Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vaene väikesepalgaline mees = loll mees
 
Sid 24. juuli 2016, kl 17.22
mina täiesti ettvõtliku mehena soetasin autistiga kolm last. hästi ettevõtlik olin,, eriti jalgaevahel, nooruses.

nyyd tahaks seda 36 st naist Hermese kotiga, aga tema lastega mehi ei taha st mind ka ei taha, mis teha? soovitusi ?
nooremaks kah enam ei saa ju seda koidest puretud ja tolmavat peenisenahka teha, et laseks käsitööna Hermese koti teha. Niipalju küll pole.
kellarihma ehk saaks?
peaks uurima Hermese kodulehelt..kuidas ee värk seal käib.kas teevad tellimustööna omast materjalist?
 
Sid 24. juuli 2016, kl 17.24
miks nad makaagiks mind mõnitavad? miks nad naeravad mu yle?
Noored naised keisrilõikega võiks ju kirjad erapostkasti saata: paneks aadressiks: Kylla. vanaisale.
 
Josefiine 24. juuli 2016, kl 18.18
Loo moraal: miks peakski keegi seda ilmaasjata tegema?

„Bassama! See on ju see väike häbematu Borsika, Istvani tütar. See varastab nagu harakas! Meloneid on mul ju küll, aga...”

Ferry hüppas sadulast maha ja võttis väikese taluli'tsi esiti kaunis rangelt käsile, kuid see sai peagi oma julguse tagasi. Ferry tegi alustuseks sihukese näo, nagu oleks ta tige valvur, ähvardas sõrmega, osutades melonile, laksas plikale vastu taguotsa ning lausus midagi, mis väikese taluplika veel rohkem punastama pani. Aga siis kohe oli ta kohmetus kadunud, ta naeris Ferryle kekilt vastu ning hambad olid tal nagu maisiterad, nii suured ja valged. Nad rääkisid ungari keeles ja ma ei saanud sõnagi aru, aga oma Ferryt ma juba tundsin! Siis hakkasid nad isekeskis sosistama, tüdruk näis jahmuvat, pani käe vastu põske ja vahtis mind nii ehmatanud näoga, et ma kõva häälega naerma pahvatasin. Ferry võttis tal puusade ümbert kinni, pööras ta tulipunase näo ülespoole ja suudles teda. Tüdruk peitis näo põlle sisse. Ferry tegi mulle silma ja viipas paluvalt – hobusehirmu polnud mul enam ollagi, ma andsin krapsakale Hajnalile kerge laksu ja me sõitsime paar sammu eemale. Aga siis vaatasin ikka üle õla tagasi! Ferry oligi juba pisikese taluplika ette võtnud, aga niimoodi, nagu ainult tema seda oskas. Üks käsi oli tal tüdruku pringil taguotsal ja ta kiigutas teda kerge sosina saatel edasi-tagasi. Tüdruk oli käed näo ette löönud, aga piilus ometi salaja läbi sõrmede Ferry pumbavart, mille see aeglaselt püksist välja laskis. Äkki paiskas Ferry plika osavasti üle oma vasaku põlve, nii et see poolenisti vilja sisse kadus. Tüdruk kaitses ennast ja aina soigus:
„Szent isten... szent isten... püha jumal!”
Aga Ferry musitas teda nii et laksus ja surus ta pea viljapeade vahele, samal ajal kui ta parema käega nagunii juba poolenisti üles lennanud seeliku päris üles tiris. Plika tutt oli nii kenake, et nii mõnigi linnamees oleks suurest vaimustusest kõik oma kümme sõrme üle lakkunud. Reied ja sääremarjad justkui treitud, süli süsimusti karvu täis ja rinnad nagu õunad! Ferry oli nüüd pooleldi tema peale langenud ja surus ühe reie plika jalgevahele, et ta neid kokku ei lööks, ning rullis end ikka sosistades ja suudeldes aeglaselt tema peale. Siis läks ka nägus melonivaras tuld täis, lõi kerge karjatusega oma pruunid jalad ümber Ferry puusade, põimis end tema ümber ja palju ei puudunud, et oleks Ferry ristluud puruks litsunud. Nüüd surus Ferry sisse ja nad mõlemad olid nii muretud, et mulle paistis hästi kätte, kuidas plika paradiis laialt ja mustendades avanes ning üheainsa lonksuga Ferry hõõguva t'ürapea alla neelas. Vaatamata Ferry kaalule painutas plika enese ülespoole looka ja klammerdus mehe külge, nii et see näost jumala punaseks läks. Ja Borsika väike pruun keha ning Ferry raudkõva ratsutajatagumik, mis ta õhukesed püksid trammi tõmbas, töötasid imekenasti ühes taktis. Samal ajal, kui Ferry oma armukese suudlustega peaaegu ära lämmatas, rutjusid ta tugevad pruunid käed tüdruku r'indu. Metsikule nu'ssile vaatamata nägin vahetevahel ka nende nägusid. Ferry näris oma väikesi vurre ja pilgutas tihti kahe tõuke vahel õndsalt minu poole silma, tüdruku näojooned olid justkui hajunud, ta mustad juuksesalgud olid näole langenud, ta kelmid silmad olid suurest lustist peast välja tungimas ja ta valged hambad kirisesid: „Joj... joj, joj... hhh!”
Ühtäkki lasi ta Ferryst lahti, ta käed ja jalad lõdvenesid ning ta libistas end osavalt Ferry alt välja, seadis seeliku õigeks ja oli enne, kui ma arugi sain, kõige oma meloniga tükkis viljapeade vahele kadunud. Ferry lamas raskelt ähkides kõhuli põllupeenral ja lasi oma viimased tilgad moonidele langeda. Siis tuli ta, näost punane ja õnnelik, minu juurde ja lausus: „Sihuke tots! Hästi oskab, jaa, aga ma pidin talle lubama, et ta võib iga päev meloneid ja maisi viia ja ta isa saab veel ühe põrsa pealekauba. Õhtupoolikul tuleb järele. Sellest saab veel tubli taluperenaine!”

Miks peakski Borsika seda ilmaasjata tegema? Ferryl oli põrsaid küll ja küll ja tüdruk tegi seda tõega ilusti. Ning mina polnud põrmugi armukade.

(Josepfine Mutzenbacher: Ühe Viini hoora elulugu)
 
Loora 24. juuli 2016, kl 20.32
Pole mingit mõtet vaese ja lolli mehega vaeva näha, ainult vaene ja loll ehk leiab sellel mõtte. Mees võiks ellu ikka lisakasu tuua, kas siis emotsionaalselt või materiaalselt. Rumalad ja vaesed mehed, unustage ära, et kobedam naine teiega viitsib pikemalt jamada. Elu peab olema lill, mitte kaktus, kus tüütu mehe okkad torgivad.
 
Ainult rumal naine asjatab vaese ja lolli mehega! 24. juuli 2016, kl 21.13
Sellest kirjutas juba Markii de Sade:-

"Heitsin kiiresti voodi äärele, mees põlvitas minu taha, nagu oli öelnud, ja ma poetasin talle suhu muna, mida olin selleks otstarbeks juba ligi kolm päeva tagasi hoidnud. Kui mees sai oma maiuspala, läks tal pauk lahti. Ta viskus selili ja möirgas mõnust. Aga sit.ta ta alla ei neelanud – ta hoidis seda suus vaevalt sekundi. Muuseas pean ma teile ütlema, et ma pole kunagi näinud – arvestamata muidugi teid, härrased, kes te olete selles suhtes konkurentsitud – nii intensiivset ejakulatsiooni. See mees kaotas seemnepurske ajal peaaegu teadvuse. Aga mina sain selle raske töö eest kaks luidoori."
 
No on ikka pas.k 28. juuli 2016, kl 16.44
Täielik pas.k määri see omale pähe
 
refluksusauto 29. juuli 2016, kl 01.02
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei suuda usadada ei rikast ega vaest, ei meest e
> ga naist! Kahju et kaheksa aasta p@rast olen 50

ära põe, punapea. välja näed juba praegu nagu 60.
 
heh. 29. juuli 2016, kl 13.06
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> nyyd tahaks seda 36 st naist
> Hermese kotiga, aga tema lastega mehi ei taha st
> mind ka ei taha, mis teha? soovitusi ?

huvitav, mitukümmend aastat see makaak siin mehi juba jahib? püüab küll oma maise varaga meelitada, aga isegi sidisugust vana tohlakat pole voodisse suutnud meelitada. ilmselt on lisaks ilgele iseloomule ka jube välimus. irw
 
Alu 29. juuli 2016, kl 13.20
saa ise ka aru, et selle peegelpildiga võib aint väikelapsi kokutama saada. kalkuleerib siin 10 viimast aastat teiste tahetavust enda pealt:D
 
heh. ja Alu 29. juuli 2016, kl 18.42
see on see isksuse lõhestumine. aga muidu oleme ikka ühe vana kere kaks poolt. irw
ja veelkord 36 aastane Hermese kotiga naine ju ytles, et võõraid väntsakaid ta ei kanseldada. ses mõttes jah, mina st Alu ja Sid on absoluutselt välistatud
 
äbarik 29. juuli 2016, kl 19.02
Sid makka ja muidu äbarik ytleb, et Alu on ise see heh. teksti tootja kah.aga kui edukas ta muidu oma kolme laseräbala ja vana venelasega on, on kahjuks raske arvata.ta pole ju frtiilses eas juba ammu.
sellise vanainimese möga tulemusel tõesti võiks till asukohta vahetada ja emaka sinna panna.
 
makaak, sul on rohtude võtmise aeg! 29. juuli 2016, kl 20.20
kas sidi ja alu libamine + enese upitamine vaikselt pinda ei hakka käima? yks ja sama inin kogu aeg. tee oma jermeezi kotist pilt ja pane netti üles, siis hakkame uskuma. võib-olla. pane 200-ruudune häärber ka kõrvale.

sid on öelnud, et susan ei ole tema maitse teps mitte ja alu on öelnud, et ta makaakidest ei huvitu.


Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mina täiesti ettvõtliku mehena soetasin autistiga
> kolm last. hästi ettevõtlik olin,, eriti jalgaevah
> el, nooruses.
>
> nyyd tahaks seda 36 st naist
> Hermese kotiga, aga tema lastega mehi ei taha st
> mind ka ei taha, mis teha? soovitusi ?
> noorema
> ks kah enam ei saa ju seda koidest puretud ja tol
> mavat peenisenahka teha, et laseks käsitööna Her
> mese koti teha. Niipalju küll pole.
> kellarihma
> ehk saaks?
> peaks uurima Hermese kodulehelt..kui
> das ee värk seal käib.kas teevad tellimustööna oma
> st materjalist?
 
arvan 29. juuli 2016, kl 20.36
Tõesti ei taha kõik kuhugi metsa ega suvilasse elama minna, ja 300 euroga mitte ammugi
Ja üksi saab iga normaalne naine paremini hakkama kui saamatu mehega, kui ise just väga kiimaline ei ole
 
Hundionu 30. juuli 2016, kl 13.12
Naerma ajavad need edukat meest jahtivad ülbed ltsid! Mis te lollpead arvate, et väga rikkal mehel pole huvilistest järjekord ukse taga või? Mis krt sind eristab teistest samasugustest - on`s vtt kullast ja prsseauk plaatinast tehtud või? Ühesugused lollid vtud kõik. Tean hästi üht väga rikast 29-aastast meest ja tema ütleb nende naiste kohta - ühekordseks kepiks kõlbab kah, kooseluks kõlbmatu.

Parim nende ltside juures on - võta ainult sõna ja kuuled, et oled vana, hambutu, teenid 300 kuus, sul pole autot ja maja jne. Ltsid jagavad läbi arvutiekraani diagnoose. Huvitav, kui sihukeste jurakatega kohtama minna, kas tuleb sama nõme tekst kui teemaalgatajalt?
 
Alu 30. juuli 2016, kl 13.27
Tean hästi üht väga rikast 29-aastast meest ja tema ütleb nende naiste kohta - ühekordseks kepiks kõlbab kah, kooseluks kõlbmatu."

Julge poiss. Kyll ei julgeks korragi taolistega sugu teha, ei tea ju, kes kõik ja kuidas neist yle on käinud:D
Agne Tamm 30. juuli 2016, kl 21.34
Ma ei anna k@tte lihtsalt! Enne kui t66koha saan ja korter maja korras , kindel elu! Kulugu selleks v6i terve elu! Penskareid ka ei v6ta!
 
speakers 30. juuli 2016, kl 21.59
makaak, sul on rohtude võtmise aeg! 29. juuli 2016, kl 20.20
kas sidi ja alu libamine + enese upitamine vaikselt VIAKSELT pinda ei hakka käima?
--------------
vastuseks : spekaers ikoon on arvutil paremal pool all, vaata, selline valjuhääldaja kujutisega.
sa pane sealt häält juurde, kui muidu väga vaikne on.
 
mögafon 31. juuli 2016, kl 02.00
vene ajal olid loomaaias postide küljes mögafonid ja töötajate ruumides traatraadiod. mis makaagipuuris oli, seda ei tea. irw.
 
vanadus 31. juuli 2016, kl 05.56
sa eelmine makaak, pead ikka õige vana olema, et seda mäletad, ma loen esimest korda su mälestusi.
aga eks siin noori naisi nillivad vanad tohlakad makaagid ju punase ringiga pärakaisd ju sügavadki. Alu rääkis ju ise sellest.
 
äbarik 31. juuli 2016, kl 11.18
no vanu haigusest puretud ja koitanud peenisenahku saab hulgi ka delfiat. aga kvaliteeti ju pole. ses mõttes võib odava vorstiga võileiva sinna vahele keerata, kui tööle lähed.
 
kordamine on tarkuse ema 31. juuli 2016, kl 15.58
äbarikule kohe meeldis see peenisejutt. Tore, et inimene ikka kordab talle meeldima haknud tsitaate. eriti arendav Alule.
 
Nii see on 31. juuli 2016, kl 16.13
Makaaki piinab peenisekadedus, ütleks dr Freud.
 
äbarikule 31. juuli 2016, kl 16.48
sul pole mehe lõhnagi kodus,mis nahkadest sa räägid?!
 
fgjh 31. juuli 2016, kl 20.58
teema algataja on loll ja sama lolli nõuandeid jagab ka teistele
õige inimene ei pööra tähelepanu rikkusele ega tarkusele ... valida tuleb parner niii , et midagi temast ei tea ,,, ja kui tunne ja huvid sobivad siis ongi õige inimee... sest ilusest naisest saab aastate jookul jõletis ja peletis , rikkast mehest ,naisest kerjus ,, targast mehest loll ,,,
 
Eve 63 01. august 2016, kl 10.12
Milleks neid mehi üldse vaja on? Olgu nad rikkad või vaesed. Saan ise hakkama.
 
Rahvasuu hoiatas selliste naiste eest! 01. august 2016, kl 16.48
Taat ehitas tare, eit küpsetas kakku,
koos tehti tööd, et peod olid rakkus.

Taat põldu kündis, eit kasvatas kitsi,
rahadega oldi kokkuhoidlik ja kitsi.

Kord linna läks taat, eit hoidma jäi kitsi.
Linnas kohtas see taat üht võõbatud litsi.

Taat konjakit tellis, lits lõunamaa veine.
Nii möödus see nädal, läks üks ja läks teine.

Läksid põllud, läks maja, kuus rumalat kitse,
nii lõpeb laul mehest, kes armastas litse.
 
Alu 01. august 2016, kl 16.50
mina saan ka ise hakkama, polegi mehi vaja.olgu nad rikkad või vaesed. mõnikord ise olen makaak ja siis olen ise heh.
hästi tore on. Teised kyll naeravad mu yle. aga nad on kadedad mu mugavuspagulase elu yle.
 
Alu 01. august 2016, kl 16.52
esinen ka äbarikuna, ses mõttes jah, mul mehe lõhna majas ei ole. Ma vana mehena haisen spetsiifiliselt. see vanainimese hais on kylge tulnud kyll.

miks muidu noored naised mu yle naeravad?
 
tuttmakaak 01. august 2016, kl 17.00
lp makaak kl 16.50 ja kl 16.52!

teie kirjaand on vapustav! palume nüüd paar sõnavõttu sidina, sest aluna olete täna tubli olnud ning kimbu banaane ära teeninud.
 
Alu 01. august 2016, kl 17.04
tasu tehtud töö eest tuttmakaagina täna, võtan tasu vastu pärakasexina. kas tuttmakaak nagu aitaks? mu kahestunud teinepool? Tuttmakaagina peaks nyyd natuke veel rääkima Hermese kotist ja äbariku peenisenahkadest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!