Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Aga kui mina ei taha,siis mu endine kooliõde meest ei saagi!!!
 
Isetegija 15. oktoober 2016, kl 18.20
Nagu me teame, on Eesti neetult pisike,samas on see ka v'ga hea.Saad alati teada,kes kellega käib ja vajadusel need suhted nurjata.Nii ma ka teen. Päris pikka aega korraldan niimoodi ühe tuttava naisterahva elu tema teadmata nii,et tal kõik suhted nurjuvad ning ta muutub minu rõõmuks järjest kibestunumaks. Viimastel andmetel olla inimene end isegi lõikuma hakanud uuesti.Ok,aga nüüd asjast.Lasin lahti jutu,et tema kaherattalisega liiklev meesterahvas käivat ühe kopsaka mitte-eestlannaga,kelle elukombed jätavad pehmelt äeldes soovida.Tulemus ei lasknud end kaua oodata- naisterahvas enam Tartu naabruses ei käi ja mees on vihane,kust need jutud tulevad.Mees peaks olema õnnelik,et sellest naisest lahti sai!!Tegin talle teene,sest kui mees on naisest ikka rohkem kui 8 aastat vanem,on suhe nagunii hukule määratud.Naine aga,las olla oma mustas üksinduses arvates,et kõik mehed on sead.Miks ma seda teen?Sest ma saan!!!!!
 
:) 15. oktoober 2016, kl 18.50
Vana tuntud ütlus on, et kõik, mis teed teed endale ja õnneks see kehtib 100 %, nii et oota aga rõõmsalt oma tegude tagajärgi;)
 
;) 15. oktoober 2016, kl 18.56
Kehtib ka sinu kohta.
 
autorile 15. oktoober 2016, kl 19.21
tegelikult on kurb, et sul enesel elu üldsegi ei ole, mis pärata.
 
njahh 15. oktoober 2016, kl 19.22
ja see ongi sinu elu ainus rõõm ja mõte? Vaeseke... päris hale kohe teemaalgatajast.
 
heh123 15. oktoober 2016, kl 20.06
Ma kaldun uskuma, et see kõik jõuab ükskord sinu endani tagasi! Nõme inimene oled.
 
mida veel 15. oktoober 2016, kl 20.12
No ja siis? See pole nüüd küll asi, millega uhkustada. Nõus 19.21 ja 19.22 kommentaaridega.
Tegelikult arvan ja isegi loodan, et see on väljamõeldis ja libateema. Raske uskuda, et mõni täiskasvanud inimene sääraste õelate totrustega tegeleks.
 
autorile 15. oktoober 2016, kl 20.23
Arvatavasti see, kellele keerad, teab niigi millise hunniku s&&aga sinu näol tegemist on. Kujutan ette kui hea tunne on teadmine, et keegi sind südamest põlgab ja viimaseks saastaks peab. Ikka vastavalt tegudele. Ega sa muidu võimleks kui ta sulle endiselt korda ei läheks ja kui sina tema jaoks tühine s&&aprits poleks. Mida külvad, seda ka lõikad, isegi kui sa seda tunnistada ei taha.
 
ei lõika midagi, kuigi külvan 15. oktoober 2016, kl 23.50
alu ja sid mõnitavad vabasid noori naisi, kes vanade lastega meestega tutvuda ei taha aastaid, ja mitte midagi ei juhtu nendega.
 
Jõulud, vanadus 16. oktoober 2016, kl 08.18
külvad üksindust. sa oled ja jääd igavesti üksi ja selle karma vastu sa ei saa.
 
eelmisele 16. oktoober 2016, kl 17.13
ÜksiLdus on rusuv, mitte üksindus, ja see võib vabalt tabada inimesi hoopis siis, kui nad näiteks jõulude ajal viibivad poolsunnitult inimeste keskel, kelle seltsis nad ennast hästi ei tunne. Ka ei sõltu see inimese east, üksiLdust võivad (näiteks jõulude ajal) tunda nii noored kui vanad, nii et ära hirmuta siin demagoogiliselt mingi müstilise karmaga, ühendades märksõnu jõulud, vanadus ja üksindus.

Teemaalgatajast ei ole ju teada, kas teda vaevab üksindus või üksildus või mõlemad, aga selline teiste eludes sörkimine ja neile "ära keeramine" jätab muidugi imeliku mulje ja tekitab küsimuse, et kas inimesel tõesti midagi sisukamat ja targamat teha pole.
Maris Kurm 17. oktoober 2016, kl 13.53
Natuke tuttav tunne on. Mul on ka elus 1 inimene, kellega suhtlemist väldin ning kes ikkagi nuhib kõikjal.
 
teemaalgata ise on kibestunud 19. oktoober 2016, kl 20.55
Maris Kurm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Natuke tuttav tunne on. Mul on ka elus 1 inimene,
> kellega suhtlemist väldin ning kes ikkagi nuhib kõ
> ikjal.

Mulle tundub, et just sinust siin juttu ongi...
 
inimene räägib 19. oktoober 2016, kl 21.12
teemaalgata ise on kibestunud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Maris Kurm Kirjutas:
> --------------------------
> -----------------------------
> > Natuke tuttav tunne on. Mul on ka elus 1 inimene,
> > kellega suhtlemist väldin ning kes ikkagi nuhib kõikjal.>>>>>


> Mulle tundub, et just sinust siin juttu ongi...>>>>


Maris räägib, ta pole õelust ega mürki täis, ta ei tegutse kättemaksu nimel, nagu ma siit loen. Sina, 20.55, tahaks hammustada ja kas see on ilus?
 
viimasele lambaajule 21. oktoober 2016, kl 20.58
Mitte Maris ei ole viha täis, vaid teemaalgataja ei salli Marist. See kino on siin (ja mujal) juba üle 10 a kestnud.
 
Jah tõesti 01. juuli 2018, kl 00.33
Alatu ja õel, pahatahtlik isik, see teemautor! Mida kuradit peaks sul asja olema endisele sõbrannale sellist sigadust teha!? Miks sa tal elada ei lase?!
 
Teadja 01. juuli 2018, kl 11.08
Sarnased intriigitsejad ja provokaatorid on tegelikult väga katkised inimesed seesmiselt. Neil pole mingit elu, sõpru ega armastust, kogu eksistens rajaneb vihkalisel ja vaenamisel.
Garanteeritud üksildus ja hullumeelse surm kusagil hooldekodu nurgas, ei aita siis enam usklikuks hakkamine ja jumala palumine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!