Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas sinu jaoks on mehe välimus oluline?
 
tahaks teada 13. juuni 2017, kl 05.43
Teadlaste sõnul on mehe jaoks oluline esmalt naise ilus ja nooruslik nägu, puusa ja piha suhe ning tagumik (mis tuleb enne rindu), kõik muud omadused tulevad hiljem. Naiste jaoks olevat esikohal aga sotsiaalne staatus, majanduslik kindlustatus, huumorimeel, seejärel pikkus ning füüsiline vorm. Näo ilu pole isegi top 20 seas.

Olen ise ka seda tähele pannud, nii foorumites kui ka päris elus. Alati, kui on teema, kus räägitakse meeste välimusest, ei püsita teemas, vaid hakatakse rääkima hoopis naiste välimusest, näiteks et ise oled kole või peetakse meeste välimuse kommenteerimist üldse pühaduseteotuseks ja minnakse äärmustesse, näiteks et mina valin küll selle, keda armastan. Naiste välimust kommenteerivate teemade all pole kunagi hulk mehi, kes kuskil meestefoorumis teemaalgatajat sõimavad, et ise oled kole või viiakse jutt hoopis meeste välimuse peale. Kujutage ette, et kamp mehi kommenteerib seksikaid naisi ja 80% on kohe pahased ning hakkavad rääkima, et minu jaoks küll vahet pole, kas naine on kiilakas ja rasvunud, ajamata karvadega ja üldse kole, mina ikka armastan inimest. Sellist asja lihtsalt ei juhtu.

Mina isiklikult aga vaatan mehi küll välimuse alusel ja teatud aspektid peaaegu välistavad, et tunneks tema vastu huvi, näiteks suur ülekaal, kiilanemine, teatud näojooned, perverdi pliiatsvuntsid (kuigi need võib ära ajada), minust lühem või sama pikk kasv, absoluutne stiilitunnetuse puudumine jms. Muidugi võib olla erandeid, et mees on hea kehaga ja kiilas või käib halvasti riides, aga muidu huvitav. Aga paljud lihtsalt ei hakka meeldima, olenemata iseloomust. Olen seda alati tähele pannud, et vaatan mehi rohkem nagu mees naisi, oma sõbrannade mehi pidasin valdavalt koledaks. Mitte absoluutses mõttes, aga ise poleks kunagi huvitatud olnud.

Kas teie vaatate mehi välimuse alusel? Muidugi ei mõtle ainult välimuse, kui keegi nüüd kommenteerib, et tema küll ilusa ja pealiskaudse mehega koos olla ei taha.
 
tahaks teada 13. juuni 2017, kl 05.50
Lisan veel, et tüüpilised naiste nimekirja asjad ei ole minu jaoks üldse olulised. Nagu palju sõpru, kõrge sotsiaalne staatus, hea töökoht, ülikooliharidus, suguvõsa, auto ja korter, juhiload, palju raha, oma korter, mitte üürikas, kas tahab lapsi või kooselu, alfamehe jooned, lillede ja südamekestega karukeste kinkimine, härrasmehekombed jms. Pikkus, huumorimeel ja hea füüsiline vorm on tavaliselt naistele meeldivast olulised, kuid ka näo välimus ning riietusstiil on tähtsad. Isegi ei oleks midagi selle vastu, kui mees end pisut meigiks.
 
G 13. juuni 2017, kl 07.29
Mina ka ei saa aru, millest nad räägivad - mehe välimus on nr 1, peale seda vaatad, kas on asjalik, tore, hea huumorimeelega. Hääl võiks ka sümpaatne olla. Lihtsalt ilusat kesta muidugi ei taha.
Kui nägemist poleks antud, siis keskenduksin ehk teistele omadustele. Välimus peab meeldima, pean ju teda ka füüsiliselt tahtma.
 
kivike 13. juuni 2017, kl 08.21
tahaks teada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisan veel, et tüüpilised naiste nimekirja asjad e
> i ole minu jaoks üldse olulised.

Uvitev, et haridus, oskused ja ajude olemasolu laiemas mõistes ei leidnud sinu topis üldse kohta. :) Kõige seksikam osa inimesest on tema aju. :) Kui nüüd välja arvata kõik see, mida sa pead "tüüpiliste naiste nimekirjaks", siis mis meil siis kuivjäägis alles jääbki "sinu jaoks oluliste asjadena"? See ütleb, et välimus on sinu jaoks kõikse olulisem, et oleks bioloogilises mõistes "hea isane". :) Et siis nagu kuidagi erineb "teiste naiste nimekirjast"? See on kõikse tavalisem kriteerium alateadvuse tasemel, lubav "isane", kes välimuse järgi otsustades annaks häid, tugevaid ja terveid järglasi. Minu jaoks isiklikult tundub suht pinnapealne suhtumine, et iseenda presenteerimisoskus on kõikse tähtsam, sest on ärapeksetud käibetõde, et välimus on petlik. Igasugu välimusega on võimalik koos eksisteerida, aga sita iseloomuga või "hädapätakaga" ei ole see nii lihtne.
 
tahaks teada 13. juuni 2017, kl 08.39
Ja hakkabki peale, et aju on kõige seksikam kehaosa. Pikaajalise suhte puhul võib see ju nii olla, aga naljakas on jälgida, kuidas meeste välimusest rääkimine jälle mõistuse ja iseloomu peale pööratakse. Naiste puhul ei teeks mehed küll nii.

Tüüpilised nimekirjad on sellised, nagu eespool kirjeldasin. Mehed vaatavad eelkõige naise välimust, nooruslikku nägu ja kurvikat, aga saledat keha. Mehed ise seda eriti vist ei tunnista, aga ilusasse naisesse armutakse ka siis, kui iseloomu poolest ei ole suurem asi. Nad ei suudagi iseloomu tihti välimusest lahutada.

Naised vaatavad eelkõige staatust, rikkust ja tugevat keha. Huumorimeel on päris oluline.

Intelligents on tähtis mõlema soo puhul, aga see pole tegelikult esmane asi, sest seda kohe teada ei saa ning pole tõsi, et mida intelligentsem inimene, seda populaarsem, et 160 IQga nohikul on sadu austajaid.
Agne Tamm 13. juuni 2017, kl 09.54
Pean tähtsaks mehe välimust! Aga blondile ilusale mehele ütlen ikka Ei, kui ta suitsetab! Ei meeldi suitsetajad, kuna olen ise kopsuhaige olnud! Võiks ka ütelda, et meeldivad suitsetajad, aga neid ma ei võta!
Agne Tamm 13. juuni 2017, kl 09.58
Kui naine valib mehe isa järgi, siis minu isa suitsetas sõjaväes, aga mina neid ei vóta! Olen kraad kangem! Joodikud ka mitte! Kuigi vein teeks mulle head! Ma lihtsalt ei võta neid!
Agne Tamm 13. juuni 2017, kl 10.09
Minu mees pidi olema Moraalijünger vói politseinik! Ah, tühja kah, miks ta ennast näole ei anna?
 
inspektor 14. juuni 2017, kl 03.39
 
kivike 14. juuni 2017, kl 07.56
tahaks teada Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja hakkabki peale, et aju on kõige seksikam kehaos
> a. Pikaajalise suhte puhul võib see ju nii olla,

Et sa siis otsid üheöösuhteid? Perspektiivid pole sinu jaoks olulised?
Sinna pikaajalisse suhtesse paljalt välimuse najal ei jõuta tavaliselt.

> aga naljakas on jälgida, kuidas meeste välimusest r
> ääkimine jälle mõistuse ja iseloomu peale pööratak
> se. Naiste puhul ei teeks mehed küll nii.

Siin sa eksid. :) Ajudeta tibid ei ole ka pikaajalisest perspektiivist
huvitatud meeste jaoks valik, korraks-paariks küll. Sitta iseloomu
ei kompenseeri mitte mingisugune välimus.

> Tüüpilised nimekirjad on sellised, nagu eespool ki
> rjeldasin. Mehed vaatavad eelkõige naise välimust,
> nooruslikku nägu ja kurvikat, aga saledat keha.

Jah, ja siis kui see nooruslik ja sale välimus suu lahti teeb
ja sealt tuleb välimusele mittevastavat juttu, siis pole sul sellest
välimusest sittagi kasu.

> Mehed ise seda eriti vist ei tunnista, aga ilusasse
> naisesse armutakse ka siis, kui iseloomu poolest
> ei ole suurem asi.

Armumine ja armastus on kaks eri asja.

Nad ei suudagi iseloomu tihti v
> älimusest lahutada.

Siin sa jälle eksid. Küll suudavad mehed sitta iseloomu teatud aja
taluda, aga ilu pole igavene nagu sa tead.

> Naised vaatavad eelkõi
> ge staatust, rikkust ja tugevat keha. Huumorimeel
> on päris oluline.

Statistiliselt olevat huumorimeel lausa esikohal ja mehe
võime olla toetav. Sita iseloomuga eneseimetlejast kauni
musklis keha omanik, olgugi ta rahakas ja staatusega jäetakse
varem või hiljem maha, sest pikaajalises perspektiivis on
jällegit muu olulisem.

> Intelligents on tähtis mõ
> lema soo puhul, aga see pole tegelikult esmane asi
> , sest seda kohe teada ei saa ning pole tõsi, et m
> ida intelligentsem inimene, seda populaarsem, et 1
> 60 IQga nohikul on sadu austajaid.

No mida sul siis vaja on? Sada austajat või kindlat suhet?
Ei pea vist mõistatama?! Kui sul on säärased kompleksid ja
alaväärsustunne, mida parandab vaid sada austajat, siis on
eelkõige sul endal palju tööd oma intelligentsi ja ajudega -
mehed ei puutu asja. Ajud on esmane asi, mitte välimus!
Välimusega püüad tähelepanu, aga perspektiivis on see ka kõik,
sest välimus aja jooksul muutub, mida teatud inimesed elavad
väga valuliselt üle küll.
 
lehm lesk aka patuingel 14. juuni 2017, kl 08.02
Välimuse muutumist elab naine rohkem üle. Laastavalt täiesti ennast hävitavalt mõjub teadmine, et endine pehme ja kutsuv rosin on nüüdseks vaid kildusest kokku liimitud täpne koopia ja ei midagi muud. Lihtsalt õudne, aga selle kõige juures ei jää üle muud kui teha head nägu ja küsida meestelt kavala ilmega, et kuidas vemboga lood on
 
n29 14. juuni 2017, kl 15.24
Mina ka vaatan esmalt mehe välimust. Kui välimuselt ei meeldi võib olla ju muidu supermees, aga ma pole huvitatud. Välimus on see mis tõmbab ligi või ajab eemale.
 
n59 14. juuni 2017, kl 17.27
vaatan samuti mehe välimust kõigepealt. mees peab olema kolmekümnendates, kaks meetrit pikk ja nägu nagu koit toomel, alles seejärel on tähtsad asjad nagu advokaadi sissetulek ja maine varandus, oma paadisadam ja kosmodroom. ise olen üle saja kilone ja elanud lõdva kummi elu.
 
ehh 14. juuni 2017, kl 18.35
Üleüldse ei kannata meessugu. Olgu nad kasvõi kaanepildilt välja astunud. Nendest ainult tüli ja probleeme.
 
kivike 14. juuni 2017, kl 21.33
n59 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaatan samuti mehe välimust kõigepealt. mees peab
> olema kolmekümnendates, kaks meetrit pikk ja nägu
> nagu koit toomel, alles seejärel on tähtsad asjad
> nagu advokaadi sissetulek ja maine varandus, oma
> paadisadam ja kosmodroom.

No eks vaadata võib ju ikka, iseasi, kas kätte saad ja kui saad, kas hoida ka mõistad.
 
tuleb uus ja parem 15. juuni 2017, kl 01.28
kivikestele muidugi ei tule, aga teistele tulevad uued ja paremad.
 
uus ja parem juba tuleb 15. juuni 2017, kl 08.04
kustkohast nad nagu tulevad, kui hoopis eemale jooksevad??
 
kivike 15. juuni 2017, kl 08.22
tuleb uus ja parem Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kivikestele muidugi ei tule, aga teistele tulevad
> uued ja paremad.

Sina oled ju ikka vana edasi! Mind ei huvita, mis teistel on, ma omaga rahul. :) Milleks mulle midagi, mida mul ei ole vaja? Ja pealegi, uus ei pruugi olla parem. :)
 
kuskohast see vanus nagu algab? 15. juuni 2017, kl 18.39
kivike kohe teab, kui vanad teised on? imelik targutava inetu inimene, nagu räägitakse.
sul pole ei uut ega vana, ja sul pole vaja ka nagu kirjutad, nii et murevaba elu nagu.
 
kivike 15. juuni 2017, kl 19.56
kuskohast see vanus nagu algab? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kivike kohe teab, kui vanad teised on?

Oiehh, järjekordne düslektik vist. Oponent väitis, et "kivikestele muidugi ei tule, aga teistele tulevad uued ja paremad" - minu vastus oli, et vaatamata sellele, et "teistele tulevad UUED" - oled sina VANA edasi, "vana" tähenduses "endine". Sest sinu endaga ei juhtu selle "uue" tulemise käigus mitte kui midagi uuenduslikku ega reformeerivat. Arendame oma funktsionaalse lugemise oskust!

imelik targ
> utava inetu inimene, nagu räägitakse.

Mind näiteks üldse ei häiri sinu välimus ja ka sinu ajupotentsiaali kohta hoian oma arvamuse endale, kuigi tundub, et see lausa pundub sinu ajudest klahvidele välja. :) Pigem inetu kui loll, ma leian.

> sul pole
> ei uut ega vana, ja sul pole vaja ka nagu kirjutad
> , nii et murevaba elu nagu.

No ja tore ongi, mis see sinu pee ennast siis äkki torgituna tundis?! Pealegi, arenda palun oma funktsionaalse lugemise oskust, sest tundub, et sa ei saa poolest tekstist aru. Jõudu!
 
ajuspetsialist 16. juuni 2017, kl 16.32
kuidas see vana rumal naine kivike veel ajuspetsialistiks on saanud? kohe loeb teiste ajukurdusid? endal tal pole seda muretki, kõik lame ja tasane...puhas ja kasutamata seal ajus.
 
eelmisele 16. juuni 2017, kl 18.05
no mõtlemise eest sulle ei maksa ju keegi. Hea, kui imemise eestki maksab. Irw
 
ei usu jah 16. juuni 2017, kl 18.53
et ajuspetsialist kivike mingi meisterimeja oleks. kuigi tal ka sile aju, nagu ta ka ise kirjutas.
 
sile tunneb suleda ära 17. juuni 2017, kl 13.14
sileda ajuga polegii vaja midagi uskuda, imeda on vaja, hea sile ju.
 
kivike on ju inetu 17. juuni 2017, kl 16.24
kivike on ju inetu, mida tema oma sileda ajuga imeda võiks?
 
kivike 19. juuni 2017, kl 07.50
kivike on ju inetu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kivike on ju inetu, mida tema oma sileda ajuga ime
> da võiks?

Sina selle eest oled "ilus, aga loll". :) No aga imemisspetsialist ikkagi. Kuigi ma ei saa aru, kuidas kanad seda nokaga teha saaksid. Tervisi!
 
Tgr 19. juuni 2017, kl 20.33
Haakub teemaga. Mida teha? Kohtusime ühe mehega, meeldisin talle, temas meeldis mulle ka nii mõnigi joon ja tõmmegi oli (viimasel ajal tekib mul seda harva). Tema välimus on mehelik ja jõuline ja ta meeldib paljudele. Äge tüüp igas mõttes.
Nüüd on jama selles, et temast eemale saades sain aru, et seda tõmmet ma siiski ei tunne ja et ta pole üldse minu maitse. Ma ei tea, mis meeltesegadus mind tabas, et talle oma huvi väljendasin. Nüüd ootab ta, et asi jätkuks ja ma ei lükkan otseütlemist edasi, sest nädal tagasi ta mulle ju veel meeldis... Mis mul hakkas? Äkki tuleb huvi lähedal olles tagasi?
 
käbi 20. juuni 2017, kl 07.59
Ovulatsioon lõppes ära. Oota järgmist, huvi tuleb kindlasti tagasi.
 
Tgr 20. juuni 2017, kl 20.41
Õige jutt üle-eelmisel, päev hiljem kadus huvi ära :) Olen vist jah tugevalt tsüklist sõltuv. Aga selle jutuga ju mehe juurde ei lähe, et sorri, sa ei huvita mind nüüd pool kuud. Ja see on veel viisakalt öeldud, sest no tõesti, vaatan ta pilti ja mõtlen: öäk. Tegelikult ei ole ta öäk ja teised naised huvituvad temast. Päris imelik. Aga ju ta ikka mulle väga ei meeldi.
 
aaa 25. juuni 2017, kl 02.56
kivike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahaks teada Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > Ja hakkabki p
> eale, et aju on kõige seksikam kehaos
> > a. Pika
> ajalise suhte puhul võib see ju nii olla,
>
> E
> t sa siis otsid üheöösuhteid? Perspektiivid pole s
> inu jaoks olulised?
> Sinna pikaajalisse suhtesse
> paljalt välimuse najal ei jõuta tavaliselt.
>
> > > aga naljakas on jälgida, kuidas meeste välimus
> est r
> > ääkimine jälle mõistuse ja iseloomu pea
> le pööratak
> > se. Naiste puhul ei teeks mehed k
> üll nii.
>
> Siin sa eksid. :) Ajudeta tibid e
> i ole ka pikaajalisest perspektiivist
> huvitatud
> meeste jaoks valik, korraks-paariks küll. Sitta i
> seloomu
> ei kompenseeri mitte mingisugune välimu
> s.
>
> > Tüüpilised nimekirjad on sellised, nag
> u eespool ki
> > rjeldasin. Mehed vaatavad eelkõi
> ge naise välimust,
> > nooruslikku nägu ja kurvik
> at, aga saledat keha.
>
> Jah, ja siis kui see
> nooruslik ja sale välimus suu lahti teeb
> ja sea
> lt tuleb välimusele mittevastavat juttu, siis pole
> sul sellest
> välimusest sittagi kasu.
>
> >
> Mehed ise seda eriti vist ei tunnista, aga ilusass
> e
> > naisesse armutakse ka siis, kui iseloomu po
> olest
> > ei ole suurem asi.
>
> Armumine ja
> armastus on kaks eri asja.
>
> Nad ei suudagi i
> seloomu tihti v
> > älimusest lahutada.
>
> S
> iin sa jälle eksid. Küll suudavad mehed sitta isel
> oomu teatud aja
> taluda, aga ilu pole igavene na
> gu sa tead.
>
> > Naised vaatavad eelkõi
> > g
> e staatust, rikkust ja tugevat keha. Huumorimeel
>
> > on päris oluline.
>
> Statistiliselt oleva
> t huumorimeel lausa esikohal ja mehe
> võime olla
> toetav. Sita iseloomuga eneseimetlejast kauni
>
> musklis keha omanik, olgugi ta rahakas ja staatuse
> ga jäetakse
> varem või hiljem maha, sest pikaaja
> lises perspektiivis on
> jällegit muu olulisem.
>
>
> > Intelligents on tähtis mõ
> > lema soo p
> uhul, aga see pole tegelikult esmane asi
> > , se
> st seda kohe teada ei saa ning pole tõsi, et m
>
> > ida intelligentsem inimene, seda populaarsem, et
> 1
> > 60 IQga nohikul on sadu austajaid.
>
>
> No mida sul siis vaja on? Sada austajat või kindla
> t suhet?
> Ei pea vist mõistatama?! Kui sul on sä
> ärased kompleksid ja
> alaväärsustunne, mida para
> ndab vaid sada austajat, siis on
> eelkõige sul e
> ndal palju tööd oma intelligentsi ja ajudega -
>
> mehed ei puutu asja. Ajud on esmane asi, mitte vä
> limus!
> Välimusega püüad tähelepanu, aga perspek
> tiivis on see ka kõik,
> sest välimus aja jooksul
> muutub, mida teatud inimesed elavad
> väga valul
> iselt üle küll.

Seda on erinevates artiklites, uuringutes ja kasvõi youtube'i videodes mainitud, mida tahavad enamasti mehed ja naised. Ma ei räägi siin kellegi arvamusest, vaid teadustulemustest. Tõsi ta on, et naistel on esikoha lähedal ka huumorimeel. Aga fakt jääb, et naised tahavad eelkõige tugevat, kaitsvat, hea huumorimeelega, tarka, varakat ja mõjukat kaaslast, mehi tõmbab eelkõige ilu, noorus ja kogenematus. See ei tähenda muidugi lauslollust, vaid lihtsalt nooruslikkust. Pikaajalise suhte puhul võivad mängu tulla juba teised väärtused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!