Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Foorumi Tola 2016 valimine
 
Alu 01. august 2016, kl 18.11
mina olen eriti tylgastav.isegi mugavuspagulase õnnistatud seisuse kohta.
 
Pissa Andur 01. august 2016, kl 21.56
mina arvan, et makaak on väljaspool konkurentsi ja tema tuleb oscarile esitada.
 
Alu 01. august 2016, kl 23.45
kun aiga toetav hääl on mu esikohale tuleksuks kasuks, ma nyyd olen Pissa Andur.
 
keegi otsis andujat 01. august 2016, kl 23.47
sex huvilised mehed, Alu ju puhta ripakil, kuigi nimeks võttis juba Pissa Andur..

andur- anduma- anduda-
 
andu 02. august 2016, kl 10.44
huvitav teema, 10 points.
 
Alu 02. august 2016, kl 15.49
Nominent on täna kuidagi väga tasane? Ei tea kas paluti naiseks kellegi poolt või ajab mind rootsi metroos haamriga taga?
 
Alule 02. august 2016, kl 16.33
Nominent põõnab, hambad laiali. Valitseva praktika kohaselt peaks ta kl 16.30-17.00 kohale loivama ning järgmised 12-13 tundi siin veetma.
 
Alumakaak 02. august 2016, kl 16.40
sai jah rootsi metroos põõnatud. makaake taga aetud.ikkagi odavam kui yyri maksta mugavuspagulasena.

kas tõsti kukuvadki proteesidest hambad välja, nagu Alule kirjutaja väidab?
 
mis sellest 02. august 2016, kl 17.10
mugavuspagulasest ikka jahtida. meil on täna lahtiste uste päev ja käsitööringis tee omale ise hermese kott. jõudumööda kõik toimetavad, palju kellelgi kogutud koitanud eesnahku on, nii suure firmakoti saab.
 
Täitsa Äbarik 02. august 2016, kl 17.11
no vanu haigusest puretud ja koitanud peenisenahku saab hulgi ka delfiat. aga kvaliteeti ju pole. ses mõttes võib odava vorstiga võileiva sinna vahele keerata, kui tööle lähed.
 
kriminaalid 02. august 2016, kl 17.13
ma saan aru, et sid ja alu on kriminaalid, kuna neid aetakse juba 10 aastat taga..
 
Alu 02. august 2016, kl 17.18
Yhe moosimao silmis oleme me palju enamatki veel! Ainult kriminaal oleks lihtsalt solvang ja tänamatu tähelepanematus.
Loetelu on pikk alates kodumaa reeturlusest kuni noorte naiste, laste sarivägistajani.
 
päevakeskus pepupunn 02. august 2016, kl 17.20
homme meisterdame kõik üheskoos eesnahast hermese koti. kaasa võtta tykk nahka ja hea tuju.
 
blatnoi 02. august 2016, kl 17.24
kõik mehed, kel vanust üle 35 ja soovivad suhelda 20-30 a vanuste saledate naistega on pedofiilid. jah, sinagi alu ja minagi oleme seda. no ütle, milline mees tahab ometi saleda keha ja väikeste rindadega neiut, ainult pedofiilid!

üks kombekas neljandas või viiendas elukümnes mees peab olema õnnelik kui tõllasuurune ja omnibussi laiune fertiilsest east väljas daam temale tähelepanu osutab.
 
Alu 02. august 2016, kl 17.41
Naistele kipub tõesti igalpool õigus ja valik jääma. Mootorsõiduk ei tohi eestis laiem olla kui 2,55m aga naistele pole mingit piirangut.
 
Alu 02. august 2016, kl 21.00
no oleks mingigi naine.

nüüd makakaagi varastamise pärast ka veel kriminaaaaal tango
muidu ega minu vanusest kyll naised ei lähe ei paksemaks ega peenmaks.
puudub seos.
 
aga miks siis taga ajavad? 02. august 2016, kl 21.03
aga miks siis Alut taga aetakse?
ja Sidi ka?

vanad mehed ise ju kurdavad siin, et neid aetakse taga juba 10 aastat.
mis on kohtotsuses kirjas?

sellpärast Alu siis lakski mugavuspagulaseks, silma alt ära.
 
ahv kongost 02. august 2016, kl 22.38
seda pead sa makaak paremini teadma, miks sa alu ja sidi taga ajad. segase jutu ja demagoogiaga välja ei keeruta. hääled käsivad sul sidi ja alu jälitada muidu nagu vä?
 
Alu 03. august 2016, kl 00.35
jah mugavuspagulasena on suht odav ahvikongist kirjutada.

eks peabki harjutama kongis olemisega.
 
keegi naine 03. august 2016, kl 00.38
kas nyyd ajavad ahvid makaak alu taga? aga miks ta nüüd siis piriseb?
 
ebakvaliteetne kesksooline pärdik 03. august 2016, kl 08.57
kui elekter kadus ära öeldi vanasti, et ahvid võtsid jälle elektri ära.
 
Täitsa Äbarik 03. august 2016, kl 11.27
nüüd makakaagi varastamise pärast ka veel kriminaaaaal tango
muidu ega minu vanusest kyll naised ei lähe ei paksemaks ega peenmaks.
puudub seos. on naine paks, on ta seda synnist saati, kasvab lihtsalt juurde. Hermese kotiga ja kahesajasses puuris ei paista nii paks välja.
 
ahvoloog 03. august 2016, kl 11.39
Täitsa Äbarik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nüüd makakaagi varastamise pärast ka veel kriminaa
> aaal tango
> muidu ega minu vanusest kyll naised
> ei lähe ei paksemaks ega peenmaks.
> puudub seos.
> on naine paks, on ta seda synnist saati, kasvab l
> ihtsalt juurde. Hermese kotiga ja kahesajasses puu
> ris ei paista nii paks välja.

ses mõttes on suur puur hea küll ja Hermese kirjaga suur must prügikott ka pähetõmbamiseks. kohe uhkem tunne ja ilusam vaadata. abikaas tahab keppi, teeb kilekotti augu ja kütab makaak susanile peeruvahele, iga jumala päev.
 
nõme lugemine 03. august 2016, kl 14.16
Ma ei tea, kas mulle tundub, või ongi kõik teemad siin lauslamisemiseks muutunud. Tahaks neile labastele rahvakirjanikele öelda "võtke tuba" ning laske siin inimestel veidi vaheldusrikkamat ja sisukamat juttu ajada.
Algatatud teemasse puutub see sellega, et tola nominente on kohe hulgi.
Alu mind ei sega millegagi - pigem on tema mõtteavaldused värskendavad (vastuokslikult ka oma monotoonsuses, a´la 40+ vaalade temaatika), aga need teised "alud" + mingisugune loomaaed lihtsalt risustavad foorumit. Hea tava võiks ju olla, et kui midagi pole öelda, võiks vaikida.
 
sid 03. august 2016, kl 16.11
ma ise nimelt olengi vaikima hakanud. paistan arukam välja kah.
 
Täitsa Äbarik 03. august 2016, kl 16.58
noorel inimesel elukogemsut vähe, sis ikka hea, kui teised juhivad tähelepanu võimalikele vanameestele, kes raha naistelt välja petavad..ja kotte ei kingi.
või aega või armastust..võtavad viimasegi, missiis, et elu ega midagi pole, oota millal hullurahad tulevad. pakk mune kapis varuks
 
Alu 03. august 2016, kl 17.03
ma hoian jah mune mugavuspagulase odavas köögis külmkapis.

ei ole kyll täheldanud, et need seal ka nooremaks lähevad, et võiks veel mõnele noorele naisele huvi pakkuda. senini huviliis pole kohanud, juba 10 aastat.
 
Alu 03. august 2016, kl 17.06
Aint yks kossakas vanamutt deeli naiiosyekast hiolib juba kapi ymber 10 aastat
 
Alu 03. august 2016, kl 17.23
jah, mu ema kolistab munadekapi kallal.
siis, kui kodumaal olen, muidu mugavuspagulasean ei ole kylastajaid.
 
pärakasex 03. august 2016, kl 17.24
alu, kas pä rakasexi teed?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!