Feministi nurgake
President
 
Agoa3532 03. oktoober 2016, kl 20.37
Nüüd kolin küll eestimaalt jäädavalt, et valiti naispresident. Ka paljud minu tuttavad teevad sama otsuse. Mina sellises riigis elada ei taha, mille riigipea on naine.
 
eksole 03. oktoober 2016, kl 20.48
sinu ja su paljude tuttavate asi kuhu kolite või ei koli
 
edu 03. oktoober 2016, kl 20.55
andke aga tuld! Ja, et oleks kolitud...
 
soovin 03. oktoober 2016, kl 23.03
Head reisi!
Agne Tamm 03. oktoober 2016, kl 23.13
Paistab rikas naine, aga tagasihoidlik
 
mhhh 03. oktoober 2016, kl 23.33
Agne Tamm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paistab rikas naine, aga tagasihoidlik

Kus ta siis paistab rikas, salkus ja sorakil, nagu töötu üksikema koplist.
Agne Tamm 03. oktoober 2016, kl 23.40
Tunnen rikkuse l6hna, loomulikud juuksed, igati pooldan
 
kas 03. oktoober 2016, kl 23.42
kodumaa kaotab voi voitis...
 
maniila 04. oktoober 2016, kl 01.08
lahkujatele head teed, ja vaadake, et te kunagi enam tagasi ei tule! salkus juukseid ma kuskil ei näinud, õiendajad vist kannavad nõukaaegset tupeeritud soengut. väga sümpaatne naine, jumal tänatud, et me ka ükskord endale naispresidendi saime!
 
ehmunu 04. oktoober 2016, kl 01.56
Eile jättis täitsa OK mulje valimisstuudios, täna oli lausa hirmuäratav - lühidalt ja paikapanevalt kõik vastused ajakirjanikele, nagu robot, mitte inimene. Külm, kõrk, hirmuäratav. Kardaksin selliselt inimeselt isegi midagi küsida. Puuduvad tal inimlikumad ja soojemad omadused, Helme ja Kallase karismast rääkimata, ka Repsi inimlikkusest ja heatahtlikkusest. Ainult Kaljurannast on parem, tolle totakalt naeratav mask ja üks ümmargune jutt oli lausa ahastamapanev. Ise oleksin eelistanud kas Helmet või Repsi. Kallas oleks ka olnud täitsa soliidne kui poleks sellist jubedat luukerede kolinat ja reformierakonnaga tihedat seost.
 
Huumor 04. oktoober 2016, kl 05.23
Oi kas maskuliinsus ja ego said põntsu, et president on naine? Ausalt nagu esimese klassi või lasteaia tasemel jutt nagu "iu tüdeukud, iu iu autod jess". Kasvage suureks. Kui juba internetti oskate kasutada siis eeldan, et mõistust peaks natuke olema rohkem, tegelt ma ei taha neid õeluskotte lasteaia tasemega isikuteks kutsuda sest see oleks lihtsalt lasteaialaste solvamine, isegi nendel on rohkem arukust. Meeldiv president on ja esmamulje on väga positiivne. Lisaks on välismaised uudistekanalid kommenteerinud, et kas Eesti on nii arenenud riik juba, et naispresident saab olla. Kui need meediakanalid vaid teaks palju facebookis inimesi artiklite all vingub, ja need kõige rumala arvamusega isikud on tavaliselt need kes on märkinud hariduseks "eluülikool", kutseka õpilased, kanaemad kelle aju pole enam ammu millegi mõtlemist vajavaga tegelenud ja muud loodrid kes iga artikli all esimesed kommenteerima.
 
Kommentaar 04. oktoober 2016, kl 05.28
Teemaalgatajale saavad vist tulevikus päris paljud riigid välistatud kuna on suur tõenäosus, et Ameerika presidendiks saab naine ja Inglismaal on Queen Elizabeth kes on ka naine. Miks mehed võivad presidendid olla ainult? Miks naine ei või? Naised said küll hakkama kui mees presidendid eestis olid, kuskil polnud juttu, et meespresident nüüd teise riiki. Kui sa hakkad presidendi soo pärast ainuüksi minema kolima siis ei tea kui vajalikud nii rumalad inimesed eestile ongi :)
 
mees 34 04. oktoober 2016, kl 11.06
Ei poolda ka naispresidenti, ammugi mitte peaministrit ega riigikogulasi. Naiste töö on lastega tegelemine ja meeste töö on valitseda. Lahkun ka feministlikust eestist. Kahju, et Helme ei saanud.
 
njahh 04. oktoober 2016, kl 19.13
mine mine, aga mul on kuri kahtlus, et pead kuskile moslemiriiki minema, sest Euroopas või P-Ameerikas sa vaevalt leiad mõne riigi, kus sinu šovinistlikke seisukohti mõistetakse.
Nii et head teed sulle...
 
n0ku mees 04. oktoober 2016, kl 21.19
väga ilus naine, väike mina ka nüustub
 
Ewald85 06. oktoober 2016, kl 14.10
muud kartust naispresidendi ees polegi, peaasi, et poleks mingisugune naisõiguslane, neid on seal sde parteis niigi mitmeid juba ja sellist erakonda ei vali ma kunagi just sellepärast. pole ennem kuulnud meesõiguslastest. mehed on üldse tolerantsemad ja seega presidendiks alati kindlam valik.
Agne Tamm 07. oktoober 2016, kl 00.59
Aga natukene oli tunne nagu 6petaja klassi ees, mehed, kannatage @ra! Aga kogu riik on ju varimajanduse peal, ma ei r@@gi sellest mis paberil! Kui koolidirektoridki teevad paberitega sihkermahker, et oma koolile rohkem saaks raha, k6igi hyvanguks, ja isegi psyhhiaatriast lahkudes anti ja kysiti mult n6usolekut et nad saavad paberitega teha nii, et ma ei pea maksma voodikoha p@evade eest! No millest siis yldse r@@kida! K6ik ausus on vaid paberil! Ausust ei taheta, tahetakse lojaalsust pattudele firmasiseselt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!