Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Rehepeks ja materdamine!
Agne Tamm 20. august 2019, kl 23.23
Rehepeks ja materdamine on Meisse kõigisse sisse kodeeritud! Sellest sõltub võitlustahe, töötahe jne
Agne Tamm 20. august 2019, kl 23.35
Seda Ei tohi ära võtta! Rammimine! Liivakastimängud! Ei tohi teha inimesi vigaseks! Inimene peab ennast kaitsma! Noorena tundub kõik ilus! Aga mis tegelikult toimub! Ei tohi olla tiivutu lind! Paras ports agressiivsust Peab olema! Et läbi lüüa! Ei pea olema kõgega nõus! Et keegi Saaks püksid maha tõmmata vä?
 
kle 22. august 2019, kl 01.52
tule ometi sellest ahistatuse kookonist välja ja vaata enda ümber ringi. mida sa seal näed? mingeid ahervaremeis linnu ja räpastes kaltsudes nälginud inimesi või? mina ei tea, mis pagana kapa-kohilas need hüsteerikutest tammed elavad, aga ilmselgelt tuhiseb reaalne elu neist kauge kaarega mööda. inimestel on üldiselt omaenda elu ja mingid maaka kalsoonid on viimane asi, mis kedagi huvitab.
Agne Tamm 22. august 2019, kl 07.51
Päris Kena koht on Märjamaa! Rohelust palju ja kaubandus kõrgel järjel!
Agne Tamm 22. august 2019, kl 08.32
15 aastat läinud lihtsalt! Ennem oli külm korter ja logu maja! Nüüd soje korter ja soe maja! OK ! Kes mu süsti maha võtab ja mind normaalseks nimetab?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!