Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Segaduses olek!!!
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 17.39
Tere!!! Olen 24,aastane,Eestimaal südinud ning elan 6aastat juba välismaal,2000 km Eestimaalt eemal!
Loodan ja vabandan juba ette ära,kui mu eesti keel pisut lonkama peaks! Olen tihti lugenud küll vanu ja uuemaid postitusi sellistest foorumitest,kus olen küll pead raputanud,küll naerda saanud ja samas ka küll toetust saanud! Nüüd pöördun siis ise sellisesse foorumise,kus olen teema algatajaks!
Minu eluloo poole...
Nimelt...Nagu eelpool mainitud,elan välismaal,2000 km Eestimaast eemal ning mul pole kahjuks oma vanematega kontakti ega samuti need 6 aastat neid näinud,oma peret ühes6naga siis! Üks mu 6dedest elab samuti siin,pikemalt,kui mina muidugist!
Seoses selle teemaga on pikk ja ebameeldiv lugu,millest ma rääkima ei hakka ning mille pärast ma siia ei pöördunud muidugist!!!
Eks meil k6igil ole elus probleeme,ise me rajame omale eluraja,keedame vahepeal suppe kokku ning mida ise ka sööma peame,tahest tahtmatta!!
Olen elus palju läbi elanud,nii häid,kui ka halbu ja raskeid aegu!! Olen hakkama saanud ja samas ka toime tulnud,mis on muidugist peamine!!!
2011 aastal,kaotasin nelja kuuga -24 kilo,olin raskelt alakaaluline(36 kg) ning p6desin läbi söömishäiretega haigust!! Haiglad osutusid ajapeale mu seltsilisteks,kahjuks ning tahest tahtmatta!! Peale seda,kui sai juurde 10 kg v6etud,v6tsin jälle alla!!! Seda aastaid niimoodi!! Peale seda p6desin läbi liigsöömishäiret ehk siis 6gimishoogusid,aastaid,kuni eelmise aasta kuu l6puni!! Käisin aastaid teraapial,otsisin abi,kuna üksi toime ma kuidagi ei tulnud sellega,ükstahes,mida ma ka proovinud poleks!!! Ma ei suutnuid isegi nädal aega enam taltsutada!!!
Kahjuks teraapiad ja ka muu ei aidanud mind!!!
Aga...L6ppude l6ppuks pöördus eelmisel aastal kuu l6pus 6nn minu poole!! Ma sain ühe ainsa nipiga oma s6ltuvusest vabaks,mida ma eales ei oleks uskunudki!!!! Iial!!! Ei mingid tablettid,mitte midagi taolist!! Minu silmis on see k6ik puhas mürk!!!
Olen enda üle väga uhke seoses selle teema puhul,mida poleks ma t6esti eales uskunudki!!!

Teise teema juurde...
Samuti ka aastal 2011,6ppisin ma siin välismaal tundma meest,24 aastat minust vanem! Ta näeb noorem oma vanuse juures välja!! Jäin temast rasedaks!! Tal on üks tütar,tollel hetkel oli tal vanust 16,kui ma teda tundma 6ppisin! Tema esimesed s6nad mulle,see laps peab kaduma!! Ta polnud sellega n6us!!!
Ma olin meeleheitel ning ei teanud tol hetkel miskit!!!
Olin segaduses!! Nutsin palju!!!
Kui siis saabus päev abordile,nutsin kogu päeva ning olin segaduses ning mul oli suur hirm!!!
Peale aborti muutus mu elu paari päeva pealt silmapilgselt!!! Hakkasin antibeebipille v6tma ning peale nädala nende v6tmist ei tohtinud ma neid enam v6tta,kuna ma olin praktiliselt suremas!! Tromboos!!!
Arst tahtis mulle teised välja kirjutada,aga ma keeldusin!!! Hirm v6itis minu!!
Peale seda tekkisid mul kahjuks paanika ja ärevushäire hood!! Aastaid,kuni tänaseni isegi!!
Jooksin mööda arste,käisin hüpnoosidel ja palju muud!!
Miski kahjuks ei aidanud!!! Paar aastat käisin teraapial,mis isegi aitas!!!
MU seis paranes ning ma hakkasin taas elul lootust nägema!!!
Keeldusin tablettide v6tmisest ning jäin endale tugevaks ning samas ka kindlaks!!
Paar kuni kolm korda neelasin arsti poolt kirjutatud ravimeid,aga ma vandusin endale,et ei tee seda mitte kunagi,kuna elasin vaid p6rgut läbi!!! Katsejänes ma pole!!!
Niisiis,l6ppude l6puks sain ma siis oma paanikahäireteks vabaks!!! Täiesti ise!!!
Kirjutasin üleval pool,et kuni tänaseni!! Jah,v6ib ette juhtuda,et kuus korra v6i isegi mitte...miskit ootamatult tuleb!!! Aga 6nneks on k6ik kontrolli all,mis peamine!!!

Selle mehega olin koos 2 aastat ning 1 kuu!! Otsustasin lahku minna ning kolisin minema,kuna meie situatsioon ei sobinud kahjuks enam üldse!!!
Armastusevalu tappis mind aastaid!!! Aga mis,peamine,sain üle!!

Täna,praegult,elan üksinda!! Mul on oma enda korter olemas!! Elan üksinda aastast 2014 märtsi kuust saati!!
Elasin läbi...Nimelt armusin oma üürile andjasse ära
ning tema minusse!! Alguses ta valetas mulle,et tal puudub partner!! Pärast tuli välja,et tal partner juba 6 aastat olemas ja nad elavad koos!!
Olin küll pettunud,aga mitte järeleandlik,kuna armastus oli meie vahel väga tugev!!
Meie viimane kohtumine oli eelmisel aastal jaanuari kuus!! Siiamaani pole me enam omavahel ei suhelnud ega ka näinud!!!
Väga pikk lugu,mille kirjutamatta hetkel jätan!!
**Armastusvalu sai taas läbi elatud,samuti ka pettumuse ning mu usk armastusse kadus,mis jääb püsima nagu raudtee!!**

Niisiis...Liigume edasi teise teema kallale...
Nimelt...Eelmisel aastal 27.Juulil,tundsin ühte Internetist tundma!!
Esimest korda kohtusime me 31.Juulil ja ma olin tema jaoks pilk esimesest silmapilgust!!!
Tema meeldis mulle!!
Me tulime omavahel kokku!!
Kuu aega jooksis k6ik meie vahel hästi,kuni tekkis mulle tunne,et ta lämmatab mind ja ei anna mulle vabadust!! K6ige parem on rääkida omavahel alati probleemidest kohe ning neile lahendus saada!! Nii tegingi!! Me rääkisime omavahel!! Aga tema muutkui kurtis,et ei saa minust aru!!!
Ta on 35 aastane meesterahvas ning tal on nelja aastane armas väike tütar,kes armastab mind nagu oleksin talle ema!! Samuti ka mina armastan tema armsat pisikest väga nagu oma lihast last!!
Lapsi mul muidugist pole!!
Niisiis...edasi teema juurde!!
Peale seda,kui miskit ebameeldivat meie vahel toimus,hakkas ta mul alati kodus laamendama ja asju l6hkuma!!!
Seda alati!!! Selline ta paraku on!! Leian,et eks meil k6igil ole mingilmääral mingi kiiks küljes,tahest tahtmatta!!
Leian,et olen samuti meie situatsioonis süüdi,lausa peamine süüdlane kahjuks!!
Mul kuidagi kadus armastusse usk ning ma ei uskunud ega samas ka usu kuni tänaseni l6pmatusse armastusse!!
Minu jaoks pole armuvalud loodud ning mul on selle ees endiselt hirm!!
Niisiis,iga kuu,oli mul soov,et me jääme headeks s6pradeks ning meil pole tulevikku!!
Ta v6itles minu pärast ega andnud kunagi alla,kuni selle aasta(2016) jaanuari kuuni!!

Eelmisel aastal,septembri kuuses,sain kahjuks oma naistearstilt koju kirja,kus seisis miskit väga hullu!!
Teil on vähk!!
Healoomuline! Seoses emakakaelaga! Tulemus PAP|||D
P6rgu moment,samuti ka p6rguline aeg!!
Niisiis iga kolme kuu tagant sain kontrollis käidud ning kuni ise otsustasin,et mul on soov kohe see opp läbi viia!! Mu naistearst keeldus!! Ma soovisin uuringut teha,kuna teadsin,et miskit mu kehaga ei sobi!! Arst keeldus!! Kui ma närvi lähen,siis ei keeldu paljud!!
Niisiis,sai uuring tehtud ning nädala pärast sain kirja koju,et pean opile minema!! Minu sisetunne ei petnud mind!! Peale oppi,elasin kuu aega p6rgut läbi!!!
Emakas on mul 6nneks muidugist ilusti korra,aga mulle haiglast öeldi,et lastev6imaluste saamist on teil palju väiksem,samuti ka eel(varane sünnitus(kuidas eesti keeles nüüd öeldagi)/Frühgeburt minu praeguses keeles)!!

Niisiis...Peale oppi,peale kuud,magasin ma kuni tänaseni oma partneriga ilma mingite vahenditega!! Pakkusin muidugist,et kasutame kondoomi!!
Aga ise ei oska ma paraku sellele küsimusele vastata,mis me niimoodi kordagi ei teinud,et kondoomi kasutaks!!??
Niisiis...Sel aastal,jaanuari kuu teisel nädalal,kuskil nii...Kui olin duzzi all,heitis ta pilgu mu telefoni,kust ta luges miskit sellist,mida ta lugeda v6i arvata poleks uskunud!! Nimelt,jah,tean ja tunnistan,et kirjutasin WhatsUp`is ühe mehega,et temaga koos sööma minna,et ta on armas jne!!
Muud ei midagi!!!
Ning ma eitasin seda veel oma partnerile ning vaidlesin vastu!!! Ta vihkab valetamist üle k6ige!!
Saan aru,et minu viga,tean ja tunnistan!!
Sellest ajast on meievaheline suhe muutunud!! Ta hoidub rohkem minust!!
Me ei ela omavahel koos,tal on oma korter olemas,minul oma!!! Me elame umbes 40 minutit teineteisest eemal!!

Sel kuul...Ei tulnud mul Menstruatsiooni ning otsustasin rasedustesti teha!! Ostsin kohe kaks tükki korraga,ühe varajase ja ühe normaalse testi!!
M6lemad positiivsed!! Ma olen rase!!!
Teatasin kohe sellest oma partnerile telefoni teel!!
Ta tuli reedel minu juurde,kuna kuni reedeni oli tema tütar tema juures!!
Me rääkisime...Jäime s6brasuhte peale...kuid hiljem,me sexisime ning ei m6istnud kumbki,mis meiega toimub!??
Temasse armusin ma sümamest,alates sellest aastast,jaanuari kuust!! Alguses ta meeldis mulle ning mul olid tema vastu tugevad tunded ning uskusin,et ka mina armun temasse!!
Nii sai see ka siis nüüdsest olema!!
Meie vaheline seis on hetkel nagu üks kriis!!
Saan temast aru,ta on segaduses ning tal on samuti hirm selle ees,et meie vahel saab taas olema nii nagu enne,iga kuu,minu poolt otsus,et jääme headeks s6pradeks!!! Lubasin talle,et seda enam minu poolt ei juhtu ning proovime taas!! Seda enam segadusse ta sattus,kuna paar tundi tagasi rääkisime,et me jääme headeks s6pradeks!!
Ta s6itis hiljem minema!! Homme tuleb ta minu juurde ning lasin temal otsustada,mis otsuse tema langetab,seoses teema"Meie"!!

Ta on hea mees,abivalmis ja puha!! Ainult vahepeal palju pealetükkiv,mida talle ka öelnud olen!!
K6ik muud ma aksepteerin,käin temaga isegi ta eks naise juures,tema tütre pärast!! Aksepteerin isegi,et tema eks naine on tema parim s6branna!!


Muidugist,vabandused juba ette ära,minu pika kirja pärast siin,lausa nagu raamat juba...
Ning tänan ka k6iki,kes ikka lugeda ning l6puni viidsisid ikka lugeda!!
Eks kritiseerige,avaldage palun mulle teie arvamust/arvamusi,mida teie teeksite sellises seisus,kus olete segaduses ning ei tea,mida tahate?? Mida teeksite?? Seoses rasedusega jne??

K6ige parem on muidugist taas endas leida hingerahu,ma tean!!
Aga paljude n6uanded,lihtsalt tugevndavad ja annavad rohkem enesekindlust sulle!!

Eks meil k6igil ole erinevad elulood,erinevad,samuti ka sarnased mured...Nii et,andke tuld!!
K6ik vastused oodatud,nii pervertsed,kriitikud nind toetavad kirjad!!
Mina pigem eelistan seda viimast,kuidas teiega,lasen ennast üllatada!!

Ette tänades,
K.
 
kuskohast sa selle maha kirjutasid? 23. jaanuar 2016, kl 18.07
arvestades teatud asjaolusid, on see ju nagu P sulest ilmutatud tekst.
selles tekstis on niipalju vasturääkivusi, et liigitaks selle siiski valetamise alla.
 
P sa pole 23. jaanuar 2016, kl 18.09
P sa pole, sest su arvuti on teine. aga miks sa neid kirjanduslikke katsetusi lood?
et kas see teeb sind nagu rikkamaks, õnnelikumaks, saad rahulduse?
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 18.32
Siin pole valetamisest juttugi!! Kui sa ei usu,siis pole m6ted kommenteerida,raiskad vaid oma aega!! Mina aga ei raisanud oma aega sellele,et oma ausat elulugu siia kirjutada!!
Nagu mainitud,on nii pervertsed,kriitikud ning ka toetavad kirjad oodatud!! Ning ma tänan sind ikkagist sinu pervertsuse eest!!

Teise kirja juurde!!
jah,mu arvuti on teine!!
Kas sa ei oska lugeda we? Mainisin,et see annab mulle rohkem toetust!! Kui lugeda ei oska,pole m6tet ka vastata!! Järelikult puudub sul see mainitu,mida mulle eeldab!! LG
 
no ongi kirjutatud kirjutamise pärast 23. jaanuar 2016, kl 18.35
sul on tõesti vaimseid probleeme.
ja muidu võeti delfis palgale vä?
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 18.46
Seal eestimaal on ikka nii haigeid inimesi nagu näen,olen 6nnelik,et mina teie Riiki enam ei kuulu!!
Mis ise siin passid??
Kade oled we? Ole mureta,ma teenin hästi!! Teil seal Eestimaal palgad sitad ning usun,et sina oled just see,keda siin Delfis üleüldse palgale v6eti,et endale leib lauale lubada!!!
 
lihtsalt kurb 23. jaanuar 2016, kl 19.41
ei kommenteeri, kurb lugeda sellist kirja, soovin edu
 
äkki aitab 23. jaanuar 2016, kl 19.56
võiksid veel 4000km kaugemale kolida
 
n28 23. jaanuar 2016, kl 20.03
Ei oska sind kuidagi toetada, kuigi tahaks. Tea, et on inimesi kellele läheb korda.

Ütlen ainult, et palun ole väga ettevaatlik selle mehega, kes kodus laamendama ja lõhkuma hakkab. Endal kogemus olemas. Oli lihtsalt psühhopaat, kes pani mind uskuma, et meil on armastus.
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 20.21
Tänud teile kahele!!

n28:
Suured tänud sulle! See,mida avaldad,ei k6la kahjuks hästi!! Aga kaldun avaldama,et jäid endale tugevaks ning leidsid oma olukorrale lahenduse! :)

Ja sina äkki aitab:
Kas oled mu naaber we,et soovid,et v6iksin veel 4000 km kaugemale kolida! Kui see su soov on,siis miks sa ei koli!! Kes sind keelab ja kes sind kinni hoiab?? Mina igastahes mitte!! Niiet Head reisi sulle!!!
 
n28 23. jaanuar 2016, kl 20.44
Jah, leidsin lahenduse. Tulin tema juurest ära, asjaolu tegi veel raskemaks see, et olin tema pärast kolinud teise riiki ja pidin siis Eestisse tagasi kolima.

Ka mina hakkasin kahtlema armastuses.

Soovin sulle kõike head! Soojad kallid.
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 21.07
Mul hea meel,et sa muidugist lahenduse leidsid!! :)
Aga kellegi pärast ma nüüd küll teise riiki kolima ei hakkaks!!
Muidugist ma ju ei tea,milline olukord teie vahel oli! Järelikult nägid sa sellele olukorrale sellist pääsu,teise riiki kolida ja siis tagasi!!
Aga igal asjal on oma p6him6te olemas ning k6ik läheb nii nagu minema peab!! :)
Suured tänud sulle!! Soovin sullegist k6ike k6ige paremat,igasse päeva!! Ole tubli ning Soojad kallid p6rkavad tagasi!! :)
 
fdc 23. jaanuar 2016, kl 22.54
Google translator?
 
nõus 23. jaanuar 2016, kl 23.04
söö vähem. ja veel vähem.
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 23.37
Mulle küll pole vaja mingit Google Translator`it!! Kui sul sellest siia abi tarvis vaja läheb,siis lase käia,ma pole vastu!!

Ja kui sina n6us: Mind sellega silmas pead,et ma vähem sööma peaks,siis ole mureta,lohutan sind sellega,et v6ta teatavaks,minu Tervis on seoses söömisega korras,korra- ja reeglipärane!!
Kuidas sinuga lood on,vot seda ma ei tea!! Ehk on see sinu sooviks,vähem süüa!??
 
Freiheit89 23. jaanuar 2016, kl 23.59
Millest ma aru ei saa,miks küll m6ned inimesed nii kuradima jobud on?? Teisi kommenteerivad halvasti nagu omal k6ik perfektne oleks!!! Kui omal probleeme on,kellegi käest n6u küsivad v6i siis kusagilt abi otsivad ning saavad ebameeldiva vastuse,teevad sääsest elevadi!!!
Nii paljud inimesed on nii külmatundelised ja 6elad!!! Jube,et ajab lausa iiveldama!!!
Mina,kui teema-algataja,ei soovinud kellegile paha ning küsin,miks te nii külmaverelised olete??
Issand küll,eks meil k6igil tule midagi elus ette,mis te ajate üleliigset paska suust välja,kuhu ta ei kuulu?? Kas te olete perfeksed we?? Issand küll,m6ndadele ma paneks küll lihtsalt molli,et kuni kolm päeva isegi ülesse ei t6useks!!
Kui kellelgi vastuvaidlusi seoses sellega on,on lihtsalt sündinud lammas,ilma ajuta ning peaks lauta kolima,sinna,kuhu lambad kuuluvad!!!
Ka mina pole perfektne,mida tean ja tunnistan,aga ma ei kuulu lammaste hulka ning mul seisab katus omal kohal!!!
Teil jobudel,värdjatel,pederastidel tuleks korgid k6vemalt kinni keerata!!!!Paljusid pole kahjuks v6imalik päästa!!!! Punkt-Aamen!!!
 
austria lind 24. jaanuar 2016, kl 05.03
kuidas sa sinna austriasse sattusid.
 
Esopus Spitzenburg 24. jaanuar 2016, kl 11.46
Kulla Freiheit89...ma arvan, et sa peaksin õppima vahet tegema, milliste asjade peale tasub närvi minna ja mida võiks rahumeeli ignoreerida ja usu mind, paljud probleemid kaovad iseenesest...praegu tundud nii rabe, kui mingite suva kommentaaride peale nii põlema lähed ja rapsima hakkad...no milleks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!