Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Foorumi Tola 2016 valimine
Agne Tamm 10. august 2016, kl 03.36
Mida nyyd kyll teha??
 
Foorumitola 2016 10. august 2016, kl 13.40
Esikoha saab kindlasti - ALU
naistevihkaja kes on kõik naiste alumised augud siin läbi lahanud ja on muidugi ka sünnituse ekspert.
Teise koha saaks - URIINIA
kelle humoorikate postitusteta oleks siin julmigav
Kolmandaid kohti jagaksid need igasugu MAKAAGID JA imedeõue tegelased.
 
Alu 10. august 2016, kl 13.57
Ja kõik need mind libanud mutid jätame yldse auhinnast ja tähelepanust ilma-neid lihtsalt polegi, sest ykski endast lugupidav naine nii madalale ei lasku. Hoiab oma kotti uhkelt nagu naiste augi:D
 
Foorumitola 2016 10. august 2016, kl 14.35
A me pole küsinudki mingit auhinda, niiet katsu nüüd olla Alu :D
 
Alu 10. august 2016, kl 17.20
mind pole keegi libanud. ma olen täiesti aus mugavuspagulane hermese kotita kyll. Metroos varastaksid ju ära ka.
 
on näha jah 11. august 2016, kl 16.30
on näha jah, et alu madalusele pole yksksi naine laskunud juba 10 aastat vähemalt. Alu kunstkirjatykk 13.57
Miks kyll?

Ei saagi aru, kas Alumakaak ise on nii pisike, või on till nii madalal? peaaegu vastu maad, kuna Alu jalad on lühikesed.
Makaagivärk ikkagi.
 
Hermes makaagi õlal 11. august 2016, kl 21.28
Ei saagi aru, kas makaak ise on nii pisike, et kott lohiseb mööda maad? peaaegu vastu maad, kuna makaagi valedel on lühikesed jalad.
 
õhtu leht 11. august 2016, kl 22.04
Hea kasutaja! Foorumi paremaks kasutamiseks on vaja omada Hermese kotti
 
kott keppland 12. august 2016, kl 01.49
Hermes makaagi õlal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei saagi aru, kas makaak ise on nii pisike, et kot
> t lohiseb mööda maad? peaaegu vastu maad, kuna mak
> aagi valedel on lühikesed jalad.

makaak on umbes 160 cm pikk, facebooki piltide järgi võib nii oletada. lõualott ripub nabani ja pèrse lohiseb mööda maad, koos Hermese kilekotiga. pole ime, et Sid end suguvõimetuks ehmatas makaagi pildi peale.
 
Alumakaak 12. august 2016, kl 02.54
ma olen siiski pikem. ja mu kotid on 5 cm maapinnast kõrgemal. jalgade vahelt mõõtsin ise ära. nii et ära sa eelmine lollkas tynder kloun valeta.
 
onada, mitte omada 12. august 2016, kl 03.08
õhtu leht 11. august 2016, kl 22.04
Hea kasutaja! Foorumi paremaks kasutamiseks on vaja omada Hermese kotti
--------------
parandame lirjutaja vea:

Foorumi paremaks kasutamiseks on vaja Hermese kotti ONADA.

mis tuleb näiteks Alul
ka väga hästi välja, isegi mugavuspagulasena ei saa und kell 1.49
 
makaak ja tema meeskond 12. august 2016, kl 10.11
te minu kotist ja minust halvasti rääkijad ärge enam loomaaeda tulge! vaat kui viskan teile sulasitta vastu silmi, oodake ainult.
 
soovitused? 12. august 2016, kl 16.29
aga Alu muidu nagu nyyd firmapoodides käib vastu Hermese kotte onamas?

mugavuspagulasena ju aega peaks olema ja aluvalu ka tahab välja elamist?
 
Darwini preemia nominendid 20. august 2016, kl 17.36
Serbia mees, kes astus peale posija vastavat soovitust seksuaalvahekorda siiliga, sai sedavõrd viga, et pidi operatsioonile minema.
35-aastane Zoran Nikolovic Belgradist ütleb, et posija kinnitusel pidi taoline loomaga seksimine aitama tal paraneda enneaegsest ejakulatsioonist, teatab Ananova.

Mees lõpetas aga operatsioonilaual, kuna siili okkad rebisid ta peenise puruks.

Haigla esindaja sõnul pääses loom vigastusteta ning vahejuhtumis sai kannatada vaid mees. Arstidel õnnestus peenis kokku lappida.
 
Isesesivuspäev 20. august 2016, kl 18.22
muidugi võiks seista ka iga päev kikkis.
aga kohe riigipühaks, no ma ei tea.
 
Iseseisvuspäev (ID4) 20. august 2016, kl 19.02
Ülemaailmsed kaitsesüsteemid tabavad 2. juulil Maa atmosfääris kummalisi häireid. Paljud kommunikatsioonisüsteemid hakkavad tõrkuma, kuid luureandmete põhjal pole sellega seotud ükski suurem ega väiksem riik. Peagi tabavad radarid Maale lähenevaid hiiglaslikke objekte, mida algul peetakse meteoriitideks. Lähemla uurimisel selgub, et need on tundmatud kosmoselaevad, mis kogunevad kõikide maailma suurlinnade ja tähtsamate punktide kohale. Kutsungeid eiravad sõidukid annavad oma koletust ohust märku mõningaid objekte purustades ja kaost luues. Valitsused taipavad, et inimkonna eksistents on ohus. USA-s on algamas 4. juuli, Iseseisvuspäev, kui algab võitlus Maa olemasolu eest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!