Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Lastetud ja üksikud 35+
 
Küsija suupihta ei lööda! 06. september 2017, kl 23.15
Olen pannud tähele, et päris paljud sellises vanuses naised ja mehed , kes jõudnud/mas keskikka on kas saatuse tahtel või millest iganes jäänud üksikuks ja pealegi pole ka järglasi, mis muidugi ei tähenda alati, et nad kaaslasest või lastest ei unistaks.
Mis on need enimlevinud põhjused, miks pole leitud endale sobiv kaaslane, kellega pere luua?
Või miks keegi leidnud, et ta ei tahagi lapsi ja vegeteeribki elu lõpuni lihtsalt.
 
oi 07. september 2017, kl 00.37
et kui on lapsed, siis ei vegeteeri või?
lastega naised ja mehed on kõik mingid meeletult loovad natuurid, leiutajad, kes teevad maailma muutvaid avastusi, emalendurid kosmoses, isased ajukirurgid jne?
peret saab luua ka siis kui käid sõõritsa metsakliinikus sutsul ära, ning võtad lisaks katseklaasititele koera vms
parem selline valmismõeldud ja tahetud pere, kui mingite joodikutega tehtud sariupsebapere, kus kõik saavad regulaarselt lõuksi, nii issi kui emme kui tited kui koerad ja kassid. ühest perest teise sariperre ja tittesid muudkui tuleb kui saevekist neidsamuseidki ja kogu selle kamba rusikad aina sügelevad kõigil enam ja enam
Agne Tamm 07. september 2017, kl 03.29
Loovad on pigem üksikud!

Mõni ei suuda õppida, kui elab seksuaalelu ja pole siis aega ka! Mina ka ei suuda koos meeste taga ajamisega õppida! Aga minu õed suudavad! Pean silmas ülikooliaega! Mina! Pean pühendama ühele asjale ja kui olen suhtes, siis olen suhtes! Ikka üks asi korraga! Mina nii ei saa nagu mu õed, et sõidavad autodega ringi ja õpivad ülikoolis ja suhted ka samal ajal!

Tundub jällegi, et mingis mõttes olen põhjalikum, võimeline pühenduma ühele asjale, rohkem! Või tuleks rohkem koristada hoopis! Iseloom siis muutub! Siis rõhun välisele! Igatahes kõike korraga ei jõua!
Agne Tamm 07. september 2017, kl 03.45
Põhjalikkusega ja süvenemisega võib ka valedele järeldustele jõuda ja see ei anna õigust kedagi peksta, lahmima hakata ega ägestuda, siis on lihtsalt häbi, et vaatamata suurele detektiivi tööle on vale järeldus!
 
aga 07. september 2017, kl 13.12
Miks peaks üldse peret looma ja lapsi saama? Ilma palju lihtsam ju, tänapäeval, kui kõiksugu teenused on olemas.
 
Pakun 07. september 2017, kl 14.15
Et üks lastetuse põhjus on see, te nö. õigel ajal 20-te teises pooles ei leitud seda õiget, kellega lapsi teha ja siis 35+ vanuses on juba mehed, kes teisel-kolmandal ringil ja äkki ei taheta elatisega meest kaela peale (iga kuu läheb oluline summa eelmise kooselu maksustamisele), mehed ise selles vanuses ei taha tõsist suhet, vaid enne vananemist võimalikult paljudega ringi lasta, sest tunnevad, et parim enne hakkab mööda saama ja võtavad elult viimast. Kelle hulgast siis naine selle mehe peaks leidma, kellega peret luua ja laps saada?
 
Pakun 07. september 2017, kl 15.58
Pakun Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Et üks lastetuse põhjus on see, te nö. õigel ajal
> 20-te teises pooles ei leitud seda õiget, kellega
> lapsi teha ja siis 35+ vanuses on juba mehed, kes
> teisel-kolmandal ringil ja äkki ei taheta elatiseg
> a meest kaela peale (iga kuu läheb oluline summa e
> elmise kooselu maksustamisele), mehed ise selles v
> anuses ei taha tõsist suhet, vaid enne vananemist
> võimalikult paljudega ringi lasta, sest tunnevad,
> et parim enne hakkab mööda saama ja võtavad elult
> viimast. Kelle hulgast siis naine selle mehe peaks
> leidma, kellega peret luua ja laps saada?

Proovida võiks loomulikult mustanahalisi, sest nood on veel ainsad, kes pole eesti naise tõelist palet läbi näinud.
mansion ghost 09. september 2017, kl 18.57
"siis 35+ vanuses on juba mehed, kes teisel-kolmandal ringil ja äkki ei taheta..."

... komistada järgmise "printsessi" otsa. Alati on võimalusi rohkem kui üks ja ainuõige.
 
Eks ole 09. september 2017, kl 20.08
(iga kuu läheb oluline summa eelmise kooselu maksustamisele)

Samal ajal, kui kasvõi seitsmeteistkümnendal ringil olev mees oleks täielik leid ja naise tupikust päästja, kui kogu oma rahavoo tolle heaolule suunaks. Irw. Kuna aga seadus näeb ette teisiti ja nii mõnelegi mehele on ta lapsed ükskõik millisest “järgmisest printsessist“ olulisemad, siis on igavesti vabad (ja muidugi ka noored) prouakesed ja eks lõbunaised on noorte ja vabade meeste otsinguil. Vähe sellest, nad on lausa ohustatud noortest täkkudest, kel peas kinnisidee idüllist poolesajase naisega:)
Agne Tamm 09. september 2017, kl 21.29
Kui tänaval käin ringi, siis ei taha mind keegi, kuigi see on üldiselt toonust tõstev! Ma olen sidunud oma elu selle taluga ja korter ka olemas! Ei taha mehe pinna peale, mõni mees kujutab siis ette lõputut seksi! Pigem olen üksi! Vahel võiks teiste seas käia!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!