Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
egiptuse mees
 
loll 08. mai 2010, kl 14.42
mees on minust vaga huvitatud,olen paar korda tal ka kulas kainud,nuud soovib mind naiseks,olen segaduses sest tegu on rikka vaga rikka mehega,uldjuhul rikas mess ju valget naist tosiseks suhteks ei jahi.Aga siiski akki mul lihtsalt mingi hirm ja muud midagi.
 
sami 08. mai 2010, kl 14.44
mine ja abiellu mida suurt kaotada,ei sobi tuled eesti tagasi ja nii lihtne see ongi.
 
oled 08. mai 2010, kl 14.45
jah loll - egiptuse mees ja rikas!?
väheusutav.
kust sa tead, et ta rikas on? oled isiklikult näinud ta dokumente, et tema just nende varade omanik on?
tavaliselt teevad tsurkad el-i naistega äri, et elamisluba euroopasse saada abiellumise teel.
 
loll 08. mai 2010, kl 15.09
olen tutvund poole tema perega,sry nende kodud ja asjad mida nad omavad ei saa ju olla naabri omad ja laenatud.Ei taha uskuda,et nad on vaesed,olen eesti keskmisest perest,olen rott(vaene)nende elutaseme kohalt vaadates.see et nad on usklikud,ei pea nende perest ka keegi lugu,tavalised inimesed ei palveta,ega kata.Ainult sealiha on konkreetne EI.Koht kus mees elab,on "rikaste" rajoon,muidugi kui linna teiseotsa minna on ikka koledaid kohti ka.
 
gg 08. mai 2010, kl 15.23
kui segaduses oled siis järelikult ei ole armastus suur,ja mingite asjade pärast kellegiga koos elada oleks lolluse tipp.
 
võeh 08. mai 2010, kl 15.28
Katsu kaine mõistus säilitada ja jäta see rikas mees egiptlannadele, sa oleksid talle vaid valgenahaline diivanikaunistus tema luksuslikus elamises, umbes nagu järjekordne portselanvaas.
 
mees 08. mai 2010, kl 15.31
Imelik on see, kuidas naised kohe armuvad kui keegi neile ütleb, et neid armastab.
 
küss 08. mai 2010, kl 16.46
Ise nagu ikka tahaksid üleüldse mehele minna või?
 
Juss 08. mai 2010, kl 17.04
Mine sinna mehele,siis pole enam tagasitulekut ega delfis pläramist.
 
EI! EI! EI! 08. mai 2010, kl 17.24
Palun tule mõistusele.
Täpselt niimoodi nad teevadki, ajavad sulle keelt kõrva ja siis kui ära abiellud ( mis muuseas on fiktiivne toiming) viiakse sind lõbumajja, kus pead hakkama kliente teenindama ning talle ning tema perele elatist teenima. Muidugi võib ta rikas olla.Ja just läbi selliste lollide tüdrukute, kes arvavad, et mingi murjami on ära võlunud.
Kui sul vähegi arunatukest on siis HOIA PALUN EEMALE !!!
 
loll 08. mai 2010, kl 18.14
olete just ise koik nii haiged ja madalad inimesed,me pole eales m6elnud pulmi egiptuses pidada ja me ei plaani seal ka mitte elada,Ja paun j2tke see haige prosti teema,nende pere omab 2-te v2ga tuntud lennufirmat,sealt ka nende rikkus.Ei usu et mehel veel kuskil naised kes keldris niku..ad ,ja tema nuud saab t2nu neile pusti rikkaks.Palun minge ja reisige ja harige endeid olete s6na otseses m6ttes haige suhtumisega.
 
veera 08. mai 2010, kl 18.32
Kui saladus pole, mis lennufirmad need siis on, mida ta pere omab? Ja mida tähendab pere, see, et keegi lehmalellepoeg jõukamal jäejel on, et tähenda veel sinu austaja rikkust.
 
oled 08. mai 2010, kl 18.35
no oled ikka TÕESTI loll!!
kui nii tark oled, mis siis siin delfis vingud ja meie nõu küsid? abiellu oma lennufirmade omanikuga:))
mis tõmbled siis veel siin?

mina, muide elan välismaal ja ei leia kuidagi moodi, et ma elu ja inimesi ei tunne.
sinu kohta on näiteks kohe arvamus olemas, ilma sind nägematagi:))
 
njah 08. mai 2010, kl 18.51
kuid lollil on õiguks loll olla ja selleks jäädagi...omad vitsad peksavad, nagu öeldakse, las aga proovib.
 
No... 08. mai 2010, kl 20.08
....loll oled ja lolliks jäädki. Uskumatu kui rumalad võivad inimesed olla.
Ära tule siia pärast halama kui asjad käest kisuvad.
Tegelikult pole eriti tõenäoline, et mingite lennufirmade omanik alla keskmise mõistusega eesti rotti ( nii sa ju enda ja oma pere kohta kirjutasid ) endale tahab. Tal kindlasti parem valik,
 
loll 08. mai 2010, kl 20.27
mees näeb selline valja http://www.sln.org.uk/geography/images/Egypt/Egyptian%20man%2021.jpg
 
Krööt 08. mai 2010, kl 22.21
Jumala kena poiss ju selline salakaval nurjatu teine:D tahaks pruutneitsiks saadan igaksjuhuks enda foto siis teata kas sobin:)




http://www.grimmemennesker.dk/data/media/2/Jewelz.jpg
 
ok 08. mai 2010, kl 23.04
Naudi oma õnne, kuid ära jää rasedaks. Need mehed võtavad sul lapsed käest ära ja täna maad ja tavast, kui ise ellu jääd. Õpi lugemine ära ja "Sinisuka " sarjas on nii mõndagi lugemisväärset.
 
ni ja naa 08. mai 2010, kl 23.34
egiptuse mehed on nummid, mmmmmmm
 
eeh 09. mai 2010, kl 00.03
Kas tead, et neil ei kaitse välismaalasega abiellumine naiste huve. Kõik mis sul on läheb abiellumise läbi mehele ja sul pole enam millelegi õigus. Veab kui mees süüa annab :P
 
Eleni 09. mai 2010, kl 08.24
Kõigepealt mul on tunne et see on libateema....aga ok kui ei ole siis....
Kas peab kohe abielluma, tee talle selgeks, et oled euroopa naine ja et sina tahad oodata selle tähtsa asjaga. Ja siis elagi mõned aastad temaga koos ja vaata kuidas elu läheb ja kas tahadki teda enam. Mul on naabrid-poola naine ja liibanonist mees, kui aus olla siis ega neil kerge ei ole, pidevalt käivad lahutusteemad läbi. Väga raske on kui mees on üles kasvanud tõdemusega, et isegi toit lusikaga pannakse suhu ja elamises pole lillegi liigutanud ja nüüd hakkab koos elama euroopa naisega, kellele on võrdsus No 1. Mõtle tõsiselt see samm läbi, alguses rääkivad kõik mesikeelselt armastusest ja muutumisest jne. aga hiljem kui argipäeva rutiin käes, siis kõik see unustatud juba.
 
ma 09. mai 2010, kl 08.54
Sa rumal arvad, et sina saad elamiskohta valida või? Loomulikult pead sina sinna Egiptusesse minema, lukustatakse sind sinna luksuslikku majja. Välja sa ei tohi tulla, kuna see oleks tegelikult ka sulle ohtlik.
 
asaaaa 09. mai 2010, kl 11.48
...äkki veel müüakse mõne kaameeli eest naabri koledale vanamehele,kes sind kasutab kui teenijat ja meherahu maandajat, assaaaa, mine jah sinna, nahk läheb kollaseks ja vananed tundidega, kõik rasv sulab ümbert ära ja 10 aasta pärast olete ärakasutamisest küürus ja jõuetu....Ega kõik nad ela suurtes linnades, suur osa rahvast elab ka kõrbes , rändab kaamelitega,kus on vaid liiv ja liiv ja lõputu kuumus ja liiv, vat kui satud sinna klanni....
 
to loll 09. mai 2010, kl 15.12
Kõik need eelnevad hoiatused tasuks küll kõrva taha panna, aga mina küsiks lisaks: kas sa mõne eesti mehega abielluksid pärast paari näost-näkku kohtumist??
Ei usu!
Inimesed peavad ikka koos ka elama ja üksteist argirutiinis tundma õppima ja siis aasta või kahe pärast võiks mõelda alles abiellumise peale!
See, et ta sulle mesijuttu räägib ja pärast kolmandat msn-i vestlust armastust avaldab- ei tähenda tegelikult mitte midagi. See on lihtsalt nende temperament ja suhtlemisstiil.
Säilita kaine mõistus ja kui vähegi suudad, siis ära mitte mõtlegi abiellumise peale!
 
preili 09. mai 2010, kl 16.28
Nii naljakas ikka lugeda, et eesti inimene harimatu on. Enne tuleb riiki tundma õppida ja inimesi selles, mitte võtta tervet 80 miljonilist elenikkonda kui neid murjameid, kes teid puhkusekuurortides jahivad. Eiptuse mehel ja egiptuse mehel on oluline vahe. Oleneb tema elatustasemest, religioossuse sügavusest jne
See kitlit kandev mees maapiirkonnas, noor poisike kuurosrtlinnas, jahtimas rikkaid naisi oma lõbuks ning linnas elav töökas noor on ikka kõik erinevad. Kõrgema klassi inimesed suhtvad neisse oma riigi murjamitesse samamoodi nagu meie kui isegi mitte halvemini. Neil on nede pärast häbi, aga lõunamaa riik, kus on kastiühiskond ja 80 miljonit või rohkemgi veel inimesi on suhteliselt raske kõiki ühe vitsaga võtta või mis. Ka eestis on vahe töökal keskklassi mehel ja lasnamäe pätil. Kas meie mehi tuleks siis ka vastavalt halvema järgi võtta?
Uskumatud olete!
 
issand kyll 09. mai 2010, kl 19.58
Palun koigil, kelle katus soidab egiptuse meeste pärast ,läbi lugeda Valge sarja-Fatwa:elu surmahirmus.Ja ex siis selgub ,kas näete oma musti murjameid teise pilguga!!
 
Fatima 09. mai 2010, kl 21.27
Ilmselgelt libateema.
 
koi 09. mai 2010, kl 21.29
Just konks on sõnal must murjam, ega sellisega ei tasugi paari heita. Seal maal on ka väga haritud ja intelligentseid mehi, kes teevad paljudele eesti Peetritele silmad ette.
Aga ise ei tohi rumal olla ja end murjamile ära anda. Hoidku selle eest, sama hästi võid siis indiasse kuskile hurtsikuss elama minna.
 
oled 09. mai 2010, kl 22.17
preili
kas sina tõesti naiivselt usud, et teemaalagataja kohtus egiptuse kõrgklassi esindajaga, lennufirmade omanikuga?:))
preili, sel juhul, kuhu kasti sa ennast paigutad?
tule ikka maapeale, kulla preilna:)
kas inimeste tundmisest oled midagi kuulnud? loe teemaalgataja teksti. kas ta jätab sulle väga aruka mulje?
 
eeva 10. mai 2010, kl 09.56
Mina tunnen ka ühte tegelikult rikast lõunamaameest, mitte Egiptusest aga umbes samast piirkonnast. Perekondlikud suhted on seal ülitähtsad ja perekond ei lase kunagi mingit kahtlast idaeuroopa tüdrukut oma siseringi. Seal valitakse ikka korralik sama jõukast perest ja teada tuntud tüdruk. Perekondade ühendamisega saab ju mõjukust ja rikkust juurde. Abiellumine on ülitähtis akt, võetakse see naine kes perekonnale ka kõige rohkem meeldib, kellel on mõjukas nimi ja kes täisväärtuslikke lapsi saab, tunded polegi selle juures kõige tähtsamad. Tunded ja tuline seks võivad olla nende naistega, kellega kunagi ei abielluta. Pruutidena on valged naised väga hinnas, aga rikas mees nendega ei abiellu. Mulle selline suhe sobis, sest kunagi ei läheks ma suurde võõrasse perekonda usklike juurde elama, olen liiga isepäine, see orjus oleks mulle sama mis surm.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!