Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Monster Hing vs Barbie
 
anti-monster 12. detsember 2013, kl 18.10
Kumma nuku lapsele ostaksite? Ma ise pooldan kindlasti kas beebinukku, et tüdruk oma tulevikku ei kardaks või siis roosamast roosamat Barbit.
 
oleneb 12. detsember 2013, kl 19.35
Kui vana on laps ja kas ta on ise soovi avaldanud monster high või barbi vastu.
 
hm 12. detsember 2013, kl 22.38
Beebi on sinu lapse tulevik? Äkki ta ise otsustab!
 
issand 12. detsember 2013, kl 22.43
tüdruk on siis tibi või peab juba sünnitamiselemõtlema? Ise valiksin pigem Monster High nuku, sest need arendavad vähemalt mingil määral stiilitunnet (st ise riideid kokku panema), olema teistsugune, loomingulisust.
Kuigi nukud pole iseenesest üldse arendavad mänguasjad. Poiste mänguasjad on sellised, kus pannakse ise kokku, tüdrukutel on valmis toode. Pole ime, miks nii vähe naisi IT-d, reaalteadusi, inseneeriat või tehnikat õpib.
 
ingrid 13. detsember 2013, kl 09.21
Hakkasin asjale mõtlema ja leidsin et. Osta praegusel momendil lapsele parbi tähendaks ette näos peegelduvat suurt küsimärki(loe:pettumust). Praegu on monsterhai-ajastu, oleksin ilmselgelt sooda kui sellise arhailise lahendiga lapse nina ette ilmuksin.
Mõistagi, räägin ainult enda, mitte teiste eest. Seega, ainuõige see suhtumine kindlasti pole. ; )
 
... 13. detsember 2013, kl 10.38
Üks eelkõneleja ütles kõik ära - monster on karakteriga tegelane, mitte lihtsalt iluasjake, kuigi järgnev on väga lihtsustatud lähenemine, siis igaüks neist annab kätte mingi mängusuuna - beebinukk pole barbielik tibi ja monster armas tegelane, kellega emasoolikat kasvatada. Mida sina nüüd tahad? Sinna poole vaikselt valikuid suru.
 
pff 13. detsember 2013, kl 10.49
Miks te mõtlete üle? Mida su laps tahab? Ma arutasin ka peas hirmsasti, kas osta barbi või monsterhigh. Otsustasin siis teha lapsega koos jõuluvanale kirja ja ta kirjutas hoopis, et tahab pet shopi. Nii, et küsi lapse enda käest.
 
tibiemme 13. detsember 2013, kl 10.56
Monsterhai on praegune hittmänguasi ja muidugi oled kohustatud lapsele selle hankima. Mis küsimus üldse. Kujuta nüüd ette, kuidas ta teistele peab tunnistama, et tema ema ei tea maailma asjadest midagi ja haibib endiselt roosat barbit kui kogu maailm on ju edasi läinud ja nüüd on hoopis monsterhai kõige coolim. Mis küsimus üldse! Ikka see, mis hetkel kõige coolim. Kes ei tea, mis on, vaadaku reklaame ja hoidku ennast eluga kursis!
 
ehh 13. detsember 2013, kl 13.18
ma kingiks lego või muu sellise konstruktori, puzzle, raamatu

kui aga peab valima, siis arvestage, et:
Barbie riietub ja on seksikas meestele meeldimiseks
Beebinuku roll on jällegi meeste pärast, et tüdruk oleks meestele naine ja lapsele ema
Monster High nukud riietuvad nende endi pärast. Meestele meeldimiseks on nad juba liiga veidrad.
Mina oma last küll meeste orjaks ei suruks, kui tahab, siis otsustagu ise.
 
tibiemme 13. detsember 2013, kl 13.51
Mida rohkem ma oma blondi kukalt kratsin, seda selgemaks saab mulle ka:
1)Barbi peab jah ilus olema, et Kenile meeldida. Aga ken ja barbi on mõlemad out ja neid ei ole vaja kinkida.
2)Beebinukk sümboliseerib emalikkust ja hoolitsust ja selliseid omadusi ei ole vaja tüdrukus mingil juhul kultiveerida- äkki tahabki tulevikus olla kodukana ja tubli ema. EI! Jääb beebinukust ilma.
3)Monsterhai EI TAHA kenile meeldida. Tema tahab meeldida hoopis teist tüüpi poistele, kes ka kõik on coolid ja tuleks komplektis pakki panna. Näiteks meduusipea poeg või moekas libahunt või minu poolest mõni lahe videvikusaaga vampiir. Loomulikult ei ole barbi tüüpi tibil uue cooli vampiirmehe maailmas mingit lootust läbi lüüa. Tuleb ajaga kaasas käia ja sobivad lelud muretseda! Päris hea valiku monsterai poisse leiab siit:http://www.ebay.com/bhp/monster-high-boy-dolls. Edukaid oste!
 
Ehh 10. veebruar 2016, kl 22.36
Ma ise valiks monster highi kui on juba suurem laps kui väiksem siis beebi nukk kuna lapsed ei võta seda niimodi nagu täiskasvanud
 
BEgoths 22. veebruar 2016, kl 10.47
On olemas (ebays) ka BEgoths nukud, ise oman neist 7. Nad on suuremad ja vastupidavamad kui Monster High.
 
bunnu 15. mai 2016, kl 23.18
Mulle ei meeldi need koledad peleised kollid emod.zombied.kingin oma tütrele ilusa barbie või nunnu kaisuka.
 
emo frankie 15. mai 2016, kl 23.21
Lahedad .minul on neid 3 aga minu sõra jaanikal on 12 nukku barbiest lahedam.minu vennale eimeeldi.ta ei luba neid koju.
 
ku 15. mai 2016, kl 23.24
Ei ole vaja uskuda reklaame
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!