Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
naised,tasuv töö saudi araabias
 
saud 02. jaanuar 2016, kl 16.49
Ahvatle pakkumine , toob tulu rohkem kui loomade tapmine eestis ... seega naissoost timukad ja lihunikud ,sõjaväelased jne ,teil on võimalus rikkaks saada !Ostke lennupilet ja asuge teele !
Saudi Araabia kuningriigis kehtib surmanuhtlus. Tööd tundub jaguvat ning saudid otsivad koguni kaheksat uut timukat, .

Saudi araabia tööameti kodulehel seisab kuulutus, mille kohaselt ei pea kandideerijatel olema mingeid erilisi oskusi, kuid nad peavad olema võimelised surmaotsust täide viima.

Tavapäraseks hukkamisviisiks on avalik pea maharaiumine. Väiksemate kuritegude eest karistatakse jäsemete amputeerimisega ning ka seda tööd peab edukas kandidaat suutma teha. Paraku on tasu selle eest väiksem.

Saudi Araabia on maailmas kolmandal kohal surmanuhtluste täideviimise poolest ning jääb maha vaid Hiinast ja Iraanist.
Möödunud aastal hukati Saudi Araabias ametliku statistika järgi 88 inimest, kuid inimõiguste eest võitleva organisatsiooni Amnesty International väitel on see arv suurem.

Sel aastal on otsa leidnud juba 85 kurjategijat. Suurem osa neist hukati mõrvade ees, kuid 38 olid narkokurjategijad. Ligikaudu pool hukatutest olid saudid, ülejäänud olid Pakistanist, Jeemensit, Indiast ja teistest riikidest.

Välisriikide diplomaatide oletuste kohaselt on Saudi Araabias ametisse määratud rohkem kohtunikke ning õigusmõistmise masinavärk võtab tuure üles.
Samuti arvatakse, et kohtusüsteem muutub jäigemaks seetõttu, et Lähis-Ida on poliitiliselt ebastabiilne.
 
mõte 02. jaanuar 2016, kl 17.18
Õpi tühikut kasutama, Saud, siis hakka teemat tegema.
 
hj 02. jaanuar 2016, kl 17.41
Miks sa seda tööd naistele pakud? Peaks nagu teadma, et seal on naistele väga palju piiranguid ja ilmselgelt timuka tööle neid kandideerima ei lasta.
 
õõvastav 02. jaanuar 2016, kl 17.43
Kujutage ette, teie mees on timukas. Oi musike saabus, kuidas täna tööl läks. Rahulikult nagu alati? Pese siis käed verest puhtaks ja tule sööma.
 
kirill 02. jaanuar 2016, kl 18.39
A õõvastav kui oma kurgust vorsti sisse matsutad seda ei mõtle kus see tuleb??? Mõttetu ohkimine.
 
gt 02. jaanuar 2016, kl 19.51
jah ,näiteks loomate tapmise videod kõik avalikult youtubes üleval ja tuhanded elavad koos selliste mõrtsukatega rõõmsalt ,kes sellist veretööd süütute loomade peal korda saadavad
 
tra 02. jaanuar 2016, kl 20.18
kui naljakas teema, deb.iil oled hhahaha
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!