Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
armastan mehi... aga
 
MEES ,,,ja üksi 12. mai 2015, kl 06.47
noor naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Armastan tegelikult väga mehi. Mulle meeldib nende
> ga niisama flirtida, meeldib maailma asju arutada
> veiniklaasi taga ja koos erinevaid ägedaid asju te
> ha aga kõige mõnusam tunne maailmas on siis, kui t
> õeliselt seksika mehega voodisse saan ja ta mulle
> suurepäraseid elamusi pakub. Olen veel noor ja min
> d ei huvita kellegiga püsiv kooselu, niisama ringi
> lennata on palju parem. No aga siis hakkabki jama
> pihta. Mingid tingimused ja piirangud hakkavad po
> isi poolt tulema, et ma ei tohi enam teiste poiste
> ga mõnusalt suhelda ja pean nüüd tema eest hoolits
> ema jne. Ei saa enam elada oma vaba ja toredat elu
> . Miks mehed arvavad, et ma olen väga huvitatud mi
> ngist kodumängust ja tema eest hoolitsemisest? Pol
> e ju, tahan vaid huvitavad elu ja naudinguid.
HOIATUS !!!! TEAD NOOR NAINE --SINU
KELL TIKSUB IKKA EDASI,, OTSID JÄRJEST UUSI MEHI???? (((AGA SEE ELUKE SAAB KA LÄBI,,,
JA 2015 ,, TULEB VÄLJA UUS SEADUS:::
LASTETUSE MAKS PEALE JA MITTE ERITI VÄIKE! ((KAS TAHAD SIIS KA ÜKSIKU ELU NAUTIDA,,
VÕI SÜNNITAD KA LAPSE --ET OMA ABIELUST RÕÕMU TUNDA;; ((ET OLEN EMANA PALJU KASULIKUM!
 
oh oh 12. mai 2015, kl 10.48
käi sina ka.ni oma lastetusmaksuga. muidex, seda on ennegi makstud ja makstakse ka tulevikus kui tarvis. ausalt, kardaks, kardaks. igaühel siis peavad olema lapsed, igal li-l, ullikesel või isasel, kel t..l püksis ei seisa. lapsed võiksidki olla ainult normaalsetel tervetel täiskasvanud inimestel. nõukaajal ei olnud selliseid lastetoetusi, oli lastetusmaks. nüüd ei ole maksu otseselt, nüüd on lastetoetused-peretoetused mis tulevad tööinimeste maksudest nagunii. ja arva ära kes rohkem töötavad, kas lastetud või lastemammad?
 
väike nõid 13. mai 2015, kl 01.55
miks üldse on vaja mehele minna? sellepärast, et 50selt mitte üksi olla?! 50selt on suurem hulk naisi juba maha jäetud või õigem on öelda, enamus kooselusid on siis lõhki kuna üksteisest ollakse tü-di-ne-nud. elage nii nagu õnnelikud olete, mitte ärge pidage kalendrist järge, et sel aastal pead sa abielluma ja sel aastal saama lapsed ja sel aastal... jne. ma arvan, et teemaalgataja teeb ju väga õigesti. on õnnelik. siis ongi kõik hästi. äkki homset polegi? et miks siis homse elukaaslase pärast muretseda. ju tuleb ise kui tulemas on. kui ei tule, on ka hästi.
 
väike nõid 13. mai 2015, kl 02.10
mees ju iseenesest naise jaoks, kes on iseseisev, pole vajalik. enamus neist arvab, et neil peaks olema rohkem sõnaõigust ja võimu kui naisel. võrdse partnerina oskavad elada ikka haruharvad mehed. seega milleks on vaja oma koju mingit jorutajat. see jama hakkab pihta mõne aasta pärast ja kestab lõpmatuseni. vananedes lähevad ainult hullemaks. vanadus kätte jõuab, siis tegelevad naised oma potilillede, mitte pahura vanamehega. üpris kõnekas ju.
kodus, peale tööpäeva, tahaks naine ikka rahu, mitte võimuvõitlust ja mehe asjatut kägisemist.
 
m34 13. mai 2015, kl 07.48
"kodus, peale tööpäeva, tahaks naine ikka rahu, mitte võimuvõitlust ja mehe asjatut kägisemist."

siis ei tasu üritada võimu enda kätte rabada, ei tule ka mingit võitlust.

Üldiselt, "noor naine". Tee mis heaks arvad, sinu elu. Kui soovid mehi, kes ei hakka ettekirjutusi tegema ja ise suhet ei soovi, pane abielumehi. Jah, pere rikkumine jne, aga need kes on saadaval, on seda niikuinii, saad siis sina või keegi teine. Aga üldiselt nad ei kipu armukestele tingimusi dikteerima.
 
noor naine 13. mai 2015, kl 10.22
Mingite vanade üle 30-ste abielupässidega ma küll oma aega raiskama ei hakka, suhtlen noorte ja vabadega. Olla kellegi lisaarmuke on kõige mõttetum valik üldse. Peab oma suhet varjama ja kedagi petma. Meestega ja poistega saab suhelda ka vabalt ja kohustusteta, ilma pere mängimata.
 
m34 13. mai 2015, kl 15.34
Aga kui sa saad nüüd väidad et saad meeste-poiste vms suhelda vabalt ja kohustusteta, siis kus on probleem?

Kõige esimesest postitusest lugesin välja et asi on vastupidine. Käid mõnega väljas, teete voodis füüsilist jne.. ja too hakkab peagi arvama et teil on suur sügav suhe, pael kaelas ja kube elu lõpuni broneeritud.

Räägid iseendale vastu :P

Pead siis suunama sihiku n.ö "meeslitside" peale. Noored, naisi-jalaga-segada kutid. Saad olla üks sadadest, huvi sinuga pere mängimise vastu ei tunta.Iseasi kas Su ego sellise ükskõiksuse välja kannatab :D tõmmatakse sind paar õhtut läbi ja otsitakse edasi endile järgmine :D Aga nende paari õhtu jooksul saad end tunda erilisena. Kuni kõrvaleheitmiseni :p
 
noor naine 13. mai 2015, kl 15.38
No ma leian ka selliseid, kellega saab vabalt suhelda, lihtsalt mõned ei saa alati aru ja ei usu, et mind ei huvita pesapunumine ja truudusevandumine. See läbitõmbamine ja mahajätmine on meeste probleem tegelikult.
 
väike nõid 14. mai 2015, kl 19.38
minu meelest on need mehed, kes võimu tahavad naisest rohkem ja sellega enda kooselu ära rikuvad. austa teist nagu austaksid iseennast, mitte ära eelda, et oled sünnipäraselt targem kui naine.
 
n56 16. mai 2015, kl 07.32
Kahju lugeda, et inimestel on sellised elukogemused, mis paarisuhetele nii pragmaatiliselt või halvustavalt vaatama panevad.
Kui leiad kaaslase, kes su ELU kaaslaseks kui loodud, siis tahadki terve elu temaga koos veeta.
Miks seostada abielu mehe teenimisega või naise rahastamisega? See on kooselu, mida nauditakse.
Kui unistustes pole partnerlusel põhinevat ja nauditavat kooselu, ega siis saatus seda ka paku. Nii saavadki kokku inimesed, kes siinses teemas sõna võtnud - pealtnäha õnnelikud ja oma valikutes kindlad, kuid sisemiselt siiski pettunud.
Muidugi saab oma elu veeta üksi ja vaba aega sisustada erinevate kaaslastega, see võib täitsa tore olla mõnda aega. Parem variant on veeta oma elu koos kaaslasega, kellega on side. Tean, et tuline kirg ja armumine pole igavesed, kuid nende asemele tulevad mahedamad tunded ning väärtused, millest antud teemas pole sõnakestki juttu olnud. Oleks ütlemata kahju, kui mu elus poleks neid väärtusi. Tänan saatust, et ta andis mulle unistustele vastava kaaslase ja elu.
 
noor naine 17. mai 2015, kl 21.29
No palju õnne n56, keegi ei keelagi sul ju oma elu nautimast, aga palun ära kujuta ette, et see kõigi unistus peaks olema. Mina ei kujuta end ette 30 aastat ühe mehega, veel mitte. Minu ema on praegu väga rahul oma eluga ja ta pole enam abielus ega ela kellegiga koos on kaaslane, kellega kohtuvad. Kõik naised ei vajagi omale igapäevaelus meest kõrvale voodisse norskama. Inimesed on nii erinevad ja ei maksa kõiki ühe mõõdupuuga võtta ja oma ideaali teistele pähe pressida.
 
to noor naine 17. mai 2015, kl 23.15
No aga ära kujuta siis end 30 aastat ühe mehega. Aga ühtlasi ära kujuta endale ka ette et kõik jagavad seda sinu arvamust mille järgi 30 aastat kestev kooselu ühe mehega on halb. Seda tuleks meeles pidada enne kui siia foorumisse teemasid teha. Inimesed on erinevad ja ei maksa kõiki ühe mõõdupuuga võtta ja oma ideaali teistele pähe pressida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!