Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Investeerimispankuri vastus kullakaevurihakatisele
 
Wall Streeti hunt 09. juuli 2016, kl 08.34
Kirjutan siia ausalt, mida soovin. Olen 25-aastane. Ma olen väga ilus, mul on stiili ja hea maitse. Ma soovin abielluda mehega, kelle aastane sissetulek on 500 000 dollarit või rohkem. Võite öelda, et olen ahne, aga New Yorgis peetakse miljonidollarilist aastast sissetulekut keskklassile sobivaks.

Mul ei ole kõrged ootused. Kas siin portaalis on kedagi, kel oleks selline sissetulek? Olete te kõik abielus? Ma tahaksin teada, mida ma peaksin tegema, et sellise rikka mehega abielluda.

Nende seast, kellega ma olen käinud, oli kõige rikkam mees, kes sai aastas 250 000 dollarit palka. Mulle tundub, et see mu ülempiir. Kui on soov kolida New Yorgis heasse piirkonda, siis sellest ei piisa.

Esitan alandlikult mõned küsimused:

1. Kus tavaliselt rikkad poissmehed ringi liiguvad? (Palun pange kirja baaride, restoranide ja jõusaalide nimed ja aadressid.)

2. Millist vanusegruppi peaksin vaatama?

3. Miks on enamik rikaste meeste naised kõigest keskmise välimusega? Olen kohanud paari tüdrukut, kes pole ilusad ega huvitavad, aga on saanud omale rikka mehe.

4. Kuidas te otsustate, kelle te omale naiseks võtate, ja kes võib olla tüdruksõber? (Minu eesmärk praegu on abielluda.)

Preili Ilus

Filosoofiline vastus J.P. Morgani (finantsteenuste firma) tegevjuhilt

Tere, preili Ilus!

Lugesin su postitust suure huviga. Tõenäoliselt on palju sinusuguseid tüdrukuid, kes sooviksid samale küsimusele vastust. Lase ma analüüsin olukorda professionaalse investori pilgu läbi.

Minu aastane sissetulek on rohkem kui 500 000 dollarit aastas, mis vastab sinu nõuetele, seega ma loodan, et kõik mõistavad, et ma ei raiska siin teie aega.

Ärimehe seisukohast on sinuga abiellumine halb käik. Vastus on väga lihtne, las ma selgitan.

Pisiasjad kõrvale jättes on sinu soov vahetada «ilu» «raha» vastu. Isik A pakub ilu ja isik B maksab selle eest.

Siiski, siin on üks suur probleem, sest sinu ilu hääbub, aga minu raha ei kao ilma mõjuva põhjuseta. Minu sissetulek võib aasta-aastalt hoopis suureneda, aga sina ei lähe iga aastaga järjest ilusamaks.

Sellest tulenevalt ei ole see mulle majanduslikult otstarbekas, sest mina olen kallinev vara, kuid sina oled kulu tekitav vara. See on küll loomulik kulum, ent eksponentsiaalne kulum. Kui see on sinu ainus eelis, siis on see kümne aasta pärast kadunud.

Wall Streeti väljendeid kasutades on igal kaubal oma positsioon, ka sinuga käimisel on oma «kaubanduspositsioon». Kui kaubandusväärtus langeb, müüme me selle edasi, sest seda pole mõtet kaua käes hoida – sama kehtib ka abieluga, mida sa soovisid. Võib-olla on õel seda öelda, aga targem on iga kulu tekitav vara edasi müüa või välja rentida.

See, kelle aastane sissetulek on rohkem kui 500 000 dollarit aastas, pole loll. Sinusugustega me võime käia, aga naiseks ei võta. Ma soovitan sul loobuda mõtlemast, kuidas endale rikast meest leida. Ja muide – sa võid ise midagi endaga ette võtta, et nii palju teenida. Selleks on sul suurem võimalus, kui leida rikas loll.

Loodetavasti on sest kasu,

J.P. Morgani tegevjuht
 
Esopus Spitzenburg 09. juuli 2016, kl 10.32
Nagu päriselt tulebki siia foorumisse mingi Wall Streeti hunt suvalist, aastaid vanu kräppi postitama või mis see point on?
 
maks ja moorits 09. juuli 2016, kl 16.06
ossa rist ja issa vits, siin on maiustanud spitz!:D
 
Alu 09. juuli 2016, kl 16.40
Võiks seda käsitleda teemana, kus täiesti keskpärane luksust ihaldav, pagulasi põlgav ja venelasi vihkav eesti sitatykk on soovis teistes kadedust tekitada saanud enda tagumiku maast lahti?
 
aga kuidas see alut puudutab? 09. juuli 2016, kl 17.08
mugavuspagulane Alu nüüd küll mingi Vall streeti pankur ju pole?
jälle laseb end täiesti valest asjast häirida.
naljkas vanamees.
 
Alult eelmisele 09. juuli 2016, kl 17.55
Ja kuidas see teid puudutas, mis mina arvan? Aluvalu lennutab katust jälle?
 
like a rolling stone 09. juuli 2016, kl 18.29
vägagi aktuaalne teema, klähvigu pealegi spitsid, dogid, spanjelid, räusaku makaagid ja veeregu kivikesed! irw.
 
oh makaak! 09. juuli 2016, kl 18.43
alu läks kohe nii elevile kui mingi vana lesbar tähelepanu pöörab.
irw:DDDD vähemalt ohutu.
miks alu ennast nüüd sitatykiks nimetab? või rolling stone iks.
naljakas piske vanamees, mugavuspagulane.

olen Bond, oh ei. olen mugavuspagulane, kel katus sõidab..
irw.
 
unistada ikka võib, pärdik mögiseb 09. juuli 2016, kl 18.45
like a rolling stone Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vägagi aktuaalne teema, klähvigu pealegi spitsid,
> dogid, spanjelid, räusaku makaagid ja veeregu kivi
> kesed! irw.
-------------------
sul pärdikul pole rahagi, aga muudkui mögiseks.
tegele pärakatega.
irw:DDDD
 
Alu 09. juuli 2016, kl 19.04
Irw jah. Nalajakas tõesti, kuidas keegi saamata elevile läks. Tõeliselt naljakas padueestlasest sitatykk.
 
wal streeti tööline 09. juuli 2016, kl 19.10
meil jah osad käivad Rootsis mugavuspagulasteks.
 
Alu 09. juuli 2016, kl 20.26
Käiksite ise ka, kui oleks vähegi ettevõtlikkust. Aga on vaid ving viha ja kättemaksuhimu ennast orjaks myynul. Sitatyki elu ja saatus, selliste naljakate vanamoeliste harrastus.
 
psihhiaater 09. juuli 2016, kl 20.37
anaalitar, kas arstionu tehtud rahustav süst ei mõjunud? pole viga, kell 22 on rohu- ja uneaeg, antakse kangemat rohtu. huvitav küll, kes sind totakat arvuti taha lasi? valveõega peab tõsisemalt rääkima.


unistada ikka võib, pärdik mögiseb Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> like a rolling stone Kirjutas:
> ----------------
> ---------------------------------------
> > vägag
> i aktuaalne teema, klähvigu pealegi spitsid,
> >
> dogid, spanjelid, räusaku makaagid ja veeregu kiv
> i
> > kesed! irw.
> -------------------
> sul
> pärdikul pole rahagi, aga muudkui mögiseks.
> teg
> ele pärakatega.
> irw:DDDD
 
rantjee elu 09. juuli 2016, kl 23.12
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Käiksite ise ka, kui oleks vähegi ettevõtlikkust.
> Aga on vaid ving viha ja kättemaksuhimu ennast orj
> aks myynul. Sitatyki elu ja saatus, selliste nalja
> kate vanamoeliste harrastus.
----------------
kuna pole ka terve ilma seemndust vastu võtnud, ikka valinud ka, siis nagu rantjee elul pole kah viga.
nii et Alu mõnulegu mugavuspagulasena täielikus onaneerimises.. pohh. ja ega alulgi viga ole, oneerib ju hommiku õhtusse.
irw:DDDD
 
Alu 09. juuli 2016, kl 23.15
psihhiaater Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> anaalitar, kas arstionu tehtud rahustav süst ei mõ
> junud? pole viga, kell 22 on rohu- ja uneaeg, anta
> kse kangemat rohtu. huvitav küll, kes sind totakat
> arvuti taha lasi? valveõega peab tõsisemalt rääki
> ma.
>
huvitab, et huvitavalt huvitas huvitavas huvis...
irw:DDDD
 
so what 09. juuli 2016, kl 23.46
See tekst on vana nali, aga üsna ebaloogiline kui arvestada kõiki rikkurite tehinguid, mitte ainult investeeringuid.
Näiteks kosmoses käimine või jahi ostmine ei ole samuti investeering, vaid kulu. Auto ja maja ostmine samamoodi. Nende asjade väärtus ajas ainult kahaneb, kulud suurenevad, kui tegu pole esemega, mis muutub teatud hetkel kultussümboliks. Seega käib see tekst igasuguse igapäevase või luksuseseme ostu kohta, millest ei saa hiljem rahaliselt rohkem kasu. Sellegipoolest müüvad ja reklaamivad luksuskaupade tootjad enda toodangut, ilma et mõni parastav "ärimees" kirjutaks, et see pole ju investeering. No shit, Sherlock. See polegi mõeldud olema investeering. Nii kaua, kui on nõudlust, on ka pakkumist nii end iluesemetena müüvate naiste kui ka luksuskaupade näol. Igasugused staarkokad, -stilistid ja -treenerid müüvad samamoodi oma kahtlase kvaliteediga teenust miljonitega. See ei ole investeering. Samuti teenijaskond, butler, nõudepesijad, aednikud, remondimehed oma küllusliku elustiili rahuldamiseks - kõigest kulu ja mitte investeering. Golfiklubi aastakaart - kindlasti mitte investeering. Jne jne
 
RRW 09. juuli 2016, kl 23.47
Hei WSH,

Tundub, et liigud valedel saitidel .. ja & voi siis foorumites ;)

Anyway, soovid on Sul juu iseenesest inimlikud ja pakun, et isegi suht tavalised mingi Eestlase kohta .. a'la "Tuhkatriinust Printsessiks" voi siis voiks vorrelda seda "muldonnist lossi" elama saamise soovina ... dreams & dreams :)

Utleks, et lausa Wildest Dreams ;)

NY on tore linn. Kuid mulle sobib siiski Miami rohkem ;)

Kas jargmisena HW ?
 
heh. 10. juuli 2016, kl 00.47
mis ajast see aluvalus ja alkouimas põlatuna oneerimine on rantjee eluks tunnistatud?? pealtnäha rohkem agnese sonimise moodi. selles muidugi kahtlust pole, et seemenduse valikut polegi enam, kummiliimi sära moodi rohkem:DDDD
 
alu probleem 10. juuli 2016, kl 01.07
alu titetegu on alati valede naistega juhtunud. väga sex naine ei saa kunagi orgasme koristamisest ja titelappidest. sellega oleks kohe pidanud arvestama. ei usu, et need nõgusselgesed väärkehadega tipsid iial supikeetmisest ja lapse pe.rse pühkimisest mõnu tunneks.
mehed arvvaad, et laps nagu kodustab naise, et hakkabki "tõeliseks" emmeks, tõeliseks koristjatädiks, supikeetjaks, sita lpai vahetjaka jne


samas Alu loodaks, et sex oleks ka nagu lõbulitsiga,kohe peale sünnitust, aga pole sellist kooslust reaalselt näinud. Sedatüüpi naised taluvad selle koduorjuse ehk ära aga täiuslikust õnnest jääb puudu.
Ega seda iseloomutüüpi ju ei muuda, kuigi see lõpetaks alu ulumise.

naisi ongi vaähemalt 2 kindlat tüüp, emad saavad naeist kah, aga nad jäävadki erinevateks.
 
kokkuvõtvalt 17. juuli 2016, kl 20.32
(.) → 20 minutit taevalikku mõnu → (O)
 
Alu 17. juuli 2016, kl 20.40
mina ei usu, et nad minu päraka pruukimise eest nii palju maksavad.
 
to aluvalu 21. juuli 2016, kl 10.51
Minu arust ei saa kunagi ühegi inimese välimuse põhjal otsustada, milline on tema iseloom või kui tark ta on. See on puhas enesepettus, et vaatad korra peale ja asi selge. Samamoodi ei saa öelda, et see, kes näeb hea välja, ei armasta puhtust ja korda jne. Täielik jura. Inimest saab tundma õppida temaga koos olles.
 
Alu olen ja heh. olen 21. juuli 2016, kl 17.40
heh. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis ajast see aluvalus ja alkouimas põlatuna oneer
> imine on rantjee eluks tunnistatud?? pealtnäha roh
> kem agnese sonimise moodi. selles muidugi kahtlust
> pole, et seemenduse valikut polegi enam, kummilii
> mi sära moodi rohkem:DDDD
-------------
tegelt ikka alu olen, mugavuspagulanbe noh.
idioodikari, aru ei saa vä? minhi heh. olen ma ka, kirjutan nagu oleks naine, eriti siis kui pärakasse antakse.
ja aluvalu on mul pärakas. pärast seda.

Irw4D, klounid, midagi te ka aru ei saa.
Karl Kindermacher 21. juuli 2016, kl 17.47
Nii et kui on punnis kõõrdsilmad, ripnev alahuul ja keel mis hästi suhu ei mahu, lisaks lakkamatu totakas kõkutamine ... Siis sa ei tee mingeid järeldusi, eksju.
 
makaak polegi täna ravil? 21. juuli 2016, kl 18.09
krt, ma nii lootsin, aga ei.
 
Alu 21. juuli 2016, kl 18.17
jah täna on makaagina olles jube tugev pärakavalu. olen ravil.
ma ise banaaniga nagu ravin seda pärakavalu.
irw4D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!