Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
50a on mehe jaoks tõehetk
 
Siin pole midagi imelikku ju 09. aprill 2016, kl 10.44
njahh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tegelik kurbloolisus ilmneb selles, et vana mehe k
> õrval vananeb noor naine väga kiiresti ja näeb pea
> gi välja mehe eakaaslasena.
> Ega see Tõnis Mägi
> naine kahjuks just väga noor välja näe, Tootsi Jaa
> ni Kati oli ka peagi üsna tädilik ja neid näiteid
> võib veelgi tuua.

Alfad ju sellepärast ongi alfad, et elavad teiste energiast.
 
Võlur 09. aprill 2016, kl 10.51
Loorale Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selline omavanuste naiste (v meeste) halvustamine
> on tõesti ebameeldiv. Kui ka meeldib eakaaslastest
> noorem (v vanem), siis ei oleks vaja eakaaslasi (
> eriti mitte oma (endist) kaasat!) avalikult halvus
> tada ja alandada.

Hästi öeldud, selline teiste halvustamine laseb "Looradel" ennast selles maailmas paremini tunda ja oma komplekside peale vähem mõelda. Üsna kummastav on küll lugeda sellist halvustamist ja sildistamist.
 
nii ongi 10. aprill 2016, kl 07.58
Kuulge, Võlur ja teised, miks siis Loora ei või halvustada kas endist kaasat või mõnd temasarnast tobukest, kui see näiteks tema noore pärast maha jättis?
Kui ikka loed siin mõne keskeakriisist vaevatud papi heietusi, kuidas temal 50 alles elu algas ja ta vähemalt 50 veel sama nooruslikult elada kavatseb, siis saad aru küll, kuidas meestel kliimaks avaldub
 
Loora 10. aprill 2016, kl 09.50
Need keskealised klounid ongi naljakad, ise teevad enese naeruväärseks. Kui neile tõde näkku öelda, siis see on kohe kadeda vanamuti poolne halvustamine. Aga õigus arvata minust oma äranägemise järgi on kõigil, mina ei pane pahaks, tean ise, kes olen ja mida mõtlen ja tunnen. Palju on ju väga lahedaid keskealisi mehi, koos omavanuste naistega aga naeran just nende hampelmannide üle, kes arvavad, et palju noorem naine neile nende nooruse tagasi annab, kes ei tunnista oma vanust.
 
naine Tallinnast 10. aprill 2016, kl 10.35
Asi ei ole vanuses , asi on selles, et kui vana mees soovib noorema naisega oma elu alustada, peab tal olema tasuv töökoht, korralik elamine ja hea sportlik välimus. Vihased on need vanad mehed,kes küll tahavad nooremat naist kellega elu alustada, kuid pole raha, et endalegi ülalpidamist osta, pole välimust, mis on maha joodud ja pole ka haridust, millest räägib naisi halvustav sõnavara ja vulgaarsus. Ja miks me sellistele üldse tähelepanu pöörame , erinevas eas naised??? Täiesti tühine tegevus.
 
naine Pärnust 10. aprill 2016, kl 10.45
Ka vana hobune tahab kaeru.( Äraaetud hobused.)
 
Ongi nii? 10. aprill 2016, kl 13.00
Kõik noored naised tahavad, et neile ülalpidamine ostetakse meeste poolt? Lugeda on olnud vanande naiste lehvitusi enda jalgevahest, peale 50 elu alles algavat, meeste teemasid pole nagu olnud?
Teate mis, närtsinud primadonnad, ei ole vaja naiste, noorte naiste nimel sõna võtta. Rääkige enda eest ja sellest, palju teid mehed näevad!
 
naine 10. aprill 2016, kl 13.05
Mul endal on 50 eluaastani veel omajagu aega, aga arvan, et kaks inimest, kes vastastikusel kokkuleppel suhte loovad, teevad nii just täpselt nagu neile sobib ja kellegi kolmanda arvamus siinkohal ei ole määrava tähtsusega nende jaoks. Lisaks on 50 aastased inimesed vägagi erineva välimuse, iseloomu, väärtuste ja tõekspidamistega, harituse ja intelligentsusega nii naiste kui meeste seas. Ja kindlasti ei ole ma nõus, et kõik nooremad naised, kes vanemate meestega suhteid loovad, oleksid oma eakaaslaste poolt mittetahetud. Mina olen elu aeg sobinud paremini endast vanemate inimestega, nii naiste kui meestega, lihtsalt tunnen et nendega on rohkem millest rääkida...ja kui nüüd mõelda, siis poole vanemaid mehi mul ei ole küll olnud, aga peaaegu kõik meessuhted on olnud küll minust vanemad, mõni päris tuntavalt. Ma ei vaja vanemalt mehelt raha ja ülapidamist, minu jaoks on oluline teatud ühel lainepikkusel olemine ja mulle meeldib vanemate inimeste elukogemus, sealt on mul endalgi palju õppida. Mis puudutab intiimelu, siis jälle, väga paljud 50-aastased naised ja mehed on vägagi heas vormis, kui ennast on harjutud liigutama ja alkoholi ning muude meelemürkidega pole liialdatud, nii et kõik on võimalik, milles kaks inimest veel kord ise kokku lepivad ja teiste valikuid maha teha ja halvustada pole vaja.
 
Alu 10. aprill 2016, kl 14.32
Naine,

See pole võimalik, sest see lööks sassi paljude eelmiste hinnangu ja arvepidamise poolesajastest meestest. Alates teemaalgatajast.
Yleyldse pole viisakas hakata tegema reklaami sellistes hapude viinamarjade teemas:)
 
naine Alule 10. aprill 2016, kl 15.08
Ei mina ei reklaami midagi, räägin vaid oma isiklikest kogemustest ja mis teha, mulle on teele juhtunud minust nii 10 a vanemad mehed, kes on igas mõttes väga sobinud mulle:) Seda kas kellelegi teisele nad sobivad, ma ei tea ja see ongi igaühe enda asi nagu enne ka mainisin. Las need eelmised vastajad arvavad nii nagu nad soovivad, minule sobib suhtlemine endast vanemate inimestega, mul on ka endavanuseid ja nooremaidki tuttavaid, aga midagi tõmbab just endast vanemate poole ja see pole paks rahakott, ütlen veel kord, pigem suurem elukogemus, teadmised-oskused, elunähemus:) Materiaalselt saan ise ka hakkama.
 
Alu 10. aprill 2016, kl 16.57
Naine,

Oletada, et Sul hetkel vanemaid mehi suhelda pole, oleks liiga julge, eksole:)
Aga loota võib ja kui soovi on, siis mina olen: elulahebedasi2013@hotmail.com
 
mis kogemused on mehel? 10. aprill 2016, kl 19.05
mis kogemused on vanal mehel, kel elu läks lörri just nimelt oskamatuse pärast elada.
mida ata siis juurde on õppinud suhte teemal, kui neis 10 aastat nina nokkides poole ühegi naisega tutvunud?
kõik käib ringiratast, ses mõttes see noor naine nüüd vanamehe probleeme ei lahenad, nii nagu see noor naine vanamehe omasidki mitte.
 
noor-vana 10. aprill 2016, kl 21.00
Probleemi ei lahenda, aga võivad anda võimsa tõuke probleemi lahendamiseks. Minul on küll hea meel kui Alu oma õnne leiab.
 
Alu 10. aprill 2016, kl 21.08
Oioi, kellelgi Loorel lähevad juba tähed sassi suurest erutusest mehi maha teha. Uuri ikka sõbrannade käest järele, kuidas suhtuda meestesse, kes 10a pole välja teinud ega kavatsegi tegema hakata:D
 
alu ujuba sadamas lööb aega surnuks 11. aprill 2016, kl 02.23
Ongi nii? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõik noored naised tahavad, et neile ülalpidamine
> ostetakse meeste poolt? Lugeda on olnud vanande na
> iste lehvitusi enda jalgevahest, peale 50 elu alle
> s algavat, meeste teemasid pole nagu olnud?
> Tea
> te mis, närtsinud primadonnad, ei ole vaja naiste,
> noorte naiste nimel sõna võtta. Rääkige enda eest
> ja sellest, palju teid mehed näevad!
naljkas vanamees alu, vaene aeg, mis ta ometi vananeva majanduspõgenikuga on teinud.
kas Loore on Aluga kohtunud nagu, et Alu kohe teab kuidas vanu mehi maha tehakse.? lihtsalt uudishimust majanduspõgenike vastu.
 
vanamehi otsiv naine 11. aprill 2016, kl 02.43
no see siin vanamehi otsiv naine tahab ju laevaga sõita ja mugavuspagulaseks saada koos siinsete vanameestega; tal on valida kas Alu või välipreestri vahel.
elukogemuis rikkalikult ja laevasõit kaalub muu kõik üles. fakt.
 
naine 11. aprill 2016, kl 07.45
Ma saan aru, et vihjati vist minule, et otsin "vanamehi" ja soovin saada elukogemusi. Teate, elukogemust lisandub iga inimsuhtega, mis luuakse oma eluteel, iga inimene, olgu ta noor või vana, annab sulle kogemusi. On need head või halvad, sõltub juba konkreetsetest näidetest. Ja eks kindlasti on selliseid noori naisi, kes soovivad laevaga sõita või üleüldse Eestimaa tolmu jalgelt pühkida. Mina ei soovi, see on minu kodu siin, mul on siin hea ja siinsed inimesed (suuremas osas:)) meeldivad mulle väga, nad ju mu rahvuskaaslased ja olen nendega harjunud.
Alule- tegelikult on hetkel küll nii, et minu näol ei ole tegemist vaba naisega, aga olen Sul juba aastaid silma peal hoidnud:) Siin lehel siis, mitte mujal:) Meeldid ja oled jätnud meeldiva inimese mulje (olen valmis saama selga sellise kivirahe, et selle all looku vajun, aga ma võtan selle riski;))
 
viimasele 11. aprill 2016, kl 08.13
Alule meeldivad saledad ilusad noored hoolitsetud naised!Modellitüüpi.
 
naine Tallinnast 11. aprill 2016, kl 08.17
Kuuledsa, vana mees, ära vulgaaritse,sa ei lähe arvesse, noor naine ei taha meest kellel puudub korralik sissetulek, pole elamist ,hairidust ega oma autot! Inetult kirjutad!Kõik naised tahavad et mees toetaks perekonda , sest esimene asi on-lapsed ja nende ülalpidamine, kõik naised vajavad mehe osalust perekonna majanduslikust elust!!!

...Kõik noored naised tahavad, et neile ülalpidamine ostetakse meeste poolt? Lugeda on olnud vanande naiste lehvitusi enda jalgevahest, peale 50 elu alles algavat, meeste teemasid pole nagu olnud?
Teate mis, närtsinud primadonnad, ei ole vaja naiste, noorte naiste nimel sõna võtta. Rääkige enda eest ja sellest, palju teid mehed näevad!
 
Alu 11. aprill 2016, kl 11.02
Eelmisele,

Kle, minu meelest on selle kirjutanud naine, et tulge mõistusele vanamutid, teie jahite meeste rahasid ja mitte noored naised:)
Jagan seda arvamust.
 
Alu 11. aprill 2016, kl 11.04
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma saan aru, et vihjati vist minule, et otsin "van
> amehi" ja soovin saada elukogemusi. Teate, elukoge
> must lisandub iga inimsuhtega, mis luuakse oma elu
> teel, iga inimene, olgu ta noor või vana, annab su
> lle kogemusi. On need head või halvad, sõltub juba
> konkreetsetest näidetest. Ja eks kindlasti on sel
> liseid noori naisi, kes soovivad laevaga sõita või
> üleüldse Eestimaa tolmu jalgelt pühkida. Mina ei
> soovi, see on minu kodu siin, mul on siin hea ja s
> iinsed inimesed (suuremas osas:)) meeldivad mulle
> väga, nad ju mu rahvuskaaslased ja olen nendega ha
> rjunud.
> Alule- tegelikult on hetkel küll nii,
> et minu näol ei ole tegemist vaba naisega, aga ole
> n Sul juba aastaid silma peal hoidnud:) Siin lehel
> siis, mitte mujal:) Meeldid ja oled jätnud meeldi
> va inimese mulje (olen valmis saama selga sellise
> kivirahe, et selle all looku vajun, aga ma võtan s
> elle riski;))

Egas muud kui tänan hea sõna eest ja hoidke omavahel ikka kokku:)
 
to 11.02 11. aprill 2016, kl 11.18
sa pole alu varbaküüne vääriline aga nimi vali endale ise, äpust vanataat, sobiks.
 
Alu 11. aprill 2016, kl 12.58
Naiste jaoks, kelle poole ma ei vaatagi, võin ka olla äpust vanataat. Vahet pole, kui hapud on puuviljad.
 
vahet pole, ikka vanamees 11. aprill 2016, kl 17.01
sul alu ju õigus, vahet pole, kui hapud on puuviljad, sa ikka vana tohlakas. ei noorem, ei vanem, täpselt kibestunud, vana inetu hingega tohlakas.
 
Alu 11. aprill 2016, kl 18.04
Mul ka vahet pole.

Ja mis nyyd siis saab, olen või pole äkki veel midagi?
 
r 13. aprill 2016, kl 11.48
See, kes on kellele õige või vale, selgub alles aastate pärast. Ütleme pärast 20 aastast ühist elu, ühiselt loodud kodu, laste üleskasvatamist ja koos raskuste ületamist, töörügamist, ühiseid plaane ja ootusi, loobumisi ja unistusi.
Kui keegi otsib sponsorit ja kolib teise elamisse päevapealt sisse, vaadates kaslast rahakoti järgi siis seda ei saa võrrelda nimetatuga. See on enesemüük. Viisakalt öeldes. Kaup laadaplatsil.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!