Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mida arvata neidudest
 
Mati mure 24. oktoober 2016, kl 15.39
Mida arvata neidudest kes kuulutustes endale tihti sponsorit otsivad. Kas korralike enam pole?
 
Need ju 24. oktoober 2016, kl 15.57
Nad ju kõik tulevased ärinaised
 
maniila 24. oktoober 2016, kl 16.18
korralik, korralike, korralikke
 
M30 24. oktoober 2016, kl 16.28
Tublid naised. Olen neid sponsoreerinud nii eest kui tagant.
 
Eelmisele. 24. oktoober 2016, kl 16.38
Ja mis ka viimase aja hinnaklass on neidudel? Ja kuidas kvaliteet?
 
Kes soovib 24. oktoober 2016, kl 17.26
Kes soovib see leiab sobiva neiu keda enda võimaluste piires sponsoreerida
 
arvan et 24. oktoober 2016, kl 17.31
Ise teenivad raha. Mehi valivad välimuse ja mula järgi, mitte raha järgi. Veel pinnapealsem kui vanasti. Korralikud jah.
 
Agakes 24. oktoober 2016, kl 17.41
Aga kes raha järgi valivad?
 
' 24. oktoober 2016, kl 17.43
Mati mure Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida arvata neidudest kes kuulutustes endale tihti
> sponsorit otsivad. Kas korralike enam pole?


Üks on küll aga tema teile ei kõlvanud.
 
Mati mure 24. oktoober 2016, kl 17.48
Ja kes see korralik on kes mulle ei kõlvanud
 
arvan et 24. oktoober 2016, kl 17.58
Raha järgi valivad need, kelle jaoks mehe määratlevad mehe teod. Raha saamiseks on vaja tegusid teha. Natuke peaga mõelda ja muidu.

Mulle väiksena räägiti, et mehe juures on tähtsad teod, välimus peab üksnes korrektne olema.

Ideaalmaailmas oleksid targad mehed kõige populaarsemad. See on utoopia, mida pole mõtet arutadagi.

Teisele kohale panen tegijad mehed, ärikad ja muud sellised.

Iluspoisid ja jutumehed võiksid omavahel paari võtta, milleks neid üldse paljundada.
 
198 24. oktoober 2016, kl 18.09
Kunagi olin ka ühele sponsoriks. Kogemus väga hea
 
abiks 24. oktoober 2016, kl 18.25
turunõudluses on värskel kehal hind kõrgem ehk sponsoreeritav.
närbuva keha omanik annab küsimise peale tasuta. kesse ikke neid tädisid tahab :(
 
Tädidel 24. oktoober 2016, kl 18.32
Tädidel juba oma vanusega rohkem kogemusi.
 
Oma kogemus 24. oktoober 2016, kl 18.58
Elus on juhus olnud kus tutvusin tutvussaidil neiuga kes oli väga tagasihoidlik ja korralik. Aga pärast tuli välja et et mu sõber oli temaga sponsorluse eest aega veetnud
 
autorile 24. oktoober 2016, kl 19.18
Vali siis endale neiu, kes sind armastuse pärast tahab - mitte raha pärast. Klubi kõik täis selliseid aga pärast ära kurda mõnele mainekale - et sinul 101 pocemoni kõhu alt läbi käinud. Selline mees kastetakse kiiresti turul märjaks.
 
Ok - le 18.58 24. oktoober 2016, kl 19.27
Ja mille üle sa nagu kurtmas oled? Sõber k.. pis enne sind läbi, andis raha salongi jaoks jne. Sina põrutasid hiljem, saite oma grupika kätte? Mida veel karjud siin? Armastuse ja tunnetel tallamise eest meestele paras karistus. Pole halba ilma heata.
 
arvan et 24. oktoober 2016, kl 19.28
Oh, armastus! Nii nagu viin on tarkade jook, nii on armastus tarkade tunne. Ei maksa kiimahullusega ära vahetada.

Kuidas vahet teha? Armastus õilistab, inspireerib. Kiimahullus ajab sigadusi sooritama. Hormoonide möll paneb herneajule viimase paugu ära. Teate küll. Väike valge vale. Armastuses ja sõjas on kõik lubatud.

Ettevaatust! Kui reaalis kiimahullule sirget juttu rääkida, on ta hingepõhjani solvunud ja võib rusikatega kallale tulla.
 
eelmisele 24. oktoober 2016, kl 19.41
Sa osta endale tihedam sõel autosse. Nii nagu on naisi, kes raha pärast seksivad - nii on ka mehi - kes seksi eest peale maksavad. Prügi käib prügikasti. Ainult tuleb palgapäev, kus oled kõigest ilma - perest, kodust, rahast, armukesest ning armastusest. Kes kuidas elu naudib? Kõik meie endi teha ja taga nutta pole kedagi vaja.
 
Mis aa 24. oktoober 2016, kl 19.44
Mis neidudest rääkida ! On ju ka selliseid mehi kes ootavad naiselt sponsorlust
 
..... ??? 24. oktoober 2016, kl 19.48
Noortest neidudest saan veel aru. Aga millest aru ei saa on naised 40+ kes ootavad et neid sponsoreeritaks. Mille eest? Neil ju pole enam väärtust
 
joller 24. oktoober 2016, kl 19.53
Enne masu oli palk 25000eek, tasuliste hinnad 500, 750 või 1000eek yberhea välimusega. Peale masu on palk 1000eur ja hinnad 100-350. Saab ka odavamalt aga enam ei tegele selle teemaga.
 
eelmisele bocemonile 24. oktoober 2016, kl 19.54
Millal koidab sinu tähetund linade vahel? On koduvallas ammu teada, seega pole 40 + meestest enam kasu ei voodis ega tööturul.
 
Kas pokemon 24. oktoober 2016, kl 20.16
On piiratud interneti juurdepääsuga, et analüüs napiks jääb.
 
Iren 24. oktoober 2016, kl 20.34
Mul sõbranna tegeleb sellega. Ta ütleb tihti et miks peaks tasuta andma kui leidub rumalaid mehi kes on nõus maksma
 
nii kah saab 24. oktoober 2016, kl 20.44
Kiitos naistele, anna meestele seksi - saad naudingu ja raha veel peale kah. Ja nii need noored naised jalakeset alla saavad. Ja kindlasti küsigu palju, et kv - ks jätkub. Sorry aga minu keha pole prügikast.
 
Jollerile 24. oktoober 2016, kl 20.51
Aga kust sa selliseid naisi lihtsalt leiad? Raits
 
Armukestele 24. oktoober 2016, kl 21.43
Nii kui vaba raha tekkis olen pidanud armukesi. Viimasel ajal tutvun neiukestega kes otsivad sponsorit. Algul nad ju agarad et ikka veel nendega kohtuks. Iga uus asi ju algul huvitav
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!