Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mida arvata 40 aastasest naisest kes pole ühtegi pikaajalist suhet omanud?
 
mees 29. märts 2016, kl 10.15
Kohtasin tinderis ca 40 aastase naisega ja nagu ikka algul on kõik super, aga nüüd järjest mõtlen, et miks ta kedagi varem leidnud pole. Suhted on olnud tal põgusad, ise ütleb, et kuna on töötanud välismaal ja mida kõike veel, kuid mulle endale jääb rohkem mulje sellest, et ta ei oska lihtsalt neid suhteid hoida. Pidevalt kumab jutus iva, et vat küll mina olen tore naine - edukas, kena ja mehed lihtsalt pole osanud hinnata. Ma nagu kahtlen kas tahan temaga midagi arendada kuna pelgan, et nagunii ühel hetkel lihtsalt kõnnib minema. Ja sellisel juhul olen mina see kes peab oma haavu parandama. Kas naistelt, kelle suhted on olnud põgusad ja nad on juba 40, oleks palju oodata pikaajalist suhet?
 
Esopus Spitzenburg 29. märts 2016, kl 10.49
Kui pikk on põgus?
 
to esopus 29. märts 2016, kl 10.54
40 aastase naise kohta on juba 2-3 aastat põgusaks suhteks. Näitab, et pole viitsitud pühenduda. Tean inimesi kellel on isegi armuke olnud 10+ aastat. Pole just moraalne tegu, aga samas näitab, et inimene suudab ühele inimesele pühenduda
 
Aga 29. märts 2016, kl 11.10
miks sa arvad, et naises peaks viga olema? Mehed kipuvadki pelgama edukaid ja kenasid naisi, sest mehed (loe: nende ego) jääks selle naise kõrval nälga ja nad ei saagi nii alfad välja paista. Oleneb ka sellest, mida sa suhtelt ootad ja kuidas praegu teie suhtlemine välja näeb ja milliseid mõtteid seni naine tuleviku kohta avaldanud on? Selles vanuses on kindlasti üks oluline jututeema lapsed. Kas tal neid on, kas sul on ja mis te sellest teemast arvate. Samuti elukoht. Kui ikka üks elab teisest 200 km eemal, ei tule sellest suuremat midagi välja. Või igapäevarutiin, kuidas sina ja naine eelistate tavapäevadel õhtuid veeta, mida teete nädalavahetustel? Tuleb leida ühiseid punkte, mis hakkaksid võimalikku suhet toetama. Üldsegi, kas sa oled küsinud naiselt, soovib ta pikaajalist suhet?
 
mee 29. märts 2016, kl 11.25
Enamasti naised soovivad pikaajalist suhet, aga nad ei ole nõus ise pingutama. See jutt, et mehed pelgavad edukaid naisi on ka suhteliselt jama. Kõik on korras kui naine ei hakka ise end kehtestama vaid võtab meest kui oma võrdväärset partnerit. See ei tähenda sugugi seda, et mees vedeleb päevad läbi diivani ja õhtul nõuab raha. On kindlasti selliseid mehi ja ka hulgi võib olla, kuid siis on see naise enda viga, et sellise endale koju korjab. Kuid tihti on asi lihtsalt selles, et naised ise jooksevad esimese probleemi jooksul minema
 
ingrid 29. märts 2016, kl 11.49
Mida arvata või. Ilmselt polegi ta neid tahtnud! Kui oleks, küll oleks ta siis ka paindlikum olnud, sest teise inimesega koos elades peavad ikkagist mingisugused sotsiaalsed iseloomuomadused toimima.
See jutt, et mehed ei oska hinnata...ah see pläma unusta ära. Sesiuke ennastkiitev õigustus või nii. ; P

Võid siin igast asju kokku unistada, ei saa teist asja nigunii. Leiad hoopis teise, palju parema. Aga natuke läheb aega.
 
elementaarne watson 29. märts 2016, kl 12.09
Tsiteerin: "Kuid tihti on asi lihtsalt selles, et naised ise jooksevad esimese probleemi jooksul minema.". Antud juhul tundub mulle, et sina otsid vägisi probleemi, et minema joosta. Kui sulle inimene meeldib, teil on keemia ja klapp, miks siis mitte talle võimalust anda või oled sa ise meeleheitlik ja klammerduja ja otsid naist kellega kiiresti kokku kolida :) Mõistlik mees räägiks ja arutaks ikkagi seda küsimust selle teema teise osalisega (ca 40 aastase naisega) selle asemel, et delfi foorumis folkloori korjata :)
 
haahaahaa 29. märts 2016, kl 12.24
Irvadi irv, mees otsib tinderis pikaajalist suhet...
Ja muidugi, miks küll peaks naise juttu uskuma, leiuta ikka ise mingeid probleeme ja teooriaid. M6tleme nüüd korraks vastupidi - sina räägid naisele midagi, tema ütleb, et kuule sa ise räägid jah nii, aga mul on ikka mingi tunne, et on naa. Tekitab tahtmise midagi arendada? Duhhh, kui loll teemaalgatus. Unda veel selle naise ümber natuke ja häma midagi, mehed, kes ei tea, mida nad tahavad on täiega populaarsed!
 
jajah, muidugi 29. märts 2016, kl 13.02
No ju ta siis pole seda õiget veel kohanud. Miks sa seda kohe analüüsima hakkad, naudi parem seda, mis sulle antud on. Mitte kõik inimesed ei ela vaid suhetele.
 
nain 29. märts 2016, kl 15.33
Ja mis sul valida on? Inimesed muutuvad. Kes ei riski, see...
 
nojaa 29. märts 2016, kl 15.44
enamus 40+ naisi on väga kibestunud. Nende arust on kõik mehed sead. Olen põhimõtteliselt tihti kogenud seda, et ei saa veel ma midagi õeldagi kui juba tehakse kogu meessugu maha. Tegelikult ollakse ise pidevalt valesid valikuid tehtud ja ikka kõik teised süüdi
 
to nojaa 29. märts 2016, kl 16.09
Niimoodi rumalalt üldistades,(et enamus 40+ naisi on kibestunud) sead sa ennast nendega ju samale pulgale... tundub et paar parajaid ;)
 
irf 29. märts 2016, kl 20.13
Välismaal töötanud 40a naine, kellel pole pikemaid suhteid olnud?

PALJU ÕNNE, TUTVUSID LIPAKA VÕI KEHAMÜÜTAJAGA!

Kusta töötas, ega ometi kohvikus või sekretärina?

Sellist naist ei soovita vaenlaselegi, kogu maailm on teda pannud, kindlasti mustade jo8i imenud. Lase tal HIV test alustuseks teha!
 
Tunisian Love Rats 29. märts 2016, kl 20.16
http://www.tunisianloverats.com/
 
suht 30. märts 2016, kl 12.40
Mida iganes on pöhjus,see naine vajab enda körvale samasugust nn.vabahinge nagu ta isegi.
 
aga jah 31. märts 2016, kl 02.03
Miks arvatakse, et kohe lipakas? Äkki on naine, keda huvitas varem reisimine, teistes riikides elamine ja eneseteostus, eriti kui just piirid lahti tehti. Oli vaja raha teenida, teadustööd teha, end arendada vms. Tõsi on see ka, et juba üle 30stel ei ole Eestis piisavalt palju väärilisi mehi ja valitseb arvamus, et mees peab ikka naisest rohkem teenima või karjäärinaine on inimesena külm ja üldse pahatahtlik, et naine võib küll karjääri teha, aga seda teisejärgulisena, laste saamine peab olema olulisem. Isegi, kui mehed on muidu võrdõiguslikud, siis mingil hetkel tuleb lagi vastu ja öeldakse, et nad toetavad küll naiste otsust olla parim karjäärialaselt, loominguliselt või teadusalaselt, aga ise tahavad ikka naist, kes on mehest pisut vähem ambitsioonikam. Ülejäänud paar väga haruldast ja edasijõudnud meest omavad nagunii karjade viisi austajaid.

Kui oma tuttavatele mõtlen, siis pole tõesti aimugi, millega sotsiaalselt ja ühiskondlikult edukad naised eraeluliselt tegelevad. Räägime huvidest, reisimisest, õppimisest, tööst, eneseteostusest, enda kire järgimisest, aga mitte meestest. Mul pole aimugi, kas nad on heterod või mitte. Noorema põlvkonna seas on väga palju kas eraklikke või muidu sotsiaalseid, aga sügavate huvidega inimesi, kes ei järgi traditsioonilist ühiskonnakorraldust.

Miks on pikaajaline suhe üldse eesmärk? Suhe ei ole nagu töö või söök, milleta sa sured. Suhe on vajalik ainult siis, kui see on nauditav ja annab midagi juurde, see on teatud määral meelelahutuslik väärtus, mitte hädavajalik tänapäeva ühiskonnas. Vanasti oli küll nii, et üksik inimene ja ta lapsed surid ära, aga tänapäeval saab ka üksik lapsi kasvatada ja kui lapsi ei taha, miks hoida tüütut suhet alal?
 
aga jah 31. märts 2016, kl 02.15
"Enamasti naised soovivad pikaajalist suhet, aga nad ei ole nõus ise pingutama. See jutt, et mehed pelgavad edukaid naisi on ka suhteliselt jama."
See on suhtumine, mis on näiteks mulle vastumeelne. Et eeldatakse, kui on naine, siis järelikult tahab pikaajalist suhet või on üldse stabiilse ja paikse eluviisiga, alalhoidlik. Sinu naistuttav seda ju selgelt ei ole, kui ei taha samas riigis elada, pole talle ehk olulised ka pikaajaline hambad ristis suhe ja töökoht. Eestis on ju ka loomingulisi naisi, kes ei suudakski kellegagi stabiilselt koos elada, aga enamasti said nad seksuaalhariduse puudumise ja tollase naise rolli tõttu noorena lapsed või lihtsalt seepärast, et maailma ei nähtud globaalselt. Muidugi mõned ka tahtsid lapsi, ega ma vaidlegi vastu. Küll aga saab näha, kuidas noored käituma hakkavad, neil on kõik võimalik. Ei pea elama Eestis, kuulama naabripere heietusi, saama lapsi ega midagi. Sinu naistuttav lihtsalt oli oma ajast natuke ees.
Ma ei ütleks, et 20-30stest naistest enamik tahab lähima aja jooksul pikaajalist suhet ja lapsi. Kui veerand, siis on ka hästi.
Juba paar aastat vanemate meeste puhul on mulle näiteks vastuvõetamatu, et nad on ebastiilsed, ei hoolitse oma välimuse eest, ei tee regulaarselt trenni, ei oma maitset riietuse osas ja neil on kõigil sarnased soengud. Lihtsalt ei lähe peale, pole valikut.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!