Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vaene väikesepalgaline mees = loll mees
 
Loora 22. juuli 2016, kl 16.32
Kui naine tahab omale probleeme ja muresid kaela, siis olla suhtes vaese ja rumala mehega pakub seda kõike. Ega mees kunagi ei tunnista omale, et ta on rumal, teised kõik ümberringi on pahad ja lollid. Vananedes muutub selline mees inisevaks ja vigisevaks vanamehenässiks, kelle elu on kõik teised pekki keeranud. Hoidke naised end selliste hädavareste eest ja vältige vaeseid ja saamatuid mehi!
 
ma 22. juuli 2016, kl 16.51
hm - huvitav tiraad. kas sinu arvates on vaesus ja rumalus sünonüümid?
sageli on väga vaimsed teadlased üpris vaesed - eriti, kui võrrelda taburetikujulise pea ja majasuuruse jeebiga tegelinskiga. paljud inimesed ei pea raha ja varandust lihtsalt nii olulseks, et selle nimel nahast välja pugeda. ja neil võib olla väga suur vaimne potensiaal. nii et ma jään eriarvamusele :)
 
Loora 22. juuli 2016, kl 17.14
Enamasti kui on mõistust on ka sissetulekut, vaene teadlane on järelikult ainult raamatutark, mitte elutark ja sellist hädavarest pole küll naisele vaja. Vaesus ja rumalus kipuvad jah sünonüümid olema, vaesust kiputakse küll vabandama vaimsuse ja teinekord ka muu esoteerilise jamaga, tegelikult ollakse lihtsalt eluvõõras ja mõnes mõttes ka tobu.
 
emane titt 22. juuli 2016, kl 17.24
Mine vaata, kindlasti kõik rikkad mehed juba järjekorras sinu ukse taga. Kui ei ole, siis nad kindlasti kukkusid kuskil koridoris kuna rahapakk, mida nad sulle tuua tahtsid oli liiga raske.
 
Gunilla 22. juuli 2016, kl 17.29
Kuidas mõõta vaesust? Mõtlen materiaalset vaesust?
Üks tunneb ennast hästi ka Žiguliga sõites.
Teine kiibitseb Audi Allroadi roolis olles, et võiks drive'ida hoopis Aston Martin AM-RB 001'ga.
Nii et!!

Veel eksisteerib ka vaimne vaesus. Kui inimene ennast ise igakülgselt ei hari, siis selle vaesuse suhtes rohtu ei ole.
 
Loora 22. juuli 2016, kl 18.02
Ma keskendun hetkel materiaalsele vaesusele, pean silmas alla 1000 euri teenivaid mehi. Ega mingit erilist sisemist rikkust ka neist ei leia tegelikult, oma arust on nad küll väga targad ja osavad, seda ma usun.
 
weed smokes weed 22. juuli 2016, kl 18.04
mismõttes et igakülgselt? et kui origamit meisterdada ei oska siis on loll... mis siis et mitu nobeli preemiat on laua peal.
 
Vaene väikesepalgaline mees 22. juuli 2016, kl 18.10
Delhvi loorkullide mõistes on vaene väikesepalgaline mees igaüks, kes teenib kuus alla 10 000 ja ei oma X6-te.
 
Loorale 22. juuli 2016, kl 18.14
Sina ei taha vaeseid mehi? Suure tõenäosusega nemad sind ka ei taha, eriti pärast sellist monoloogi. Seega milles probleem?

Sama teeks välja kui ma S-klassi MB omanikuna tuleks Delfisse kekutama, et Dacia Logan ja Skoda Fabia on ilged pasad. Ärge neid ostke, saate õudse peavalu.

Mine ja arene veidi.
Agne Tamm 22. juuli 2016, kl 18.22
Kas peaksin ka endale v6tma grupi peal oleva, et koos elektrit maksta!T@nan Ei! K6rgemapalgalised on ka t@htsad! Kes oleksin siis mina? Huvitab vaid enda t66le saamine,et siis edasi vaadata!
 
Chätryyn 22. juuli 2016, kl 18.25
Õige naine lubab rikka mehe peenise endale pärakusse, vaesele rotile näitab keskmist sõrme.
 
Loora 22. juuli 2016, kl 18.40
Õige naine ei panusta rumalasse mehesse, kes raha ei oska teenida.
 
Vaene mees 22. juuli 2016, kl 18.44
Aastaid tagasi oli suhe taolise naisega nagu teemaalgataja. Tema küll niivõrd reljeefselt ei väljendanud ennast, vastasel korral polekski meil suhet saanud olla. Teenisin toona umbes 1900-2000 eurot neto ning tema jaoks oli seda ilmselt vähe. Restoranis sai käidud kogu aeg, lõbutsemas, kultuuri nautimas, reisimas. Aru oli saada, et naisele jääb väheks ning vaatab ringi parema partii järele.

Tagantjärgi olen meeletult õnnelik, et lõpuks nii läks, ehkki tookord veidi põdesin.
 
Õige mees 22. juuli 2016, kl 18.45
Õige mees panustab ÕIGESSE naisesse, mitte foorumis unelejasse!
 
Evoora 22. juuli 2016, kl 18.51
Anaalseksi ABC 17. juuli 2016, kl 23.38
Kui tavalised vahekorras olemise poosid muutuvad igavaks, jõuavad paljud paarid soovini jagada teineteisega anaalseksi kogemust.
Anaalseks tekitab erutuse, sest selle idee peidab endas mõtet olla paha. Samas on anaalseks igati mõnus ja rahuldav tegevus, kirjutab Buduaar.

1. Tõrju oma hirmud — üheks suurimaks hirmuks anaalseksi juures on naiste kartus, et neil tuleb seksi ajal vältimatu soov WC-sse minna ning see paneb nad piinlikku olukorda. Need, kes anaalseksi harrastanud, väidavad aga, et mingit häda ei tule. See on pigem põhjendamatu hirm.

2. Alusta näpu ja kunstpeenisega — esmalt võiks mees pakkuda naisele rahuldust näpuga või väiksemat sorti kunstpeenisega ja siis minna päris peenisele üle. Alustuseks peaks ühe näpu õrnalt sisse asetama ning siis andma naisele aega sellega kohaneda, alles siis teise näpu ja edasi tegutsema.

3. Esmatarbevahendid — hankige apteegist või sekspoest vee baasil tehtud lubrikant. Ärge kasutage õli baasil tehtud libestit, see hävitab kondoomi ja ei libesta kogu piirkonda ühtlaselt ära. Libestusaine on anaalseksi juures kindlasti vajalik, sest tupp niisutab end ise, tagumine pool seda ei tee. Ilma libestusaineta võite teha endale tõsist viga. Libestusainet pange pigem rohkem kui vähem.

4. See on tegelikult mõnus — tagumiku sees on palju närve, mida puudutades saadab närvike ajju mõnusignaali. Seega on anaalseksist tulenev mõnu isegi kohati suurem kui tavalise seksi puhul.

5. Ettevaatust hiigelpeenisega — naised, kelle mees on looduse poolt rohkem kui hästi varustatud, peaksid tasa ja targu asjale lähenema. Anaalseks on meeldiv keskmise suurusega peenise puhul. See ei tähenda muidugi, et hea varustusega meeste naised anaalset lõbu nautida ei saaks.

6. Ärge unustage — rahulik tempo! — tuleb olla täielikult lõdvestunud ja rahulik. Äkilised liigutused ei käi selle tegevuse juurde. Kui asja rahulikult võtta, pole valu karta vaja. Tähtis on partnerite vaheline koostöö. Hea oleks kui anaalseksi teema on eelnevalt partnerite vahel läbi arutatud, siis pole üllatusi karta.

7. Anaalseksist rasedaks? — paaridest, kes arvavad, et anaalseksi teel pole võimalik rasestuda, on iga aasta rasedaks jäänud 8%. Tagumiku kaudu küll rasedaks ei jää, kuid sperma tilgub ju ka ringiga osaliselt tuppe. Sellepärast kasutage alati kaitsevahendit!

8. Tähtis teada! — pärast anaalvahekorda ei tohi unustada kondoomi vahetamast või peenist pesemast, sest sama kondoomi kasutades ei tohi enam tuppe siseneda.
 
Loora 22. juuli 2016, kl 18.51
ÕIGE naine ei vaata vaest näljarotti, kes säästukatsest soodukaid otsib.
 
Punapea 22. juuli 2016, kl 18.52
mina võtaks sellisegi, mul soomes ju koristja koht.õnn ei peitu ju rahas, õnn on pärakas.
 
Toora 22. juuli 2016, kl 18.55
Kas ma saan õigesti aru, et teemaalgataja puhul on tegemist soovmõtleja musternäidisega? Unistamine on tasuta!
 
Loora 22. juuli 2016, kl 19.00
Ma ei soovita vaest meest naisele, kes ise hästi teenib, saab omale häda ja mure kaela, lisaks hädaldamine ja pidev vingumine. Vaene mees olgu koos vaese naisega, paras paar, samad "eluväärtused" ja keskkond ja samad kauplused kus käia. Rikkam naine otsigu omale sobivam partner.
 
Loorale 22. juuli 2016, kl 19.07
Mina soovitan, et kõik hindud võiksid loobuda oma rolleritest ja ümber istuda tuliuutesse Volvodesse. Terve Hiina võiks soetada uued Mercedesed, oleks turvaline ja saastaks vähem õhku.

Halloo, kosmos, tere, Maa! Kõigile naistele ei jätku nagunii neid rikkaid mehi, isegi vaeseid ei jätku. Küllap need "hästi teenivad naised" oskavad isegi valida, ilma delhvimuttide nõuanneteta. Need meeste vaesuse kallal hädaldajad ja vingujad on ise enamasti lõpetanud kolm klassi külakoolis ja saavad 500 palka. Nõudma on kanged.
 
oehh 22. juuli 2016, kl 19.14
Oh, Loora, ma näen sinus end nii 10 aastat tagasi. Näen sinus üht tohutut kibestunud ja endaga rahul mitteolevat inimest. Pole lugu, küll aastatega paremaks läheb. Vaene või ei, nii rumala ja pinnapealse olevusega nagu sina niikuinii ükski vaimselt rikas inimene (vahet pole, kas mees või naine) tegemist ei teeks ;)
 
Väga Rikas Mees 22. juuli 2016, kl 19.18
Minu rahakoti juurde on ainult ÜKS tee:-

(.) → 20 minutit taevalikku mõnu → (O)
 
till on till 22. juuli 2016, kl 19.20
till on ikka tilluke, ega seda ei saa suuremaks ka kui raharulli ümber keerad. niiskub spremas ära ja ikka kööga.
 
Loora 22. juuli 2016, kl 19.21
Mind ei huvitagi kellegi rahakotti pugeda parasiteerima, ma ei viitsi ega taha enam taluda vaese mehe lolli viginat.
 
Teemaalgatajale 22. juuli 2016, kl 20.02
Loora, aga mis siis, kui sa kunagi ise mõne mehe jaoks liiga vaeseks osutud? Nii et mees peab sind muidu igati kenaks ja toredaks, aga teie suhe jääb ära, sest oled liialt vaene. Kui palju peaks naine teenima, et teda vaesuse tõttu kõrvale ei jäetaks?
 
Alu 22. juuli 2016, kl 20.14
Loora Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mind ei huvitagi kellegi rahakotti pugeda parasite
> erima, ma ei viitsi ega taha enam taluda vaese meh
> e lolli viginat.

Ja kuidas siit rotid abiks saaks olla?:) siiani sai selgeks, et õigel naisel kõndides jalad maha ei puutugi, kuid kuhu edasi? Õige mees ostab naisele keisrilõike ja vabastab ta maa kylgetõmbe jõust või?
 
Mäletan 22. juuli 2016, kl 22.16
Mäletan veel krooni ajast ühte suhet , kus bimbo jättis mind maha kuna teenisin kuus ainult 25000 krooni. Kus juures tema vanus oli siis 27. Ise olin 34
Agne Tamm 22. juuli 2016, kl 22.18
Ei suuda usadada ei rikast ega vaest, ei meest ega naist! Kahju et kaheksa aasta p@rast olen 50
 
Mees 22. juuli 2016, kl 23.17
Rikas, tark, ettevõtlik on ettevõtja, mitte palgatööline pole vahet kas tööline teenib 1000 või 5000 eur kuus orjates.
 
lugedes loorat 22. juuli 2016, kl 23.25
Ma arvan, et see loora on üks kibestunud vanatüdruk kes kogu elu jahtinud rikast meest. Kuna ta on rumal ei suuda ta end ära elatada ja otsib rikast jõmmi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!