Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naiste auto
 
Alu 25. märts 2016, kl 15.02
Millegipärast on meeste poolt nimetatud naiste autodeks igasugu punnid nagu kia picanto, opel corsa, nissan micra, toyota auris, bmw 1seeria. Mis mõttes nagu? Naise auto peaks ikka vastavalt ta tagumikule ja palgale käima. Sageli on mõlemad suuremad kui mehel! Et kergem parkida...mida, suurt tagumikku, paremat sissetulekut ja lopsakat rinnapartiid või? Taolistel naistel peaks ikka olema mingi pickup või ameerika maastur, et oleks juba kaugelt aru saada, kellega liikluses tegu. Yldse on kuidagi nukker vaadata, kuidas taoline naine pargib enda punni ära kuhugi vahele häbelikult ja siis hakkab nagu tõuk vastsest välja kooruma.
 
muna 25. märts 2016, kl 15.12
Veel nukram on mingit mõttetut minimeest näha välja ronimas suurest edevast džiibist, mis on ilmselgelt liiga suur tema jaoks.
 
vas tus 25. märts 2016, kl 15.25
Naised ei oska parkida, sellepärast on lisaruumi võimaldavad väiksed imelikku värvi karbid just naistele.
 
njahh 25. märts 2016, kl 15.50
muidugi peab naisel väike punn olema, sest kuidas muidu saaksid alfaisased omi kilutraalereid üle kolme parkimiskoha paigutada.
 
Emma 25. märts 2016, kl 16.12
Mul on küll maastur ja loomulikult oma ostetud - kõik mahub sisse ja välja ja pargitud saab ka.
 
naine 25. märts 2016, kl 19.15
selle nn "naiste autoga" ei kõlba küll kellelgi sõita. las lapsed sõidavad sellistega kui tahavad.
 
hm 25. märts 2016, kl 19.32
Hea näide massipsühhoosist: alu viskab jälle mingi mõttetu teema ette ja kõik üritavad midagi vaimukat kommenteerida.
 
Alu 25. märts 2016, kl 20.16
Miks peaks lapsed selliste purkidega sõitma? Et ökonoomsed ja papa mamma saavad enda suurte laevadega tuuritada? Lastel peaks just olema turvalised autod-nemad on tulevik.
 
alfons 25. märts 2016, kl 21.05
Naised jagunevad üldiselt kolme gruppi. Need kellele meeldivad, suured võimsad autod.Teisele grupile meedivad just pisikesed autod. Kolmas grupp naisi eelistab olla juhi kõrvalistmel.
 
Alu 25. märts 2016, kl 22.55
Vot ei usu, et naistele meeldivad pisikesed ja ohtlikud autod. Ka ei meeldi neile mingid jutud, et neid on kergem parkida ja odavam pidada. Väike ja kaeskauto keskmine pikkuse vahe jääb alla meetri ning laiuse sentimeetritest pole yldse mótet rääkida.
Kogu see jama meeldimisest on neile pähe pandud mingite ennasttäis meeste ja automyygi meeste poolt. Kellele sa hing ikka myyd neid punne ja mille arvelt meeste autodele allahindlusi teha. Naisele fabia, endale superbi, teeme hea hinna, eksole. Mees kirjeldab naisele õhinal, kui hea auto on fabia ja ise unistab oma superbist.
 
naisteauto 25. märts 2016, kl 23.13
http://media.cmgdigital.com/shared/img/photos/2013/04/22/71/2a/35257.png
 
vana tissakas 26. märts 2016, kl 01.48
no kolmrkümne aasta pärast mine tea, millise saaniga Alu rippuvate tissidega ärarööbatud prostist tütar ringi kihutab? et oleneb, kuidas teenistus on olnud
 
kah naine 26. märts 2016, kl 09.30
Mulle küll meeldivad väikesed autod! Varsti vahetangi oma JEEP Grand Jerokee väikese A või CLA klassi mersu vastu! :-)
 
Alu 26. märts 2016, kl 13.00
Grand cherokeega peaks sõitma suured ja tugevad naised, kes on synnitanud vähemalt 3 last ja peavad meest või bernhardiini. A klassi mb'sse seda komplekti ära ei mahuta, ega see kummist pole.
 
alfons 26. märts 2016, kl 13.33
Just saledatel, väikestel naistel on tõmme suurte autode järgi. Emalikud naised eelistavad pisemaid autosid.
 
njahh 26. märts 2016, kl 13.49
topakad, üritate naisi klassifitseerida selle järgi, millise autoga nad sõidavad.

Aga selle peale te ei tule, et auto sõltub rahakoti paksusest. Enamik Jeepidega sõitjad pole seda ise ostnud ega oma raha sellele kulutanud - neil on lihtsalt rahakas mees, kes riiulifirmade arvelt autosid liisivad (erandeid on muidugi ka).

Väikeautod on odavad ja neid jõuab naine ka ise osta ja üleval pidada ega vaja selleks meesterahva rahakotti.
 
pisike naine 26. märts 2016, kl 14.35
Kuna olen pisike ja armas, siis sõidan suure ja meheliku maasturiga. (Eks)mees ostis, sest olen seda väärt:)
 
njahh 26. märts 2016, kl 17.58
need pisikesed naised suurte autode roolis on suht koomilised, nina paistab vaevu rooli tagant välja....
 
ahaaa 26. märts 2016, kl 18.04
See on puhas kadedus:)))) Sa pole ilmselt kursis, et autoistmed on reguleeritavad.
 
Alu 26. märts 2016, kl 21.37
Istmete reguleerimine autodel on siiski piiratud. S.t. et kui yks 1.60 naine krutib istme nii kõrgele kui saab, siis teine samasugune tänavalt teda ikka ei näe. Sellest see koomiline kadeduse lugu.
 
njahh 27. märts 2016, kl 11.24
kadedus ikka - mis muud :)

Aga sama koomiline on suur naine, kes end seljakotti pressib..
 
pisike naine 27. märts 2016, kl 12.47
Nähakse ikka, miks muidu mind kadedate pilkudega jõllitatakse;P
 
Alu 27. märts 2016, kl 13.07
Huvitav ainult, et kes on need nägijad, kadetsejad? Ega neil mingit kompleksi oma kasvu, auto või selle suuruse pärast pole?:)
Muidu suudab ju iga paksuke kirjutada, et enda nahas olemine on puhas ameerika ja super, aga tegelikult on ainult india ja närutamine.
 
Esopus Spitzenburg 27. märts 2016, kl 17.02
Mina oskan autosid hinnata puht visuaalse poole pealt ja no tegelikult on pisemad autod palju nunnumad, kui suured jeebikolakad. Need pisikesed fiatid ja minicooperid näiteks on nunnud, kõik vanaaegsed autod on ka nunnud(olenemata suurusest). Moekad linnamaasturid on koledad.
Endal mul autot pole, sest ma ei oska autot juhtida ja ei näe ka suuremat vajadust lubade järele...Parkimisprobleemidega maadlema ei pea, sest hea meelega lepin kõrvalistmel istumisega ja suurepäraselt saan ka jala ning ühistranspordi abil liigeldud:)
 
Alu 27. märts 2016, kl 18.31
Punnide alla ei liigitaks tõesti mini cooperit ja muid disaini mudeleid. Neile on siiski eri lähenemine nii hinnalt kui vaatelt võrreldes tarbe jaoks tehtud säästumudelitega.
 
moor 28. märts 2016, kl 21.32
Mina sõidaks küll parema meelega väikese naiste autoga, aga reaalne vajadus on midagi muud. Ei näita oma autoga midagi ja valiku teen vastavalt praktilisele vajadusele.
Minu parkimisoskust küll ei mõjuta, kui palju või kui suured kintsud ja rinnad seal sees istuvad...., küll aga auto gabariidid!
 
Moor 28. märts 2016, kl 23.14
Pean seekord Aluga nõustuma:) Lisaksin, et naine suure auto roolis, mis on tema enda teenitud raha eest ostetud, on vaatamisväärsus omaette, mis taastab usu õrnema soo sõltumatusest tingitud eneseväärikusse:)
 
Esopus Spitzenburg 29. märts 2016, kl 10.51
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punnide alla ei liigitaks tõesti mini cooperit ja
> muid disaini mudeleid. Neile on siiski eri lähenem
> ine nii hinnalt kui vaatelt võrreldes tarbe jaoks
> tehtud säästumudelitega.

Nii et kui halvasti pargitud minicooperist ronib välja suuur naine, siis saab ta selle andeks, sest oskab vähemalt disainist lugu pidada?:D
 
heh. 29. märts 2016, kl 11.15
kui muidu võib linnas jala liikudes üsna rahulikult vöötrajale astuda, siis jälgima peab seda, et ei tuleks pisike punane auto või must mersu, naine roolis. need sõidavad alati üle varvaste ja piduripedaali asukohta nad ilmselt ei tea. mis teha, pole keegi näidanud. irw
 
ohhoo 29. märts 2016, kl 17.33
Huvitav lugemine.
Mina soetasin oma auto sõbranna eeskujul. Tema nimelt tahtis algusest peale pisikest kollast autot, selle ta ka soetas. Auto osutus mugavaks ja ökonoomseks, nii ostsin minagi endale väikese värvilise auto. Värvilise seetõttu, et polnud vahepeal mõnda aega kõrvalistuja kohalt rooli taha sattunud, nii tundus, et on kindlam, kui kõik mind liikluses näevad.
Ise olin pisike, peenike ja noor. Mees sõitis suure tankiga ringi ja suhtus mu väikesesse autosse just nii üleolevalt, nagu alu kirjeldas.

Ajad on edasi läinud, mina olen vahepeal ennast suureks sünnitanud, aga väike auto on ikka alles. Pressin ennast sinna sisse nagu jaanalinnu muna vutimunade karpi. Pole häda midagi, auto on ikka hea.

Nali on see, et mees vahetas töökohta ja ei jaksanud enam tanki ülal pidada. Nüüd sõidab minu autoga ja on sellega väga rahul (tuletan talle lahkesti mõnikord vana arvamust meelde). Ja hoidku jobude kaitsepühakud neid, kes liikluses väikest autot kottima hakkavad, kui mu mees roolis on! Ta tunneb nüüd omal nahal, kuidas kaasliiklejad väiksematesse suhtuvad ja on ise täieliku kannapöörde teinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!