Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui paljudel teist on mitu partnerit paralleelselt?
 
lihtsalt küsin 23. august 2015, kl 16.34
Pean silmas et olete ise suhtest vaba inimene ja sellise käitumisega kellelegi truudust ei murra. Need partnerid ei ole siis ka üheöösuhted, lihtsalt on mitu sellist toredat sõpra, kellega saate aeg-ajalt kokku ja siis ühtlasi seksite ka.
 
aga 23. august 2015, kl 16.43
mis see sinu asi on?
 
delfimutt 23. august 2015, kl 18.17
mail kõigil on.
 
manna 24. august 2015, kl 07.47
Sõltub kas ülejäänud osapooled samamoodi aru saavad. Kuna sa nii küsid siis ilmselt oled kedagi "petnud".
 
Hahahahahsha 24. august 2015, kl 14.01
Teemaaalgataja on lammas!!!!
 
eelmisele küsimus 24. august 2015, kl 14.17
mis see on, et teemaalgataja on lammas? ilmselt arvad, et tegemist on naisterahvaga. jaaaa kui naisterahvas, no siis muidugi on lammas ja l.. ja l.. aga kui on mees. siis on ju tubli mees. tõeline mees. ei ole tarvis võõrast inimest pimesi lambaks sõimata.
 
eelkõige 24. august 2015, kl 22.13
tuleb igas suhtes aus olla. Kui ka teised kõhuõed ja kõhuvennad on üksteisest teadlikud, et k.pipartnereid on mitu ja nad aksepteerivad seda siis andke aga takka.
 
to eelmisele küsimusele 24. august 2015, kl 23.15
See on nüüd küll lahe suhtumine. Ehk et kui teemaalgataja on naine, siis on ta viimane idik.s, l.ts ja l.ll ja lammas. A kui on mees, siis on kõva tegija. Kuidas te ometi saate üldse nii mõelda. Tegu on ju tegu. Mis vahet seal on, kummast soost.
 
to eelkõige 24. august 2015, kl 23.16
Kõik on teadlikud ja omavahel tuttavad, vähemalt kaudselt küll.
 
mul on 25. august 2015, kl 10.17
Võehh, kui nõmedad sõnad - kõhuõed ja kõhuvennad. Selliseid sõnu kasutavad vist vanad inimesed?

Olen vaba ja vallaline naine, ainus laps on täisealine. Mul on mitu meessoost sõpra, kellega vahel kokku saades ka seksime. Eelkõige on nad sõbrad sõna otseses mõttes. On lähedus, toetus, mõistmine. Nad teavad, et mul on ka teisi ja ega neilgi pole kohustust mulle truu olla. Me ei suhtle intensiivselt, seega on mul oma sõprade jaoks alati aega. Kuna kõik me hoolitseme oma tervise eest, siis pole ka selles osas probleeme olnud.

Inimeste elud on erinevad. Kes lihtsalt vegeteerib ja piirdub rutiinse ja seisvat tiigivett meenutava suhtega; kes leiab aina uut energiat ja armastust oma monogaamsesse pikaajalisesse püsisuhtesse; kes vahetab rahutult partnereid nagu sokke ja ei oska kellessegi süveneda; kes leiab eneses energiat ja armastust jagada seda mitmele partnerile... jne.
 
to to eelkõige 25. august 2015, kl 11.53
Aga kus siis probleem on? Endal hakkas süda valutama?
 
Jah... 25. august 2015, kl 15.06
...ja kelle elu ongi suhted - ise, ilma suhteta ollakse null.
 
Mul on tunded 26. august 2015, kl 13.25
Mul on ka üks laps ja on täisealine. On meessoost tuttavaid, sõpru, kellega suhtlen, aga intiimselt koos suudan olla vaid neist ühega.
 
Asja ilu 26. august 2015, kl 20.09
peitub selles, et hoida ühte ja ainust, mitte sebida igal rindel.
 
unista edasi, vaal 26. august 2015, kl 23.18
tglt ei ole sul kedagi, ainult üksindus ja litsakad fantaasiad
 
sõbraga ei seksita 27. august 2015, kl 16.31
sõbraga sõbrustatakse
 
Juhan 27. august 2015, kl 21.56
Leidub veel ausaid ja asjalikke
mul on – normaalne ellusuhtumine, loomulikult peab vaheldust olema, eriti veel siis kui nn teisel ringil.
ja täna nii ja homme naa ja,
inimesed ju erinevad, ühega on tore teatris käia, teisega suusatamas,
aga pai oskavad mitmed teha
 
Agne74 28. august 2015, kl 03.42
Aga kas minul tuleb eeistada ts6libaati? nunnelu?
 
Kui paljudel... 29. august 2015, kl 17.35
... meist on, ei tea, aga minul on alati. Mul mees mind ei taha, kuid õnneks on neid kes tahavad. Oma tervise eest peab hoolt kandma.
 
marineeritud kurk 29. august 2015, kl 20.20
Oma mees mind eriti ei taha. Kannatasin pikalt, siis lähenes üks mees mulle. Tükk aega hoidusin. Nüüd aastaid megaseks. Aga muid probleeme külluses.
 
Agne74 30. august 2015, kl 15.56
Ema ei luba! Unistan korralikust abielust, aga enne kui t66kohta pole, ei tule midagi! Huvi ja p6nevuse p@rast, enam mitte!!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!