Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kella kinkimine tähendab halba?
 
Eitea 10. juuni 2004, kl 15.00
Mees kinkis mulle kalli käekella.Sõbranna teatas selle peale,et käekella kinkimine toob halba õnne!Kas tõesti vastab see tõele?Või on sõbranna lihtsalt kade,et mul on ilus ja kallis käekell.
 
May 10. juuni 2004, kl 15.02
sõbrants on kade raudselt!

mul vanemad kinkisid lõpetamiseks käekella ja seni olen küll õnnelik olnud sellega. tähtis on ikkagi kinkija soov, mitte kink ise!
 
sexer 10. juuni 2004, kl 15.03
kella kohta küll midagi sellist kuulnud ei ole. Tean, et terariistasid või vihmavarju või taskurätti ei või kinkida.
Aga kui sa tunned mingit kahtluseussi närimas ;) siis anna mehele 1 kroon. Siis oled nagu selle kella ostnud ja ongi nö halb tähendus läinud. Me mehega tegime nii, kui talle kunagi vinge taskunoa kinkisin.
 
jaa 10. juuni 2004, kl 15.09
mina tean et kella kaotamise järel puruneb abielu, 2 tuttavat naist on kella kaotanud ja tänaseks lahutanud ka, minu mees on super kellakaotaja, abielus aga siiani 15 aastat juba,kella enam ei kanna, nüüd on mobla selle jaoks.

kella kinkimise kohta ei arvata jah head, aga tee nii nagu eespool soovitati - anna kasvõi 1 kroon, siis see on nagu ostmine.
 
t 10. juuni 2004, kl 15.16
no mida uskumused :DDDDD kamoon, kui teil must kass üle tee jookseb siis lähete kiirelt ise haiglasse kohale või veel parem surnukuuri? kell on ese. kell kui selline või selle kinkimine ei saa teie elu küll nüüd kuidagi mõjutada.
 
halb 10. juuni 2004, kl 15.29
Väga, halb- mina annaks kella sõbrannale aga see on ju ka kinkimine. Veel parem- viska minema!Kell hakkab kinkimise hetkest lugema aega teie suhte lõpuni...
 
miiu 10. juuni 2004, kl 15.29
tõesti sündinud lugu!
kutt kinkis mulle kella, kaotasin ära, ning kohe oli süda läinud (minule hakkas teine inimene meeldima). ausõna ei teadnud me kumpki selle kella tähendusest!!! Siis sõitsin ma ära, olime pool aastat lihtsalt tuttavad- sõbrad., Tagasi tulles hakkas asi meil jälle tiksuma. Leidsime et me kuulume vaid teineteisele. Siis kinkis ta jälle mulle eelmisteksjõuludeks kella.. ja....

... oleme siiani koos. vaatan oma ilusat kella käel ning mõtlen mis krt jama te siin ajate.
 
viiu 10. juuni 2004, kl 15.34
bla-bla-bla
 
just. 10. juuni 2004, kl 15.35
anna see kell mulle, siis annad halva õnne ka ära. ja üldse võite kõik halba õnne toovad asjad ja raha mulle tuua.
 
kuula 10. juuni 2004, kl 15.38
kuula ,aga ära usu.
 
irena 10. juuni 2004, kl 15.41
kella kinkimine tähendab, et elu viib sind eemale sellest inimesest (kella kinkijast)
 
halb 10. juuni 2004, kl 15.42
A sa vii kell südaöösel 4 tee rismikule ja mata maha- siis ei pea ühte krooni välja käima ja sõbranna ka ei kadesta.
 
kuulnud 10. juuni 2004, kl 15.44
Ma olen kuulnud hoopis seda, et endast vanemale inimesele ei sobi kella kinkida - kell hakkab tiksuma tema surmatunni poole.
Endast nooremale võivat kella kinkida küll.

Aga üldjuhul see kõik ju vaid ebausk...
 
triibu 10. juuni 2004, kl 15.50
kuule inimesed lähevad ka ilma kellata lahku.
mul on must kass üle teejooksnud kuid kõik on ok.
 
dj 10. juuni 2004, kl 16.03
to irene
mulle tädi kinkis kella,kuid tädi ei kadunud minu elust kuhugi.
 
Juku 10. juuni 2004, kl 16.05
kui tahan inimesest lahti saada,et siis kingin kella talle....,oleks see vaid nii lihtne.
 
tibuke 10. juuni 2004, kl 16.05
tõesti-tõesti. 1 ekskallim kinkis mulle kella sünnipäevaks ja läksime lahku. aga teised eksid, kelle kõigiga ma ka olen lahku läinud, ei kinkinud mulle kella! mis järeldusi nüüd peaks tegema?
 
rasvatihane 10. juuni 2004, kl 16.06
tibuke
Kellasid ikkagi kingitakse,sest neid läheb vaja.
Minu meelest pole selles midagi halba.
 
halb 10. juuni 2004, kl 16.09
to triibu Varsti raudselt juhtub midagi, midagi väga väga väga ...
 
halb 10. juuni 2004, kl 16.12
to juku
kui ühe kellaga ei õnnestu, siis kingi kaks kella
 
mh the second 10. juuni 2004, kl 16.29
Hehh... tuleb meelde jutuke mehest, kellel hobuseraud ukse kohal. Läheb siis tuttav mööda ja küsib, et mida, kas sa usud ka seda asja või??? Mees vastab, et ei usu üldse, aga siis pidi ka töötama. :)
 
heh 10. juuni 2004, kl 17.12
et kell hakkab tiksuma inimese elupäevade lõppu.... irw... kas ise ostetud kell tiksub siis aega sünnini tagasi vä?
 
irma 10. juuni 2004, kl 17.37
Aga kaetamine?? Kaetamine on ju veel hullem???

:)))))))))))))
 
rita 10. juuni 2004, kl 19.45
kummaline et mina olen kuulnud et kella kinkimine tähendab hoopis head. Et inimene kes selle sulle kingib on valmis kinkima sulle ka oma aja:))))))
 
vari 10. juuni 2004, kl 20.07
Aga miks ei või kinkida vihmavarju?????????????
 
vihmake 10. juuni 2004, kl 20.40
to vari
see märk sellest, et pilved pea kohal ja kohe kohe võib müristama hakata, loogiline ju.
 
olen´kuulnud 10. juuni 2004, kl 21.28
et Jaapanis ei ole kombeks kinkida kella, pidi tähendama surma. Neil pidavat olema selline usk...
 
jhg 10. juuni 2004, kl 21.52
Mulle kinkis mees kella, nädala pärast lahku.
 
mina 10. juuni 2004, kl 22.11
kinkisin mehele pulmapäevaks kella, (see oli ka tema sünnipäev). 1,5 a pärast leidis omale silmarõõmu, kell kadus ära ja nüüd elame ikka juba 8 a koos.
 
Kata 10. juuni 2004, kl 22.44
Minu endine mees ei kinkinud mulle kuue kooselatud aasta jooksul kordagi kella ja ikkagi läksime lahku! Hakkasin hirmsasti kartma, et äkki oligi selle viga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!