Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vallaline ja hirmul tuleviku pärast
 
Seletuseks 30. jaanuar 2016, kl 21.27
* Delfi makaak (Psäiko) - foorumis ca 10 aastat resideerunud naiskodanik, kes välise vaatluse põhjal (tuvastatud Sid`i poolt, foto põhjal) sarnaneb tuntud laulustaari Susan Boylega. Teemakangelannale see sarnasuse esiletoomine ei meeldi. Tema vihaalusteks on Alu, Sid koos väljavalituga, Kadakatupp. Kadakajupp, punapea jt püsikad. Reageerib sõnadele "anaal" ja "pepuseks", peab oma pühaks kohuseks planeedil Maa jutlustada peeseksi kahjulikkust. Eriliseks huviobjektiks on inimlooma väljalaskesüsteemid :D
 
eelmisele valetajale 30. jaanuar 2016, kl 21.37
sa eelmine old ikka paduvaletaja.
mis fotosid nagu su enda käsutuses on?
kuna pole, siis oled valetaja, häbi võiks olla.

sid on ju päarkaumakaak, ma suunasin su teksti talle edasi.
 
alu 30. jaanuar 2016, kl 22.43
itimees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõned arvavad vist, et siin itimehi ei käigi,kes t
> eavad täpselt,kes mida kirjutab. Mul tekkis prof h
> uvi ja uurisin välja,et kurikuulus täisa blond e
> i postita siin enam ammu. Püsipasandajad kes on si
> in juba pool elu veetnud ei saa vist aru, et mõned
> e jaoks ei ole see foorum eluküsimus ja kaovad sii
> t hullumajast. Miskipärast üritavad mõned püsikad
> oma paska tema ja veel mõne endise püsinimelise k
> raesse ajada. Tean ka seda,et mõned püsikad oskav
> ad häkkida teiste postkastidesse ja oma rõvedaid p
> ostitusi tehakse kellegi teise ip-d kasutades.Mul
> on piisavalt tõendeid et mõnede elu siin väga rask
> eks teha ja kogutud materjal saata kuhu vaja. Taha
> te?
irw. Sina see blond oledki, või ta sugulane. Sama loll, labane ja ähvardaja, sanktsioneerija, maailmaparandaja, foorumi arst. Isegi jan uuspõld teab, et maailma muutmine algab iseendast aga sulle foorumist lahkumine käib lihtsalt üle mõistuse, kuna vutiviha ei anna rahu-ei saanud ise tutvuda, ei pea ka teised saama.
 
siinne 31. jaanuar 2016, kl 00.08
lugemine on "nalja nabani" rubriigist. mingid poolearused või poolhuumorivennad kirjutavad kokku mingit ulmejura, need, kel fantaasia rikas ehk saavad millestki aru ka, mina mitte.
 
Alu 31. jaanuar 2016, kl 00.18
Loed ja millestki aru ei saa... päris nukker siis ju:D
 
alule 31. jaanuar 2016, kl 01.10
aga sa tutvu edasi, ega see nüüd keelatud ju kah ei ole. isegi vanadele lastega suitsetavatele meestele, üritada ju ikka võib.
 
Sa 01.10 31. jaanuar 2016, kl 01.31
oled vinge!!!

"vanadele lastega suitsetavatele meestele",
ma mõtlesin siin, et nad sigarettidega suitsetavad,
aga sa pakud, et suitsetavad lastega. hiii-hii
 
mul suva, hiii-hii 31. jaanuar 2016, kl 01.34
küll need lapsed ka ära selle õpivad. see nagu geneetiline probleem, see suitsetamine. aga muidu võid vabalt hiii-hii uuesti öelda.
 
ju neil vanemad ka suitsetasid 31. jaanuar 2016, kl 01.35
ju sidi ja alu isa ka suitsetasid.
Rikkusid enda laste geneetika ära. seda on ju nägudest näha.
 
nõus, jah 31. jaanuar 2016, kl 01.37
hiii-hii :D

Ole terve ja ikka humoorikas!
 
Hei kuule kas 31. jaanuar 2016, kl 01.44
ju neil vanemad ka suitsetasid Kirjutas:
------------------------------------------------------
> ju sidi ja alu isa ka suitsetasid.
> Rikkusid end
> a laste geneetika ära. seda on ju nägudest näha.


Seal üleval see "seletuseks" * Delfi makaak (Psäiko) on sinust kirjutatud või? Sa räägid siin sidist ja alust mhh?
 
elulised näited 31. jaanuar 2016, kl 01.48
no sid ja alu on ju elulised näited. selles mõttes hea nende käitumist kirjeldada.

Nemad kirjutavad iseendist. Nad on paar kah. Ma nägin kuskil pilte nendest koos.
jah ja Sid nimetab ennast Psäikoks ja Delfi makaagiks.
ei teagi, miks ta seda teeb? ahvid pidavat ka kergesti suitsetama hakkama. võib-olla sellpärast?
 
aff 31. jaanuar 2016, kl 10.56
noh, sidil ja alul ei ole küll mingit sisulist isa olnud. või siis parimal juhul mõni tont, toslem või lontrused kasuisad.
 
Sid. 31. jaanuar 2016, kl 11.48
Ma olen mõtelnud, kas affidel ja makaakidel võik elus mingi otstarve ka olla? Peale selle, et puu/posti otsas kõõluda.
Ilmselt oleks pikema treenimise käigus võimalik neid õpetada poest õlut ja suitsu tooma, aga siin tulevad juriidilised probleemid vahele. Kust sa neile loomadele ID-kaardi saad, et poest õlut osta? Seega ei jäägi muud üle, kui panna need elukaid puuri tagasi ja lasta neil delfi kommentaariumi täita. Siin pole vahet, mis klaviatuur alt välja tuleb, peaasi, et miskit kirjas oleks. Õnneks ei saa affidele/makaakidele ka juriidilist vastutust oma sõnade eest panna ja seepärast saavad nad olla täiesti süüdimatud ja karistamatud siin.
 
kysimus 31. jaanuar 2016, kl 12.30
aga sinule on ju antud ID-kaart, saad poest suitsu ja õllegi kätte, saad süüdimatult pläriseda. miks sa arvad, et teised ahvid kehvemad on kui sina?
 
Sid. 31. jaanuar 2016, kl 14.35
Kysimus, vaata, ma siiski mõtlen ka mis ma kirjutan ja olen võimeline oma sõnade eest vastutama. Seda enam, et kohtu loal on mu andmed kõik vastavatele organitele kättesaadavad. Samas siin üks makaak ei hooli ei oma mainest ei kohtust ega millestki. Talle oleks ka suhteliselt savi, kui ta isik siia avalikult üles riputataks, sest ta lihtsalt ei hooli inimestest, pole sellist soolikat, mis hoolimist põhjustaks. :D
Samas on ta väga tundlik, kui ta jalgu pakkjalgadeks nimetatakse, sest ise on ta kõverikest hirmsat moodi sisse võetud. :D
 
kus see makaak sidi hoolimine nagu asub? 31. jaanuar 2016, kl 17.26
kus see sidi hoolimine nagu asub? su pärakaus vä? mõnitad võõraid inimesi, keda sa iial näinudki pole, rääkimisest- kirjutamisest rääkimata.

kas suitsetamine mõjub ajule nii halvavalt, et paneb valetama ja unustama?
 
Alu 31. jaanuar 2016, kl 17.47
ju neil vanemad ka suitsetasid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ju sidi ja alu isa ka suitsetasid.
> Rikkusid end
> a laste geneetika ära. seda on ju nägudest näha.

tössakal blondil poole öö pealt uni läinud ja vutt marraskile hõõrutud, aeg klahvidele meeleheide välja valada. Rohud ka ei mõju enam, juba on näinud meeste pilte ja kõik enda suguseks sarisuitsetajaks kujutlenud.
Ole hea ja anna siis link, milline on minu konto flirticus, käid seal ju nagu uusi algusi meestele pakkumas. Nagu? ääh?
 
mis sul sellest, Alu? 31. jaanuar 2016, kl 17.52
sina tutvu aga edasi. ega keegi ei sega ju sind, vana sita iseloomuga tohlakat.
miks peaks vanurit segama tema püüdlustes. ei see ei ole keelatud.
 
Alu 31. jaanuar 2016, kl 18.27
ei tutvu tössakate blondidega, kel on mingi jama sukkade ja tupekuulidega, oled valesti aru saanud, kullatykike:)
 
no siisn saad tutv uda Sidiga 31. jaanuar 2016, kl 18.45
siin võid tutvuda makaak Sidiga, tema pärakusilmaga ja paar muud tutvujat on ehk veel.

aga kuskohast sa lugesid välja, et tössakas blond sinuga nagu tutvuks?

sa ikka kujutad ette asju, vana mees.
 
Alu 31. jaanuar 2016, kl 19.10
novaata. Tössakas blond, mingil ajal Agnese parim sõbranna, ise kirjutas mulle. Täiesti lambist. Kusagilt hotellitoast, üksi, pudeli raamatu ja sokolaadikarbiga.
Eks ta oli niisama ahastuses, et tegelikult Susan välja näeb, ega julenudki tutvuda. Aga eks ta ikka lootis. Seda ei saa ju keelata ka kõige näotumale ja kehvema ieloomuga naisele:)
 
aga kus on kirjavahetus? 31. jaanuar 2016, kl 20.09
alu aga kus see kirjavahetus ikka on?
 
järsku Sid tegi sulle triki? 31. jaanuar 2016, kl 20.11
järsku makaak sid kirjutas Sulle.naisena, sest ta ongi ju väga vana naise moodi.
 
Alu 31. jaanuar 2016, kl 21.06
Kirjavahetus on Täitsa Blondi käest ja minu käes. Varasemalt millegipärast kadusid siit kohe ta avaldatud kirjad. Miks peaks Sid neid hävitama?:)
 
pöördu makaak sidi poole 31. jaanuar 2016, kl 21.13
kuna te olete ühiseid naisi pidanud, küsi makaak sidi käest.
solvus vä? et etem kui ta praegune pärakusilm, aga naine ei tahtnud.
 
mehe solvumine 31. jaanuar 2016, kl 21.16
no mehed solvuvad ju, kui peavad tilli sinna auku panema, kus tuttvava, ehk sõbra till, juba ees on käinud.
 
Alu 31. jaanuar 2016, kl 21.22
mehe solvumine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no mehed solvuvad ju, kui peavad tilli sinna auku
> panema, kus tuttvava, ehk sõbra till, juba ees on
> käinud.


"Küntud vao kroonika"?:)

Paistab loona, millel oli minevik, kuid puudub tulevik:D
 
hea, et ahastus üle läks 31. jaanuar 2016, kl 23.37
hea, et Alul nüüd sellks ööks ahastus üle läks. ega see kokaamet kah lihtne pole.
 
Miks 02. veebruar 2016, kl 13.17
te sõimuks just selle teema valisite,peab olema mingi põhjus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!