Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas aru saada sellisest käitumisest?
 
Juba peamiselt teovõimetu. 24. detsember 2019, kl 09.44
Kaua naised oleksite võimelised mõnitamist ja alandamist kannatama? Kas jätaksite oma pere seetõttu , et nad käituvad teiega kohatult ja alandavad teid pidevalt. Seda enam , kui olete juba depressiooni küüsis. Neile see muidugi meeldib ja kohe väga, siis on inimene ju palju haavatavam. Arsti poolne soovitus on pigem veeta aega lähedastega aga need käituvad hoopis vastupidiselt. Kas võhivõõras võib siiski parem olla , kui oma sugulane.
Agne Tamm 27. detsember 2019, kl 08.00
Nad ei salli su tundeid ja mõistust, kuna sa mehele seksi ei anna! Mine lahku! Väärid paremat! Kasvõi üksiolekut!
nyctophile 28. detsember 2019, kl 18.07
olen täiesti seda meelt, et võhivõõras on tunduvalt hoolivam kui seda võib oma sugulane olla. mina olen võtnud oma sugulaste suhtes täiesti ükskõikse suhtumise ning ise nendega ühendust ei võta, kuna mõnitamist kannatasin lapsepõlvest alates. kannatama ei pea.
arstid alati ei räägi kõige õigemat juttu ja käituma peaks enda sisetunde järgi.
kui mehe käitumine on alandav ja mõnitav siis tavaliselt on ka sellel põhjus...
Agne Tamm 28. detsember 2019, kl 23.29
Võhivõõrastega on see, et vähemalt alguses on austus ja võimalik suhteid ise uuesti ja uuesti luues ise õppida, see küll petlik ja mehelik! Naisele oleks parem kohe õige suhe, aga mailm on kirev! Võimalik tõusta kõrgemale tasemele!
Agne Tamm 29. detsember 2019, kl 04.50
Mis põhjus? Et ise oledki nõme? Vä? Jätke jama! Abielus peab harjuma kõigega! Alates lapse sta koristamisest ja muu sta ja verga! Kõik ei saa olla ilus!! Äraütlemistega ja muu sellisega!! Aga väliselt üritatakse näida ilusana!
 
Käib pidev selgekstegemin, et 30. detsember 2019, kl 06.43
...olen haige , nõme , halb ja laisk ja kole kah pealegi. Kas elada üksi oleks siiski palju mõistlikum.Saaks enesekindluse ometi tagasi.
nyctophile 30. detsember 2019, kl 13.51
Käib pidev selgekstegemin, et Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ...olen haige , nõme , halb ja laisk ja kole kah p
> ealegi. Kas elada üksi oleks siiski palju mõistlik
> um.Saaks enesekindluse ometi tagasi.

selline käitumine pole ju kindlasti algusest peale olnud? mis põhjusel võis käituma nii hakata? kuidas üldse vastu pead? mis tema juures veel hoiab?
ära lase nendel negatiivsetel sõnadel endani jõuda. kui meile pidevalt korrutatakse midagi siis lõpuks hakkamegi uskuma seda. kui muudame enda suhtumist siis muutub ka teiste suhtumine.
rünnatakse alati nõrgemaid, sest see on kindlapeale minek. tekib võimutunne
Agne Tamm 31. detsember 2019, kl 00.07
Enesekindluse saabki üksi tagasi! Kui on privaatne väike korter ja mees ei ole mõnitamas ja väljaspool korterit on tööelu, ja kõik! Peale tööd oled väsinud ja puhanuna jälle tööle! Mida veel?
 
nyctophilele 03. jaanuar 2020, kl 08.32
Selge see , et ta mind ei taha. Ta tahaks loomulikult laiali minna aga mu vanemad ei võta mind enda juurde ja üksi ma hakkama ei saaks. Olen nimelt psüühikahäirega.
Agne Tamm 03. jaanuar 2020, kl 22.32
On alles vanemad! Aga mõnes mõttes hea, peab ise hakkama saama! Üürikasse, ega siis muu! Võid ju üürida toa! Ja elada lapsega ühes toas ja ausalt maksta! On selliseid ja saavad hakkama! Mine tööle ka!
 
Agne , said valesti aru 04. jaanuar 2020, kl 09.30
Lapsega ma hakkama ei saaks. Laps jääks oma isaga, kel majanduslikult parem seis ja , kes tahakski last ümber kasvatada. Mul on pidev deprekas ja ma ei suuda iseendagagi hakkama saada.
 
Agneke 04. jaanuar 2020, kl 09.31
Minu psühhiaater soovitas tegelikult hooldekodusse minna.
Agne Tamm 05. jaanuar 2020, kl 08.13
Appikene! Selline psühhiaater! Mine ikka ise vähemalt tööle! Kasvõi poole kohaga või 0,75!
 
Agneke 05. jaanuar 2020, kl 08.50
Ma käin tööl aga seal nii pingeline ja , kui lapsega peaks elama , siis tema kõrvalt tööl käia ei saaks üldse. Pigem elaksin ikka psüühikahäiretega inimeste hooldekodus.
Agne Tamm 06. jaanuar 2020, kl 14.17
Miks sa alla vannud!? Võta 0.75 ja Seisa enda eest! Oh mis Jenoveeva lood! Mis häire sul siis on? Laiskus?
Agne Tamm 06. jaanuar 2020, kl 14.21
Jäta siis laps ja päästa iseennast! Kas sul mingit uhkust pole?
Agne Tamm 06. jaanuar 2020, kl 14.37
Kui laps 15 saab, siis otsib ta su ise üles!
 
Ei ole laiskus Agne. 08. jaanuar 2020, kl 15.06
On tahtejõuetus ja tüdimus kõigest ning kõigist. Hooldekodus elamine poleks ka ikkagi paha.
Agne Tamm 08. jaanuar 2020, kl 22.58
Loll! Sul poleks õigusi seal, et keegi kandikuga sööki ette kannaks? Ei iial!
 
098765tr45 10. jaanuar 2020, kl 12.09
Huvitav, kas hooldekodus (väljas) öösel suitsu võib teha?
 
Agne 09. veebruar 2020, kl 10.43
Mul on skisofreenia vist.On kohutav tahtejõuetus ja tüdimus kõigest.
 
Agnekene 01. märts 2020, kl 23.13
Võta 0.75, see nii hea! Võtsin isegi, vahelduseks! Sest olin füüsiliselt läbi! Nüüd maksan arved, söögi ja kindlasti jääb ülegi! Tegin oma suuremad ostud ära! Ja nüüd saan puhata!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!