Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naised, mehed, tunded ja koopad
 
Käpsu 20. jaanuar 2019, kl 12.05
Paljud mehed on oma tunnetega enam-vähem tuttavad ja ühenduses ja mõned üleliiagi, kuid mõne mehelikuma mehega kokku puutudes tuleb ette seda konfliktijärgset koopassesulgumist, millest räägitakse. Mõjub kättemaksu ja karistusena, muidugi. Aga mismoodi see vaene naine, kes mehele mõtlemisaega annab, võib teada, kas mees üldse enam ongi seal koopas, võib-olla on koopal ka teine väljapääs, mees ammu lahkunud, teeb plaane edasiseks eluks ja ehk juba uus nainegi valmis vaadatud?
Inimesed võiksid ikka omavahel rääkida, vähemalt püüda :)
 
Alu 20. jaanuar 2019, kl 17.43
On nutiajastu ja rääkimise asemel on moes pöidlaga nipsamine:)
 
kivike 25. jaanuar 2019, kl 13.42
Nigu sa vägade õigesti ütlesid, suhelda on vaja. Suu tuleb lahti teha ja küsida, oled veel koopas või mitte. Variant käia seda küsimas iga viie minuti tagant ja joriseda, et millas sa sealt ometi välja tuled annab mingi aja pärast tõesti selle efekti, et kuulad omaenda hääle kaja seal koopas. Vaikimine ja ignoreerimine on naiste maailmas karistus ja kättemaks, kui mees ütles, et mõtleb järgi, küllap siis mõtleb ja suhtleb siis, kui on, mida öelda.
Karl Kindermacher 31. jaanuar 2019, kl 16.35
Aga jätka vingumist ja tänitamist. Kui üldse suu lahti teed, siis ainult selleks, et öelda "lihtsalt millega sa rahul pole". Ja siis võid kindel olla, et ta ei tulegi koopast välja. Või põgeneb just sealt tagauksest. Aga vähemalt süda on rahul, et tead ... Ei pea ju liigselt nuputama.
 
Alu 31. jaanuar 2019, kl 20.17
Inimesed, vaadake mis ümberringi toimub ja kuidas suheldakse või suhtutakse. Isegi esilaululus on sõnad, et ei viici enam väga rääkida, haaran jope tellin takso hüppan peale, sina ka. Räägitakse kehakeeles. Lihtne ju:)
 
??? 01. veebruar 2019, kl 01.22
milleks üldse mingite koopainimestega suhelda? suhelge avatud ja meeldivate inimestega ja las need koopaelanikud jäävad sinna koopasse edasi puhisema.
kui keegi rumalate ja enesekesksete inimestega suhteid ei arenda, siis jääb neil üle kas tsiviliseerituks hakata või liigina välja surra.
 
nähtud neid "rääkijaid" 13. veebruar 2019, kl 15.57
See vahetu konfliktijärgne "rääkimine" on tavaliselt naise poolt mingi debiilne tänitamine, mille eesmärgiks oleks nagu vastu lõugu saada ja siis kannatajat mängida? Mingi lapsena saadud väärastunud mõttemall "võidu" saamiseks?
Või kui olukorra debiilsuse üle lihtsalt naerda ja rahulikuks jääda siis läheb naine kohe eriliselt närvi.
Normaalne mees loomulikult talitseb ennast ja "tõmbub koopasse" aga naised - mõtestage enda jaoks lahti, mis on vihase ja ägestunud mehe torkimise TEIE poolne eesmärk?
 
Alu 13. veebruar 2019, kl 16.40
Naine ongi loodud rääkima. Aga mitte aru saama, et mehed ei ole selleks loodud.
 
mrsX 17. veebruar 2019, kl 20.19
Nutikas naine teeb nii, et mees saab näägutamise ja sõnadetagi aru, et naisel on óigus;)
 
Alu 17. veebruar 2019, kl 22.07
Palju neid nutikaid siis on ka võrreldes mittenutikatega? Või õigemini, miks nad üldse välja ei paista?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!