Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ahistavad feministid töö juures
 
siresäär 19. mai 2018, kl 14.53
tundub, et susatigi sulle nii sujuvalt ära, et enam ühtki loogilist argumenti oma pseudoteema põhjenduseks ei osanud tuua:p
eks kaevanud siis inimõiguste kohtusse selle puhuri pärast, mida siin vigisemine aitab.
häda nende metrooseksuaalidega. normaalne heteromees poleks ka siis kurtnud, kui kolleegid toplessina ringi oleksid jalutanud või kohvipausi ajal käe püksi ajanud. sinuga ilmselt midagi sellist ei juhtunud, aga halisemist taevani.
 
G 20. mai 2018, kl 06.38
Teemaalgatust lugedes jääb pigem mulje, et tegu on keskealiste või vanemate kontoriprouadega, kes istuva töö tõttu end vahepeal liigutada tahavad ja paar sirutusharjutust teevad. Kontorires teinekord konditsioneeri tõttu külm, siis võeti puhur appi. Atraktiivse mehe juuresolekul vaevalt et end nii vabalt tuntaks, pigem peavad juba üheks endi seast. Kas tööl hakkas nii igav? :)
 
kivike 21. mai 2018, kl 09.32
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No vot see on nü
> üd siis meeste uus müstika, loogikaga enam ei raba
> mehi.

Mehi rabab ikka loogikaga väga, sest keskmine mees on veendunud, et naine ei suuda seda
võimet evida. Ütleme siis nii, et naisteloogikal on rohkem registreid minu arvates, see on mitmekihilisem, sest naised armastavad detaile, detaile, mis ei ole meeste meelest olulised.

Mehed on sajandeid üritanud naisi loogikaga
> lahti murda. Vanasti olid mehed ettearvatavad nüü
> d ei tea enam mida arvata. Head nuputamist, õnn ka
> asa selle vastukäivuse lahendamiseks ja teretulema
> st meeste maailma.

Maailm ongi peamiselt tuhandeid aastaid meestele kuulunud,
paarsada aastat emantsipatsiooni ei suuda tappa aastasadu
kujunenud käitumisnorme või seda, mida peetakse loomulikuks.

> Pmslt vanasti oli femini
> smil mõte küll, enam mitte. Nüüd on probleemiks se
> e et mehed laiutavad ühisttranspordis jalgu aga se
> e pole probleem et naised oma käekotte kõrval pink
> idele topivad.

See on ikka väga utreeritud ja maailm ei piirdu Euroopa-
Ameerikaga. Mis puudutab jalgade laiutamist, siis istuks
naine sedasi ühistranspordis, siis ei oleks aint laisal ütlemist,
et see on ebanaiselik, et oled lesbi ja muud seesugust.
Nagu ma juba ütlesin, väga palju asju, kaasa arvatud tühjal
pingil sõitev käekott, on võimalik lahendada kommunikatsiooniga
ja kui see ei toimu agressiivses võtmes. Maailma vanim asi, et
kiida lolli ja loll hüppab, on lihtne, et meestele tihtipeale mõistetamatu
käitumismall, kuna tahaks ikka kohe domineerida vastase märjaks
plekiks põrandal, kui kohe ja jalamaid oma tahtmist ei saa. Suhelda on tore
ja inimesed on toredad tegelt.

> Ei ole, kun
> a naiste tegudes midagi kindlat on? Kas punane kle
> it tööl tähendab et taheti seksikas välja näha ?

Naised tahavad ennast seksikana tunda. Minu teada tahvad mehed ka.
Aga ma ei eelda, et bussi sisenenud musklis mees on musklis, sest tahab
mulle meeldida või naistele laiemalt ja ootab minu poolt "murdmist". :)

> Võttes arvesse et punane on kõige
> rabamav värv.

Ma tean, et mehed ei pruugi olla naiste moes kodus ja suudavad tajuda vähem värvitoone
kui naised, aga oleneb punasest ju. Ise pooldan Greta Garbo ütlemist, et garderoobist tuleb punane kleit välja visata.

Selles osas on sul õigus, ega naised
> ei ole konkreetsed. Ega väga ei tasu mõelda igasu
> guseid naiste signaale.

Nagu mehed oleks. :) Meeste signaalid on ühemõttelisemad
küll jah ja kui aru ei saa, siis oledki naine. :)
 
kivike 21. mai 2018, kl 09.38
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Igatahes soojapuhur jalgevahel pole sobilik ja n
> agu ma alguses ütlesin siis see inimene on konkree
> tselt liiga uhhuu ja vabameelne või teeb igast asj
> u teadlikult, lisaks puhurile.

Sometimes banana is just a banana! Soojapuhur jalge vahel
võibki olla labaselt soojendamiseks. :) Sest naised ei pea seda
seksikaks või mingikski vihjeks seksile. Aga see on selline viktoriaanlik
maailmavaade, et "kuningannadel ei ole jalgu", et silma alt tuleb koristada
kõik, mis vähegi vihjab alakeha olemasolule. Moslemid on veendunud, et
mehed on nõrgem sugu, sest mehed ei suutvat taluda lapikesegi palja
naiseihu nägemist. :) Või õigemini on iga lapike kellegi oma, ja teistel
meestel ei tohi mõttessegi tulla. :)
 
Mees 21. mai 2018, kl 16.34
Soojapuhur soojapuhuriks aga ma ei hakka siin detailidesse laskuma rohkem mis liigutusi konkreetne isik veel teinud on. Ega ma antud naises ei saagi kindel olla. Aga jutu uba oli ka ühes teises kolleegis kes üle kontori kuulutas et tal meest vaja ja natuke kahtlasi küsimusi esitas mõnikond minut hiljem. Nii et palun enne täpselt lugeda mis kirjas ja süveneda natuke.
Ma ei viitsi siin rohkem vaielda, naised ise sama sugused et ohver süüdi, pole olnud jne.
Ja keegi siin ütles et pole kätt püksi aetud, noh ega ei ole jah, naised käituvad vähe teistmoodi. Naine ei aja kätt püksi enne kui mees on ta ülesse soojendanud. Kui naine käe püksi ajab siis on juba kohutavalt hilja.
Seega selge signaal naistele edaspidiseks: Palun lõpetage ära ja jätkake samas vaimus ja kui aru ei saanud siis loe uuesti. Ega muudmoodi kui huumoriga ei saagi võtta seda asja, shokk naiste topeltstandardite pärast.
 
siresäär 21. mai 2018, kl 21.52
mulle just tundub, et huumorisoont pole sul sendi eestki, seltsimees mees. muidu ei käiks naistekas kurtmas, et pole kätt püksi veel aetud:p
aga tundub, et põhiprobleem on siiski selles, et sinust pole piisavalt meest naiste "üles soojendamiseks". sellest ka vingumine kolleegide süütute naljade või liigutuste üle.
 
Lehmasäärele 21. mai 2018, kl 21.59
Keda huvitab, mis sulle tundub. Naljakas vana naine. Irw
 
Eelmisele 22. mai 2018, kl 10.19
Ega sinusuguseid pakkjalgseid vanu kalkuneid ei peagi huvitama, mida nooremad ja kaunimad naised omavahel arutavad. Niiet ruiga vähem, vanamoor, lõualott nühib veel su rippudara villi. IRW!
 
psühhile 22. mai 2018, kl 10.51
Lehmasäärele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Keda huvitab, mis sulle tundub. Naljakas vana nain
> e. Irw

sind , naljakat vanurit ju kohe väga huvitab, ega sa muidu ei prigiseks siin nagu vana pehme nokuga keldrikakand:D
 
laager18 22. mai 2018, kl 13.27
SAADA KÕIK FEMINISTID LAAGRISSE
https://www.facebook.com/events/339093806604914/
Tulemas üks megalahe täiskasvanute(!!!) laager!
Oled vahel oma elule tagasi vaadanud ja härdusega mõelnud kõikidele suvelaagritele, kus lapseeas pea elatud sai? Ja siis kahetsusega tõdenud, et need ajad on nüüd möödas, sest vanust liiga palju? Say no more, mul on sulle lahendus: Laager 18.
Tegemist on megalaheda suvelaagriga, mis meenutab oma olemuselt ideaalselt lapsepõlve. Erinevuseks vaid öörahu puudumine ning tavapärase 12-18 vanusepiirangu asemel 18+. Oodatud on täiskasvanud igas vanuses.
SEAL NÄEME!
 
Mees 22. mai 2018, kl 14.37
siresäär
Sul pole isegi piiritaju tekkinud meeste suhtes. Internet küll aga endal võiks sul häbi olla. Teaks millised sinusugused seltskonnas välja näevad ja mida räägivad, teaks distantsi hoida.

kivikesele jäi veel lisamata selle ühistranspordis koti hoidmise kohta et Imelik et seda tehakse isegi siis kui transport on juba täis saamas.
Jah annab küll viisakalt küsida et kas ma võiks istuda kui keegi oma kotti hoiab kõrval pingil. . Aga kui sa oled tihe ühistranspordi kasutaja nagu mina siis ma ei viitsi iga päev küsida mitu korda, vaid tahaks lihtsalt maha istuda. Selles suhtes et kõrvalistmed pole ju sinu omad.
Samas jah eks ma ka ei laiuta jalgu niipalju et teisi segab. Samas feministide fookus ju täiesti vales kohas, ajagu oma feminismi muule maailmale peale, läänes on kõik ok.
 
kivike 22. mai 2018, kl 15.15
Sa ei kujuta ette, kui palju on olemas igasugu foobikuid, kes ei kannata silma otsaski, et nende personaalset distantsi rikutakse, selleks need kotid kõrvalistmetel, et sättida mingi asi enda ja ülejäänud maailma vahele ja jääda suletud poosi. Ühistransport pole ometigi mingi eksklusiivne liikumisviis, samas on seal väga võimalik saada foobikul paanikahoog rahvamassis. erit suvisel ajal ühistranspordis, kus igasugu lõhnu. Igaüks, kes ennast feministiks nimetab, ei ole veel feminism ja see, mis ta suust välja ajab samuti.
 
Mees 22. mai 2018, kl 16.15
kivike

Aga see ongi uus feminism. Märksõnaks manspreading . Lisaks sellele on manterruption ja igast muud vahvad asjad. Ja see #metoo on veel eriti haige.
 
siresäär 22. mai 2018, kl 16.34
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> siresäär
> Sul pole isegi piiritaju tekkinud mees
> te suhtes. Internet küll aga endal võiks sul häbi
> olla. Teaks millised sinusugused seltskonnas välja
> näevad ja mida räägivad, teaks distantsi hoida.

minu töös on igasugused piiritajud, eriti meeste suhtes, suhteliselt olulisel kohal. aga tõtt rääkida pole kunagi häbenenud. ilma huumorimeeleta isikud võtavad mõnikord vaevaks seepeale solvuda ja nina krimpsutada, aga see on juba nende probleem:p
seltskonnas tunned "minusugused" ära keskmisest siredamate säärte ja pringima rinnapartii ning loomulikult inimõiguste kohtusse kaebamise väärilise kleidipikkuse järgi.
aga soliidset härrasmeest eskortiva daamiga oleks tõesti targem distantsi hoida, kui ei taha natuke naeruväärset muljet jätta.
 
liinibussis eskordib härrasid 22. mai 2018, kl 16.59
no see koht on selles loos nüüd küll tõepätane. ja härrad eskorditakse siis puuõõnde, mille eest ise veel ka maksma peab.. irvadi irw..

lehm lesk susan makaak sõidab siis ühistranspordiga ja sätib koti ende kõrvale, hoiab koti sangadest ja arvan et hoiab nagu preestri munadest kinni..

kas orgasmi ka nii saab?
 
eelmine makaak sõidab uhkelt liinibussis 22. mai 2018, kl 17.36
ja kiunub jõuetus vihas, et preester teda kabrioga lukshotelli ei sõidutanud. orgasmi vist pole veel saanud, aga kibestumust välja elada küll. irw.
 
to 19.59 22. mai 2018, kl 17.41
sa pakkjalgne vanur otsid ikka veel võimalust, kuidas elus kasvõi ühe orgasmi saaks. Mis sest, et raugaeas, orgasm on ju orgasm. Irw. Kauni lese peale rohelise lima pritsimine ja preestri mehistest munadest unistamine kah enam ei mõju. Näis mis järgmiseks. Muig.
 
parandus 22. mai 2018, kl 17.53
to 19.59 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa pakkjalgne vanur otsid ikka veel võimalust, kui
> das elus kasvõi ühe orgasmi saaks. Mis sest, et ra
> ugaeas, orgasm on ju orgasm. Irw. Kauni lese peale
> rohelise lima pritsimine ja preestri mehistest mu
> nadest unistamine kah enam ei mõju. Näis mis järgm
> iseks. Muig.

16.59 oli pakkjalgse vanuri limane postitus;)
 
Mees 22. mai 2018, kl 17.59
Vot ei ole nii lihtne see ilm siin et ajan suust mis tahan ja kõik kes solvuvad on nende probleem. Pisut peab piiri ka pidama, labased ja ebaviisakad ei pruugi kõigile meeldida. See on selline tüüpiline käitumine paksudele omast arust eksimatutele alfa naistele, kes ajavad suust välja mis tahavad. Veel mis tähele olen pannud on see et naised kes kasutavad ennast ülistavaid nimesi netis on tavaliselt ikkagi paksud. Piire peavad naised sellepärast tunnetama et meestel nende peale muu kui käsi ka tõuseks eksole. Kasvatajad ei meeldi meestele. Minupärast olgu sul kasvõi silekont ja palja tagumikuga, mingit sitta ja luulusi ma ikka ei pea taluma.
 
Õige jah! to 16.59 ikka 22. mai 2018, kl 18.24
to 19.59 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa pakkjalgne vanur otsid ikka veel võimalust, kui
> das elus kasvõi ühe orgasmi saaks. Mis sest, et ra
> ugaeas, orgasm on ju orgasm. Irw. Kauni lese peale
> rohelise lima pritsimine ja preestri mehistest mu
> nadest unistamine kah enam ei mõju. Näis mis järgm
> iseks. Muig.
 
siresäär 22. mai 2018, kl 18.52
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>Piire peavad naised sellepärast
> tunnetama et meestel nende peale muu kui käsi ka t
> õuseks eksole. Kasvatajad ei meeldi meestele. Minu
> pärast olgu sul kasvõi silekont ja palja tagumikug
> a, mingit sitta ja luulusi ma ikka ei pea taluma.

ahnii lausa, et kohe käsi tõuseks naise peale, kes oma arvamuse julgeb välja öelda- täiesti viisakas vormis, ainult et sulle ebameeldiva sisuga. sedasorti isaseid mina paraku üldse meesteks ei pea ning reaalis loomulikult ei vaevu nendega suhtlema.
sinu kasvatuse puudujääke virtuaalsed loengud muidugi ei kompenseeri. aga ülim naiivsus on oodata järelekiitmist rumalatele seisukohtadele ning põhjendamatutele foobiatele, punaste kleitide, soojapuhurite ja mõtlemisvõimeliste naiste suhtes näiteks:p
tegelikult võiks mu KMI 21 asemel kasvõi 41 olla, netis loeb ikka rohkem ajumass kui keha vormikus või vormitus. seepärast ei suuda sa ühtki loogilist argumenti kuuldavale tuua (labasus ja sõim ei kuulu argumentide alla).
aga "luulude" talumisega tuled üllatavalt hästi toime, kui veel pisut harjutad.....vastu nina saamist:D
 
Mees 22. mai 2018, kl 19.12
Ei, minul ei tõuseks käsi naise peale. Lihtsalt ütlesin et milline reaalsus on. Sile säär ei anna mingit õigustust kehvaks käitumiseks. See et naine paks ei ole on minu jaoks elementaarne.
Äge et sa loogilisi argumente mainid siin, aga ise ei paista teadvat mis elementaarne ad hominem on. Ma olen vägagi tuttav loogikaga, aga mida see siin annaks? Ma millegi pärast ei leia et loogilisi argumente on mõtet ajada teemades kus räägitakse tundelisest ja vaimsest.

Igatahes mina sind rohkem ei piina, aitab minu virutaalsest raputusest küll sulle.

Seekord panen punkti teemale lõplikult ja tagasi ei tule rohkem siia. Ega siin feministidega ei saanudki rääkida, tavalised naised ainult, arvasin ja lootsin et mõni päris feminist ka võtab sõna ikka. Tundub igatahes et tavalisele naisele ei lähe korda meeste probleemid, isegi otse kurtes ei paista naised aru saavat et midagi valesti on ja vaikival nõusolekul minnakse feminismiga vapralt edasi.
 
Mees 22. mai 2018, kl 22.13
Ei saanud seda mainimata jätta. üks postitus veel siresäär.

See et mul pole huumorimeelt on sinu luulu ja ma kohe põhjendan. Kui ma ütlen et ma tegin midagi tobedat ja olin loll ja kõik naeravad siis tulem on et mina olen rahul et kõik naeravad ja teised naeravad. Aga kui keegi teine tuleb ütleb et ma olin loll siis inimene ise naerab ja teised ka aga minul tuleb healjuhul sunnitud kerge naeratus.
Minu huumorimeel on pisut teistsugune ja võibolla peenem järelikult. See on enamus inimestega nii, osad oskavad teeselda paremini kui keegi mingi jama neile lahvatab. Tavaliselt aga sa vaatad otsa inimesele kelle üle sa "nalja" teed, ütled midagi aga reaktsioon on pea-aegu alati negatiivne või teeseldud. Sellised naljad kellegi kulul on ainult ise-enda lõbustamiseks. See on pmslt kõigi inimestega nii, see pole mingi minu eripära, nii see ongi. Vahest võib, aga pigem mitte.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!