Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Sorry, naised aga kes maksab, see tellib ka muusika.
 
Lihtsalt üks mehine mees 09. detsember 2019, kl 11.52
Ausalt öeldes on ikka väga tüütu ja vihastav lugeda hädaldamisi selle kohta, et naine hoiab üksi kodus lapsi ja mees tegeleb samal ajal oma hobidega. Ise neid lapsi nii väga tahtsid. Kui oled selline naine, kes eeldab enese ja laste ülalpidamist, siis mees maksabki teie kulud kinni ja teeb oma vaba ajaga, mida ise tahab. Mees pole ilmaasjata näinud vaeva oma edukuse ehk rahavoogude ülesehitamise nimel ja ta vajab ka mingit kompensatsiooni oma pingutuste eest. Kiunuv naine kodus see kindlasti pole. Kui mina maksan materiaalselt kõik kinni, siis võin ka eeldada, et mulle lubatakse rohkem vabadust oma elus. Sama on ehk ka siis kui mees makstakse kinni. Need, kes on ülalpeetavad võiksid sellest aru saada või siis hakata ise end üleval pidama.
 
KM 09. detsember 2019, kl 14.23
Kui lepingus oli vastav punkt enne tehingusse minekut sees, siis nii ongi! Kui aga polnud, lahendatakse kõik erimeelsused läbirääkimiste teel. Viimase võimalusena kohtus.
Nii et Hr. Rahavoogude Ülesehitaja, vaata oma lepingut.
 
naine 09. detsember 2019, kl 16.11
Tundub, et teema autor ise lapsi ei tahtnud, arvas, et taob kõik naise ja lapsega seotud kulud kinni ja ongi kohustus täidetud. Aga kas tead, et lisaks kuludele, tuleb laste kasvatamisse päris palju aega panustada?
Selline jutt saab tulla ainult liiga "mehiselt mehelt", kahjuks vastupidises tähenduses.
Agne Tamm 09. detsember 2019, kl 21.23
Peale tööd ei jõua ju midagi! Mehed ka väsinud peale tööd! Kuhu need lapsed siis panna? Auku tagasi lükata? Ärge käige teatris! Ärge käige kusagil! Magage kodus!
Agne Tamm 09. detsember 2019, kl 21.40
Keegi peab peres olema andja! See võib olla ka vanaema! Kui noored, mõlemad, autodega tööle hommikul kihutavad! Muidu tekib vaakum! Armunutel muidugi vastupidi, need ei taha esivanemaid enne näha, kui lapsehoidjat vaja! Tegelikult ei taheta midagi! Ollakse esivanematest tüdinud!
Agne Tamm 09. detsember 2019, kl 22.02
Tullakse koju! Toad on külmad! Söök tegemata! Kõik vihased, karjuvad, näljas! Kõik tahavad saada!
Agne Tamm 10. detsember 2019, kl 04.06
Aga muidugi! Naisele saab alati ära teha! Naine on haavatavam! Seadus kaitseb naist! Kui tahta, et naine sünnitaks, peavad olema vähemalt elementaarsed tingimused meie kliimas, ilu jääb esialgu tahaplaanile, ilu ja teater ja lõbustused maksavad!
Agne Tamm 10. detsember 2019, kl 04.12
Ühel hetkel enam ei saa naisele, mehele ega ka lapsele midagi ära teha, kui kõik juba invaliidid on!!! Piir tuleb ette! Tervis ütleb üles!! Ja see on teistele õpetuseks!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!