu tee mis tahad.
Kellelgi pole kobiseda.
Sõnagi.

Aga faktid, mida võid vabalt eirata:
Mees kes saab endale lubada 35 aastast naist, saab sama hästi 25 aastast. Seepärast on 35 aastasel väga raske HEAD kaaslast leida, kui seda tahetakse muidugi. Praegu Sa ei mõista, kui mehi kui muda, kuid 3600 päeva pärast näed, et meeste huvi Sinu vastu kaob hüppeliselt. Ei deite, ei tantsusid. Kurb.
Deidisaitide julm statistika: mehed 30-ndates isegi ei vaata omaealiste nais-külastajate profiile.

Veel kord.
Sinu elu. Õnn kaasa.
Aga kui tunne mõne mehega on õige, siis mõtle asja peale. Praegu saad valida.
 
noor naine 29. aprill 2015, kl 11.08
25 aastane normaalne noor naine ei vaata 35 aastast pässi, kui palju paremad valikuid on. Mina vaatan oma 60-le lähenevat üksi elavat ema ja ei tunne mingit vajadust karta ka üksinda vananemist. Kui naisel on raha ja võimalusi, on elu igas vanuses ilus ja huvitav, meeste rahast sõltumine teeb naistest, eriti vananevatest naistest mu arust kurvad vaatepildid. Seepärast kavatsen oma elu ise üles ehitada, sõltumata mehe rahadest. Kui tõesti peaks suur armastus tulema, ega vastu ei hakka aga seniks naudin elu ja vabadust ja mehi. Ja armastan mehi aga end siduda nii lihtsalt ei lase.
 
C 29. aprill 2015, kl 15.32
Mees tuleb ikka noorem võtta. Mis selle omavanusegagi rääkida nii väga on. Veel parem kui välismaal veidi ringi käid ja ilma näed. See on eesti igand mida siin foorumis koogutatakse, et eesti mees tahab seda ja toda. Ega ikka ei taha küll.
Välismaa mehed on seevastu vabamad, hilisem kodu ja pere loomine on mujal normiks saanud. Kes tahab end veel täiendada, õppida, ringi reisida, ilma näha, nii et võta aga julgelt noorem keda annab oma käe järgi voolida.
Endal on ka juhtunud mitte eesti soost kodanik partneriks ja mõned aastad noorem.
 
Nii ta on 29. aprill 2015, kl 16.06
noor naine - anna aga tuld, milleks meile sinu elukorraldustest vaja teada on?!?
 
35 viimne piir 29. aprill 2015, kl 16.23
35 aastaselt alles hakata mõtlema lapsesaamise peale, on ikka äärmuslikult hilja. Riskirase oled juba liiga hilise vanuse tõttu. Aga naudi elu ja tee juba suhtlemise alguses selgeks, et sul on ainult voodimõnud plaanis. Ma usun, et nn. korralike meeste hulk sinu ümber väheneb ja satudki elumeeste keerisesse. Eks igaüks ise teab, kuidas oma elu üles ehitab või mida väärtustab. 30 on juba viimane piir, kui võiks hiljemalt mõtlema hakata pereloomise ja lapse peale. Sest sealt läheb veel tükk-tükk maad enne kui rasedaks jääd ja sünnituseni jõuad. Siis oledki juba oma unistatud 35 piirimail. Ära siis seniks oma lapselikku meelt unusta :) Pea keskealisena lapsi tehes ei pruugi sa enam viitsida lastega tegeleda ega viitsi nendega ühte sammu pidada.
 
m35 29. aprill 2015, kl 20.26
"25 aastane normaalne noor naine ei vaata 35 aastast pässi, kui palju paremad valikuid on."

Siin sa eksid, kullake. Ma olen 35a mees. Mu naine on 22. Ta ütles et ta isegi ei vaata alla kolmekümneseid.

Põhjus? Enamikul 20-30 aastastel noormeestel ei olevat mõistus täiskasvanulik. Polevat karta ka tulevase parmu otsa sattumist.

Minul, oletades et olen vallaline - valikusse jäävad nii kümme aastat nooremad, samaealised kui kümme aastat vanemad naised. Mille pärast huvitav, peaks ma vahtima samaealisi või vanemaid?
Raha pärast? Teenin ise piisavalt hästi, raha pole faktor. Ja kui TÕESTI peaks jebima raha eest naise "ostmisega", lihtsam on võtta tunniks prost kui jännata mingi ülemäärase ego all kannatava tädiga.
 
einohjah 29. aprill 2015, kl 22.01
Ei pruugi niimoodi olla, noor naine. Ma olen ise sihuke 40+ päss ja elan üksi. Kunagi, aastat 20 tagasi oli tõesti umbes sinusarnane naine. See väsitas jubedalt ära, sest alati tuli tõestada et oled kõige parem. Mingil hetkel leidsin, et ega see naine nüüd nii hädavajalik element ka pole ja tõesti ei ole.
Sõbrannasid on, pesu peseb masin (mitte .et see ilmtingimata naise ülesanne peaks olema) kasvõi nööbi etteõmblemist pakutakse 1 euro eest suvalises selveris kuigi isegi sellega hakkama saan.

Mida ma nüüd öelda tahtsin - mustmiljon tuttavat, bioloogiline kell silmist kumamas, anuvad, et abiellume, hakkame ristiinimese moodi elama. Kusjuures ka mu kunagine naine, kellel elus meestega väga vedanud pole.
Miks peaks... kõik on ju olemas. Tahan, sõidan, järgmisel nädalal Lõuna-Ameerikasse puhkama. Jälle piisab kasvõi kuulutusest kuhugi trip.ee -se , et mul hetkega kolm tibi reisikaaslasteks oleks. Kuigi ma ca 20-aastastega selles plaanis ei suhtle, mu tütred on sama vanad.

Sinul, noor naine, on praegult see aeg, aga ca 15 aasta pärast, pakun, oled paluja või maksja rollis. Seda muidugi juhul kui samamoodi jätkad.
 
noor naine 29. aprill 2015, kl 22.44
Ega su naine ikka päris norm pole kui 22 ja juba soovib kodu mängida.
 
einohjah 29. aprill 2015, kl 22.57
"pole" asemel "polnud", aga OK.
Tema ei soovinudki kodu mängida vaid minul olid 20-25 aastat tagasi sellised mõtted.
Nüüd on ajaratas jälle niimoodi pööranud, et tema tahaks kodu mängida ja aga minumeelest on maailmas palju muud huvitavat ja ma panen vist lõdva randmega surmatunnini välja. Hefneri vanameest , Mick Jaggerit ja nendesarnaseid tead ju küll.
Lihtsalt inimesest on mõnikord kahju, aga kaks korda ei saa samasse jõkke nagunii astuda.
 
irw 29. aprill 2015, kl 23.19
einojah, ära tatsa kott peas ringi, ega need sekspartnerid ka samasse jõkke kaks korda ei astu, pealegi kui veel kepike kehvemapoolne.
Kujutad ette endale siin vaikselt oma panomehe staatust. Teistel sinust kahju pigem, mis sa tõesti arvad, et jäävad järgi ulguma su tuimale m.u.nnile vä? :D
Hefneriga ei maksa end võrreldagi, meenutad pigem kodutut nälginud peni! :D
 
einohjah 29. aprill 2015, kl 23.26
Kellele ma ennast tõestama peaksin? Siinsele foorumile? Jällegi- milleks. Kes tahab, see usub, kes ei taha, see irvitagu. Mul vahet pole.
Ei ole eriline panomees ka - ei viitsi enam kuigi pakkumist on.
 
irw 30. aprill 2015, kl 01.55
Et mitte ei olegi eriline panomees, vaid pigem ega erilisi pakkumisi enam ei ole! Kes see lõtva hülgem--ni ikka lutsutada tahab mis poolkõvanigi ei küündi!
Ja ega ei peagi siinsele foorumile oma vaalamöla ajama. Iseendale tuleb ikka unejutte kirjutada, mille saatel siis rahulikult unistades magama jääda.
 
irw jah 30. aprill 2015, kl 06.40
milleks sa seda naist hurjutad kui ise oled samasugune lõdva. ja ega sinagi enam nooremaks lähe. kes tahab saab igas eas kellegagi panna, olgu mees või naine. ausalt, tase.
 
Kaieesti 30. aprill 2015, kl 21.40
Noor naine: Ma olen peaagu 25aastane ja mul on just täiesti vastupidi. Ma tahaks leida meest püsivaks kooseluks ja tahaks hakata pere loomise peale mõtlema. Minul probleemiks see, et ma olen tagasihoidlik inimene ja ei tea kuidas endale üldse meest leida. Samas ma pole ka üle saanud mõned kuud tagasi lõppenud suhtest. Mul just hinges kartus, et ma ei leia kunagi meest ja lapsi ka kunagi seetõttu ei saa.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kaieesti 30.04.2015 22.34.
 
einohjah 30. aprill 2015, kl 21.58
Eks see asi on selles ka, et ma lugesin postitust sealt kuhu uued ja hiljuti vastatud teemad ilmuvad, Alles pärast märkasin, et alateema on tegelikult "feministi nurgake"
Siis on ju selge, ükskõik, mida siia kirjutada, tulemus oleks nagu kaikaga mao urgu torkides. Vähemalt sisinat tuleb nagunii,
Kurb lugu, neitsikesed, tegelikkus on ikka niisugune nagu mina kirjeldan ja mitte selline nagu irw ja mis nad siin olidki omale ette kujutavad.
 
einojahhidele 30. aprill 2015, kl 22.24
tulevik on nagu impotentidel alul ja tomil.või gõustil. see on omette isemoodi veidrik. raudavarad siis delfikas juba 10 aastat vähemalt ja tillid lapikuks istutud..

sama saatus on sinulgi...
 
einohjah 30. aprill 2015, kl 23.01
Muinasjuttu Sinilinnust rääkis mulle ema....
mansion ghost 30. aprill 2015, kl 23.05
´einojahhidele´
"tulevik on nagu impotentidel alul ja tomil.või gõustil. see on omette isemoodi veidrik. raudavarad siis delfikas juba 10 aastat vähemalt ja tillid lapikuks istutud.."

Sinusugustele poolearulistele püütakse viisakalt selgeks teha, et teatud vanusest 35-45(?) on naine kooseluks täiesti mõttetu nähtus. Selles vanuses meestele pole püsiv naine enam mingi hädavajadus, milleta elu seisma jääks.
Võite mehi impotentideks või milleks iganes tituleerida aga ega see Sinusuguseid ihaldusväärsemaks muuda.
 
vanem naine 01. mai 2015, kl 09.32
ma ei tea mis naudingut te sellest teineteise mahategemisest saate, kuid selliste noorelt palju kogenud keskealiste probleem ongi seesama kogemus, mis takistab hiljem püsisuhet luua. Te olete selleks ajaks liiga kogenud, te juba teate. See on nagu mõne toiduaine või maastiku imetlemisega, liiga palju midagi lihtsalt kaotab selle uudsuse. Nii, et need kes pole veel end ülesuhelnud - asi pole teie vanuses ega majanduslikus seisus. See tuimus suhete järele on nende inimeste eluviisi tulemus.
 
mh 01. mai 2015, kl 09.40
Kuulge, emaga elavad vallalised mehed siin, ka 35-45 naistele pole mehega kooselamine enam mingi elueesmärk. Mehi on vaja lastesaamiseks ja laste üleskasvatamiseks (materiaalne külg, sest naiste palgad on nagu on). Kui naine on vaba, siis ta ei vaja meest endale koju. Kaaslase leiab alati.

Ainult et üksi elava mehe elu ei edene, vaid seisab paigal. Naine loob kodu sõna otseses mõttes - kaunistab, sisustab, arendab, loob hubasust ja kodusoojust. Mees viskab muidugi pesud masinasse ja praeb endale mingi söögi pannil valmis, aga elu see edasi ei vii. Nii et neil mehikestel, kes siin vastu rinda trummeldavad ja hõiguvad, et pole vaja neile kedagi-midagi, siis tühipaljad hapud viinamarjad ainult. Naised näevad teid läbi ja natuke hale küll hakkab, emainstinkt ju, aga ei midagi enamat, sorry.
mansion ghost 01. mai 2015, kl 09.51
"Kui naine on vaba, siis ta ei vaja meest endale koju. Kaaslase leiab alati."

Kustkohast pärineb arusaam, et see ka vastupidi ei kehti?

Üksik naine on sama mõttetu kui üksik mees. Nõus?

Aga, et naine mingi hullult edasiviiv jõud oleks mehe elus? Enamasti on keskealisel mehel vähemalt üks kooselu seljataga ja "lapsed järelmaksuga" kaelas. Võtta veel üks pesakond kukile? Aitäh!
Mehele esitatakse ju MATERIAALSED nõudmised, naine on lihtsalt naine. Ja sellest piisab nõudmiste esitamiseks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!