Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Palju koledaid mehi
 
sidi rahuldamatus 23. jaanuar 2016, kl 00.32
Sid. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ootaks jah sidi ülestunnistust Kirjutas:
> ------
> -------------------------------------------------
>
> > jah, oleks kena küll, kui sid tõestab, et val
> etab.
> >
> > Niipalju võiks vanas tohlakas ju
> julgust olla.
> >
> > miks valetamine sidile rõ
> õmu valmistab ja teda
> > õnnelikuks teeb, jääbk
> i arusaamatuks.
>
> Oh sa vaene õnnetu pakkjalg
> . :D
> Sa kipud ikka asju 180 kraadi ümber pööra
> ma, mina ei pea midagi tõestama, räägin mida õigek
> s pean. Kui sulle see ei meeldi, tõesta vastupidis
> t! Kui sa avalikult ei julge ennast näidata, siis
> saada oma pilt mu meilile ja kui sa tõepoolest ei
> ole pakkjalgne, siis ma olen nõus vabandama. Igal
> muul juhul pead sina minu ees vabandama oma ahista
> mise ja rõlge solvamise pärast.
---------------------
huvitav lähenemine: ahistatu peab tõestama, et ebameeldiva ja vastuvõetamatu käitumise osaliseks sai.
sina tead, keda sina ahistad, miks see sulle sexuaalset rahuldust pakub?
see vana veneleasest hooldajatädi ei aita sind siis odavalt vä?
 
Sid. 23. jaanuar 2016, kl 11.22
sidi rahuldamatus Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> huvitav
> lähenemine: ahistatu peab tõestama, et ebameeldiv
> a ja vastuvõetamatu käitumise osaliseks sai.

Vahest on sul isegi õigus, oma äraspidisel moel loomulikult. Ilmselgelt oled sina see ahistaja ja solvaja siin foorumis ja loomulikult ei ole vaja minul midagi tõestada. Seda enam, et kogus su toodetud saast on nii vale ja nii rõve, et seda tõeks kuidagi pidada oleks lausa raske. Seepärast ei ole mul ka vaja midagi ümber lükata, sest absurdsus on absurdsus. Samas, vaadates kuidas minu iseloomustus sind keema ajas, siis ilmselt läks see suuresti täppi. Kui mu kirjeldused tõele ei vastaks, siis poleks ju tegu ka ahistamisega. ;)

*Kui ma siin mingi aeg tagasi su halvustusi lastega meeste arvel lugesin, siis mõtlesin, et ehk sa tahad ise veel lapsi saada ja ihne inimesena ei taha mehe varandust ta varasemate lastega jagada, aga lugedes su kirjutusi teises teemas, selgus, et sa oled lihtsalt lastevihkaja. Miks aga mõni mees peaks lastevihkajast naisega tutvuma, ei ole mulle küll mõistetav.
 
jah aga faktid puuduvad, sid 23. jaanuar 2016, kl 17.39
aga sid, su mögas ju faktid puuduvad. ses mõttes sa nagu oletad pidevalt, kuidas keegi välja peaks nägema, mida ütlema ja mida mõtlema.
keda need sinu oletused nagu huvitama peaksid.
kuni sa oletamistega tegeled, oled paras vana tohlkas valetaja.
pole ju keeruline sellest aru saada?

ja kus see mustade viigipükstega susan nüüd siis jäi?
ootaks nagu pilte ja aadresse.
 
see ongi siis valetamise ülestunnustus, sid? 23. jaanuar 2016, kl 17.42
Samas, vaadates kuidas minu iseloomustus sind keema ajas, siis ilmselt läks see suuresti täppi. Kui mu kirjeldused tõele ei vastaks, siis poleks ju tegu ka ahistamisega. ;)
----------------
nii, selline ümbernurga ülestunnistus siis valetamise kohta.
Häbi sid. vana inimene nii rumal.
ja mõnitab ja ahistab jätkuvalt.
 
Ebardile 24. jaanuar 2016, kl 00.41
<<nii, selline ümbernurga ülestunnistus siis valetamise kohta. Häbi sid. vana inimene nii rumal.
ja mõnitab ja ahistab jätkuvalt.<<


Sina poolkiilas rauk, kes liikumisvaeguses ei saa arvuti tagant välja, mõtled oma fantaasiates, et oled tegija või?
 
jah, nii sid näib arvavat 24. jaanuar 2016, kl 01.37
jah, eks see poolkiilas sid on omast arust kõva tegija ja valetaja.
kahju kohe vanast mehest, kel muud pole teha kui noori naisi ahistada netis.
ei tea, kas tal ei seisa? ja sellest selline meeleheide?
 
To 01.37 24. jaanuar 2016, kl 02.07
Sid kimas asfalditükkide lennates kaugustesse, kui juhtus sind nägema.

Mina pidin teda õrnalt hoolitsedes tohterdama, sest mehel oli nii suur šokk sinu nägemisest. Olid talle ligi ajades väitnud, et oled normaalse välimusega, kuid see, mis sulle tundub normaalne, on šiki Sidi jaoks õudusunenägu tulnukatest.

Nüüd oled nii kiimas ja raevus, et teeks, mida iganes, oma enesetunde päästmiseks ja Sidi süüdistamiseks.
 
aga kus on faktid? 24. jaanuar 2016, kl 03.15
sa elemine sidi kannikavahe, anna nüüd vanamehele keppi, topi sisse, siis läheb meel ka lahedamaks.
--------------
kuna sul fakte pole, oldki valetaja, nagu sid. ses mõttes te sobiks küll, ainult sid ei taha sind. ju hakkab häbi.
 
Sid. 24. jaanuar 2016, kl 18.06
jah, nii sid näib arvavat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jah, eks see poolkiilas sid on omast arust kõva te
> gija ja valetaja.
> kahju kohe vanast mehest, kel
> muud pole teha kui noori naisi ahistada netis.
>
> ei tea, kas tal ei seisa? ja sellest selline meel
> eheide?

Vaata sina, kümnendat aastat õnnelikus abielus olev 36-aastane miss maailm, sa ole kuitahes noor või kuitahes ilus, siis see ei mängi tutvumisel mingit rolli. Kui inimene on sisemiselt selline saast, nagu sina oled, siis võid olla kuitahes kaunis, kõik mehed jätavad su peale lähemat tundmaõppimist maha. Sinna kahjuks ei sa keegi peale sinu midagi parata. Kuna sa oled ka juba pea viiekümnene, siis vaevalt sa ka ise end muuta suudad. Ainuke, mida sa veel teha saad, on uluda delfi foorumis meeste järele, keda sa kunagi kätte ei saa. :D
 
sa ju valetad, sid 24. jaanuar 2016, kl 18.50
kuidas sa tead, kes on saast ja kes mitte? sa ju valetad. ja sinu abi polegi nagu küsitud ju, ära topi oma tilli ja aju igasse kohta, kuhu pole küsitud. see vanamehe pehme aju on nagu pehme till- kasutamiskõlbmatu.
Oh ,sa valetav vana mees.
selline inetu rotinäoga tohlkas.
 
miks sa sid valetad? 24. jaanuar 2016, kl 18.52
mikss asid valetad inimeste kohta, keda sa pole kunagi näinud, kes sinuga iil tutvuda pole tahtnud?

kas see teeb sind, vana meest, õnnelikuks, niimoodi inetult valetajana käituda?
 
kas keegi seletaks? 24. jaanuar 2016, kl 19.08
kas keegi seletaks, miks lastega 60-ndates mees, sid, arvab, et teda võiks nagu tutvumiseks tahta?

vanadus ja ei ole ju boonuseks. Miks vanal mehel selline kinnismõte on tekkinud?
 
heheehe 24. jaanuar 2016, kl 20.40
mida sa siis kiunud nagu siga aiateivaste vahel, kui sulle sadu kordi öeldud on - kao minema!
 
heheehe 24. jaanuar 2016, kl 20.42
Aga Sid on sümpaatikum mees, hea suhelda!
 
jah, sid, nagu siga aia vahel 24. jaanuar 2016, kl 20.57
heheehe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mida sa siis kiunud nagu siga aiateivaste vahel, k
> ui sulle sadu kordi öeldud on - kao minema!
------------------
ei tea jah, miks vana inimene sid siga mängib aia vahel.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!