Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks magada naisega kellest ei hoolita?
 
mimps 17. mai 2015, kl 21.36
Ma ei saa aru, miks mehed hädaldavad, et naised neile lapsi n.ö. "pähe määrivad". Et kuidas saab nii juhtuda, et laps tuleb üldse üllatusena mehele. Pole siis vaja magada naisega, kelle vastu tunded puuduvad ja kellega lapsi ei tahaks mingil tingimusel ja keegi ei saa kelleltki ootamatult lapsi. Mehed on ise süüdi, et lipendavad ringi. Ise on lipakad ja selle asemel, et enesele ausalt öelda:"Olen lits mees" sõimavad naisi litsideks. Imelik arusaam sellistel litsidel meestel.
 
liiderdaja 17. mai 2015, kl 21.51
Kuule mimps! Tao omale pähe, mees saab olla lits vaid siis, kui talle taha pannakse!
Mees kes ise paneb ei saa lits olla! Sõnade tähendusega võiks ikka kursis olla!
Naised ei saa olla liiderdajad ega liiderlikud!
mansion ghost 17. mai 2015, kl 21.53
Huvitav kuidas need litsid mehed sinna reitevahele küll pääsevad? Kui kõigile, siis kõigile. Pundar parajaid omavahel.
 
arvan, et... 17. mai 2015, kl 21.54
naised on lehmad!
 
ja mehed 17. mai 2015, kl 21.55
on sead.Ühesõnaga paras loomaaed koos.
Karl Kindermacher 17. mai 2015, kl 21.59
Bingo! Nii paljukest, kui ma Delfi naistekat olengi lugenud, siis räägitakse ikka sellest, et suguelu on hea, mõjub suisa terviselegi hästi. Et kogutakse kogemust, mitte ei lööda l*tsi jne.

Esimest korda (no ma ei ole ka väga süstemaatiliselt jälginud) kumab läbi suhtumine, et seks on soojätkamiseks. Enamgi: autor näib arvavat, et _ainult_ soojätkamiseks.
 
mimps 17. mai 2015, kl 22.01
Saab küll mees lits olla kui magab naisega, kellest ei hooli, naine saab teda kui litsi ära kasutada ju.
 
mimps 17. mai 2015, kl 22.08
Ja minu arust peaks meestel ka mõistus olema ja saavad aru, et enamasti seksides ikka lapsed tulevad ja seepärast tuleb sellise võimalusega arvestada, mitte lihtsalt litsi panna. Seksi vaid naisega, kellest hoolid ja probleeme pole.
Karl Kindermacher 17. mai 2015, kl 22.09
Lits ikka see, kes oma armastust müüb. Olgu raha, ehete või turvatunde eest.
Kui kellegi jaoks on üheöötuttav mugav abivahend eneserahuldamiseks, siis vist ikka litsiks nimetada ei saa.
 
mimps 17. mai 2015, kl 22.13
Meeslits jagab seda, millest rasedaks jäädakse. Naine oma võrgutusoskusega peab oskama ta "ära osta".
Karl Kindermacher 17. mai 2015, kl 22.16
Jäägu siis nii, nagu mimps ütleb!!

http://lingid.ee/YPPFk
 
Hall olend Zeta Reticulit 17. mai 2015, kl 22.25
Inimene ehk biorobot, Teie esmane ülesanne on jätkata sugu, teisene ülesanne on salastatud.
 
rõõm mittepaljunemisest 17. mai 2015, kl 23.07
no gõustist on ju selge rõõm, et ei paljune rohkem. ta ootab, kuni ta exmoor saab praegusest mehest vabaks, siis korjab ta jälle endale..
elku ainuke armastus, mis sitasti lõppes.. ju naine leidis kobedama.
 
naine ütleb, et 17. mai 2015, kl 23.18
mees, kes niisama ringi tõmbab, on li.s. ja kui selline mees ei ole kellegi arvates lits, siis ei ole seda ka ringi tõmbav naine. sel juhul võib neid mõlemaid nimetada vabadeks inimesteks. asi olgu võrdne ja igasugune naiste nullimine lõpetage siin ära.
 
......... 17. mai 2015, kl 23.21
hahahaaa -> Hall olend Zeta Reticulit

ma tegelen selle salastatud poolega:D
 
MA LEIAN VIISI KUIDAS SINU JA SINU SUGULASE HÄVITADA? 18. mai 2015, kl 03.34
vabandusdt? kas oli kuidagi liialt ebalev?
 
vabandust 18. mai 2015, kl 03.35
SUGULASEDDDDDDDDDDDDD
vähem
 
appi 18. mai 2015, kl 03.38
mis teemasse ma olen sattunud. mis inimene m a selline olen

plaadimasin
https://www.youtube.com/watch?v=bE2p8FFMXLQ


pff keda teist enne maha lüüa
 
nagu 18. mai 2015, kl 03.42
mind huvitaks :PPP
 
uurin välja 18. mai 2015, kl 03.46
kust te elate
 
suitsetan 18. mai 2015, kl 03.46
 
uurin 18. mai 2015, kl 03.47
välja kes keppis millal keda
 
ma 18. mai 2015, kl 03.48
panen klõps suu kinni. appi.
 
inimkond 18. mai 2015, kl 03.51
on MINU poolt hukule määratud ja pange see sitane teema kinni
 
noo 18. mai 2015, kl 03.55
Ma ei saa aru, miks mehed hädaldavad, et naised neile lapsi n.ö. "pähe määrivad". Et kuidas saab nii juhtuda, et laps tuleb üldse üllatusena mehele. Pole siis vaja magada naisega, kelle vastu tunded puuduvad ja kellega lapsi ei tahaks mingil tingimusel ja keegi ei saa kelleltki ootamatult lapsi. Mehed on ise süüdi, et lipendavad ringi. Ise on lipakad ja selle asemel, et enesele ausalt öelda:"Olen lits mees" sõimavad naisi litsideks. Imelik arusaam sellistel litsidel meestel.

sa oled ise süüdi et sa oled hale lollpea. justr lollpea sest see hakkab eriti silma
 
mimps 18. mai 2015, kl 08.08
Naljakas lugeda aga meestel puudub vist igasugune loogiline mõtlemine ja vastutustunne kui asi nende riista vabadust puudutab. Kordan veelkord teema mõtet: mitte ükski mees ei saaks soovimatuid lapsi sobimatu naisega kui valiks voodikaaslaseks enese jaoks vaid armsa ja meeldiva naise, kellest hoolivad. Ükski normaalne mees ei vaja tegelikult tänapäeval lihtsalt "panemist".
 
umbluu 18. mai 2015, kl 11.23
kui naised oma reied koos hoiaks ei saaks ju ükski nn lits mees lapseteole ,edasi mõelge ise.
 
Sitsiilia 18. mai 2015, kl 15.00
Vabandust, teemaalgataja, kuid naisena pole päris nõus sinuga hetkel. Ikka minu keha ja ka mina minu vastutus.
Panna ühe lõbumaratoni arvele terve rida võimalikke muutumisi on füsioloogias ja muudes olulistes eksistentsisfäärides - tänan, ei.
Emasena on siiski minul viimasena võimalus valida.
Sex, kui sport on ok, kuid siis kuulub spordivarustusse kindlasti ka kondoom. Pole nii keeruline.

Kui aga arvatakse, et naiste enda valikuoskus on nii mandunud, et iga jorsiga enne nime küsimist igaks juhuks ka seksitakse või meeste teadlikkus on nii madal, vastutustunne olematu, tasuks targal naisel keset igat kiremöllu, kuid enne kulminatsiooni tõmmata välja lipuke, kus peal kiri: palju õnne, kallis, peale seda korda võid sa saada isaks.
no ja siis vaadata, mis edasi juhtub.
 
tiiger 18. mai 2015, kl 15.40
Mis siis ikka juhtub, naine peab lapse üksi üles kasvatama, sest mingit kohustust mehel selleks meie riigis pole.
 
mimps 18. mai 2015, kl 18.15
Sellest räägingi, et naine otsustab lõplikult kas tahab last või mitte. Mees aga seksigu vaid naistega, kellest ta hoolib, sest kui naine ikka last tahab, siis ta selle ka saab, kui ei taha siis ei saa, mees ei saa vägisi naist sundida. Ainult tohman mees kurdab selle üle, et keegi teda lapsesaamiseks nn ära kasutas. Mees riskib seksides rohkem kui naine, seetõttu vaadaku hoolega kellega seksib, kas tahab sellise naisega last ikka.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!