Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kohtingud ja tutvumine, kuidas?
 
mees 10. september 2017, kl 18.41
Tere, mul on veider küsimus teile. Olen 32-aastane Tallinna mees aga pole siiani aru saanud, kuidas käib tutvmine, kohtingutel käimine jne. Suhtes olen olnud, aga need pole tekkinud mm... sellise teadliku tegevuse nagu kohtingutel käimise tulemusena. Nüüd otsin uut suhet ja ei tea mida teha, kuidas käituda.

Olen Tinderis tutvunud paari naisega, mõnega pikemalt rääkinud, käinud paaril deidil, mõnega ka rohkematel, aga midagi pole neist saanud edasi, ei saa täpselt aru miks. Võib-olla olen liiga tagasihoidlik? Ma pole hakanud esimesel või teisel kohtumisel kedagi suudlema või käest kinni hoidma, on see vale? Peaksin kuidagi rohkem näitama, et mulle naine kellega väljas olen meeldib? Millised on teie ootused mehele ja esimestele kohtumistele?

Tuju rikub ära natuke see, et naised kurdavad, et vabu normaalseid mehi pole, üks näitas milliseid mehi ta tinderis näeb, ongi "Eluülikool" ja pildid auto veldegest. Olen ise üks neist vähestest vabadest mõistlikest meestest ning kuidagi ei õnnestu sattuda tutvuma sellise naisega kes oleks ise ka mõistlik, huvitav, atraktiivne ja meeldimine oleks vastastikune. Mida teha?
 
minu lugu 10. september 2017, kl 18.56
Oli eluperiood, kus kohtusin paljude meestega ja mõnedega neist oleksin tahtnud põhjalikumalt tutvuda, aga mehe poolne huvi tundus mulle leigena. Kunagi hiljem sain teada, et tegelikult meeldisin ma neile väga, aga nemad arvasid hoopis, et minu poolt oli huvi puudus. Polegi muud soovitust, kui et tuleb oma huvi selgelt välja öelda või näidata.
 
Autorile 10. september 2017, kl 20.20
Olen ise üks neist vähestest vabadest mõistlikest meestest ning kuidagi ei õnnestu sattuda tutvuma sellise naisega kes oleks ise ka mõistlik, huvitav, atraktiivne ja meeldimine oleks vastastikune. Mida teha?

Vali eelmise kommentaari postitaja. Ise arvab ta et on armas kassike aga üldsus tunneb teda rohkem lehm lese järgi. Vanus ei loe midagi vaid sisemine maailm, neid on tal mitu ja preester pidi ka teki all olema aga ta ajab selle sealt välja kui noor täkk peaks asemele tahtma tulla.
 
Esopus Spitzenburg 10. september 2017, kl 20.34
VBl oled tõesti liiga tagasihoidlik. Ei pea kohe esimesel deidil kätt püksi ajama, aga peale teist kolmandat kohtumist võid juba öelda küll, kui teine sulle ikka meeldib. Ja millised need deidid on? Vbl on liiga igavad ja tuimad?
 
Arvamused arvamusteks 11. september 2017, kl 10.44
fakt on, et 10. september 2017, kl 20.20 postitaja kurdab, et kuidagi ei õnnestu tutvuda normaalse naisega ja küsib, mida teha. Siinkohal mõtteainet- kas tõesti kõik naised on ebanormaalsed või viga mehes endas?

Ilmselt ei aita ka normaalse naise leidmisele kaasa siin edukalt tutvunute pihta saadetud hambutud irwitamised. Selle asemel võiks ehk energiat kulutada enese arendamisele, jõusaalile, stilistile jne. Eelkõige patoloogilise negativismiga võitlemisele.
Küll siis ka need müstiliselt haihtunud normaalsed naised sinu orbiidile läheneda julgevad, praegu ilmselt põgenevad paaniliselt...
 
Naine 12. september 2017, kl 10.40
Milles siis küsimus, pane siis siia oma e-mail ja kirjutame. Siis saan anda vastuse, milles viga võib olla või hoopis idaneb sellest midagi toredamat.
 
mees 13. september 2017, kl 16.27
Naine, jätsin oma maili siia nime alla, võid kirjutada :)
 
N30 13. september 2017, kl 23.39
Suht sama asi.
 
mees 14. september 2017, kl 16.48
N30 - mis sul sama on? Mis sul tutvumise keeruliseks teeb?
 
N30 14. september 2017, kl 18.15
Pole kunagi kohtingutel käinud. Proovisin ka netis tutvuda, aga samamoodi lihtsalt suhtlus hääbub. Ma pole Tallinnast ega mujalt suurematest linnadest ka ja siis keegi ei hakka huvi tundmagi.
 
Keegix 21. september 2017, kl 14.52
Ougaad..... :D
 
Tagasi teema juurde 27. september 2017, kl 21.04
Mees kurdaks viimases lootusetused nagu suhtejumalale, et aita, näe siin ma olen tore ja mõistlik mees, juhata õige See naine minu juurde. Enda peas on ta selle naise välja mõelnud, pannud kokku kõikidest parema ja lihvinud hoolikalt enda jaoks. Mõeldes, et pole mingit mina ega tema vaid meie ja kohtumise hetkest alates. Aga see teema, millised natuurid on ta välja toonud ja justkui pori näkku ebareaalsest elust enesest. See pole ju võimalik, nii hulle naisi pole olemas. Kuula mees, jumal ütleb sulle et kallis sõber, süüdistad sa mind , et kätel kandsin ma sind:)
 
mannike 28. september 2017, kl 22.20
Olen üle 30 veidi ja kõik mehed ikka kohe sebinud mind hoolega - esimesest väljaskäimisest saati. No kellele ikka väga meeldinud olen, see ka veidi tagasi end hoidnud, aga märgata ju keemiast, et tahab...
Enamasti ikka olen pidanud kõvasti vingerdama, pole keegi ilma kaisutamata koju tahtnud lasta :) Olen mõned korrad ikka püüdnud ära laveerida ja sellega, kellega ikka väga toredad tunded on arenenud, pole pikalt pidurdanud.

Seega kui naine on meeldiv, tee ikka samalõhtul lähenemiskatseid, kui näed, et talle meeldib sinu seltskond. Ta tunneb end hästi, kui veidi ligi tikud - muidugi varu pikk õhtu ja kutsu muudkui edasi, ühest kohast teise, (paku vaheldust, et jalutate, vaatate merd ja siis baari vms. ), mis kauem lahti, et oleks veidi põnev ja erinevaid olukordi - kohvik, jalutus baar (näiteks) ja lõpus ikka aetakse veidi ligi ka - viisakalt muidugi, saad pikema õhtu käigus aru ja ettepanekutest (jalutada, teine baar vms), et kas huvitatud, kui tahab ja meeldib ja ei turtsu ja pidurda..(ehk kas ta vastumeelne või lubab),ja nii lõpus proovid ikka kätt ka hoida ja liigud ikka edasi asjaga...edasi ja piir tuleb seal, kus tema selle paneb, aga meeldivalt. Kui talle ei meeldi, siis tunnetad ju kohe puudutusest ära ja jätad järele. Ja suhtled niisama meeldivalt edasi.

Mul pole meest sattunud, kes ei tahaks õhtu lõpuks kätt hoida :) - minimaalselt.
 
mannike 28. september 2017, kl 23.00
Olen üle 30 veidi ja kõik mehed ikka kohe sebinud mind hoolega - esimesest väljaskäimisest saati. No kellele ikka väga meeldinud olen, see ka veidi tagasi end hoidnud, aga märgata ju keemiast, et tahab...
Enamasti ikka olen pidanud kõvasti vingerdama, pole keegi ilma kaisutamata koju tahtnud lasta :) Olen mõned korrad ikka püüdnud ära laveerida ja kui ikka väga toredad tunded on arenenud, pole rohkem viitsinud isegi pidurdada.
Seega kui naine on meeldiv, tee ikka samalõhtul lähenemiskatseid. Varu pikem õhtu ja paku vaheldust, ühest kohast teise, (kohvik, jalutus, baar näiteks... et oleks veidi põnev ja erinevaid olukordi) ja lõpus ikka aetakse veidi ligi ka - viisakalt muidugi, saad pikema õhtu käigus aru ja ettepanekutest (jalutada, teine baar vms), et kas huvitatud. Kui tahab ja meeldib (ja ei turtsu ja pidurda ehk kas ta vastumeelne või lubab),siis lõpus proovid ikka kätt ka hoida ja liigud ikka edasi asjaga ja piir tuleb seal, kus tema selle paneb, aga meeldivalt. Kui talle ei meeldi, siis tunnetad ju kohe näiteks käepuudutusest ära ja jätad järele. Ja suhtled niisama meeldivalt edasi.

Mul pole meest sattunud, kes ei tahaks õhtu lõpuks kätt hoida :) - minimaalselt.
 
mùnnike 29. september 2017, kl 10.28
Olen üle 60 veidi ja kõik mehed ikka kohe sebinud mind hoolega - esimesest gaybaari dringist saati. No kellele ikka väga meeldinud olen, see ka veidi tagasi end hoidnud, aga märgata ju keemiast, et tahab kotid taha keerata...

Mul pole meest sattunud, kes ei tahaks õhtu lõpuks mu väikest viinerit näppida ja rosinasse pista :) - mùnnimaalselt.
 
kaastundlik 29. september 2017, kl 10.29
Autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen ise üks neist vähestest vabadest mõistlikest
> meestest ning kuidagi ei õnnestu sattuda tutvuma s
> ellise naisega kes oleks ise ka mõistlik, huvitav,
> atraktiivne ja meeldimine oleks vastastikune. Mid
> a teha?

Enda meelest võid ju normaalne olla, aga kui viimase paarikümne aasta jooksul ükski naine pole seda uskuma jäänud, peaksid äkki peeglisse vaatama.
Kade inisemine lese ja preestri kallal pole igatahes õnne su õuele ega voodisse toonud nagu ka ise tunnistad.
 
Tinderist 30. september 2017, kl 07.41
Keskmiselt teisel kohtumisel on Tinderi naine valmis seksima ehk ka päris palju neid, kes esimesel korral seda soovivad.
Kedagi kangutada ja kiusata pole mõtet. Vaata naisele otsa ja silmadest on näha, mida ta tegelikult soovib. Jutt ja teod ei käi tihti käsikäes.
Kui naine peale esimest kohtumist soovib Sind veel näha, siis kõik hästi, kui mitte, siis vaata peeglisse.
 
eelmisele konnale 30. september 2017, kl 12.40
Minuga soovivad naised seksida esimesest silmapilgust ja mitte ainult tinderist. Vaata parem ise peeglisse või mine tagasi lasteaeda hooplema:D
 
kivike 30. september 2017, kl 14.24
Teemaautor otsib ju püsisuhet, mitte niipalju lihtsalt seksi. See, et naised soovivad sinuga seksida esimesest silmapilgust ei tähenda, et naised hindavad sind püsisuhtekõlbulikuks. Mõni mees ongi lihtsalt niisama suksutamiseks. Aga meie ühiskonnas on naiste suhtes topeltstandardid, et mees, "keda kõik tahavad ja kõiki paneb" on norm, aga samasugune naine ristitakse kähku "L" tähega sõnaga ära. :)
 
nojahh 30. september 2017, kl 17.03
Eks need tutvumisportaalid ikka üks paras saast ole. :D
 
Naine 02. oktoober 2017, kl 11.37
Diagnoosi võib vist välja panna: paar esimest kirja suudad vastata, siis "haihtud" ära. Ole ometi mees ja ütle (kirjuta) kui sulle ei sobi, sellised ärakadujad naistele peale ei lähe, arg nagu värisev hiiresaba. Enesesekindlust süsti omale juurde, kui seda pole, ei taha sind ükski naine ega neiu.
 
nali 02. oktoober 2017, kl 12.15
näe, üks Alu vanamees kah arvab,et on normaalne, aga juba 15 a pole keegi teda tahtnud. nüüd nuhib kibestumisest mööda lese tekialuseid.
 
nojahh 02. oktoober 2017, kl 12.55
Mina ei saa ka kohtingutest aru, eriti veel võõra inimesega. Kuidas saab võõra inimesega kohtuda, teades, et see kohtumine saab olema seksuaalse või romantilise iseloomuga? Pidevalt on kuklas tunne, et ma pean talle meeldima ja tema mulle. Aga mul isegi ei teki meeldimist nii lühikese aja jooksul, pean olema inimesega kümmekond korda kohtunud või rohkem. Kohtingul võõraga ei oskaks temast midagi arvata, veel vähem saan aru neist, kes esimesel korral suudlema või käest kinni hoidma hakkavad. Selleks peab juba mingi tunne olema, mitte, et sunnin end füüsiliselt tegutsema ja loodan, et mõistus tuleb järele.

Suhted on mul tekkinud ainult inimestega, kellega viibin pikemat aega samas seltskonnas, kas tööl, koolis, lahendan koos mingeid probleeme, teen midagi, nad on sõprade sõbrad vms. Isegi siis pole kohtamas käinud, vaid hängime niisama koos sõpradega. Alles hiljem saan üksi kokku, aga siis oleme juba nii head sõbrad, et see on juhuslik või spontaanne, mitte pingutatud kohting.
 
Esopus Spitzenburg 02. oktoober 2017, kl 16.18
Tinderist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keskmiselt teisel kohtumisel on Tinderi naine valm
> is seksima ehk ka päris palju neid, kes esimesel k
> orral seda soovivad.
> Kedagi kangutada ja kiusat
> a pole mõtet. Vaata naisele otsa ja silmadest on n
> äha, mida ta tegelikult soovib. Jutt ja teod ei kä
> i tihti käsikäes.
> Kui naine peale esimest kohtu
> mist soovib Sind veel näha, siis kõik hästi, kui m
> itte, siis vaata peeglisse.


Kas Tinder on nagu mingi teine planeet, et on olemas nn Tinderi naised ja Tinderi mehed? Need on ju samas inimesed, kes sinuga koos poesabas seisavad, samas asutuses töötavad jne.
 
On küll 03. oktoober 2017, kl 21.47
Esopus Spitzenburg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tinderist Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Keskmiselt teise
> l kohtumisel on Tinderi naine valm
> > is seksima
> ehk ka päris palju neid, kes esimesel k
> > orra
> l seda soovivad.
> > Kedagi kangutada ja kiusat
> > > a pole mõtet. Vaata naisele otsa ja silmadest
> on n
> > äha, mida ta tegelikult soovib. Jutt ja
> teod ei kä
> > i tihti käsikäes.
> > Kui naine p
> eale esimest kohtu
> > mist soovib Sind veel näha
> , siis kõik hästi, kui m
> > itte, siis vaata pee
> glisse.
>
>
> Kas Tinder on nagu mingi teine
> planeet, et on olemas nn Tinderi naised ja Tinder
> i mehed? Need on ju samas inimesed, kes sinuga koo
> s poesabas seisavad, samas asutuses töötavad jne.

teine planeet. see on kaunis paigake, kus naised ei jää vanaks vaid saavad hoopis targaks, aina kaunimaks ja ihaldatumaks. Poesabas seisavad luuserid ja muidu mutid, kel kodus isiklikku preestrit teki all pole. Need on need, kes ühistranspordis vahivad ringi põlevate silmadega et alu näha ja miniviinerit ka, et siis isikliku pilguga mõõta sobivust oma rosinaga. Ja muidugi korduvalt naistekasse sellest teada anda.
 
On küll 03. oktoober 2017, kl 22.49
teine planeet. see on kaunis paigake, kus mehed ei jää vanaks ega impotendiks vaid saavad hoopis targaks, aina kaunimaks ja ihaldatumaks. Tööl käivad luuserid ja muidu taadid, kel kodus isiklikku peenisepumpa teki all pole. Need on need, kes internetis vahivad ringi põlevate silmadega et eskorti näha ja preestrit ka, et siis isikliku pilguga mõõta sobivust oma miniviineriga. Ja muidugi korduvalt naistekasse sellest teada anda.
 
ebaõiglane 03. oktoober 2017, kl 23.27
Ise oled ainult mõistlik, aga naine peab olema peale selle veel atraktiivne ja huvitav. Ise oled seda või? Miks peaks ilus naine koledat meest tahtma?

Autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen ise üks neist vähestest vabadest mõistlikest
> meestest ning kuidagi ei õnnestu sattuda tutvuma s
> ellise naisega kes oleks ise ka mõistlik, huvitav,
> atraktiivne ja meeldimine oleks vastastikune. Mid
> a teha?
>
> Vali eelmise kommentaari postitaja.
> Ise arvab ta et on armas kassike aga üldsus tunne
> b teda rohkem lehm lese järgi. Vanus ei loe midagi
> vaid sisemine maailm, neid on tal mitu ja preeste
> r pidi ka teki all olema aga ta ajab selle sealt v
> älja kui noor täkk peaks asemele tahtma tulla.
 
ega ei tahagi 04. oktoober 2017, kl 00.38
ebaõiglane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks peaks ilus naine koledat meest tahtma?

sellepärast istub vana Alu juba paarkümmend aastas kuival ja sügab naistekas kotte:p
vetikka5 05. juuli 2021, kl 15.06
Seksi tutvumissaidid - http://tonzes.com/sexdatingee.htm Soovitan.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!