Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ei julgenud tutvuda...
 
ehh 25. juuli 2015, kl 11.56
Nohikust mehel pole midagi häda kui ta otsustab oma mehe, ja kui on lapsed siis lapsevaema, rolli peres täita ja seda teebki täiega ja südamest, aga mitte lapse rollis, kes poest saiagi ostetud ei saa ja täis külmiku kõrval nälga sureb. See on inimese valik, mis rollid ta elus võtab, aga paljud justkui võtavad rolli õigused ilma kohustusteta ja siis ei saa pärast aru, miks neid diskvalifitseeritakse.
Nõrk külg võib olla nohikust mehel sotsiaalsus, suhted väljaspool kodu, lastele ühiskonnas toimise õpetamine, aga selleks võib kasutada teisi tähtsaid lähedasi lapsele.
Kui nohik ei taha perekonda siis saab kenasti üksi hakkama, tal on enda seltsis piisavalt huvitav.
 
Pässä-Rixx 3-se bemuga 26. juuli 2015, kl 13.32
normaalsed kuldid niidavad piffe bemmiga, nohkarid lõpetavad viimasena!
 
eelmisele 26. juuli 2015, kl 13.43
Kahju, et sinu mõistus vastab kõigest Žiguli tasemele.
 
Päss..... 26. juuli 2015, kl 14.19
Minul on lamborghini...selliseid ainult 2 ongi eestis ja üks on mul.
 
Peetri-Tomm 27. juuli 2015, kl 18.33
a mul on 525 bemu millele kleepisin M5 kleepeka peale ja nüüd on mul M5 mis on su Lambost 10x etem! ei maksa nii lollakalt palju et ainult lollid seda osta jaksaksid! pole nii madal ka-hea maal kardult võtmas käia ja Laua Viina kulistada:)

Tagaklaasile kleepisin teise kleepeka-"No Fat Chicks!". Olen rahul.
ex-riigiametnik 29. juuli 2015, kl 10.28
Mina olen siiamaani abielus mehega, kes julges end ise tutvustama tulla. Nii et võta julgus kokku! Iseasi muidugi, kas sellele ka õnnelik lõpp tuleb, ja kes mida üldse õnnelikuks lõpuks peab.
 
Tai massaazh 30. juuli 2015, kl 08.33
lõppeb alati õnnelikult;)
 
meha 01. august 2015, kl 14.30
korduvalt proovitud-Eestis ei toimi!
 
soovitus 01. august 2015, kl 16.19
Naistele v6ib selline juurdekargamine jah ootamatult tulla. Sellega peab arvestama. Parem on alustuseks mingi kysimus valja m6elda (v6i lause) mis on neutraalne. Kysid millegi asukoha kohta v6i midagi sellist. Siis tuleks sellele jargnevalt midagi 6elda et: muide, kui tahate kunagi minuga valja minna, minu number on selline, v6i midagi sarnast. Nii ei inimesele oleks selge mida te tahate, ja siis ta saab ka selgelt vastata. Tuleb natuke aega anda jah.
 
kõige kindlam on X6-st tymmi lasta 13. august 2015, kl 10.57
ja veic sussi libistada;) toimib ALATI!
 
viimasele 13. august 2015, kl 11.34
Lollide puhul tõesti võib - olla toimib aga tark ei lase end lollitada. Edu!
 
ära muretse 13. august 2015, kl 21.57
loll otsibki lolli.
 
author 15. august 2015, kl 06.14
"Aga see on juba ammu teada mis mõttetud luuserid eesti mehed on. Midagi uut siin ei ole."

leidub veel eriti ekstreemseid tegelasi. omast kogemusest räägin.
 
aga jah 15. august 2015, kl 06.21
teemat läbi lugemata. tuleb leida endas see julgus.
 
lihtsalt astud endast välja 15. august 2015, kl 06.31
ja ütled tere. tuul silitab su juukseid ja sa jälgid tema ripsmeid.
 
üx vanaema 17. august 2015, kl 02.04
Kas vanemad pole teile poisid õpetanud, et olete siia ilma õppima ja arenema tulnud? Iga kogemus läheb täie ette - eriti just negatiivne, sest inimene õpib AINULT halvast ja alati kui ületate oma hirmu ja saate oma argusest jagu, olete kogemuse võrra rikkam ja kui oma egopunnist kah jagu saate, siis mõistate, et kui see võõras tüdruk teid sohu saadab, pole sellest ju midagi, vaid järgmine kord järgmisega proovite juba teisiti ja kui kolmandal korral juba enesekindlalt juurde astute, on igatahes võimalused suuremad. Kogu elu arengu eelduseks ongi eneseületamine, kui te siiani seda veel pole mõistnud!
 
M36 18. august 2015, kl 22.23
Eks nooremana on julgust rohkem. Mida vanemaks seda kinnisemaks muutud.
 
kus üldse 30+ 18. august 2015, kl 22.25
inimesed tutvuvad? selline tunne et kui 25-selt pole 3 last siis võid end rahus maha kanda.
 
Kuhu kati karu sai 19. august 2015, kl 20.25
Tänaval mõnd naist vaadata ei tähenda veel, et üldse tutvuda sooviks. Et talle võib tunduda pilk ilasena-ju ta selliseid pilke endal näha soovib või on harjunud nägema. Ju tal sel juhul adre kah kusagil nt pinky.wetshirt69. Vaatad taolisi ega tahagi enam tutvuda, möku mees eksole
 
varsti suvi läbi 26. august 2015, kl 12.43
mis seal enam tutvuda..
 
no need on ikka luuserid küll 27. august 2015, kl 00.24
kes tutvuda ei julge, üks õige MEES ei tee teist nägugi!
 
ei ole.... 13. september 2015, kl 19.16
.... ju veel luuser, kui ennast suvaliselt pähe ei määri!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!