Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
50a on mehe jaoks tõehetk
 
Minni 04. aprill 2016, kl 13.48
Ah, mis te hädaldate. Tõesti, pada sõimab katelt.

Nillijad, ja neid jätkub igas vanuses, on ebameeldivad alati.

Vanus passis ei ole nii väga määrav, kuigi 50 ei ole 20 kunagi. Kui sellega lepid, siis oled juba pool võitnud ja võib ka noorematega asja ajada ;-).
Ja seda nii meeste kui ka naiste poolelt vaadatuna.

Mina pea 50 ja 27a austaja. Austajaks jääbki, sest mu oma veidi 50+ mees on igati tipp topp.
 
Alu 04. aprill 2016, kl 13.51
Minni, kui sul on 27a austaja, kas tema siis ei liigitu nillijaks?
 
naine to Alu 04. aprill 2016, kl 13.53
Alu - kui olete meessoost - siis eeldaks et teil on veidigi loogilist mõtlemist. kirjutasin ju et mees ajab senini taga - st siis ei saa olla probleemiks naise vanus (või nagu teie väitest läbi käib naise enneagne vananemine) - sest võttes arvesse analoogse mehe intelligentsust nagu nt Alu - siis peaks mees ju naist mitte taga ajama - kui ta on vana!

ja lisaks ei oleks siis see naine, st mina ju ka uues suhtes - kui ta oleks ennatlikult vananenud. muidugi Alu, nüüd te lähenete postitusele nagunii nii, et see mees kellega uues suhtes ollakse on ka üks igavene känd eksole? :-)

aga tõsiasi on nii, et oma vananemist ei saa kontrollida - välised hoolitsused ei aita - vanainimese hingeõhk on olemas. see kehtib siis nii naissoost kui meessoost isikute puhul. häirima hakkab see sel juhul, kui üks osapool on tunduvalt noorem.

ilusat päeva jätku loogikavaba Alu!
 
Alu 04. aprill 2016, kl 14.01
Naine, tänan pika selgituse eest aga see vist riivas teid, eriti kui vaadata selle lõpuosa. Taga ajamine on suhteline mõiste ja tegevus. Vb sa tegelt pole ikkagi taga aetav, eriti kui on uus suhe:)
 
Minni 04. aprill 2016, kl 14.08
Alu, see 27a ei nilli, austaja olla saab ka meeldivalt ja ennast ning teist austades, seepärast kirjutasingi austaja. Ka vanem mees võib noore naise austaja olla end mitte naeruvääristades.
 
naine to Alu 04. aprill 2016, kl 14.11
ei solvanud, aga teis olen pettunud. aga Alu, proovige ise - võtke 21 aastat noorem naine ja olge suhtes. ja kui ta teid maha jätab - siis küsige milles asi. muidugi, kui ta on nö hästi kasvatatud lastetoaga - siis ta ei pruugi selget vastust anda.

ja lisaks, mõnikord vbl jäetakse mees maha ka siis kui ta on silmnähtavalt rumal... Alu - proovige ja andke tagasisidet - milline neist põhjustest võiks teie puhul olla - kas vanus? või see teine..?

lisaks - jah, olen uues suhtes ca 2,5 aastat. eelmine suhe kestis 10 aastat. 1 aasta olin vaba ja vallaline ja valisin uut partnerit. ja uue partneri leidsin siit!
 
Alu 04. aprill 2016, kl 14.14
Huvitav topeltmoraal teil, memmed. Vähemalt siin foorumis pole kunagi kinnitust leidnud nähtus, et noort naist võib mees niisama austada:)
 
Minni 04. aprill 2016, kl 14.27
Alu, isegi kui paljud siin foorumis kiruvad sh nii mehed naisi, kui naised mehi, siis on ka neid, kes ei kiru.
Ma ei ole siin igapäevane sõnavõtja ja kui vahest ütlengi midagi, siis reeglina jään üksikuks hääleks, päriselus on meid rohkem :-).
 
Alu 04. aprill 2016, kl 15.52
naine, oli sul ka lapsi selle mehega, keda häbenesid?
 
1naine to Alu 13.28 04. aprill 2016, kl 18.26
Minule teeb omamoodi nalja see, et 20-selt tundsin end nii umbes 40-sena ja 40-selt tunnen end u 60-sena. Ma ei ole veel siiani aru saanud, miks see nii on. Kohati on veidi raske eakohaselt käituda, aga õnneks või "õnneks" olen alati oma tegelikust vanusest vanem välja ka näinud, nii et saab hakkama. Pisut tragikoomiline olukord, võiks vist öelda.
 
1naine to Alu 13.28 04. aprill 2016, kl 18.29
Kusjuures mina vist ei ole vananemist kunagi eriti peljanud, kuna olen nagu iseenesest mõistnud, et noor ei ole ma õieti kunagi olnudki. Laps olin kunagi küll, aga noor mitte. Päris naljakas tegelikult.
 
1naine1 04. aprill 2016, kl 18.32
Aga kaaslase häbenemisest on mul raske aru saada ja see mulle nalja ei tee. Kelle pärast te siis lõpuks kaaslasega koos olete, kas enda või teiste jaoks, et neile midagi näidata ja tõestada? Kui teiste jaoks, siis see on pigem kurb. No milleks mingit teatrit teha kogu aeg? Kas see väsitav ei ole?
 
Alu 04. aprill 2016, kl 19.20
Paljud ongi kaaslasega koos selle pärast, et aga teised pole ju ka yksi:) kujutan ette, et see päeval praalinud naine oligi yks taolistest.
 
aga mis siis see põhjus peaks nagu olema? 04. aprill 2016, kl 19.33
koos ju odavam , vahel isegi lõbusam. ja vähemalt keegi ei saa hiljem öelda, et pole tahetud abielluda.

aga mis see muu põhjus siis nagu peaks olema?
 
to tüüpiline 0.48 04. aprill 2016, kl 20.24
Sellist kummalist ja iganenud halvustavat suhtumist vallalistesse naistesse saaksid vist kõige tõhusamalt muuta naised ise. Suhtuda vallaliseks jäämisse kui millessegi loomulikku, mitte mingit häbi ja vanatüdruku juttu korrutada. Ehk jääks siis olemata mõni kooselu, mille puhul minnakse kokku seetõttu, et mitte nagu mingi madalamat sorti inimene olla. Tegelikult kohtabki sellist suhtumist õnneks järjest vähem.
 
abielu eesmärk 04. aprill 2016, kl 20.46
abielu eesmärk on järglased turvalisemalt üles kasvatada. et elu ikka edasi läheks. heal juhul on emotsionaalne ja materiaalne liit.
mis imet te sellest abielust siis saada tahate?
 
eelmisele 04. aprill 2016, kl 21.02
Just, see ju igati hea ja õige eesmärk.
 
Alu 04. aprill 2016, kl 22.06
abielu eesmärk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> abielu eesmärk on järglased turvalisemalt üles kas
> vatada. et elu ikka edasi läheks. heal juhul on em
> otsionaalne ja materiaalne liit.
> mis imet te se
> llest abielust siis saada tahate?

Väga õige. A see et koos on odavam ja vahel lõbusam...irw, taolised vist abielluvadki, et aga teised ju kaaa, teeme järele.
 
eelmisele staardelfitarile 04. aprill 2016, kl 22.13
mida sa plärad siin hommikust õhtuni. kevad käes, mine välja. leiad ehk ka omale toreda naisukese.
 
Alu 04. aprill 2016, kl 22.28
tahan siit leida!
 
blond täi 04. aprill 2016, kl 22.46
see õnn on ikka Alule lihtne, kui seisneb vaid blondi täi leidmises oma kubemekarvades. nagu ta juba kuskil õnnelikult mainis.
Mitu täid moodustavad Alu, 50-se mehe tõehetke? vot see on probleem. see siis teemast lähtuvalt küsimus.
 
aga mida sa siis arvasid, Alu? 04. aprill 2016, kl 22.58
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> abielu eesmärk Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > abielu eesm
> ärk on järglased turvalisemalt üles kas
> > vatad
> a. et elu ikka edasi läheks. heal juhul on em
> >
> otsionaalne ja materiaalne liit.
> > mis imet te
> se
> > llest abielust siis saada tahate?
>
>
> Väga õige. A see et koos on odavam ja vahel lõbusa
> m...irw, taolised vist abielluvadki, et aga teise
> d ju kaaa, teeme järele.
-----------------
aga mis sa siis arvasid? või arvad?
 
imestan 04. aprill 2016, kl 23.36
keegi alles jaksab alu järel jahuda, nagu kubemetäi tõepoolest:D
 
jah punapea 05. aprill 2016, kl 01.51
sa ikka jakasad luurata ja hambaid kiristada.
 
nagu kits kuse järgi 05. aprill 2016, kl 06.39
sellised jälitajad nagu punapea, kannavad hästi välja võrdluse, mida mu vanaisa ikka kasutas: nagu kits kuse järgi...
 
Alu 05. aprill 2016, kl 14.16
Lollakad olete? Miks peaks punapea minu järele nimetult luurama, kui selleks on aastaid siin juba mingi komplekt tuppe ja makaake, kes sama nime alt ei suuda kahte kordagi kirjutada:D
 
miks peaks alu järgi luurama? 05. aprill 2016, kl 18.23
miks peaks keegi oma aega tühise mehe peale raiskama, kel mitte sittagi seal odava elu otsasrootsi metroos teha pole.
pole iial aru saanud, mis väärtus oleks nagu vanamehe alus?
et mille poolest siis elu nagu paremaks läheks?

papi võik maapeale kukkuda. saab ajud ka ehk paika.
 
xxx 05. aprill 2016, kl 20.06
kle edukad mehed ja niisama rondid...neil ikka vahe ka...job
 
to 18.23 05. aprill 2016, kl 23.19
Kui sa Alu järele ei luura või sabas ei sörgi, siis milleks sa enda tegevust pead?
Pole kahtlust, et sarnased kommentaarid on sama imbetsilli sulest, alu halvustavad ja mõnitavad, jutt üksjasama ette aimatav.
 
no punapea 18.23 05. aprill 2016, kl 23.53
no punapea, jutt käis sinust, sinu meeste jälitamismaaniast, mis väga naljaka mulje jätab ühest vanast naisest, kelle nii sid kui alu on ära põlanud. kuigi tegid vist neile odava pakkumise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!