Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mida vähem raha,seda suurem petmise võimalus.
 
kröösmann 20. august 2016, kl 15.43
tähelepanu = raha ja võim. naised kipuvad ära unustama, et 90% maailma rahast on koondunud 10% inimeste kätte. ja kahjuks need 10% pole ainult mehed, on ka naisi, perekondi, suguvõsasid jne. nii et trumpe, putineid ja abramovitše sugugi igale naisele ei jagu. kurb, aga tõsi.
 
eelmisele 20. august 2016, kl 16.16
on ka keskklass keda on rohkem, kui 10% ja kes teenivad kümmneid tuhaneid kuus

naised ajavad selliseid taga, tasemel naised
 
Mc Caak (R) 20. august 2016, kl 17.24
keskklassist unistavad mingid mõttetud makaagid, kes oma olematust hermese kotist pool foorumit täis pasandanud on. päriselt on neil heal juhul turumuti setka või stocki hullude päevade räbaldunud kilekott, milles paar mädanenud banaani.
 
rr 20. august 2016, kl 17.46
Asi pole selles 55 aastases ülemuses ja tema pole süüdi. Süüdi on ainult sinu naine. Tema pettis sind. Kõik oleneb inimese moraalist ja südametunnistusest. Tema tahab lõbu. Muidu on nii, et selliseid mehi on väga palju, kelle naised ootavad kodus päeval ja öösel, mees aga aina mujal. Selles loos ootajaks mees.
Rahal saamisele ehitatud suhe on nullväärtusega. Ilmas on korralikke naisi küll, kuid nagu naistele meeldivad pahad poisid sageli, meeldivad meeltelegi lõbusad naised.
Ennegi nähtud mehi, keda hirmsasti köidavad linnukesed. Siis proovivad elu kaelada, aga raske on. Siis proovivad teisega, jälle vaatavad, kes helgib ja särab, mini selgas ja konts all. Jälle uus möödapanek.
Ja nii nad mõtisklevad - miks naised kõik sellised on.
Sageli aga nad korralikke naisi ei näe ega tahagi näha, sest tunduvad igavad. Ja pilk pöördub hirmus sekside peale tagasi.
 
Mufti 20. august 2016, kl 17.49
Venelastel on vanasõna: "Täkk ei karga, kui mära ei indle." L.ts naine on häbiks mehele ja lastele. Parem ei räägi, mida šariaat käsib teha truudusetu naisega.
 
njahh 20. august 2016, kl 18.31
ah, see li*si jutt on jumalast mööda. Just sellise arvamusega mehed ongi need, kelle juurest minema minnakse. Mees arvab, et sai naise ära kodustatud, tegi lapsed ka ja nüüd olgu naine vaikne koduteenija ja mehe ümmardaja.
Just pikalt korralikud kodukanad on need, kel ühel ajahetkel katus minema sõidab ja rahakoti paksusel pole sageli mingit rolli.

Isiklikult tean kahte peret, kus mõlemis oli edukas ja rahakas mees, kuid truudust mindi murdma ühel juhul suisa töötu, teisel juhul emme kodus elava pojukesega. Ühine oli neil meestel vaid ilusa jutu ja lubaduste jagamise oskus. Ühel juhul lõhkuski naine oma elu ja on nüüd üksinda, teisel tuli õigel ajal mõistus koju.
 
eelmisele 20. august 2016, kl 19.01
ennusta siis mulle millal mul katus ära sõidab...tahaks ka teada :)
 
Silver 20. august 2016, kl 20.55
Tänud normaalsete kommentaaride eest,muidugi pidi mingi must lammas ka ära eksima, kuid igaljuhul positiivne info.Suhe lõpetatud olen vaba.
 
Silverile 20. august 2016, kl 21.07
Edu Sulle kena, normaalse, kodusoojust ning korralikku kaasat hinnata oskava naise leidmisel:)
 
njahh eelmisele 20. august 2016, kl 21.27
ma ei ole selgeltnägija ega tegele ennustamisega, aga elame näeme. Inimesed on erinevad.
Kui sul katus lendu paneb, eks anna siis teada meile ka.
 
kasv ja kaal 20. august 2016, kl 21.45
silver võiks siia oma kasvu ja kaalu ka panna ja vanuse.
 
suitsetamine 20. august 2016, kl 21.49
ei looks yhtegi suhet suitsetava mehega. lihtsalt see suitsuhais ajab oksele.
 
koni-märt 20. august 2016, kl 21.54
see on sinu probleem, esteet! koni-märt on veerand elu suitsu teinud ja ülejäänud aja vahelduva eduga mittesuitsetaja olnud. on suitsetavaid naisi nähtud küll ja veel. need vingurid naised kipuvad muudegi asjade üle vinguma. näiteks koni-märt ühte sellist teadis, kes kippus ära unustama, et tema viina- ja veinihais ajas koni-märti oksele.
 
Silver 20. august 2016, kl 22.06
178 cm.kaal 79 kg ,vanus 46,jalg 42,5.koht Haapsalu.
 
koni märdile 20. august 2016, kl 22.29
tore siis, me ei puutu ju iial kokku, nii et pole ju ka probleemi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!