Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Foorumi Tola 2016 valimine
 
Gallup 31. juuli 2016, kl 12.51
Palun kirjutage siia Foorumi Tola kandidaadid, kohad 1.-3.

Vastajate vahel loositakse välja huvitavaid auhindu.
 
äbarik 31. juuli 2016, kl 12.54
no vanu haigusest puretud ja koitanud peenisenahku saab hulgi ka delfiat. aga kvaliteeti ju pole. ses mõttes võib odava vorstiga võileiva sinna vahele keerata, kui tööle lähed.
 
Gallup 31. juuli 2016, kl 12.57
Tänan, äbarik, oled tõsiseltvõetav kandidaat Foorumi Tola 2016 tiitlile. Ootan veel arvamusi.
 
Aluvalu 31. juuli 2016, kl 12.57
Sid makka ja muidu äbarik ytleb, et Alu on ise see heh. teksti tootja kah.aga kui edukas ta muidu oma kolme laseräbala ja vana venelasega on, on kahjuks raske arvata.ta pole ju frtiilses eas juba ammu.
sellise vanainimese möga tulemusel tõesti võiks emakas asukohta vahetada ja Hermese koti sinna panna.
 
Alu 31. juuli 2016, kl 13.07
Tola olen mänginud juba eelneva tosina aasta eest niigi, seega huvitaks mind see hinnalise auhinna kuvand rohkem. On see edaspidi surmani koos mingi mittefertiilse kossaka vanamutiga, siis mängiks parem tola edasi. Mittetahetuna loomulikult!
 
Teemantvillak 31. juuli 2016, kl 13.14
Esimene koht - Hermese kott ja makaagivaatlusreis Gibraltarile
Teine koht - kirbuvastane kaelarihm
Kolmas koht - kast Ecuadori banaane
 
Alu 31. juuli 2016, kl 13.18
Paistab, et nominendi eelistatud sugu on female. Tuleb tola edasi mängida...
 
auhinnaline 31. juuli 2016, kl 13.27
magab norinal veel. poole viieks tõmbab ennast käima aluvalu ja sidiuluga.irw
 
makaak paneb pika puuga 31. juuli 2016, kl 16.24
te võistluse kinni, selles pole küsimust!
 
makaagi skoor 31. juuli 2016, kl 16.34
Vähemalt 10 aastat foorumis = 3653 päeva

Vähemalt 100 rämpsposti päevas.

3 653 * 100 = 365 300 ühikut sulaselget paska.

Einoh, portaal peaks sulle palka maksma. Arvestades, et osa on kopipeist ja enamik tühi jauramine, siis sendi võiks anda tükist. Isegi selle tagasihoidliku arvutusega oled teeninud 3 653 jevrot. Esita arve:D
 
esitan nominendi 31. juuli 2016, kl 19.10
Kohalik tola, Raivo Kohalik. Jupimat aega pole sellist soodat kohanud.
 
pakun Sid 31. juuli 2016, kl 19.57
Sid oma järjekindlusega noori naisi delfis tagajama, kellega pole isegi tutvunud, on imetlusväärne järjekindlus.
meie töökas kollektiiv annab kõik hääled temale, ja tema loodud makaagile. Nimi ju kaunistab iga meest, ses mõttes ongi naljkas makaak vanamees.
ta saab ka makaagina Gibraltarisse ja pärakaisilma jaoks kirburihma.
baanid kuluvad vaese mehe kolme lapsega majapidamises kah ära.
Teine koht mugavuspagulasele laule, aga tema saam metroos isesesivalt hakkama oma vana nõgusa seljaga.
lehm Vana Lesk on vaälja vajunud, mitte ainult emakast, ka delfikast ju sattus kotiõnnetusse.
 
kesse Gallup on? 31. juuli 2016, kl 20.02
kesse Gallup on?
 
Alu 31. juuli 2016, kl 20.04
auhinnaline Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> magab norinal veel. poole viieks tõmbab ennast käi
> ma aluvalu ja sidiuluga.irw
------------------
jah mugavuspagulasena magan poole päevani. ikkagi odavam ju.
 
kahtlemata Sid 01. august 2016, kl 01.36
temal on juba matemaatikagi tehtud, kui palju 100 postutuse alt tema oleks teeninud.
Tema synnitas ka makaagi( imeline vana tolvan heremese kotist emakaga, valmis sai!)Tema üleskeeratud ja toodetud Punapea.

Nii, et selge eelis teiste tolade ees, siis järgnes ustav Alu, mugavuspagulane vajab ju lohutust, siis see raivo Kohlaik.
Vana Lõbus lesk lehm tuleks ka kuhugi mahutada?
 
heh. 01. august 2016, kl 11.46
küll nüüd ulub sidi järele. puur on kuivand nahku nii täis, et kast banaane ja kaelarihm kuhugi ära ei mahu.irw
 
heh. 01. august 2016, kl 12.20
pärakamakaagi järjekindlus on ikka piiritu. kuidas saab olla võimalik üle 10 aasta alu taga ajada ja nüüd mõned aastad sidi, ilma et tekiks lootustki kohtumisele? mõne vanamuti kiindumus on piiritu. irw
 
Alu 01. august 2016, kl 15.49
Ma ei ole nii ammu kiita saanud. Kõige rohkem meeldiks mulle esimene koht, teine koht pole ka paha, äärmisel juhul lepiks ka kolmandaga. Nimekirjast välja ei tahaks jääda...siis on kõik eelnev olnud mõttetu ja see toob pisara silma.
 
Heh. 01. august 2016, kl 16.02
Alu, sul isikliku heh. ina, on piisavalt seda vihkamist ja maiakaalsust.
ses mõttes võid eskoha saada ka, muidugi ka võime esineda vana paksu mugavuspagulasene esineva rumala ärapõlatud naisena.

selline on su salakangelasel heh.
Ma saan aru, et sa kirjutad ka heh. tekste. arvestades teis "koos" saabumist igasse peldikusse st delfikasse.
 
Heh. 01. august 2016, kl 16.04
ma olen Alu peegelpilt ja me onaneerime koos.
 
Alu 01. august 2016, kl 16.07
Ma ei tee seda kunagi peegli ees!
 
Heh. 01. august 2016, kl 16.17
jah ma olen nii jälestusväärne, et isegi mu autor Alu till vajub ära.
 
tuttmakaak 01. august 2016, kl 16.35
teemakangelanna täna õige varakult üleval ja usinalt ametis. kiiduväärt.
 
Alu 01. august 2016, kl 16.41
mind võib pöördesse ajada ka tuttmakaagi nime alt. sagedamini olen ikka teie ustav heh.
 
Alu 01. august 2016, kl 17.05
muidu öösi ajan pokemone taga. lauatelefoniga. peaaegu sama põnev, kui delfist vanu eesnahke kogda. Sid makka ja muidu äbarik ytleb, et Alu on ise see heh. teksti tootja kah.
 
Alu 01. august 2016, kl 17.08
Vaata aga, kus ärgas vanainimene. Kuri ja paks kyll aga eks see anna auru kah. Naljakad vanainimesed tarbivad seda eluks. Ja koitanud nahkade kogumiseks:D
 
Alu 01. august 2016, kl 17.11
Ma olen muidu tore mees ja tutvuks ka ühe toreda naisterahvaga. Hea, kui naisterahval maja või korter oleks.
 
Alu 01. august 2016, kl 17.15
jah, vaata aga kus ärgas vanainimene. ma jah mugavuspagulasena rootsis.
kuri ja nõgusa seljaga, eks see annab auru kah. eks naljakad vanad inimesed tarbivad seda eluks ja koitanud peeniste hoidmiseks. miks kyll?:D
 
Alu 01. august 2016, kl 17.19
no vanu haigusest puretud ja koitanud peenisenahku saab hulgi ka delfiat. aga kvaliteeti ju pole. ses mõttes võib odava vorstiga võileiva sinna vahele keerata, kui tööle lähed. odav ja maitsev, tõelise mullase maakast padueestlase nauding
 
Alu 01. august 2016, kl 18.05
Kuri ja paks delfitar sai oma kaifi vist kätte ja magab jälle eesnahk pea all. Või ajab pokemone haamriga taga. Või hoopis väliseestlasi, krt seda aurust orjaaelu maarjamaa karjamaadel teab:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!