Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
küsimus
 
millised mehed välistad suhte loomisel? 24. august 2018, kl 03.01
mina välistan esmajoones ebasportlikud. maitse asi muidugi, mõnele võibolla isegi meeldivad sellised pisut pekiste kõhtude, olematute biitsepsite ja pontsakate valgete sõrmekestega sardellilaadsed isendid. julgen öelda, et enamustele naistest mitte. mees peab olema päevitunud ja lihastes. selline, kes suvel surfab merel, talvel mäel. lisaks tennis, jalgratas ja ujumine. vot selline on mees, kelle poole naised vaatavad. kellelegi ei meeldi mingi nälkjalaadne vedel ollus, sellistel tavaliselt nägu ka veel pekine ja eriti lolli ilmega. kuna maxima kassiirid peavad ka ju mehele saama, siis lähevad need võdisevad nälkjad vahel ka loosi. aga no mis elu see on... kaks pooletoobist saiajärajast spordifoobikut. jube lihtsalt.
mansion ghost 24. august 2018, kl 07.11
Unista edasi ;D)))
"Sisemine ilu" lausa voolab mõõda ekraani alla.
 
mõmm-mõmm 24. august 2018, kl 07.46
Jõhker jutt
 
to teemaalgataja 24. august 2018, kl 07.49
Nooh, näiteks mu parimale sõbrannale meeldivad üle kõige hoopis sellised hästi tugevad ja suured mehed - mitte lödipüksid ja sardellid, aga pigem sellised, kellest on näha, et nad on lihast kasvatanud ja sporti teinud, aga kes ei ole sellised kaanepoisid, vaid on suurte lihaste peale juba 10-20kg "energiavaru" kasvatanud, ta selliseid soonilisi spordihulle ei salli üldse ja Ott Kiivikas on tema arust kõige koledama kehaga mees üldse. :D
Teisele sõbrannale meeldivad aga hoopis kehalt saledad ja sitked mehed.
Kolmas ei huvitu üldse sellest, millise kehaga mees on, kui ta on enam-vähem normaalse üldvälimusega, peaasi, et oleks tark, haritud ja tegus, kuigi ega talle ka nn lödipüksid ja sardellid ei meeldi.
Nii et võib julgelt öelda seda: lödipüksid ja sardellid on täiesti out ilmselt. Kui nad just eriti rikkad ja erilised kaunishinged ei ole, see vist on veelgi tähtsam. ;)
 
to teemaalgataja 24. august 2018, kl 07.52
Nooh, näiteks mu parimale sõbrannale meeldivad üle kõige hoopis sellised hästi tugevad ja suured mehed - mitte lödipüksid ja sardellid, aga pigem sellised, kellest on näha, et nad on lihast kasvatanud ja sporti teinud, aga kes ei ole sellised kaanepoisid, vaid on suurte lihaste peale juba 10-20kg "energiavaru" kasvatanud ;) ta selliseid soonilisi spordihulle ei salli üldse ja kulturistid on tema arust kõige koledama kehaga mehed üldse. :D
Teisele sõbrannale meeldivad aga hoopis kehalt saledad ja sitked mehed.
Kolmas ei huvitu üldse sellest, millise kehaga mees on, kui ta on enam-vähem normaalse üldvälimusega, peaasi, et oleks tark, haritud ja tegus, kuigi ega talle ka nn lödipüksid ja sardellid ei meeldi.
Nii et võib julgelt öelda seda: lödipüksid ja sardellid on täiesti out ilmselt. Kui nad just eriti rikkad ja erilised kaunishinged ei ole, see vist on veelgi tähtsam. ;)
 
naisik 24. august 2018, kl 21.32
Välimuse ja sportlikkuse määra põhjal ei välista kedagi, mis ei tähenda, et mul teatud maitse-eelistusi poleks. Juba suhtes ja (alaealiste) lastega mehed tahaks välistada. Muude omadustega on lugu keerulisem ja ütleks näiteks nii, et ei sooviks meest, kelle seltsis ma ennast (mingil põhjusel) (peaaegu) alati kehvemini hakkan tundma kui üksinda olles.
 
to naisik 24. august 2018, kl 23.11
Muide, see on huvitav - see enda kehvemini tundmine. ;) On uuringuid, mis selgelt tõestavad, et naised on vähem ideaalse kehaga mehega seksides rahul rohkem, kuna nad ei tunne ennast siis iluideaalide surve all olevat. ;)
Ja mis samuti tähtis, sellised mehed pingutavad rohkem, sest ei saa panustada ainult oma välimusele. ;)
 
nunuhh 25. august 2018, kl 04.03
seda sel juhul kui see pekine mees üldse kellegi leiab, kes temaga nõus voodisse ronima. vähesed naised suudavad nii palju juua, et sardellike parema puudumisel atleediks muutuks.
 
G 25. august 2018, kl 21.53
Kui mehe nägu mulle ei meeldi, ei ole midagi edasi teha. Kui nägu meeldib, aga jutt on šovinistlik, rassistlik, nürimeelne, imalmagus või on tegu jahimehega, ei ole ka midagi edasi teha. Huumorimeele puudumine on väga tõsine puudujääk. Puhtus on elementaarne, sellel pole mõtet peatuda. Võiks olla täiskasvanud inimene, kes teeb heal ja halval vahet ja kelle väärtushinnangud on paigas.
 
to G 26. august 2018, kl 08.09
Lihtsalt huvi pärast küsin, et millised väärtushinnangud? Kas tema enda omad või sellised, mis vastavad Sinu ja ühiskondlikele normidele? ;) Oletame, et ta pole rassistlik ja nürimeelne jne, aga ta julgeb arvata läbi omaenda ja ka teiste kogemuste analüüsimise, et teatud hulgal šovinismi, seksismi ja rassismi on päris vajalik? Vms?
 
Lihtsamast lihtsam 26. august 2018, kl 10.31
Välistan mehed kes mind ei taha!
 
Välistan... 26. august 2018, kl 10.54
Treenimata, kirjaoskamatud, labased, lühikesed, harimatud, üürikorteris elajad, sentide pooleks saagijad, lihttöölised, pinnapealsed, igavad.
 
Anu1993 26. august 2018, kl 11.05
No viimasele siis sul nagu valikuid üldse ei olegi igal mehel on üks või teine viga, kui sinu etteloetud nõuded ära eemaldada siis saaks, et peaaegu täiusliku mehe, mida aga enamasti saadaval ei ole. Ja kui selline mees on olemas siis võid eeldada, et ka tal on oma nõudmised milline naine peaks olema, seega tundub, et sa välistad igasugused suhted meestega.
 
mõmm-mõmm 26. august 2018, kl 11.14
Ära liialda, on ikka valikuid. Mind teeb hoopis kurvaks, et välistatud on lühikesed mehed ja lihttöölised, samas täitsa OK on kriminaalid, narkomaanid, joodikud.
 
Anu1993 26. august 2018, kl 12.27
No ei ütleks, et ma liialdan. Toome kasvõi näite sinu toodud lühikeste meeste või Lihttööliste alal. Mees on lihttööline aga tal puuduvad kõik teised vead ja selle pärast jäetakse ta kõrvale, või mees on lühikest kasvu aga kõikides teistes asjades ei vasta nn normidele. Või siis nagu minu tuttav ta on igati edasipüüdlik, haritud heas vormis aga ta saeb sul ka viimase sendi tükkideks kas see on põhjus ta kõrvale jätmiseks?

Või toome siis sellise näite Inimene vastab nendele kõigile eelnimetatud normidele aga lojaalsusega on tõsised probleemid ja isegi peab ende õiguseks aeleda ringi. Kas kommenteerija nõustuks sellisega?
 
G to to G 26. august 2018, kl 13.47
Kuni need arvamused jäävad mõistlikuks, humaanseks, õiglaseks. Hea süda ja empaatiavõime võiksid olla.
Eks need arvamused ole kõik muidugi subjektiivsed. A la pagulaste teema: ega radikaal ju end tihtipeale radikaaliks nimeta, ikka tuuakse kilbile isamaa, emakeel ja muud õilsad teemad. Mind on sõimatud netis tolerastiks, sest kuigi ma ei poolda pagulaste massilist sissetoomist, Merkeli ultraliberaalseid seisukohti, ja Rootsi getod on väga heaks halvaks näiteks, on minu jaoks siiski piir seal, kus hakatakse teist inimest alandama või mõnitama või näiteks tehakse nalja, kui mõni pagulaste paat põhja läheb ja inimesed ära upuvad. Empaatiavõimega inimene suudaks end teise inimese olukorda mõelda ja saaks aru, et see pole naljakas.
 
to G to to G ;) 26. august 2018, kl 14.09
Normaalne suhtumine. Ma olen ainult eriarvamusel, et pagulaste põhjaläinud paatide osas ei tohi nalja teha - kõige üle võib nalja teha, kui piiri osatakse pidada.
Pagulaskriisi tippajal olime Itaalias Vahemere ääres. Mingil põhjusel lasti seal ilutulestikku ja sõber kommenteeris: "Itaalia merevägi avas lõpuks pagulaste paatide pihta tule!" Ja ma naersin laginal selle peale. See ei tähenda, et kui see oleks tegelikkuseks osutunud, ma oleks naernud - ilmselt me oleks mõlemad sõbraga randa vigastatutele appi tormanud hoopis.

Ma soovitan naistel välistada ka huumorisooneta mehed. :P
 
To Anu1993 26. august 2018, kl 14.15
Miks Sa lihttöölised välistad? Või tähendab, kes on lihttöölised? Kas ehitusel töötav elektrik on lihttööline Su jaoks, või oskustöölised on juba okei? ;)

Mu isa näiteks oli metsamees terve elu - ometi üks maailma targemaid mehi, keda ma tean. Milleks selliseid mehi välistada?
 
hyuiobopzuki 26. august 2018, kl 14.18
Khm, üürikorteris elajad automaatselt välistada on küll üsna rumal :D Et siis eelistad kuskil mõmmipepus korteripugerikku omavat meest sellele, kes suudab endale lubada luksuslikku rendipinda vanalinnas nt? Muide, on inimesi, kes põhimõtteliselt ei võta eluasemelaenu ehk pole nõus hakkama n.ö pangaorjaks, samas on sissetulek väga korralik ja suudavad mõne aastaga kodu ostuks vajaliku summa kõrvale panna. Mõttekoht, ei?
 
to To Anu1993 26. august 2018, kl 14.22
Tema ei välistanud ju lihttöölisi, õpi lugema.
 
to hyuiobopzuki 26. august 2018, kl 14.29
Väga õige, ehkki seda oleks saanud öelda ka ilma ründamata. ;)

Ma elan peale lahutust Tallinna kesklinnas soliidses üürikorteris, sest jätsin meie ühise kodu naisele ja mulle meeldib hommikul joostes või rattaga teatud ringi tehes tööle minna. Selle üüriraha eest ma ilmselt suudaks maja osta, aga ma ei taha ennast siduda pangavõlaga enne, kui mul selleks põhjust pole. Ma naudin praegu vabadust, oleks eluliselt äärmine lollus osta kohe uus korter, panna naise korter, keda armastasin ja hindasin, lisatagatiseks ja riskida sellega, et kui homme saan autoõnnetuses surma, siis kannatab ka tema majanduslikult! Ma pole nii jõukas veel, et lubada endale osta Tallinna kesklinnas luksuslikku üürikat, aga ma olen piisavalt jõukas, et seda üürida.
 
hehee 26. august 2018, kl 14.34
Vabandan Anu1993 ees, tal tõepoolest polnud lihttööliste välistamisega midagi tegemist.

to To Anu 1993
Aitäh tähelepanu juhtimast.
 
teema püstitaja 26. august 2018, kl 16.47
Aga kui mees on selline 130-kilone rammumees, kellel sixpack ei paista välja, aga kes keeraks vasaku käega kõik su tuttavad tennisemängijad, suusatajad ja ujujad sõlme? :D Näiteks midagi sellist: http://castironcurl.com/wp-content/uploads/2017/06/brian-shaw-ppcorn3-300x300.jpg
 
G to to to 26. august 2018, kl 16.52
Huumorimeeleta meest ei saa endale lubadagi :) Ja see merelaevastiku nali on väga naljakas.
Pigem ei olnud need varasemad ütlemised naljana öeldud, vaid lihtsalt on öeldud, et tore, et põhja läksid.
 
Esopus Spizenburg 26. august 2018, kl 22.58
Mulle meeldis see, mis keegi naine siin eespool ütles, et välistab mehed, kelle seltskonnas ennast üksildasena hakkab tundma...väga raske on paika panna mingeid kriteeriume töö, hariduse, välimuse jms koha pealt, sest mõnikord mõni neist kaalub mõne teise omaduse üles või alla...hea välimuse võib nullida sitt iseloom, hea töö....pmst ka sitt iseloom....okei, tundub, et iseloom on üsna tähtis....
 
Mõtlik 28. august 2018, kl 21.29
Vanarahvas ikka ütles, et mehel ei tohi olla viina-, naiste ja rusikaviga, kõige muuga pidi hakkama saama. Mina lisan siia juurde ilmse ülekaalulisuse. Minu jaoks peab mees tekitama tunde, et minu kõrval on justkui kindel kalju, keda ma saan igas olukorras usaldada. Muu tuleb sellest nähtamatust "miskist", mis sageli ei ühti ettekujutusega ideaalsest välimusest, iseloomuomadustest jne.
 
kivike 29. august 2018, kl 10.19
Minu meelst võiks eeskätt välistada lollid mehed ja kõige muuga tuleb toime. Tunne on selline asi, et see on tunne, mitte fakt ja kui tekib vajadus toetuda sellele mehele, kes "tekitab tunde, et sinu kõrval on justkui kindel kalju, keda saab igas olukorras usaldada", võib selguda, et sinu kindlal kaljul tuleb visinal õhk välja ja jääb hiiresuurune tomp järgi. Aga tutvumisjärgus ei pruugi seda näha olla - teema oli milliseid vältida suhte loomisel ja loomisjärgus võib asjad tunduda vähe teisiti, kui reaalses olukorras, kui tuleb tegutseda ja see "kalju" olla. Olen näind ka olukorda, kus suhtes ja ülekaalus rull mingi aeg vahetas elukaaslast ning nüüd on vormis spordipoiss ponksi väljanägemisega, seega - kaaluprobleem on lahendatav olukord. Peale vägivaldsusele kaldumise ja lolluse on kõik muud asjad korrigeeritavad hea tahtmise ja motivatsiooni korral, iseasi, kas tahaks või saaks endale lubada seda tööd, et meest toetada, motiveerida ja inspireerida.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!