Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks me ise elame oma elud keeruliseks?
 
Kastanimuna 11. veebruar 2017, kl 13.31
...kurb tõsiasi on see, et naisi on Eestis rohkem, kui mehi. Veel kurvem on, et naised (kahjuks ka mina olen üks sellistest) on selle tõsiasja pärast nõus oma südame andma mehele, kes on juba enda oma andnud kellelegi teisele. Kui nüüd loogiliselt mõelda, ma saan ju aru, et seal ei ole mingit lootust, et ta kunagi minu valiks, aga siiski, lihtsalt nii raske on loobuda. Me ei ole kunagi rääkinud sellest võimalusest, et meie kaks võiksime koos olla. Pole kunagi olnud mingeid lubadusi ja alguses ei olnud vajagi. Oli lihtsalt seks (jõhkralt hea seks) aga näe, naised on rumalad, mis teha, ei oska ilma tunneteta. Ma ei ole kole, ei välimuselt ega sisemuselt, vähemalt ma ise tahaksin nii mõelda. Ma saaksin ka mõne teise mehe, kui ma vaid vähegi pingutaksin, aga ma ei taha. Korra üritasin ühega kinos käia. Saime kino ees kokku, vaatasime filmi, vahetasime võib-olla max viis sõna, ta üritas mind pärast isegi kallistada, aga minu reaktsioon... see oli pehmelt öeldes vaenulik. Ma ei lasknud tal ennast puudutadagi, mis siis, et ainult kallistuseks, hea, et ma talle jalaga munadesse ei andnud... Ma lihtsalt ei tea enam, mida teha, kuidas ma saan ta oma peast välja? Kuidas ma saan lihtsalt olla mina ise? Lõppude lõpuks ma tahan ju lihtsalt, et ta valiks minu, isegi, kui see tõenäosus on 1% sajast.
 
tammetõru 11. veebruar 2017, kl 14.30
Peast saad selle mehe suurema tõenäosusega välja ehk siis, kui lõpetad päevapealt temaga igasuguse suhtlemise ja tegeled muude asjadega. Mine kas või mõnele huvitavale kursusele vmt. Tagantjärele ei ole ju mõtet targutada, et ei tasu luua armusuhet hõivatud mehega ning et ei ole ilus tahta, et juba seotud inimene valiks sinu, kes sa kõrvalt teiste ellu oled trüginud. (Aga näed, ikka targutasin ja manitsesin natuke, oh mind vastikut küll;)
Ja muide, Eestis hakkab mehi naistest vähemaks jääma alles u 45nda eluaasta kandis, nooremaid mehi on naistest (tunduvalt) rohkem.
Karl Kindermacher 11. veebruar 2017, kl 16.23
http://www.stat.ee/public/rahvastikupyramiid...

Tammetõru ütles juba ära selle, mida kirjutada tahtsin selle lingi alla. Aga siit ka tõestus.
 
mehed lähevad, töötavad endid üle 11. veebruar 2017, kl 16.39
kahjuks eesti hea töömees -sureb saapad jalas!
kahjuks -nii hull on olukord ka kiire arstiabiga,
enam ei jõua isegi haigla!
Siin riigis on midagi mäda .
 
jää rasedaks 11. veebruar 2017, kl 16.52
jää rasedaks ja see mees on kaob kui kõhutuul...
Agne Tamm 11. veebruar 2017, kl 18.39
Fakt,et toimib!Ainult ma tulin siia lällama! Viimane kord kui haiglas olin, olid minu andmed juba andmebaasist kustutatud! Polnud nii kaua haiglasse sattunud! Kas just kümme aastat möödas, aga ikkagi! Siin talus olles ei raiska raha ,ega tee pattu! Poed kaugel, linn kaugel! Ei viitsi jala kõmpida! Erialast tööd olen otsinud ka heaga, nüüd kurjaga, tulemus ikka null! Pole mida kaotada!
 
Kastanimuna 11. veebruar 2017, kl 19.44
jaa, ma tean seda ise ka, et pole ilus, see ei olnud ju niimoodi plaanis, lihtsalt läks kuidagi nii. Vahel mul on lihtsalt nii kahju, et ma nii rumal olen ja ei suuda ennast sellest kõigest välja lülitada. Kui ta tahaks minuga olla, siis ta ju oleks.
 
newton 11. veebruar 2017, kl 20.16
sattusid petise otsa, kes hoiab rangelt armastust ja sexi lahus.
mis välja tuli - pani sind harva ja kähku, mis lükkas su ääretusse kahetsusse. tagantjärgi kahetsed end deprekasse. deprekast juba niisama välja ei rabele.
oli petismees väärt psühhojama we.
Agne Tamm 11. veebruar 2017, kl 20.16
Aga lepi sellega mis on ,saa laps ja kasvata ise üles! Kõik, võib-olla ta aitab ka? Sina oled üksik! Ega tal seal kodus kõik roosiline ole!
 
agnele 11. veebruar 2017, kl 20.25
hinne viis, viisaka kommi eest
 
Kastanimuna 11. veebruar 2017, kl 20.53
See lapse saamise jutt on nagu küll natuke mööda praegu. Ega ma nii rumal ka ole, et lapsega kedagi kinni hoidma hakkaksin või veel hullem endast ise meelega üksikema teeksin
 
autorile 11. veebruar 2017, kl 22.18
hing valutab, lahkumine on alati kurb
kuid
sinu elupäevad ei ole lõppemas, sa pole värisev tudike, seetõttu tuleb see hingevalu üle elada, parandab ainult AEG.
Ja edaspidi muigad mõeldes tagasi tobedale valule.
 
tore 11. veebruar 2017, kl 22.18
et nii rumalaid naisi ikka veel jätkub, kes end ära lasevad kasutada. töllil jälle linnuke kirjas.
 
:-)) 11. veebruar 2017, kl 23.53
- ja mida see töll nende kogutud linnukestega peale hakkab? Saab kauplusest boonust? Uhkeldab omasuguste seas saunalaval? Kaifib surivoodil?
 
Kastanimuna 12. veebruar 2017, kl 00.01
Ei ole tore, et selliseid naisi on, see on tegelikult lihtsalt kurb. Ja minu jaoks ta ei ole töll, minule ta on ikka kallis, lihtsalt mina ise ei ole tema jaoks kahjuks piisavalt hea. Ma loodan, et ma lõpuks selle tõsiasjaga ka ise leppida suudan ja saan oma asjadega edasi minna
 
Kahtlen 12. veebruar 2017, kl 01.37
..oled hea - ei ole hea.. väga filosoofiline arutelu.
Elus on ka nii, et valituks osutub see, kellega on lihtsam, kellega on mugavam, kes ei oota ega nõua, pigem lepib.
 
Noh 13. veebruar 2017, kl 09.28
vata munand 1% juba iseenesest ongi 1 sajast.
Ja räägi ikka iseenda eest, mitte meie vormis eks
 
Nooh, noh 13. veebruar 2017, kl 19.12
misasja sa nüüd protsenditad? mille peale selline kommentaar?
 
algusesse 14. veebruar 2017, kl 11.24
...Lõppude lõpuks ma tahan ju lihtsalt, et ta valiks minu, isegi, kui see tõenäosus on 1% sajast...
 
orav rattas 14. veebruar 2017, kl 14.25
ja nii see elu mööda lähebki.
 
no siis ei vali ju 14. veebruar 2017, kl 18.58
aga levita kuulujutte, et on süüfilis ja palju vallaslapsi ja jube iseloom ja kaevab kulda meeste taskutest jne jne. küll ta kurat siis aru saab, kui hea sina ikkagi oled..
 
Ei aita 14. veebruar 2017, kl 21.44
.....küll ta kurat siis aru saab, kui hea sina ikkagi oled.....

Igaüks võib oma hinges läbi kaaluda seda, kuid mitte midagi pole teha, kui meeldib (on keemia) üks,
siis teine olgu või iludus-headuse etalon-rikas, paar saaks vaid mõistuse valikul, mitte südame ja hingega.

Siitsamast autor võiks ju kukele saata selle mehe ja leida parema, kuid .....
 
Mees 15. veebruar 2017, kl 08.42
Eestis on nii, et ühtki vaba ja head naist pole ripakil. Samamoodi on ka head mehed suhtes, ülejäänud vinguvad ja virisevad, selleasemel, et end muuta.
Eile olid söögikohad mehi-naisi täis, olude sunnil istusime kahe u 30-40a blondiini kõrval, kuna nad rääkisid valjusti, siis oli kuulda fa fa fa oleme kõige targemad ja ilusad, kõik ümberringi on nii lollid ja nõmedad:)
 
endine kastan 15. veebruar 2017, kl 10.43
Tead, see kas läheb mööda või jääbki nii. Minul oli täpselt sama lugu. Lootsin ka, et ehk armun kellegisse teisesse, aga ei. Andsin võimalusi teistele meestele, surusin isegi enda vastumeelsust alla ( no et ehk olen lihtsalt liiga valiv) aga ikkagi nullseis. Ainus kes mu südame rõõmust põksuma pani, oli tema. Noh, asjade loomulik käik, et peale seitset aastat suhet sain ups lapse. Ja alles siis sain aru, et kõik need ilusad sõnad ja lubadused mis mulle anti, olid tegelikult vaid soe õhk.
Nüüd olen juba varsti teismelise lapse ema, endiselt üksik aga mitte sugugi õnnetu. Mu vana arm on roostes mis roostes ja kuigi mees on nüüd vaba ja vallaline, ei ole mul isegi mitte mõtet tekkinud, et soojendaks asja uuesti üles. Laps on tore, issi vahel isegi suhtleb temaga ja kõik ongi nüüd korras.
Vahel ainult mõtlen, kui palju teistsugune ja ehk õnnelikum oleks mu elu olnud, kui ma poleks lasknud endal armuda abielus mehesse.
Oma tolleaegsele minale oleksin öelnud, et jookse kui veel saad! Ja ära iial mine suhtesse, mis tundub ja on raske.
 
Alu® 15. veebruar 2017, kl 12.25
See on vist eestlasele omane, et armastust yritatakse leida sealt, kust see on eriti raske ja keeruline. Et siis saab omale hea armastuse, töö, aja ja vaevaga kätte võideldud (teiselt ära võetud). Siit on ilmselt tulnud ka rahvuspärane väljend-muretsema. Lapsi, kodu, meest, raha, elu, jne.
Orjarahva mentaliteet. Teist elu või meest ei kujuta ettegi ja hiljem yksi jäänuna räägitakse mingist õnnelikuks olemisest. Ilmselt seda lähemalt uurides jääks järele vaid räige enesepettus:)
 
armastusi on mitmeid sorte, ALu 15. veebruar 2017, kl 17.41
ega siis sinu hüäänikoon pole ainuke armastuse allikas.
on palju erinervaid viis, jaigamehe till ei pruugi õnne alsgus üldse olla. ses mõttes ei piisa isegi ykiskmehe kauba ette näitamisest.
midagi peaks veel nagu olema.
aga mehest yksi olemine võib täiesti vabastav olla, samas jääb üle ka vaba aega endale, täiesti isekalt.
 
üldse ei saa aru 15. veebruar 2017, kl 17.50
ei suuda tõesti ette kujutada, milline õnn peitub 60- ndates vanamehes? kas keegi selataks sellise õnne võimalusi? et mis mõttes see naise elu siis parem saaks?
 
Alu® 15. veebruar 2017, kl 18.07
armastusi on mitmeid sorte, ALu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ega siis sinu hüäänikoon pole ainuke armastuse all
> ikas.
> on palju erinervaid viis, jaigamehe till
> ei pruugi õnne alsgus üldse olla. ses mõttes ei pi
> isa isegi ykiskmehe kauba ette näitamisest.
> mid
> agi peaks veel nagu olema.
> aga mehest yksi olem
> ine võib täiesti vabastav olla, samas jääb üle ka
> vaba aega endale, täiesti isekalt.

Head üksiolemist ja virtuaalset tillikasvatust. Ei kujutaks ka kuidagi koos olemist mingi tillidest puterdava idioodiga:)
 
Tere tulemast troll 15. veebruar 2017, kl 23.02
Leidsid jälle koha, kus nutta tigedusega oma Alu-valu.
 
musjonx 26. veebruar 2017, kl 11.57
üldse ei saa aru Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei suuda tõesti ette kujutada, milline õnn peitub
> 60- ndates vanamehes? kas keegi selataks sellise õ
> nne võimalusi? et mis mõttes see naise elu siis pa
> rem saaks?

laskem siis kujutlusvõimel korraks lennata. 60-ndates vanamehe erinevused kenast 30-ndates mehest.
1. vähem juukseid, kiilakam kolp
2. rohkem kortse, kuiv krobeline nahk, kohati rippuv
3. pehmem peenis, korra kuus heal juhul kõvastub
4. kibestunud iseloom, näeb igas inimeses ja olukorras eelkõige negatiivset
5. väiksem vitaalsus, mägimatkal ja ööklubis tõenäoliselt asja temast pole
6. ainus positiivne omadus on heal juhul, et oskab rohkem noore naise ilu ja prinki nahka hinnata kui noorem mees.

on kellelgi teistsuguseid kogemusi?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!