Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vallaline ja hirmul tuleviku pärast
 
Murphi seadus 02. veebruar 2016, kl 23.54
Jonesi seadus
Inimesele, kes naeratab kui asi halvasti läheb, on meelde tulnud keegi, kelle kaela saab ta oma süü veeretada.
Vaidluse esimene seadus
Ärge kunagi vaielge lolliga, inimesed ei tee alati teie vahel vahet.
Halgreni lahendus
Kui te olete hädas, ajage asi segaseks.
Weileri seadus
Midagi pole võimatu inimese jaoks, kes ei pea seda tegema.
Weinbergi tuletus
Ekspert on isik, kes väldib väikesi vigu teel kapitaalsesse eksitusse.
Fagini reegel tagasiennustamise kohta
Tagantjäreltarkus on täppisteadus.
Burke'i reegel
Kunagi ärge looge probleemi, kui teil pole vastust.
ääremärkus
Looge probleem, millele teate vastust vaid teie.
Matzi maksiim
Järeldus on koht, kus te väsite mõtlemast.
Bucy seadus
Mõistlik inimene ei vii iialgi midagi täide.
De Nevers'i väitlusseadus
Kaks monoloogi ei anna kokku dialoogi.
Vegase seadus
Ärge kunagi vedage kihla kaotaja peale, lootes, et tema õnn pöördub.
Howe'i seadus
Igaühel on oma salaplaan, mis ei tööta.
Munderi ääremärkus Howe'i seadusele.
Igaühel, kes ei tööta, on salaplaan, mis töötab.
Brakleri edu reegel
Usaldage ainult neid, kes suudavad kaotada samapalju kui teie, kui asjad untsu lähevad.
Maleki seadus
Iga lihtne mõte sõnastatakse kõige keerukamal viisil.
Väljapääsureegel
Jätke alati ruumi selgituse lisamiseks, juhul kui asi ei õnnestu.
Barthi eristus
On olemas kahte liiki inimesi: need, kes jagavad inimesed kahte liiki, ja need, kes ei jaga.
Milleri seadus
Te ei oska öelda, kui sügav on lomp, enne kui te ei ole sellesse sisse astunud.
 
Naine 07. märts 2016, kl 19.10
Mu hirm, et ma ei leigi enam meest ja bioloogiline kell lõpetab varsti töö ning ma ei saa kunagi lapsi ja oma pere ajab mind hulluks. Mu kartust suurendab ka asjaolu, et ma olen väga tagasihoidlik ja arglik inimene ja ma ei ole osanud kusagilt kedagi otsida. Ma tunnen, et mu saatus on jääda vanatüdrukuks ja see on nii valus.
 
ära karda 07. märts 2016, kl 19.51
Sa oled ainult 26, nagu ma aru saan? Lapsi on sul aega saada veel umbes 10-15 aastat, nii et ei ole üldse vaja paanitseda ja kiirustada.
 
polkovniku lesk 07. märts 2016, kl 20.42
Paanikast ei ole abi. Sa pingutad liigselt selle nimel, et oma vanematele ja tuttavatele meeldida. Nagu ma aru saan, elad vanematega koos(pere ajab hulluks). Iseseisvustu! Koli lahku ja tegele iseendaga. Ära helista iga päev emale-isale. Või kui võimalused puuduvad, viibi rohkem sõprade seltsis. Unusta oma vanus(noorus) ja ela täie jõuga.
 
näed, kurat 07. märts 2016, kl 21.01
näedsa, kui kirjavahemärgistus lonkab, siis saavad inimesed valesti aru. Näiteks on õige niiviisi: mu hirm, et ma ei leigi enam meest ja bioloogiline kell lõpetab varsti töö ning ma ei saa kunagi lapsi ja oma pere, ajab mind hulluks. Hulluks ei aja mitte oma pere, vaid see, et ei saa oma peret!
 
polkovniku lesk 07. märts 2016, kl 21.10
Kas NAINE ja NÄED, KURAT on erinevad inimesed?
 
Naine 07. märts 2016, kl 21.37
"Näed, kurat" sul on õigus, üks koma oli puudu ja see tekitas valesti arusaamist.
Ma ei ela koos vanematega.
Ma ei pinguta selleks, et vanematele meeldida. Ma ei ole soovinud pere saada selleks, et kellelegi meeldida. See soov on olnud ikka ja ainult minu enda soov ja unistus.
 
Ehh odessa 07. märts 2016, kl 22.40
Mismood aru saada, et aeg läheb kiiresti? Viimati, kui siin lehel käisin aastaid tagasi, möllas siin Alu ja vastu pead said kõik 4kümpised. Mõtlesin tükk aega, mis on pildil valesti ja siis taipasin-Alu räägib nüüd 50test. Ehh, aeg lendab ikka linnutiivul! Anna aga agu alla Alu ja püsi pildil- luba,et näeme sind ka siis siin kui provvad 60 piirimail, mõned asjad siin elus võiks ometi püsida muutumatuna :D
 
uskumatu 08. märts 2016, kl 02.01
et ikka veel selliseid inimesi elab, kelle eesmärgiks on saada mehele teenijaks, mitte nautida vabadust. Mõtlesin, et need on juba kõik penskarid ja räägivad kuskil vanadekodus, et "Meest pole, vanatüdruk, mis vanatüdruk" ja "bioloogiline kell tiksub ja emakas kuivad". Sul on vedanud, et elad riigis, kus saad ise valida, mida teed, mitte ei panda 12aastaselt 40aastasele mehele ja ei lasta kooligi lõpetada. Päris maailmas on inimestel ikka palju tõelisemad probleemid, ei ole sellist luksust, et oma kodu, sissetulek ja vabadus. Naljakas, et Araabia maades tahaks iga naine oma elu sinu oma vastu välja vahetada ja pingutaks palju rohkem, et ise saavutada. Mees (või mehe puhul naine) ei ole oluline, kui on piisavalt sõpru ja ise oled ka heatahtlik, ettevõtlik ja sõbralik.
Praegu ongi su probleemiks see, et sa ei tee absoluutselt midagi, mis just sind iseloomustab. Pere loomine, suhtlemine ja suhe on kõik ju toredad, aga inimene peaks ikka enne ise keegi olema, tal peaks olema midagi öelda ja millegi poole püüelda. Suhtlemine on ju kõigest arvamuse edastamise meetod, aga kui midagi öelda pole, millest me räägime? Kõigil neil, kes süviti millegagi tegelevad, pole mitte puudu võimalustest ja tutvustest, vaid ajast.
 
Mees 08. märts 2016, kl 14.21
MerkaK, aga kuidas sind näha saab, kus asud?
 
Naine 29. märts 2016, kl 20.57
Uskumatule: Kui naine tahaks pere, siis ei tähenda, et naine tahaks mehele teenijaks saada. Sul on väga vale arusaam.
Sinu arusaam on, et naine peaks kõigepealt karjääri tegema ja alles siis pere loomise peale mõtlema. Mina ei ole kunagi karjääri tegemise peale mõelnud, see ei ole minu jaoks nii oluline, kui on pere. Mina näiteks ei mõista naisi, kes tahavad karjääri teha ja lapsi ei tahagi saada. Ma küll olen lõpetanud ülikooli, kuid karjääriinimene ma pole. Ainus, mida ma tõeliselt olen tahtnud, on oma pere, mis on siiani veel saamata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!